Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Pogledaj rezultate ankete: Volite li hokej na ledu
Da 350 89.29%
ne 42 10.71%
Glasovatelji: 392. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2005., 08:08   #61
Quote:
Sana kaže:
Dragi moji !
ponavljam poziv za tekmu u četvrtak 29..9.2005 na Velesajmu igraju Mladost i Medvešćak!
Moja greška sorry, nije Medvešćak nego ŠD ALFA
znači
Mladost ŠD ALfa 29.09.2005.
Velesajam
 
Odgovori s citatom
Old 16.09.2005., 08:09   #62
Quote:
blackandgold kaže:
Pozdrav svim ljubiteljima hokeja u Hrvatskoj. Za one koji ne znaju, postoji sajt na kome se okuplja dosta fanova iz bivse drzave:

Slapshot

i naravno forum

Slapshot forum

Nadam se da se vidimo tamo. Imamo fanove i Bostona i Detroita, ali se jos niko nije javno izjasnio kao New York Islanders fan

Sana, odakle znas Howarda, ako nije indiskretno pitanje?
Nije, on je našao stranicu o dječjem hokeju koji ja radim i posalo mi mail...tako smo krenuli sa dopisivanjem.

http://www.kidshockey.tk]Kids hockey[/URL]
 
Odgovori s citatom
Old 16.09.2005., 09:26   #63
Quote:
Serse_Cosmi kaže:
grifone is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2005., 09:28   #64
Quote:
blackandgold kaže:

Nadam se da se vidimo tamo. Imamo fanove i Bostona i Detroita, ali se jos niko nije javno izjasnio kao New York Islanders fan
Zar nije cool navijati za neku ekipu koju ostatak svijeta ne šljivi ni 5 posto?
grifone is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2005., 21:55   #65
Quote:
Sana kaže:
Nije, on je našao stranicu o dječjem hokeju koji ja radim i posalo mi mail...tako smo krenuli sa dopisivanjem.

http://www.kidshockey.tk]Kids hockey[/URL]
Ok, cool. Zainteresovalo me je, jer sam Howarda gledao mnogo puta uzivo. Nazalost, nije branio za moju ekipu, pa sam ga mnogo puta i proklinjao.
blackandgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2005., 21:56   #66
Quote:
grifone kaže:
Zar nije cool navijati za neku ekipu koju ostatak svijeta ne šljivi ni 5 posto?
Jeste, mada su Islanders imali jednu od najvecih NHL dinastija u istoriji lige. Meni oduvek simpatican tim, za razliku od Rangers.
blackandgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2005., 00:19   #67
Quote:
blackandgold kaže:
Jeste, mada su Islanders imali jednu od najvecih NHL dinastija u istoriji lige. Meni oduvek simpatican tim, za razliku od Rangers.
Daj napiši nešto više o NYI ako znaš, ja ih više onako samo simpatiziram izdaleka, nisam se puno informirao.
grifone is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2005., 00:45   #68
Quote:
grifone kaže:
Daj napiši nešto više o NYI ako znaš, ja ih više onako samo simpatiziram izdaleka, nisam se puno informirao.

napisat cu ja kad budem radio preview za sezonu
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2005., 11:56   #69
Rapored Interlige 2005/2006

Interliga 2005/2006 đž
Pdf format
 
Odgovori s citatom
Old 19.09.2005., 12:29   #70
Zgodan topic, Sana.
Onaj forum za klince je poluprazan, zašto, čini mi se da nas ima poprilično, čak mislim da su dječje utakmice posječenije?
d@d@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2005., 14:14   #71
[img=http://img137.imageshack.us/img137/8429/kolumnaroditelji3jp.th.png]
 
Odgovori s citatom
Old 19.09.2005., 14:15   #72
Quote:
d@d@ kaže:
Zgodan topic, Sana.
Onaj forum za klince je poluprazan, zašto, čini mi se da nas ima poprilično, čak mislim da su dječje utakmice posječenije?
Neznam to moraš pitati roditelje i ja brijem da su dječje utakmice posječenije.

Reklamiraj malo taj forum.

Dječiji hokej na ledu-forum
 
Odgovori s citatom
Old 19.09.2005., 14:50   #73
Ponosna mama
Eto, nema ponosnije mame od mene ovih dana.

Petar i ja bili smo na turniru na Bledu, ponos koji sam osjetila kada je djete ušlo na led... nema ljepšeg.
Onako mali ponosno je uklizao na led kao da razumije da ga gleda tisuću ljudi.
Mama je ponosna jer Petar igra beka, bar na ovoj tekmi, spriječio je dva gola da dobije njegova ekipa.
Mislim koliko možemo govoriti o njihovim mjestima.

A mama ponosna i sretna... njegova ekipa viće Petar-stijena. Mama se je digla u oblake ...savršeno.

BRAVO PETRE!!!!

Dječji hokej na ledu-forum
 
Odgovori s citatom
Old 20.09.2005., 12:23   #74


Pogledajte kako nam je bilo na Bledu, na turniru!

Malo sam se igrala režisera!
 
Odgovori s citatom
Old 20.09.2005., 19:27   #75
Quote:
Sana kaže:


Pogledajte kako nam je bilo na Bledu, na turniru!

Malo sam se igrala režisera!
Ona dva golmana (broj 20 i broj 1) u zutom dresu izgledaju malo krupniji od ostale dece. Broj 20 je imao i dobru odbranu.

A izgleda da je voznja od Bleda do kuce bila iscrpljujuca
blackandgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2005., 19:49   #76
Quote:
grifone kaže:
Daj napiši nešto više o NYI ako znaš, ja ih više onako samo simpatiziram izdaleka, nisam se puno informirao.
Islanders su osnovani 1972 godine, a u svojoj istoriji imaju cetiri osvojena sampionata. Medjutim, ono sto ih cini bitnim je to sto su prvenstvo osvajali u cetiri uzastopne godine 1980-1983, a 1984 su porazeni u finalu. Vise nikad nakon toga nisu zaigrali u finalu. Jedino Montreal Canadiens imaju cetiri ili vise uzastopno osvojenih sampionata.

U bliskoj proslosti, vredi pomenuti da se tim nije bas proslavio nekim veoma izdasnim ugovorima sa pojedinim igracima (Yashin), kao i to da nisu iskoristili mozda i najbolju odbrambenu cetvorku u NHL ligi - Niinimaa, Aucoin, Hamrlik i Jonsson.

Pomena je vredna i cinjenica da su New York Islanders bili prvi tim koji je draftovao golmana kao prvi pik u prvoj rundi drafta. Bio je to Rick DiPietro, 2000. godine.

Ove sezone tim je doziveo mnogo promena, neko je cini mi se obecao preview za ovu sezonu.
blackandgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2005., 08:03   #77
Quote:
blackandgold kaže:
Islanders su osnovani 1972 godine, a u svojoj istoriji imaju cetiri osvojena sampionata. Medjutim, ono sto ih cini bitnim je to sto su prvenstvo osvajali u cetiri uzastopne godine 1980-1983, a 1984 su porazeni u finalu. Vise nikad nakon toga nisu zaigrali u finalu. Jedino Montreal Canadiens imaju cetiri ili vise uzastopno osvojenih sampionata.

U bliskoj proslosti, vredi pomenuti da se tim nije bas proslavio nekim veoma izdasnim ugovorima sa pojedinim igracima (Yashin), kao i to da nisu iskoristili mozda i najbolju odbrambenu cetvorku u NHL ligi - Niinimaa, Aucoin, Hamrlik i Jonsson.

Pomena je vredna i cinjenica da su New York Islanders bili prvi tim koji je draftovao golmana kao prvi pik u prvoj rundi drafta. Bio je to Rick DiPietro, 2000. godine.

Ove sezone tim je doziveo mnogo promena, neko je cini mi se obecao preview za ovu sezonu.
Hvala, vrlo zanimljivo. Sad čekamo da Nimoy napravi svoju najavu sezone.
grifone is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2005., 16:57   #78
bravo za topic sana!!
__________________
Vaš potpis (signature) koji će se pojaviti na dnu vašeg posta.
Marlboro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2005., 09:57   #79
Exclamation Najava tekme

SENIORI


Pripremna utakmica

23.09.2005.
u 17.45 klizalište Velesajam

khl Mladost protiv khl Zagreb

Dođite biti će super!
 
Odgovori s citatom
Old 22.09.2005., 10:03   #80
Red wings

Red tops White at State Fair


September 19, 2005

DETROITM/b> - Third period goals from Kris Draper, Mark Mowers and Blake Sloan gave the Red team a 4-2 victory over the White team Sunday afternoon at the Michigan State Fairgrounds.
The intra-squad scrimmage marked the return of the Red Wings from training camp in Traverse City, MI and provided area fans their first glimpse of the 2005-06 team.

Exhibition action starts tonight as the defending Cup champion Tampa Bay Lightning pay a visit to Joe Louis Arena.
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:21.