Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.12.2017., 18:45   #1
X-Men: Dark Phoenix (2018)




Release date:


2 November 2018

Stars:

James Mcavoy as Charles Xavier
Sophie Turner as Jean Grey
Jennifer Larence as Mystique
Tye Sheridan as Scott Summers/Cyclops
Nicholas Hoult as Hank McCoy/Beast
Alexandra Shipp as Ororo Munroe/Storm












Nemojte mi reći da se jedino ja veselim ovom filmu
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 18:50   #2
Ni najmanje. Više me zanima koji će đavo napravit s tim filmom sad kad se potvrdi Disney-jeva kupnja Fox-a te se X-Men smjesti u MCU.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 19:23   #3
Baš jedva čekam . Čitao sam te stripove kao klinac i ostali su mi u lijepom sjećanju. Od svih superhero filmova X-Meni su mi najdraži serijal.
Lapinot is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 20:49   #4
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Ni najmanje. Više me zanima koji će đavo napravit s tim filmom sad kad se potvrdi Disney-jeva kupnja Fox-a te se X-Men smjesti u MCU.
iskreno, bit će mi žao ove franšize kad ju disney umirovi svojom kupnjom, pogotovo zato jer mi se čini da ide u dobrom smjeru (ne s ovim filmom nego popratnim)
papa franku is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 20:55   #5
Ajme pa jedva cekam
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2017., 21:38   #6
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Ni najmanje. Više me zanima koji će đavo napravit s tim filmom sad kad se potvrdi Disney-jeva kupnja Fox-a te se X-Men smjesti u MCU.
Samo dodaju neki post credits gdje je sve uništeno ili tako nekaj. Onda mogu reboot u MCU svijetu.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 13:18   #7
Ocajno izgleda "dark pheonix", a koliko sam YT video vidio o tome , moze se reci da sam dobar znalac u tome , te mi ovo ne lici nista na taj epic strip.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 14:14   #8
Sansa je u njaobljem slučaju osrednja glumica, a cijeli zadnji X Men je bio jako slab, sada forsiranje nje u prvi plan bi bio loš korak.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2017., 18:06   #9
vjerojatno ce opet forsat scene s j.law jer jbg a s obzirom koliko ju je bolio k u proslom nastavku ovo ce vjerojatno jos groznije bit + ova sansa nema karizme za nosit film
__________________
excuse me while i kiss the sky....
grandmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 04:23   #10
Bolje da forsiraju Sansu nego Jennifer I nije baš da forsiraju Sansu kao Sansu već taj cijeli Dark Pheonix plot jer je jako popularan među X-Men fanovima. Sansina gluma je najmanji problem, više me zabrinjava kvaliteta scenarija. Npr Lawrence i Daisy Ridley ne smatram dobrim glumicama, ali svejedno uživam gledajući The Hunger Games i Star Wars
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 08:13   #11
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
Bolje da forsiraju Sansu nego Jennifer I nije baš da forsiraju Sansu kao Sansu već taj cijeli Dark Pheonix plot jer je jako popularan među X-Men fanovima. Sansina gluma je najmanji problem, više me zabrinjava kvaliteta scenarija. Npr Lawrence i Daisy Ridley ne smatram dobrim glumicama, ali svejedno uživam gledajući The Hunger Games i Star Wars
Jeste popularan ali mogli su mnogo bolju glumicu naći za tu ulogu.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 09:09   #12
inace volim x-men fransizu (ok, kako koji dio ) ali ne polazem previse nade u ovo ... zadnji x-men film (ne racunajuci logana), apocalypse, je bio bas drek, jedini losiji od njega mi je bio 1. wolverine ... i jos uzmu ovu sansu za ulogu jean grey
ulceroz kolitis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 12:53   #13
Phoenix nikad neće biti Pheonix.
__________________
volim ptice što seru po ljudima, a žao mi je što krave ne lete
pseto kaiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2017., 17:29   #14
opaa, a malo će i Jean Grey jebat keve

jedva čekam
Mel9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 14:45   #15
službeno je, disney je kupio fox
say hello to pg-13 deadpool
papa franku is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 16:38   #16
Otkud ti ta ideja?
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 18:07   #17
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post
Otkud ti ta ideja?
osobne prognoze, sumnjam da će feige i disney dopustiti takvog prljavca pored uzornog kapetana amerike i ekipice

kako će prodavati igračke?
papa franku is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 18:09   #18
Quote:
papa franku kaže: Pogledaj post
osobne prognoze, sumnjam da će feige i disney dopustiti takvog prljavca pored uzornog kapetana amerike i ekipice

kako će prodavati igračke?
Deadpool se previše proslavio i imao previše komercijalnog uspijeha kao R-rated da bi to mjenjali.

OK, ništa nije nemoguće, ali sumnjam.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 18:34   #19
Quote:
papa franku kaže: Pogledaj post
osobne prognoze, sumnjam da će feige i disney dopustiti takvog prljavca pored uzornog kapetana amerike i ekipice

kako će prodavati igračke?
Tko god kupuje Deadpool igračke djeci je pomalo pervertit. Za sebe već mogu.

Deadpool ionako ne mora biti dio Avengers ekipe, njegovi filmovi mogu komotno bacati reference na MCU događaje bez da je direktno involviran u iste (a to je već i radio, se sjećaš šore na Helicarrier-u) - isto kao što to rade Netflixove Marvel serije koje su Disneyjeve i -pogodi ovo - nisu PG-13. Pravo je čudo kako Disney uopće egzistira bez Punisher igračaka

Disney je racionalan, Deadpool je jedna od rijetkih stvari u akviziciji FOX-a koja nije stvorila gubitke tvrtki, dapače, megahit je. Svako miješanje u tu uspješnu formulu bio bi kao pucanj u vlastitu nogu, a Disney je preveliki kapitalist da sad tu prodaje neku moralnu superiornost.

EDIT: Evo ti i potvrda toga iz Disney-jevog vrha https://m.youtube.com/watch?v=8XRL-ihNKik Case closed.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho

Zadnje uređivanje Walkman : 14.12.2017. at 19:31.
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 20:07   #20
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post

EDIT: Evo ti i potvrda toga iz Disney-jevog vrha https://m.youtube.com/watch?v=8XRL-ihNKik Case closed.
upravo pročitao vijest. praise the lord :klap:
papa franku is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:22.