Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2004., 18:20   #1
Question Fantastično Okupljanje

Znam da tema spada pod D&K > Tulumara, ali imam blagi osjećaj da većina fantastične škvadre slabo zalazi na 'gornje' podforume. Više se volimo držati ovih krugova Pakla, koji bi po mojoj slobodnoj procjeni bili negdje... 4. ili 5. Dakle Styx. Ispod imamo IT koji bi mogao biti Dys, pa PŽK koji je očigledno Malebolge, a zadnji su (za one koji su 'Blessed with the Sight') Moderatori -- deveti krug, gdje Anderlon vječno maše krilima i smrzava nesretnike, a Forum Dogsi žvaču Judu, Bruta i Kasija... ermmm... Zabrijah!

Uglavnom...

Znam da je Our name is Legion for we are many već 'zvao' tulume ali linkanjem na 'relevantni topik' na Tulumari. Elem sam primjetio (neposrednim eksperimentalnim iskustvom) da se fantastične ekipe slabo skupilo. Ajmo se mi rađe dogovorit za neko neformalno kavendaško okupljanje u nekakvoj krčmastoj okolini sa velikim tesanim stolovima i hektolitrima pive i cijelim tim ugođajem. Pretpostavljam da će 'sramežljivcima' to bit ugodniji način upoznavanja ekipe nego rasturanje na Mate Bulića u vidno alkoholiziranom stanju, razbijanje pivskih flaša i ostale narodske sportove koji prate forumaške tulume.

Također brijem da ono, su se bar neki od vas zainteresirali za bar neke od diskutanata u stilu 'e da mi je vidjet tog frajera, našta liči'. Ja bi osobno volio vidit Nephritea (Ček dis aut), Glupognicknamea, jaya, Amidalu, Dustflower, ma zapravo... kita... sve!

Ajd pa javite šta mislite jel dobra ideja načelno, i ako je, gdje i kad bi se to moglo sprovest.
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Old 23.09.2004., 19:03   #2
Jednu subotu ili nedjelju naći se npr. u pivnici medvedgrad.
__________________
_
Superjunak novog doba !
ljiga is offline  
Old 23.09.2004., 19:31   #3
Kaj se mene, ja sam za. Od 28. (iduci utorak) nadalje sam slobodan pa sam zainteresiran... Kaj se tice vremena i mjesta, ono, dok god je u Zagrebu bumo se dogovorili....
Glupinickname is offline  
Old 23.09.2004., 19:54   #4
Re: Fantastično Okupljanje

Quote:
GnothiSeauton kaže:
Pretpostavljam da će 'sramežljivcima' to bit ugodniji način upoznavanja ekipe nego rasturanje na Mate Bulića u vidno alkoholiziranom stanju, razbijanje pivskih flaša i ostale narodske sportove koji prate forumaške tulume.
aj ti, ne zahebaji, to samo ti radiš. ja sam punkerica.
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Old 23.09.2004., 21:22   #5
Re: Fantastično Okupljanje

Quote:
GnothiSeauton kaže: Također brijem da ono, su se bar neki od vas zainteresirali za bar neke od diskutanata u stilu 'e da mi je vidjet tog frajera, našta liči'. Ja bi osobno volio vidit Nephritea (Ček dis aut), Glupognicknamea, jaya, Amidalu, Dustflower, ma zapravo... kita... sve!

Ajd pa javite šta mislite jel dobra ideja načelno, i ako je, gdje i kad bi se to moglo sprovest.
Pa ja sam zainteresiran, ali ja živim u Crikvenici i u ZG dolazim samo na poneki koncert i predsjedničke sprovode (a i to sam prošli put propustio).

No drago mi je dam me čitaš. Heck, drago mi je da me bilo tko čita.

No, već sam upoznal Glupognicknamea, pa on može oponašat moj teški ruski naglasak i opsesivno trljanje vlastitih prepona.
Nephrite is offline  
Old 23.09.2004., 21:26   #6
Šteta što me mimoiđu sva ovakva okupljanja s obzirom da živim u Kaštelima. Grr. Ja upoznao Dustflower (), ali me zanima i ostatak ljudi.
__________________
Anarthal, Hand of A'dal Talkhor
Arathorn is offline  
Old 23.09.2004., 21:33   #7
Onda predlažem:


Vrhovni Sovjet podforuma Fantastika
Komesarijat za Smotre i Parade
Dom Fantastike, Ul. Harry Seldona 3a
Adderville

___________________________________Z_A_P_O_V_J_E_D

Vrhovni Sovjet podforuma Fantastika zapovjeda svim forumašima Fantastike svečanu S M O T R U.

S M O T R A će se održati na lokaciji: Pivnica Medvedgrad, SZ ugao križanja Savske i Vukovarske

U vrijeme: srijeda, 29.9.2004. u 2000h CET.

Forumaši koji se ne odazovu na Zapovjed biti će prisilno dovedeni. Ukoliko ih se ne bude moglo pronaći do kraja održavanja smotre, biti će u odsustvu osuđeni na odmrežavane i odmreženi prema Forumskom Vojnom Pravilniku, čl. 7. stav. 5 i stav. 11.

Vrhovni Sovjet podforuma Fantastika:
Blackadder (v.r.)
Legion (v.r.)
darin (v.r.)
Nasstasja (v.r.)
Galaxia (v.r.)
glupinickname (v.r.)
GaelGarciaBernal (v.r.)

(pečat VSPF*)

Za Domovinu s Blackadderom naprijed!
Fantastika narodu!


-----------
* stilizirani atom sa šest eliptičnih orbitala elektrona kojeg podržava čovjek raskrečenih ruku i nogu, iznad toga raketa, oivičeno sa svake strane sa sedam klasova žita, ispod svega nakovanj
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Old 23.09.2004., 22:12   #8
Ni ja to ne bih mogao bolje napisati.

Onda? Tko dolazi? Na parove razbrojs!

Ja dođžem. Pivo i društvo i što ćeš više? (Dobro, znam, ali možemo koji put i bez foruma.)

I ne zaboravite svoje kockice!

(Rolling, rolling, rolling -> )

I hajde! Što čekate!!!111one POSTUPITE PO NAREĐŽENJU!!!1111infinity!
__________________
What, me worry?
Blackadder is offline  
Old 23.09.2004., 22:28   #9
Hvala, druže Blackadder. Tako nas uče svjetle tradicije vaše žanrovske borbe, druže Blackadder. Trudimo se, druže Blackadder. Nikad ne smijemo posustati u širenju Fantastike na sve narode, narodnosti, radništvo i seljaštvo koje stenje pod kulukom realizma, dokumentaristike i kontemporarne, krimi, triler i detektivske beletristike. Smrt mrskom neprijatelju. Naša svjetla Fantastična Internacionala neće propasti druže Blackadder. Tekovine fantastične revolucije proširiti će se, neumitno, kao svjetlost, na sve potlačene čitatelje nezanimljive i šture literature.

(maše crvenom zastavom koja u sebi ima bijeli krug u kojom su crnom 'strip' tehnikom iscratni poluprekrivajući profil-portreti Asimova, Clarkea, LeGuineice i Dicka)

Ustajte Fantastični na svjetuuuu
Svi sužnji koje mori realizaaaam


(svi ustaju sa suzama u očima i drže se rukom preko srca)
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Old 23.09.2004., 23:32   #10
A jel vrijedi poziv i za novije forumaše?



__________________
Astronomy.
CrowKing is offline  
Old 24.09.2004., 00:22   #11
Re: Fantastično Okupljanje

Quote:
GnothiSeauton kaže:
Znam da tema spada pod D&K > Tulumara, ali imam blagi osjećaj da većina fantastične škvadre slabo zalazi na 'gornje' podforume. Više se volimo držati ovih krugova Pakla, koji bi po mojoj slobodnoj procjeni bili negdje... 4. ili 5. Dakle Styx. Ispod imamo IT koji bi mogao biti Dys, pa PŽK koji je očigledno Malebolge, a zadnji su (za one koji su 'Blessed with the Sight') Moderatori -- deveti krug, gdje Anderlon vječno maše krilima i smrzava nesretnike, a Forum Dogsi žvaču Judu, Bruta i Kasija... ermmm... Zabrijah!
Typical, innit?

No, meni srijeda bas ne pase idealno (ispitni rokovi jos traju, jel), ali cu probat doc. Ak ne (a i ak da, zapravo!), mogli bi organizirat neku reprizu tjedan ili dva kasnija...
jay is offline  
Old 24.09.2004., 10:06   #12
Kroukinže, naravno da vrijedi i za nove forumaše.
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Old 24.09.2004., 12:39   #13
Evo jos jednom cu morat sve propustit, ja sam u Splitu do 4.10.

Arathorne, mogli bi se mi udruzit pa napravit splitsko Okupljanje, ako ima zainteresiranih?
Dustflower is offline  
Old 24.09.2004., 16:59   #14
Čekaj da nabrojim zainteresirane....dvoje - ja i ti. Svi ostali koji su iz Splita nisu u Splitu. Ali ja sam vjerojatno u Zagrebu krajem listopada, na proputovanju za Budimpeštu - idem na Nightwish i Sonatu Arcticu. Kamo sreće da se poklopi to okupljanje negdje oko 23.-24.10.
__________________
Anarthal, Hand of A'dal Talkhor
Arathorn is offline  
Old 24.09.2004., 18:11   #15
Ja isto glasam za Arathornov prijedlog, sta nas je vise bit ce zanimljivije Osim toga, bit ce mi manje neugodno ako bar nekoga znam . Koliko vas se zapravo vec zna međusobno?
Dustflower is offline  
Old 24.09.2004., 18:31   #16
Do 24.10. možemo se naći 10 puta.
Zašto se nebi našli i 24.10. i neki datum prije?
__________________
_
Superjunak novog doba !
ljiga is offline  
Old 24.09.2004., 18:37   #17
(parodija na onog starog čiču iz Povratak u Budućnost II, koji je svakog za kog bi zabrijo da je glup lupao drškom od štapa po glavi i ćuškao)

(tuptup) Anybody homeee? (tuptup-fljas) A šta sam ja gore napisao, koji datum?

To je Zapovjed, jebote, nije to neki tam nedojebani poziv na ćakule. Say it with me (repa sa rukama u položaju East Bangers) Za -- Po -- VJEEEED!!!



Gomila: Dvadesetdeveti!!!
Ja: ... i koji još?!!
Gomila: Deveti!!!!
Ja: ... koje?!!
Gomila: Dvijetisućeičetvrte!!!
Ja: ... u koliko saaatiii?!!!
Gomila: U osaaaam!!!
Ja: ... gdjeee?!!!
Gomila: U Mediiiii!!!!

Get it, punk?!
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Old 24.09.2004., 18:50   #18
Quote:
GnothiSeauton kaže:
Get it, punk?!
Ne. Kaže se "Zapovijetka".
__________________
Anarthal, Hand of A'dal Talkhor
Arathorn is offline  
Old 24.09.2004., 18:59   #19
Pa nađite se vi 29.9., pa cemo dogovorit Okupljanje i za neki kasniji datum, ajmo bit kolegijalni pa Arathornu udovoljit i naci se 24.10.
Dustflower is offline  
Old 24.09.2004., 19:22   #20
Oukidouki. Sve zavisi od rezultata Vojne Vježbe 'Medo 1'.
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:28.