Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2017., 20:27   #121
Eto,sad imas otvorene karte,znaci ona hoce nekakvu imovinu da je ostavi svojoj bioloskoj djeci,a tvoje kceri su tvoja briga.Steta,cim gleda moja i tvoja,a ne nasa djeca,imate problem. Tesko ce ti itko na forumu dati pravi odgovor,jer medjusobni odnosi se sastoje od dosta varijabli koje mi ovdje ne znamo,ali onako u grubo imas dvije opcije.
Jedino ti mozes procijeniti je li ona tebi vrijedna,volis li je,postujes i zelis li je zadrzati uza se,mislis li da bi u bolesti bila uz tebe ,ako je odgovor na ovo
da,pregrizi,plati i daj joj sto zeli.
Ako je odgovor ne,pokazi joj vrata i prica zavrsena.
madison is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 20:48   #122
Za rastavljene ljude sa djecom je najbolje da ne ulaze u novi brak ili zajednički život s nekim.
To obično ispadne katastrofa.
Bolje bi bilo da si nađu samo fuck frenda/icu za kave, putovanja, razgovore i svako svojoj kući.
Kako ne kuže da nitko ne može voljeti njihovu djecu. Rijetki su oni kojima uspije ostvariti normalan brak u kojima ima vaše i naše djece.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2017., 21:32   #123
Zato je bolje ne imat djecu, da se niste razmnožili ovih problema ne bi imali
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 10:42   #124
enonenam, koliko dugo ste u braku i koliko ste prije živjeli skupa?
pikuli is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 12:14   #125
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
Zato je bolje ne imat djecu, da se niste razmnožili ovih problema ne bi imali


Nu ti ekstrema.

Budu se već oni nekako dogovorili.
Baš si nekaj mislim: nitko tu, nikada u povijesti Foruma, nije oblikovao život po bilo kakvom mišljenju forumaša. Niti se razveo zato a niti udao/oženio.
Dobro je pa čuti različita mišljenje ako smo došli pred zid ali na kraju kada se pojave sa sličnim problemom za godinu skužiš da si ovdje džaba krečio.
A ovakve proračunate veze?
Slično privlači slično, čovjek vidi vrijednost samo u onome što je i njemu vrijedno. Sanjari i dobrice sanjarima i dobricama a materijalisti materijalistima.
U ovom slučaju njima oboje bitno je ovo : lova i nekretnine, materijalna korist. To ih zanima. Mogao je on izabrati zrelu ženu plemenitog karaktera. Onu koja ima stan i samostalnost. Koja ga voli umjesto kaj ga samo treba.
Kojoj ne treba plaćati pretjerano šopingiranje i koju ne treba impresionirati lovom.
Nije ga takva zanimala. Koga bi on onda impresionirao? Sebe?
Ona je mogla naći čovjeka bez love, bez nekretnina i bez djece ali nije.
Svatko tu ima neki skriveni interes. Makar ego interes.

Držim fige za sretan ishod ove priče ali nekako sumnjam kako će tu svirati trube sreće.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 12:38   #126
Nemoj, dobro ti je netko rekao na prvoj stranici. Ona i njena djeca će si uzet tu kuću, a tvoja djeca će na cestu.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 13:39   #127
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Nemoj, dobro ti je netko rekao na prvoj stranici. Ona i njena djeca će si uzet tu kuću, a tvoja djeca će na cestu.
To je pravno skoro nemoguće , a nemoguće je i zbog nekih drugih stvari i činjenica koje su napisane između prve i zadnje strane ove teme ,pa slobodno pročitaj
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 18:34   #128
Quote:
shadowgirl kaže: Pogledaj post
Zato je bolje ne imat djecu, da se niste razmnožili ovih problema ne bi imali
Najbolje je živjeti sam i imati fuck frenda, ni brak, ni djecu, ni zajedničke stanove... apsolutno ništa.
Onda nemaš s ničim problema.
Kad malo bolje razmisliš, koliko nam živaca ode na brak i djecu, na stambeni prostor...
možda je to ipak najbolje rješenje. Samo je za većinu već kasno.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 19:23   #129
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Najbolje je živjeti sam i imati fuck frenda, ni brak, ni djecu, ni zajedničke stanove... apsolutno ništa.
Onda nemaš s ničim problema.
Kad malo bolje razmisliš, koliko nam živaca ode na brak i djecu, na stambeni prostor...
možda je to ipak najbolje rješenje. Samo je za većinu već kasno.
koliko dugo ces imati fuck frenda? dok na nesto licis, kasnije u nekim godinama ostat ces sam samcat, ni kucica ni macica, na koncu ce te naci raspadnutog u stanu nakon mjesec dana kad se dobro usmrdis
Elektrasex is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 21:17   #130
Quote:
Elektrasex kaže: Pogledaj post
koliko dugo ces imati fuck frenda? dok na nesto licis, kasnije u nekim godinama ostat ces sam samcat, ni kucica ni macica, na koncu ce te naci raspadnutog u stanu nakon mjesec dana kad se dobro usmrdis
Ja sam inace veliki pobornik braka i ljubavi.

Na ovom forumu sam dosta kritizirao neke stvari. Pod time mislim na odredjena ponasanja u vezama i slicno

Problem tvog posta je sto vecina tako misli, ti si nesvjesno rekla jedan od glavnih razloga zasto ljudi ulaze u veze.

To je sigurnost pod stare dane nikakva ljubav.
romkius is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 21:41   #131
Quote:
Elektrasex kaže: Pogledaj post
koliko dugo ces imati fuck frenda? dok na nesto licis, kasnije u nekim godinama ostat ces sam samcat, ni kucica ni macica, na koncu ce te naci raspadnutog u stanu nakon mjesec dana kad se dobro usmrdis
Zar misliš da se to ne može dogoditi i ako si u braku i imaš djecu?
Npr. ostaneš udovica, djeca odu van raditi (kao i većina mladih danas) i umreš sama u stanu.
Ako se misliš udati samo zato da se ne usmrdiš u stanu, onda to bolje nemoj raditi.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 22:24   #132
Quote:
spalatina-nyc kaže: Pogledaj post
Joj sada sam se sjetila ,sponzorusa jer je potrosila $6k ,koliko se sjecam........ bio je predbracni ugovor .
potrosila je dva puta toliko u kratkom vremenu i onda ga iz cista mira napala kako se on sam ne nudi to platiti jer se to tako u ljubavi radi. jos je te troskove napravila bez da je on znao za njih.
sjetim se cesto te teme i sjetim se onda kakvih zena sve ima i kako su autoru neke od vas spoticale da je on los u svemu tome, a ona je jadna zrtva kojoj on ne placa 60 000 kuna troskova za koje nije ni znao, po inerciji.
cirkus i zona sumraka.
zelim da se svakoj od tih koje takve nacine zastupaju, dogodi to isto pa da vidim kolko ce biti pune razumijevanja za takve stvari.

ako je istina ovo sto autor prica, njegova zena je pokvarena manipulantica.

ja bi to steral u kurac daleko od sebe. bez icega.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 23:39   #133
Quote:
Elektrasex kaže: Pogledaj post
koliko dugo ces imati fuck frenda? dok na nesto licis, kasnije u nekim godinama ostat ces sam samcat, ni kucica ni macica, na koncu ce te naci raspadnutog u stanu nakon mjesec dana kad se dobro usmrdis
Koliko ljudi se nakon godina i godina braka prestane voljeti, čak i podnositi... Ti bi radije čisto imala nečiju fizičku prisutnost (iako se taj netko psihički check-outao) nego bila sama? Dođe ti na isto. U barem 50% brakova kad tad nestane ljubavi, budimo realni.
shadowgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 00:15   #134
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
potrosila je dva puta toliko u kratkom vremenu i onda ga iz cista mira napala kako se on sam ne nudi to platiti jer se to tako u ljubavi radi. jos je te troskove napravila bez da je on znao za njih.
sjetim se cesto te teme i sjetim se onda kakvih zena sve ima i kako su autoru neke od vas spoticale da je on los u svemu tome, a ona je jadna zrtva kojoj on ne placa 60 000 kuna troskova za koje nije ni znao, po inerciji.
cirkus i zona sumraka.
zelim da se svakoj od tih koje takve nacine zastupaju, dogodi to isto pa da vidim kolko ce biti pune razumijevanja za takve stvari.

ako je istina ovo sto autor prica, njegova zena je pokvarena manipulantica.

ja bi to steral u kurac daleko od sebe. bez icega.
Svaka čast na komentaru.

Nije mi jasno da neko misli kako ima pravo raspolagati TUĐIM novcem i imovinom kako hoće i prisvajati ih samo zato što je s tom osobom u braku.
Lako je gledati na supružničku imovinu kao zajedničku kad ništa u taj brak nisi unio. Žena se očigledno udala za njega da bi nešto ućarila za sebe i za svoju djecu (o kojima treba brinuti njihov otac, a ne mamim novi muž) pa kad je vidjela da on nije baš tolika ovca za šišanje, sad je još ispala i žrtva. Zbog čega? Zbog toga što bi poslije njegove smrti imala krov nad glavom doživotno i njegovu penziju od oko 2000$ i neko ju zbog toga treba žaliti? Sa koliko mjesečno preživljava prosječna udovica u Hrvatskoj i šire? Penzioneri u BiH žive i od 200 eura mjesečno. Šta su onda oni ako je ona mučenica sa muževom penzijom od 2000$? Ako joj ne odgovara nek živi od svoje zarađene.

Još jedna stvar, nikada, ama baš NIKADA ne treba pristati ni na najmanju ucjenu, a kamoli na neku veću.
nistanovo1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 07:31   #135
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
potrosila je dva puta toliko u kratkom vremenu i onda ga iz cista mira napala kako se on sam ne nudi to platiti jer se to tako u ljubavi radi. jos je te troskove napravila bez da je on znao za njih.
sjetim se cesto te teme i sjetim se onda kakvih zena sve ima i kako su autoru neke od vas spoticale da je on los u svemu tome, a ona je jadna zrtva kojoj on ne placa 60 000 kuna troskova za koje nije ni znao, po inerciji.
cirkus i zona sumraka.
zelim da se svakoj od tih koje takve nacine zastupaju, dogodi to isto pa da vidim kolko ce biti pune razumijevanja za takve stvari.

ako je istina ovo sto autor prica, njegova zena je pokvarena manipulantica.

ja bi to steral u kurac daleko od sebe. bez icega.

Ne po inerciji ,ali toliko se sokirat i nervirat ,nazivat zenu sponzorusom za $6k,koje je ona potrosila ,sto u USA uopce nije problem u jedno jutro potrosit, a on zaraduje $$$$$$ mi je bilo presmjesno .

Koliko se ja sjecam vecina zena se slozila da je gda financijski neodgovorna i da trebaju sjest i popricat .Izgleda da nisu .

Pricao je o velikim prihodima $$$$$$ K nije mi sjela galama oko tih spomenutim $K.( vecini ljudi takvih profila zarade bilo zanemarivo .)
Njihov problem je sto imaju razliciti odnos prema novcu i vrijednosti novca .
I ovaj upis da bi ona imala mirovinu od $2K mi isto nije jasna (koja bi sada bila ).Malo mi cila prica ne drzi vodu ako je ona manipulatorica pa sta je ne ostavi pa nije s njom pupcano vezan ,on se predstavlja kao zrtva kroz sve teme ,a ona ispada babaroga .ma pls ..
__________________
Zbog jedne ljubavi s kojom se rodimo .....
Zloba je neograničeno oružje ograničenih ljudi!
spalatinaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 08:51   #136
Quote:
spalatina-nyc kaže: Pogledaj post
Ne po inerciji ,ali toliko se sokirat i nervirat ,nazivat zenu sponzorusom za $6k,koje je ona potrosila ,sto u USA uopce nije problem u jedno jutro potrosit, a on zaraduje $$$$$$ mi je bilo presmjesno .

Koliko se ja sjecam vecina zena se slozila da je gda financijski neodgovorna i da trebaju sjest i popricat .Izgleda da nisu .

Pricao je o velikim prihodima $$$$$$ K nije mi sjela galama oko tih spomenutim $K.( vecini ljudi takvih profila zarade bilo zanemarivo .)
Njihov problem je sto imaju razliciti odnos prema novcu i vrijednosti novca .
I ovaj upis da bi ona imala mirovinu od $2K mi isto nije jasna (koja bi sada bila ).Malo mi cila prica ne drzi vodu ako je ona manipulatorica pa sta je ne ostavi pa nije s njom pupcano vezan ,on se predstavlja kao zrtva kroz sve teme ,a ona ispada babaroga .ma pls ..
Ja sam rekao neke zene.
Npr ti izmedju ostalih. Sjecam se kak si pricala da je ta cifrica nista. Malo kod frizera, malo manikura, malo robica i potrosi se 4000 eura ko iz picke.
I to je meni skroz ok ako je novac tvoj ili ako se muz slaze sa time. Ni u jednom drugom slucaju.
Ako ona izvoljeva, a nije zaradila niti je dogovor bio da on placa njene hirove, gdje je tu vasa logika da on nju ne voli?

Kakve veze ima kak ju je nazvao?
Zena je potrosila 2x po 4000 eura bez da on to zna i smatra da on to treba platiti svojevoljno i cak ga je napala za to.
Sad trazi da stan nije popola vec da je njezin, a vidimo da nikako ne skrbi vec samo rasipa.

Meni je to sponzorusa.

Kak bi ti takvu zenu nazvala?

Nemoj rec da je ona koja se brine za svoju buducnost jer se ja brinem za svoju buducnost tak da puno radim i da sam oprezan s novcem.

Ona se brine tak da ocekuje od njega da joj da.
U kojem svemiru je to normalno u gdje bi ti to dozvolila nekom muskarcu?

I kakve veze ima koliko on zaradjuje? Nismo u komunizmu da vrijedni brat ima isto kao brat pijanac i jos da brat pijanac osjeca da je ostecen jer vrijedni brat ne da da rasipa.

Smijesno.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 11:43   #137
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ja sam rekao neke zene.
Npr ti izmedju ostalih. Sjecam se kak si pricala da je ta cifrica nista. Malo kod frizera, malo manikura, malo robica i potrosi se 4000 eura ko iz picke.
I to je meni skroz ok ako je novac tvoj ili ako se muz slaze sa time. Ni u jednom drugom slucaju.
Ako ona izvoljeva, a nije zaradila niti je dogovor bio da on placa njene hirove, gdje je tu vasa logika da on nju ne voli?

Kakve veze ima kak ju je nazvao?
Zena je potrosila 2x po 4000 eura bez da on to zna i smatra da on to treba platiti svojevoljno i cak ga je napala za to.
Sad trazi da stan nije popola vec da je njezin, a vidimo da nikako ne skrbi vec samo rasipa.

Meni je to sponzorusa.




Kak bi ti takvu zenu nazvala?

Nemoj rec da je ona koja se brine za svoju buducnost jer se ja brinem za svoju buducnost tak da puno radim i da sam oprezan s novcem.

Ona se brine tak da ocekuje od njega da joj da.
U kojem svemiru je to normalno u gdje bi ti to dozvolila nekom muskarcu?

I kakve veze ima koliko on zaradjuje? Nismo u komunizmu da vrijedni brat ima isto kao brat pijanac i jos da brat pijanac osjeca da je ostecen jer vrijedni brat ne da da rasipa.

Smijesno.
Da smijesno je usporedivat brata i zenu a pogodovo u sve to ubacivat neke bivse rezime .Familiju ne biramo a supruznike da !
Koliko se ja sjecam teme covjek nije imao nikakvu prituzbu na zenu osim na njenu rastrosnost odnosno neodgovornost .Ja sam dala svoj stav o tome u mome svijetu to nije neki misterij spiskat neku cifru .Ne branim zenu ,ali nemam potrebu je nazivat kojekakvim imenima .Ne sjecam se da sam stavljala upitnik na njihovu ljubav ?
MM i ja imamo isti stav o novcu ,ulaganjima ,trosenju ,svatko ima odgovornosti i neide se preko limita bez dogovora .Tako funkcionira moj brak sto ne znaci da cu se zgrazavat nad necijim drugim odnosima i stavovima u braku .
U cijeloj prici meni smeta sta je autor stalno zali na zenu koja mu ocigledno ne pase u segmentu finacija ,vrijednosti novca i nacinu trosenja ,evo sada i oko nasljedivanja .
Za mene bi tu davno prica zavrsila ,ako je meni rastrosnost problem .Njemu ocito novac ima jako vaznu ulogu u njegovom zivotu po njegovom pisanju .Kao da ga netko sili biti u braku sa osobom koja mu ne odgovara .
pls nemoj mi brijat na te girlpower ,komunizam ,etc nisam u tom filmu .
__________________
Zbog jedne ljubavi s kojom se rodimo .....
Zloba je neograničeno oružje ograničenih ljudi!

Zadnje uređivanje spalatinaS : 16.12.2017. at 11:54.
spalatinaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 12:12   #138
Quote:
spalatina-nyc kaže: Pogledaj post
Da smijesno je usporedivat brata i zenu a pogodovo u sve to ubacivat neke bivse rezime .Familiju ne biramo a supruznike da !
Koliko se ja sjecam teme covjek nije imao nikakvu prituzbu na zenu osim na njenu rastrosnost odnosno neodgovornost .Ja sam dala svoj stav o tome u mome svijetu to nije neki misterij spiskat neku cifru .Ne branim zenu ,ali nemam potrebu je nazivat kojekakvim imenima .Ne sjecam se da sam stavljala upitnik na njihovu ljubav ?
MM i ja imamo isti stav o novcu ,ulaganjima ,trosenju ,svatko ima odgovornosti i neide se preko limita bez dogovora .Tako funkcionira moj brak sto ne znaci da cu se zgrazavat nad necijim drugim odnosima i stavovima u braku .
U cijeloj prici meni smeta sta je autor stalno zali na zenu koja mu ocigledno ne pase u segmentu finacija ,vrijednosti novca i nacinu trosenja ,evo sada i oko nasljedivanja .
Za mene bi tu davno prica zavrsila ,ako je meni rastrosnost problem .Njemu ocito novac ima jako vaznu ulogu u njegovom zivotu po njegovom pisanju .Kao da ga netko sili biti u braku sa osobom koja mu ne odgovara .
pls nemoj mi brijat na te girlpower ,komunizam ,etc nisam u tom filmu .
Sad vec drugacije pises.
Ja bi takvu zenu vidio kao zmiju u njedrima bez obzira na to kakav je autor tj bez obzira kakav sam ja.

Daje joj sve, dobar zivot, placa joj dugove koje je napravila bez njegovog znanja, ali ni to nije dosta, ona hoce jos.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 12:17   #139
Quote:
enonenam kaže: Pogledaj post
Al ona nece da isplacuje razliku djeci. Ja kazem pa ok ti prodaj kucu, kupi stan, ako je stan jeftiniji onda razliku trebas da podijelis djeci kako je po zakonu. Ona kaze taman posla... Ko je tu lud?
Ona

Nemoj pristati na to.

Quote:
enonenam kaže: Pogledaj post
Nije to bas na pocetku, znaci mi so vec pet godina u braku. Ja sam se materijalno obezbijedio prije braka, ona ispusila u razvodu. Meni ta kuce nista materijalno ne znaci. Ima tu jos puno dinamike kao i u svakom braku. Ali meni je sama pomisao da netko trazi da djeca budu uskracena dijela nasljedstva, bez obzira na to sto bi djeca i bez toga, kako stvari stoje naslijedila dosta od mene, degutantno i nemoralno.
Jbg, sada je jasno

Njena polovica njoj, tvoja tvojoj djeci. Valjda moze od polovice nesto pribaviti, nekakvu mini kucicu ili stancic. Sto ce staroj osobi vise?
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 12:31   #140
Quote:
nistanovo1 kaže: Pogledaj post

Nije mi jasno da neko misli kako ima pravo raspolagati TUĐIM novcem i imovinom kako hoće i prisvajati ih samo zato što je s tom osobom u braku.
.
To ni meni nikad nije bilo jasno.
Mislim, od strane oba spola, realno.
Ali recimo da se radi o zenama, temeljem cega u danasnje doba misli da zasluzuje beskonacno tudji novac i jos grize ako joj se uskrati?

Pa da joj je osoba i 100x bracni partner, to tako ne bi trebalo funkcionirati... Partnerstvo treba postojati u svakom obliku pa i financijskom.

Jbt onda ja valjda u ocima takvih zena ispadam idiot sto radim i zaradjujem i borim se skupa s muzem, i jebem se gle cuda iskljucivo iz vlastitog gusta. Jer bi valjda to trebala naplacivati i u braku, kajjaznam

Al upravo je u tome i stvar - zeni koja radi nije problem uzeti samo 50%, jer je ostatak i sama u stanju steci.
Samo parazitima se valjda tresu gace od straha da ce ostati bez svega

Quote:
spalatina-nyc kaže: Pogledaj post
Da smijesno je usporedivat brata i zenu a pogodovo u sve to ubacivat neke bivse rezime .Familiju ne biramo a supruznike da !
Koliko se ja sjecam teme covjek nije imao nikakvu prituzbu na zenu osim na njenu rastrosnost odnosno neodgovornost .Ja sam dala svoj stav o tome u mome svijetu to nije neki misterij spiskat neku cifru .Ne branim zenu ,ali nemam potrebu je nazivat kojekakvim imenima .Ne sjecam se da sam stavljala upitnik na njihovu ljubav ?
MM i ja imamo isti stav o novcu ,ulaganjima ,trosenju ,svatko ima odgovornosti i neide se preko limita bez dogovora .Tako funkcionira moj brak sto ne znaci da cu se zgrazavat nad necijim drugim odnosima i stavovima u braku .
U cijeloj prici meni smeta sta je autor stalno zali na zenu koja mu ocigledno ne pase u segmentu finacija ,vrijednosti novca i nacinu trosenja ,evo sada i oko nasljedivanja .
Za mene bi tu davno prica zavrsila ,ako je meni rastrosnost problem .Njemu ocito novac ima jako vaznu ulogu u njegovom zivotu po njegovom pisanju .Kao da ga netko sili biti u braku sa osobom koja mu ne odgovara .

pls nemoj mi brijat na te girlpower ,komunizam ,etc nisam u tom filmu .
To je drugi problem, covjek je u ocitom denialu i nije osvijestio za kakvu se ozenio.
Vec se sad iscudjava i u soku je, a ocekivao je ... sto? Da ce ona postati nesto sto nije?

Naravno da su njezini zahtjevi suludi, isto tako, i meni osobno takav zenski mindset nije uopce shvatljiv jer nema sanse da bi mogla posvetiti zivot oslanjanju na musku pomoc, ali jebiga, uvijek sam smatrala da takvi parovi barem znaju na cemu su i s kim su.

Takozvane 'sponzoruse' ne bi postojale da nema 'sponzora', koliko god mi voljeli sutjeti o tome

Mozda grijesim pomalo, ali ima nesto i u muskarcima koji spremno ozene takvu zenu, mastajuci kako ce iskazivati svoju financijsku nadmoc i sposobnost kupujuci njoj sve i svasta, jer i uzdrzavanje rastrosne zene je svojevrsni statusni simbol.
I sve je ok dok se ista malo previse ne opusti, onda odjednom Jao pomagaj

Zadnje uređivanje TincH : 16.12.2017. at 12:42.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:09.