Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2006., 23:24   #1
Workout DVD??

Curke,znate koji dobar,za formiranje tijela..možda bi bilo dobro da se radi sa malim bučicama i da-please da NEMA skakutanja!!Help
Dadli is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2006., 23:58   #2
Poznat mi je jedino "Shape Your Body" sa Cindy Crawford

Kupila sam ga prije par mjeseci, jos uvijek je zapakiran..
Arianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2006., 10:26   #3
Pilates for Dummies (recimo kao ona serija knjiga "...za neznalice") DVD - autorica (i vjezbacica na DVDu) Michelle Dozois, poznata Pilates instruktorica. Vjezbe traju samo 30 min. ali su odlicne za formiranje, vrlo jednostavne za pracenje, i nauce se u kratko vrijeme. Sve one kojima sam to posudila su jako zadovoljne rezultatima.
Nije izaslo u HR, ali mozes naruciti preko neta.
cutecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2006., 10:51   #4
ja nedavno kupila cindy(mozes naruciti na www.tisak.hr/ekiosk/ )--> 30kn. rade se vjezbe za trbusnjake, noge, guzu i ruke (sa bucicama). i nema skakutanja. cini mi se sasvim ok
šnikerikik is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2006., 22:47   #5
Quote:
šnikerikik kaže:
ja nedavno kupila cindy(mozes naruciti na www.tisak.hr/ekiosk/ )--> 30kn. rade se vjezbe za trbusnjake, noge, guzu i ruke (sa bucicama). i nema skakutanja. cini mi se sasvim ok
hvala na ovoj web adresi, baš sam danas razmišljala kako bih naručila taj dvd i gdje da ga nađem
upravo ga naručila!
još samo da počnem vježbati, hm..
gđa. Pitt is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:11.