Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2017., 17:55   #5501
PSK

O B A V I J E S T Z A I G R A Č E

Poštovani,

dana 01.01.2018. godine na snagu stupa novi Zakon o sprječavanju pranja novca i financiranja terorizma. Navedenim Zakonom nametnuta nam je obveza prilikom svake uplate uloga i/ili isplate dobitka u iznosu od 15.000,00 kn i većem, provesti dubinsku analizu igrača. Slijedom navedenog, obavještavamo Vas da ste nam po Zakonu obvezni prilikom uplate ili isplate gore navedenog ili većeg iznosa dati na uvid Vašu osobnu iskaznicu i podatke propisane Zakonom.

Ukoliko odbijete dati tražene podatke, primorani smo odbiti Vašu uplatu i/ili isplatu u vrijednosti od 15.000,00 kn i više, te u određenim slučajevima o odbijanju obavijestiti Ured za sprječavanje pranja novca.

Unaprijed zahvaljujemo na razumijevanju, a u slučaju bilo kakvih pitanja ili nejasnoća, stojimo Vam na raspolaganju putem našeg besplatnog broja telefona i e-maila za podršku igračima.

http://zakon.hr/zakoni/Zakon%20o%20s...zma%202018.doc

P. S.

Ovo nema veze sa stranim kladionionicama, ali možda će one uvesti nešto slično.
DrŠ2013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 21:54   #5502
Obveza primjene mjera dubinske analize stranke

Članak 16.

(1) Obveznik iz članka 9. ovoga Zakona je dužan, pod uvjetima određenima ovim Zakonom i na temelju njega donesenim podzakonskim aktima, obaviti dubinsku analizu stranke u sljedećim slučajevima:
1. prilikom uspostavljanja poslovnoga odnosa sa strankom
2. pri svakoj povremenoj transakciji u vrijednosti od 105.000,00 kuna i većoj, bez obzira na to je li riječ o jednokratnoj transakciji ili o više transakcija koje su međusobno očigledno povezane i koje ukupno dosežu vrijednost od 105.000,00 kuna i veću
3. pri svakoj povremenoj transakciji koja predstavlja prijenos novčanih sredstava u vrijednosti većoj od 1000,00 eura u smislu Uredbe (EU) 2015/847
4. u pružanju usluga igara na sreću, prilikom stavljanja uloga i preuzimanja dobitaka, uključujući kupnju ili zamjenu žetona u kunskoj vrijednosti od 15.000,00 kuna i većoj bez obzira na to je li riječ o jednokratnoj transakciji ili o više transakcija koje su međusobno očigledno povezane i koje ukupno dosežu vrijednost od 15.000,00 kuna i veću
5. ako postoji sumnja u vjerodostojnost i primjerenost prethodno dobivenih podataka o stranci i
6. uvijek kada u vezi s transakcijom ili strankom postoje razlozi za sumnju na pranje novca ili financiranje terorizma, bez obzira na sva propisana izuzeća i vrijednost transakcije.
(2) Obveznik iz članka 9. stavka 2. točke 15. i točke 17. podtočaka g) i h) ovoga Zakona pri svakoj transakciji u vrijednosti od 15.000,00 kuna i većoj dužan je utvrditi i provjeriti identitet stranke te prikupiti sljedeće podatke: ime i prezime, prebivalište, dan, mjesec i godinu rođenja, identifikacijski broj ako je vidljiv iz identifikacijske isprave, naziv i broj identifikacijske isprave, naziv i državu izdavatelja, državljanstvo/državljanstva.
(3) Obveznik iz članka 9. stavka 2. točaka 9., 10. i 11. ovoga Zakona, kod poslova životnoga osiguranja i drugih osiguranja povezanih s ulaganjem, dužan je pored mjera propisanih člankom 15. stavkom 1. točkama 1. i 2. ovoga Zakona, čim su korisnici identificirani ili imenovani:
a) za korisnika osiguranja koji je određen kao posebno imenovana fizička ili pravna osoba ili pravno uređenje (npr. zakonski nasljednik, djeca, supružnik i dr.) utvrditi i provjeriti identitet korisnika osiguranja i
b) za korisnika osiguranja koji je određen specifičnim karakteristikama ili skupinom prikupiti dovoljno podataka kako bi se uvjerio da će moći utvrditi identitet korisnika osiguranja u trenutku isplate police.
(4) U slučajevima iz stavka 3. točaka a) i b) ovoga članka, obveznik je dužan provjeriti identitet korisnika osiguranja u trenutku isplate, a u slučaju dodjele, u cijelosti ili djelomično, životnoga osiguranja i drugih osiguranja povezanih s ulaganjem trećoj fizičkoj ili pravnoj osobi ili pravnom aranžmanu, obveznik kreditna ili financijska institucija je dužan utvrditi identitet stvarnoga vlasnika u trenutku dodjele.
(5) Za korisnika trusta i s njim izjednačenoga subjekta stranog prava, koji je određen specifičnim karakteristikama ili skupinom, obveznik je dužan pribaviti dovoljno informacija kako bi bio siguran da će moći utvrditi identitet korisnika u vrijeme isplate ili u trenutku kada korisnik odluči iskoristiti dodijeljena prava.
(6) Obveznici su dužni primijeniti mjere dubinske analize ne samo na nove stranke, već i pravodobno na postojeće stranke na temelju procjene rizika, posebno kod stranaka kod kojih se promijene okolnosti koje su relevantne za primjenu ovoga Zakona.
DrŠ2013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 11:47   #5503
Quote:
kuzibati kaže: Pogledaj post
Ljudi, može mala pomoć?
Ima tko account na Coral? Blokirali su me i kažu na chatu da je razlog što Hrvatska ide na blok listu. Pare su mi ostale gore i kaže žena nek odem u UK i ulogiram se od tamo. Prvi put mi se tako nešto dogodilo, inače klada sama zatvori račun i vrate pare kad blokiraju određenu zemlju.
Ne znam za nove račune, ali postojeći hrvatski Coral računi su u potpunosti u funkciji.
tetezvone is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 20:35   #5504
Quote:
DrŠ2013 kaže: Pogledaj post

Ovo nema veze sa stranim kladionionicama, ali možda će one uvesti nešto slično.
A što bi to točno one još mogle uvest što već nisu!? Pa sve odavno imaju KYC proceduru, koju su neke dovele i do apsurda sa svim onim silnim pederskim selfie naslikavanjima.

A što se tiče naših debila, zašto bi itko, tko je recimo dobio 45 000 kn, to išao isplaćivat odjednom!?

Kakav je problem tri puta po 14,999!? Apsolutno nikakav. Kad oni mogu glumit nedojebane magarce, možete i vi.
Balfron is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 08:45   #5505
pa nekako mi se cini da su zato stavili ovo:

4. u pružanju usluga igara na sreću, prilikom stavljanja uloga i preuzimanja dobitaka, uključujući kupnju ili zamjenu žetona u kunskoj vrijednosti od 15.000,00 kuna i većoj bez obzira na to je li riječ o jednokratnoj transakciji ili o više transakcija koje su međusobno očigledno povezane i koje ukupno dosežu vrijednost od 15.000,00 kuna i veću
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 11:53   #5506
VEĆ JE I 1000 EUR SUMNJIVO!

Obveza primjene mjera dubinske analize stranke

Članak 16.

(1) Obveznik iz članka 9. ovoga Zakona je dužan, pod uvjetima određenima ovim Zakonom i na temelju njega donesenim podzakonskim aktima, obaviti dubinsku analizu stranke u sljedećim slučajevima:
1. prilikom uspostavljanja poslovnoga odnosa sa strankom
2. pri svakoj povremenoj transakciji u vrijednosti od 105.000,00 kuna i većoj, bez obzira na to je li riječ o jednokratnoj transakciji ili o više transakcija koje su međusobno očigledno povezane i koje ukupno dosežu vrijednost od 105.000,00 kuna i veću
3. pri svakoj povremenoj transakciji koja predstavlja prijenos novčanih sredstava u vrijednosti većoj od 1000,00 eura u smislu Uredbe (EU) 2015/847
4. u pružanju usluga igara na sreću, prilikom stavljanja uloga i preuzimanja dobitaka, uključujući kupnju ili zamjenu žetona u kunskoj vrijednosti od 15.000,00 kuna i većoj bez obzira na to je li riječ o jednokratnoj transakciji ili o više transakcija koje su međusobno očigledno povezane i koje ukupno dosežu vrijednost od 15.000,00 kuna i veću
DrŠ2013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 13:47   #5507
Ljudi trebam pomoc..

Da li postoji neka online kladionica, moze biti i nasa koja podrzava uplatu s Payoneer Mastercard racuna, takodjer i isplatu???

Probao sam i na HL i SS i ne mogu uplatiti pare
IMTrener is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 02.01.2018., 20:26   #5508
Možda kasno palim, ali i Skrill ima neke svoje fore:

Quote:
Skrill has changed its account verification policies and now requires all members to complete additional identity verification steps. In order to ensure your account usage will not be interrupted, please complete the additional steps to verify your account.
Kako bi se podigli limiti traži se verifikacija identiteta, lokacije i vlasništva računa....
__________________
...
promatrac77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 20:27   #5509
Kladionice podržavaju, ali Payoneer ne podržava.
DrŠ2013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 21:24   #5510
Quote:
promatrac77 kaže: Pogledaj post
Možda kasno palim, ali i Skrill ima neke svoje fore:



Kako bi se podigli limiti traži se verifikacija identiteta, lokacije i vlasništva računa....
Već dva tri mjeseca skoro
Ssung is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 16:05   #5511
Sinoć krenem da se ulogiram na TIPBET kladionicu i javlja mi da je zabranjeno igranje za stanovnike naše zemlje, mislio sam da je neka greška, imam par eura na računu, kontaktiram podršku i vele da je zabrana nastupila za hrvatsku, pitam zbog čega, veli, žao mu je ali mi ne može odgovoriti na to pitanje, e sad da li ima veze sa novim zakonom ili ne, to ne znam, nadam se da ove jače kladare neće krenuti njihovim putem i da to nema veze sa ovim novim zakonom,.
milijunaš is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 17:55   #5512
Vidim da i 2.imate probleme, a ni niste na "mojoj" kladi

Ocu danas ujutro povuc pare s bet365 na skrill i sve je ok, da bi nakon 6sati dobil mail, da mi moraju isplatit na bankovni racun, jer sam vecinu para uplatio preko "paysafe"-a.

Wtf??!
__________________
..žalost navek sem, vu srcu ja kril, ni nigdo me žalil..
betonark is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 18:17   #5513
Quote:
betonark kaže: Pogledaj post
Vidim da i 2.imate probleme, a ni niste na "mojoj" kladi

Ocu danas ujutro povuc pare s bet365 na skrill i sve je ok, da bi nakon 6sati dobil mail, da mi moraju isplatit na bankovni racun, jer sam vecinu para uplatio preko "paysafe"-a.

Wtf??!
Čitajte uvjete prije uplate,to je jasno navedeno ako uplacujes sa paysafea isplata ide na banku. Ako imas vise nacina uplate,isplata se dijeli proporcionalno

Probaj sa skrilla uplatit 20ak eura i odigraj nesto i napravi cash out,i onda polako povlaci lovu na skrill,200,300e max
Ssung is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 20:08   #5514
Stari moj, radim tak 3god.. Uvijek ostavim na skrillu samo 5, uplatim na bet i withdraw na skrill.. Kad nebi to napravio, nebi ni mogo izabrat skrill kao opciju isplate
__________________
..žalost navek sem, vu srcu ja kril, ni nigdo me žalil..
betonark is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 20:11   #5515
Jbga,sad je tako,dopuste čak i neki iznos na skrill,ali većina ide na račun
Ssung is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 08:24   #5516
Quote:
milijunaš kaže: Pogledaj post
Sinoć krenem da se ulogiram na TIPBET kladionicu i javlja mi da je zabranjeno igranje za stanovnike naše zemlje,

zabranjeno je zbog HR zakona, provjereno

dosta kladionica su se vec opaklo kod madarske ili rumunjske pa sad vise obracaju pozornost na zakone pojedinih zemalja
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 09:41   #5517
Mogli bi ovdje.napraviti popis svih online klada gdje vise nije.moguce kladjenje iz HR
__________________
This time next year we'll be millionaires!

MLB 2016: 219/338; 64,79%
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 16:03   #5518
Samo pitanjce jedno, trenutno sam u Austriji (betradar) pa ne mogu provjeriti. Dali se ljudi i dalje mogu normalno kladiti na stranim online kladama sa podrucja Hrvatske kao sto su bet365 itd... ?
fila1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2018., 16:19   #5519
Quote:
fila1000 kaže: Pogledaj post
Samo pitanjce jedno, trenutno sam u Austriji (betradar) pa ne mogu provjeriti. Dali se ljudi i dalje mogu normalno kladiti na stranim online kladama sa podrucja Hrvatske kao sto su bet365 itd... ?
Da
Ssung is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2018., 16:07   #5520
Ako ja isplacujem dnevno sa 5 razlicitih online stranih kladionica po 200e na Skrill(sveukupno 1000e)...jel mogu imati neke probleme tipa porezna ili nekih zakona. Trenutno sam podigao 24x i kad malo sagledam stvari to je jako puno. Novac podizem na bankomatu Euroneta sa skrillovom mastercard. Zanima me dali ce te strane poput skrilla i tih pruzitelja igri na sreci "popizdit" i poduzeti nesto da me se rijese?
HorseRider is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:09.