Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Pogledaj rezultate ankete: Najbolji Star Wars film ?
Star Wars (1977) 37 14.34%
SW:The Empire Strikes Back(1980) 102 39.53%
SW: Return of the Jedi (1983) 28 10.85%
SW: The Phantom Menace (1999) 10 3.88%
SW: Attack of the Clones (2002) 12 4.65%
SW: Revenge of the Sith (2005) 52 20.16%
SW: The Clone Wars (2008) 17 6.59%
Glasovatelji: 258. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.08.2011., 19:02   #61
Ma nemoze on to radit! Jednostavno nemože! Svi mi pratimo Star Wars i volimo ih kakvi su , zasto nastavlja ubacivat gluposti. Jeli to problem njemu shvatit a ne kad mu pukne nesto stavi novo sta nema smisla .
__________________
A Liverbird upon my chest, We are the men of Shankly's best, A team that plays the Liverpool way, And wins the championship in May
TheSGCTrooper is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 20:10   #62
Ma to su gluposti.
Sad prave raznorazne klipove, a blu-ray nije ni izašao.
Inače pozdravljam svaku promjenu na originalnoj trilogiji... Nedostojnoj prequela... Digitalni Yoda u Fantomskoj prijetnji bit će zanimljiv.
Xenoborg is online now  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 21:26   #63
http://artsbeat.blogs.nytimes.com/20...n-of-the-jedi/

Potvrđen dodani NOOOOOO vaderu
__________________
A Liverbird upon my chest, We are the men of Shankly's best, A team that plays the Liverpool way, And wins the championship in May
TheSGCTrooper is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2011., 21:33   #64
mislim da ipak return of the jedi.
svi originalni filmovi su sjajni i teško mi je odlučiti.

Quote:
indijanac22 kaže: Pogledaj post
Empire Strikes Back najbolja...prequel triologija je samo za dizanje para i kurčenje sa CGI-om...a evo nešto što bi svaki istinski hejter prequela trebao pogledat:

http://www.youtube.com/watch?v=FxKtZ...el_video_title

to je prvi dio reviewa za phantom menace, ima sat i pol materijala i još tako puta dva za svaki prequel...

a komentar/recenzija koju je ovaj čovjek (red letter media) napravio je fantastična.
čbelica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2011., 03:23   #65
men' je najbolji "Revenge of the Sith"

naime, originali mi na trenutke djeluju ko neki dječji film. da se razmemo, nemam 16 god () ali jbg, ovo je sf. taj žanr podrazumijeva i pretpostavlja specijalne efekte i samim time, oni utječu na cjelokupni dojam. za usporedbu, Alien, koji je snimljen otprilike u isto vrijeme mi ni danas ne izgleda ko dječji film iako su efekti prastari itd. s druge strane, probajte zamislit LOTR snimljen kad i SW .

prije nego su snimljeni nastavci, slinila sam po originalima i sve sam ih milijun puta pogledala. novi filmovi su bili neusporedivo jači glede vizualnog dojma ali je nekaj nedostajalo....srećom, svaki sljedeći je bio sve bolji
ROTS je napokon pružio sve - i efekte i priču (meni osobno jedna od najljepših ikad ) i kad sam izašla iz kina bilo je "wow". a kod mene je to rijetkost

zapravo je ROTS po atmosferi, razvijenosti priče i ukupnom dojmu najudaljeniji od ostatka sage. svi ostali dijelovi (čak i novi, bar u ovom pogledu) se nadovezuju, nadograđuju, imaju taj "specijalni star wars štih". ROTS je dramatičniji, mračniji, slojevitiji.

smatram sebe velikim SW fanom jer je to jedan od rijetkih filmova koji me uspije potpuno zaokupirat i tih 2 sata dok ga gledam, ne postoji stvarnost. i u biti ih sve obožavam jer tvore cjelinu.
Blank Page is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2011., 14:49   #66
meni je najbolji Return of the Jedi, jednostavno mi je prirasao srcu još od djetinstva
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 14:11   #67
Jeste čuli što je kreten Lucas uradio?

Dodao je zloglasni NOOOOO, u završnu scenu Lukea,Imperatora i Darth Vadera
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 14:27   #68
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Jeste čuli što je kreten Lucas uradio?

Dodao je zloglasni NOOOOO, u završnu scenu Lukea,Imperatora i Darth Vadera

Darth Vader's 'Nooo!' in Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (ACTUAL Blu-Ray Clip)
German is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 14:41   #69
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Jeste čuli što je kreten Lucas uradio?

Dodao je zloglasni NOOOOO, u završnu scenu Lukea,Imperatora i Darth Vadera
koliko se sjećam to je rekao i u epizodi 3 kad je saznao da je Padme mrtva...
c0bra is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 14:46   #70
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Jeste čuli što je kreten Lucas uradio?

Dodao je zloglasni NOOOOO, u završnu scenu Lukea,Imperatora i Darth Vadera
Ne samo jedan doda je dva zloglasna NOOOO usklika!
I prominia je onaj uzvik Kenobia koji potjera one sand peopole od Lukea i od sad Ewoksi treptću
__________________
A Liverbird upon my chest, We are the men of Shankly's best, A team that plays the Liverpool way, And wins the championship in May
TheSGCTrooper is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2011., 15:56   #71
Quote:
c0bra kaže: Pogledaj post
koliko se sjećam to je rekao i u epizodi 3 kad je saznao da je Padme mrtva...
DA, to je mu je jedan od najgorih flopova uopće,time je čak našdotio ultra karizmatičnom Dart Vaderu

jebeni kreten
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2011., 12:50   #72
Trebao je uvesti još jednu promjenu :





















Izbaciti sve osim Epizode 5 LOOOOOL
shoei is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 15:35   #73
katastrofa
sicky is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 16:21   #74
SW: Revenge of the Sith (2005) -17.46%
SW: The Clone Wars (2008) -22.22%
-----------------------------------------------
Star Wars (1977) -14.29%

Svijet ide kvragu
__________________
Πόλεμος πάντων μὲν πατήρ ἐστι πάντων δὲ βασιλεύς, καὶ τοὺς μὲν θεοὺς ἔδειξε τοὺς δὲ ἀνθρώπους, τοὺς μὲν δούλους ἐποίησε τοὺς δὲ ἐλευθέρους
von_ungern is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 12:29   #75
Po meni bi Lucas trebao uvesti samo jednu promjenu,a to je da nas podrobno upozna sa likom i djelom Geezuma,ROFLOLMAO

http://starwars.wikia.com/wiki/Geezum
THE GANT is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 17:49   #76
meni je sve to bio jedan veliki shit...i onda prije kojih 12 god,prije i phantom menace(bio srednja skola) dobijem na VHS-u 4,5,6 dio.4 sam jedva upalio i kad sam pogledao totalno ludilo...i onda nadalje bez previse pametovanja sasvim 2 dobre triologije...Onda sam nacuo nesto da bi moglo biti i trece e sad zna netko vise o tome?prije sam o tome slusao.
Esseker1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 20:51   #77
Ako se ne varam Carrie Fisher i Mark Hammil su potpisali za 9,10,11-u epizodu jedino nije potpisa Harrison Ford jer je smatra da Han Solo triba umrit VI epizodi.
Nove epizode 9/10/11 su bile planirane al je Lucas odusta nakon sta se razvea od zene..
__________________
A Liverbird upon my chest, We are the men of Shankly's best, A team that plays the Liverpool way, And wins the championship in May
TheSGCTrooper is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 00:03   #78
Obožavam Star Wars, ni sam ne znam koliko puta sam pogledao svaki od 6 filmova i meni osobno je najbolji film "Revenge of the Sith", a nakon njega mi je "The Empire strikes back"....

Smatram da je Revenge of the Sith pre dobar film, kad sam ga išao gledat u kino bojao sam se da će ga "usrat" jer je to važan dio cijele sage, ali nisu ga usrali, dapače... postao mi je najbolji star wars film

Genijalno je to sve predočeno kako "dark side" pobjeđuje zbog nečeg sto bi trebalo biti svijetla strana covjeka a to je ljubav prema nekoj osobi, uglavnom, najbolji SW film mi je taj treći i empire strikes back.
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 00:08   #79
Quote:
Dragon007 kaže: Pogledaj post
Obožavam Star Wars, ni sam ne znam koliko puta sam pogledao svaki od 6 filmova i meni osobno je najbolji film "Revenge of the Sith", a nakon njega mi je "The Empire strikes back"....

Smatram da je Revenge of the Sith pre dobar film, kad sam ga išao gledat u kino bojao sam se da će ga "usrat" jer je to važan dio cijele sage, ali nisu ga usrali, dapače... postao mi je najbolji star wars film

Genijalno je to sve predočeno kako "dark side" pobjeđuje zbog nečeg sto bi trebalo biti svijetla strana covjeka a to je ljubav prema nekoj osobi, uglavnom, najbolji SW film mi je taj treći i empire strikes back.
neuspješan troll je neuspješan

0/10
__________________
Πόλεμος πάντων μὲν πατήρ ἐστι πάντων δὲ βασιλεύς, καὶ τοὺς μὲν θεοὺς ἔδειξε τοὺς δὲ ἀνθρώπους, τοὺς μὲν δούλους ἐποίησε τοὺς δὲ ἐλευθέρους
von_ungern is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2011., 13:41   #80
Quote:
von_ungern kaže: Pogledaj post
neuspješan troll je neuspješan

0/10
Meni ovo ne ide u glavu stvarno glede neki korisnika ovdje, a i ne samo ovdje, koji je problem ako je nekome najbolji SW film revenge of the sith? Sto bi ja trebao dolaziti ovdje i LAGATI da mi je najbolji neki iz one starije trilogije samo da eto, bi ispa "COOL" medju probranim SW drustvom, e pa necu, meni je najbolji SW film Revenge of the sith i to je to, radi mnogocega, jednostavno mi se sviđa a i po filmskoj kritici je vrlo dobar film, nije da mene briga za filmsku kritiku kad se meni nesto svidja ali eto kazem samo.

Meni su stariji filmovi odlicni i kultni, ali su mi iza revenge of the sith... Naj SW filmovi su mi poredani ovim redoslijedom:

1. Revenge of the Sith
2. The Empire Strikes Back
3. New Hope
4. Attack of the Clones
5. Return of the Jedi
6. The Phantom Menace

Ko ne poštuje moj izbor i moj ukus, to nije moj problem
Dragon007 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:38.