Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.10.2017., 08:57   #21
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Ma šuti... To je isto jedna od stvari koja me nervira (i ne samo mene), pauzirat će malo jedino kad bunca od groznice 🙈 a nije da mora radit ko konjina, al eto... Nema to mira. Dođe s posla, ruča i vrati se u radionu 😂 i kad nema šta radit izmislit će nešto...
Volim ja njega šta je radoholičar, samo se nekad malo brinem koliko dugo možeš u tom ritmu. Sad smo mladi, al ja bi ga tu i pokretnog još bar 30-40 g 🙈

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Mog ako je odlučio raditi neće ništa omest. Ali ako je odlučio da tri dana neće raditi na novim projektima, onda tri dana odmara, rješava sitnice, samo papirologiju ili gleda sto su drugi napravili.

Što više rade duze su pokretni.

Evo moja baka 92 i još radi oko kuće, vrt i tako..
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 09:02   #22
Tako i moj djed 83 i još ide pomogat ujku na faturete haha kažu kad stane radit onda će i umrit Nadam se da će bit tako
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 09:07   #23
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Ma šuti... To je isto jedna od stvari koja me nervira (i ne samo mene), pauzirat će malo jedino kad bunca od groznice 🙈 a nije da mora radit ko konjina, al eto... Nema to mira. Dođe s posla, ruča i vrati se u radionu 😂 i kad nema šta radit izmislit će nešto...
Volim ja njega šta je radoholičar, samo se nekad malo brinem koliko dugo možeš u tom ritmu. Sad smo mladi, al ja bi ga tu i pokretnog još bar 30-40 g 🙈

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Takav je bio moj jarčić dok nije upoznao mene...sada ga sve manje ima u garaži, a sve više u "krevetu"
Treba jako biti oprezan kod tih radoholičara...što je posao, a što je bijeg iz kuće
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 09:36   #24
A dobro, opet je to za dnevne svjetlosti čim počne padat mrak eto njega doma... i zimi sad koliko ne volim kratke dane, volim što je medo i bježi od hladnoće u brlog haha
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 09:41   #25
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
A dobro, opet je to za dnevne svjetlosti čim počne padat mrak eto njega doma... i zimi sad koliko ne volim kratke dane, volim što je medo i bježi od hladnoće u brlog haha
E to je to...a baš su maze
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 09:45   #26
Užasna maza... češkaj me je teška poštapalica hahaha ovisnost...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 10:48   #27
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Takav je bio moj jarčić dok nije upoznao mene...sada ga sve manje ima u garaži, a sve više u "krevetu"
Treba jako biti oprezan kod tih radoholičara...što je posao, a što je bijeg iz kuće
Stvarno ne znam zašto, ali ovo često pomislim kad čitam o ljudima koji provode 16 sati na poslu
harpy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 11:49   #28
Quote:
harpy kaže: Pogledaj post
Stvarno ne znam zašto, ali ovo često pomislim kad čitam o ljudima koji provode 16 sati na poslu
Ljudi koji provode toliko vremena na poslu sigurno i dobro zarađuju pa ja to ne bih onda gledao kao bijeg od kuće nego ostvarivanje ambicija i dobru zaradu.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 11:54   #29
Quote:
harpy kaže: Pogledaj post
Stvarno ne znam zašto, ali ovo često pomislim kad čitam o ljudima koji provode 16 sati na poslu
Postoje ljudi koji rade uvjek. I stalno. Kući, na poslu..
Postoje oni kojima je rad sve izvan kuće. I te je lako prepoznati.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 11:59   #30
Tehnički ima u tome istine, al ne toliko u bijegu od kuće koliko od dosade. Ne može on mirovat, ne može on doma ležati na kauču i gledati tv ili igrati PS ili ljenčariti. Kad se desi da je doma redovito pretvori kuću u projekt ili se nešto preuređuje, ili nešto popravlja, ili nešto preslaguje To ne znači da on ne voli bit sa mnom, mazit se, češkat, radit nešto... Ali ne trpi dosadu i mirovanje
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 12:06   #31
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Ljudi koji provode toliko vremena na poslu sigurno i dobro zarađuju pa ja to ne bih onda gledao kao bijeg od kuće nego ostvarivanje ambicija i dobru zaradu.
Ma to možda vani ili kod ok poslodavca.
Tu kod nas je više: Šljakaj kaj ti je naređeno ili otkaz. A plaćeno minimalno.
Bar je tak kod mene bilo na zadnjem poslu.
A bome i predzadnjem...Radila 12 sati. Od 8-20h.A trebala do 16.
S tim da kad sam pitala kad mogu na gablec,mi je rečeno da ne mogu uopće.
Nemam pojma ni kak sam to izdržavala bez klope.
Ja nisam nikakav radoholičar,al eto.Okolnosti su bile kakve su bile.

Moj ne voli češkanje. Ni masiranje.
Čudna biljka.
Zapravo,ne voli uopće da ga se dira,osim po strateškom mjestu.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 12:16   #32
Quote:
starakrpa kaže: Pogledaj post
Ma to možda vani ili kod ok poslodavca.
Tu kod nas je više: Šljakaj kaj ti je naređeno ili otkaz. A plaćeno minimalno.
Bar je tak kod mene bilo na zadnjem poslu.
A bome i predzadnjem...Radila 12 sati. Od 8-20h.A trebala do 16.
S tim da kad sam pitala kad mogu na gablec,mi je rečeno da ne mogu uopće.
Nemam pojma ni kak sam to izdržavala bez klope.
Ja nisam nikakav radoholičar,al eto.Okolnosti su bile kakve su bile.

Moj ne voli češkanje. Ni masiranje.
Čudna biljka.
Zapravo,ne voli uopće da ga se dira,osim po strateškom mjestu.
Nije nego je onako kako si napraviš da ti bude.
Mislim da nikome nije zabranjeno da se educira i pogotovo razmisli gdje ima love i to radi a ne deset godina studirati indologiju ili filologiju i onda cendrat kak nema posla u struci ili ovak radit neke nisko placene poslove po cijeli dan.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 12:30   #33
Pa ne radim tamo više. I ne cendram.
Bilo je dogovoreno nekaj,a ispalo drugo.

Znači ljude koji nisu završili faks se treba iskorištavat jer su glupi?
Kakav bi to svijet bio da svi završe faks?Opet ne bi mogli svi radit na dobroj poziciji,opet bi neko morao bit smetlar.
Ja sam samo dala primjer da nije uvijek tak,a ne da ulazimo u raspravu oko tog da sam ja glupa jer se nisam educirala i kaj sam si to dozvolila.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 12:33   #34
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Nije nego je onako kako si napraviš da ti bude.
Mislim da nikome nije zabranjeno da se educira i pogotovo razmisli gdje ima love i to radi a ne deset godina studirati indologiju ili filologiju i onda cendrat kak nema posla u struci ili ovak radit neke nisko placene poslove po cijeli dan.
Ovo kao da govori moj muž.
Ali postoje fakulteti na koje stvarno ideš zbog ljubavi. Kad si mlad, imaš ideale.
Međutim, ti se ideali nerijetko poslije pretvore u horor.
I ja sam tako iz ljubavi prema riječima radila od jutra do sutra.
Znam, sve sam sama sebi skuhala, ali što se može?
Teško se iz toga izvući.

E, da, slušam kako drugi muževi pretječu sve automobile, neki naglo koče pred staricama...i svašta nešto ovdje piše.

A moj muž u prometu svakoga pušta ispred sebe, sve one koji pretječu i uguravaju se u tuđu traku. To me jako živcira.
Uvijek je fer prema svakome, i kad stvarno ne treba biti.

Zatim, gleda iste serije i filmove po milijun puta, one koje su mu u srcu.
Plače na dokumentarce o životinjama, jadan jazavac, jadan medo, eno, ni plavetnom kitu nije lako...

Ali sve to što me kod njega užasno živcira zapravo najviše i volim.
Čudno, ali je tako.
Moj osjećajni Rak.
Etta is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 13:20   #35
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Da ženi pokažem ovu temu, pa da se raspiše i da si oduška


Quote:
Ali je to spremljeno u njenom folderu "Razlozi za kvocanje" i nikako da se to izbriše...
Ja sam isto zlopamtilo, al ne radi toga da mogu kvocat, nego eto, da nabacim na nos u tim svojim mračnim trenutcima. I onda moj to mudro riješi. Umjesto da na provokaciju odgovori provokacijom pa se posvađamo, on kaže: Jel tebi draga, itko ikad rekao da imaš jednu divnu osobinu? To tvoje slonovsko pamćenje je predivna vrlina bla bla. I onda ja puknem od smiha

Quote:
kokicha kaže: Pogledaj post
Ima ih još takvih samo je druga izjava: sad će joj metnit
Lako što moj komentira isto ko će kome metnit na filmu, al onda me romantično pogleda pa pita jel želim da mi metne I ja kažem: uvijek, dragi

Quote:
My time kaže: Pogledaj post
ajme... da sam jača od njega izmlatila bi ga.
Često promislim isto ahahaha!

Quote:
harpy kaže: Pogledaj post
Stvarno ne znam zašto, ali ovo često pomislim kad čitam o ljudima koji provode 16 sati na poslu
A to bi se moglo reći za muškarce koji puno rade pa umjesto da s posla bježe doma ženi u zagrljaj, bježe s prijateljima po kafanama i kladionicama. Srećom, moj nakon 12h bježi doma meni..
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 13:21   #36
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Nije nego je onako kako si napraviš da ti bude.
Mislim da nikome nije zabranjeno da se educira i pogotovo razmisli gdje ima love i to radi a ne deset godina studirati indologiju ili filologiju i onda cendrat kak nema posla u struci ili ovak radit neke nisko placene poslove po cijeli dan.
Moj brat je zelio upisati španjolski i rumunjski. Jebiga kolike su sanse s tim poslom solidnu plaću imati?

Navjerme je shvatio da se hrana kupuje novcem a me idealima.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 13:27   #37
Quote:
TotallyAria kaže: Pogledaj post



A to bi se moglo reći za muškarce koji puno rade pa umjesto da s posla bježe doma ženi u zagrljaj, bježe s prijateljima po kafanama i kladionicama. Srećom, moj nakon 12h bježi doma meni..
Nedavno mi je poznanica rekla kako joj muz pun kurac radi i stalno ima prekovreme i stalno su mu bitni sastanci navečer poslje posla pa jadna čeka nekad i to 1-2 ujutro.
Nije mi bilo jasno koji k nekad ne pokaze interes pa ode na tu večeru s njim. Kaze nije to pristojno u poslovnom svijetu. I tu sam zaključila da lik bježi od kuće da se odmori a ne da sastanči.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 13:31   #38
Quote:
harpy kaže: Pogledaj post
Stvarno ne znam zašto, ali ovo često pomislim kad čitam o ljudima koji provode 16 sati na poslu
Pa jer je istina...ja sam to na svojoj kozi najbolje iskusila. Godinama uz posao sam imala i vlastitu tvrtku. Sad je vodi moj sin...i super nam je...svima.
Plavusa i ja sad puno manje radimo...vise gustamo jer volimo svaki trenutak koji smo skupa. Zato kazem...oprezno sa tim radoholicarima
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 15:17   #39
Mene jedino izrazito živcira kada pokušava razmišljati umjesto mene, pokroviteljski, uređivati nam (mi) život kao bajku. Filtrirati stvarnost, uključujući i svoje skrivene želje. I peglanje u zadnji čas.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2017., 15:21   #40
tiluriumm, moj je jako sličan tvome, čak i po znaku. Jedino što ima momente inercije kad NIŠTA neće raditi, i voli se prikazivati patnikom koji je stalno umoran. A cijelo vrijeme nekaj programira, i to za kupovinu alata je živa istina, ko malo dijete.

Road rage neću ni spominjati, koliko on može pizditi dok vozi to je nehumano Al ajde, barem pizdi na ljude koji stvarno užasno voze, tipa ne daju žmigavce, koče bez razloga, misle da su bolji od drugih jer voze tipa bmw pa se onako seljoberski prebacuju u raskrižju u drugu traku, ili ovi što jure kroz ulice koje prolaze kroz naselje di ima gomila djece ima toga rekao je da si hoće nabavit desert eagle pa pucat u ljude kad vidi da voze ko idioti.
Kela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:55.