Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2014., 18:35   #101
Quote:
Cocksmith kaže: Pogledaj post
a čuj, ako se ne smatra vrištećom kognitivnom disonancom da postoje gej katolici, ne vidim u čemu je problem s gej muslimanima. isto sranje drugo pakovanje, al doslovno.
Upravo to. Moram priznati kako mi nije baš najrazumljivija ta vrsta mazohizma po kojoj želiš biti dio zajednice koja te prezire i smatra bolesnikom. Ali dobro, odavno sam naučio kako ima puno stvari na ovom svijetu koje ne razumijem i kako ne trebam oko takvih razbijati glavu.



Quote:
Cocksmith kaže: Pogledaj post
btw, ne pijem pivo, ali gledam nogomet i ne pratim modu. jesam li ja pravi muškarac u svakom smislu ili je to s pivom sjebalo cijeli koncept?
Sjebalo je jedino ako ti je narasla trbušina.
None of you is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 18:40   #102
Quote:
JeanD kaže: Pogledaj post
Ma znam ja to najbolje vjeruj mi. Znam tocno o cem pricas al eto zelim sa ovim, da mi on bude prvi, jer svakako kako god okrenem i dalje cu volit 30+ i dalje ce ti isti preko 30 svi znat manipulirat..bezizlazna situacija zar ne kolko godina imas?
Imam 21 godinu.

Što se tiče ortodoksnih vjernika. Neću napisati koje vjere je bio taj moj. Samo: "been there, done that i ne ponovilo se".
__________________
Protiv svih
noah_fox is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 18:42   #103
Quote:
None of you kaže: Pogledaj post
Moram priznati kako mi nije baš najrazumljivija ta vrsta mazohizma po kojoj želiš biti dio zajednice koja te prezire i smatra bolesnikom. Ali dobro, odavno sam naučio kako ima puno stvari na ovom svijetu koje ne razumijem i kako ne trebam oko takvih razbijati glavu.
pa meni je skroz razumljivo. većina ljudi su, neovisno o seksualnoj orijentaciji, ovce koje vole biti dio nekog stada. dapače, ako nisu dovoljno autohtone ovce za određeno stado, onda će se još više potruditi da mu pripadaju.

a to da će se mnogi homoseksualci ponižavati, pristajati na homofobiju, truditi svim snagama da se uklope u heteronormativnu okolinu (itd.) je aksiom. ono što ja mnogo manje razumijem jest kako se ljudi uspiju emancipirati od takve bezlične mase, to bi trebalo proučavati.
Cocksmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 18:48   #104
Quote:
Eugen C kaže: Pogledaj post
Da ti ja kazem koju posto imam slicno iskustvo. Ne planiraj nista unaprijed. Jos ste niste ni vidjeli uzivo a to moze znacajno utjecati na daljne postukpe.
Iz svog skromnog iskustva ti mogu reci da nije to bilo to uzivo kao sto je bilo na netu. Preko neta je sve bilo super. Lik zna sastavit recenicu, ima nesto smisla za humor, nije davez, zgodan u faci itd...Kad smo se vidjeli uzivo sasvim druga prica. Od svega gore navedenog jedino je jos bio zgodan u faci.
Ja mlad i zelen nisam htio propustiti priliku da napokon budem s muskarcem pa sam pristao na prvo sto je predlozio. To je bilo kobno po mene. Cak sam se na momente pitao da li sam ja uopce gay. I am, don't worry.

Poanta posta je da se ne zuris nigdje jer imas vremena za sve. Ako ti nesto u bilo kojem trenutku ne bude odgovaralo prekini to odmah.
Pa, ne znam koliko prvi susret uživo može biti reprezentativan po pitanju osobnosti bilo koje osobe u cjelini. Pri prvom susretu, neovisno o karakteru susreta, smo ipak svi djelomično ukočeni i introvertirani (osim ako nismo pod utjecajem alkohola). Ne kažem da "taj tvoj" bi bio bolji pri 2-5-8 susretu, ali generalno ne treba od prvih susreta očekivati previše.


Quote:
noah_fox kaže: Pogledaj post

@JeanD, pazi se tih starijih. Stvarno znaju jako dobro i dugo manipulirati da dobiju što žele. Govorim ti iz vlastitog iskustva, jer eto i ja volim starije od 30.
Što to mogu željeti i očekivati da dobiju, a da druga strana ne želi?
None of you is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 18:55   #105
Quote:
Cocksmith kaže: Pogledaj post
pa meni je skroz razumljivo. većina ljudi su, neovisno o seksualnoj orijentaciji, ovce koje vole biti dio nekog stada. dapače, ako nisu dovoljno autohtone ovce za određeno stado, onda će se još više potruditi da mu pripadaju.

a to da će se mnogi homoseksualci ponižavati, pristajati na homofobiju, truditi svim snagama da se uklope u heteronormativnu okolinu (itd.) je aksiom. ono što ja mnogo manje razumijem jest kako se ljudi uspiju emancipirati od takve bezlične mase, to bi trebalo proučavati.
E, vidiš ja to puno bolje razumijem, odnosno meni je to iz pozicije psihologa laika puno lakše objasniti i razumjeti. Po meni, svatko tko ima barem zrno inteligencije i samopoštovanja će kroz proces sazrijevanja osvijestiti svoju poziciju unutar određene populacije.

P. S. Nisi mi odgovorio za trbušinu.
None of you is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 18:56   #106
moja trbušina je nepovezana s pivom.

Quote:
None of you kaže: Pogledaj post
Po meni, svatko tko ima barem zrno inteligencije i samopoštovanja će kroz proces sazrijevanja osvijestiti svoju poziciju unutar određene populacije.
ako je fakat tako, onda ispada da jako malo ljudi ima barem zrno inteligencije i samopoštovanja.
Cocksmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 18:58   #107
Nisam gay ali bi htio samo reći da su mi simpatična ona dva pedera u seriji "Moderna obitelj", buco i onaj mali.
-Fast- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 18:59   #108
Quote:
None of you kaže: Pogledaj post



Što to mogu željeti i očekivati da dobiju, a da druga strana ne želi?
Žele seks na jednu noć i ciao. Ja to ne želim.
__________________
Protiv svih
noah_fox is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 19:02   #109
Quote:
noah_fox kaže: Pogledaj post
Imam 21 godinu.

Što se tiče ortodoksnih vjernika. Neću napisati koje vjere je bio taj moj. Samo: "been there, done that i ne ponovilo se".
Oni i zagriženi ateisti. Ekstremi u svemu, što god to bilo, nisu baš kako treba. Kad tip s kojim hodaš, kao šta sam ja bio u situaciji, stalno direktno ili indirektno hoće uvjerit tebe da su svi vjernici glupi onda je to malo scary...
Mr Handsome is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 19:02   #110
Quote:
Cocksmith kaže: Pogledaj post
moja trbušina je nepovezana s pivom.
Znači ćevapi u masnoj lepinji s kajmakom?

Quote:
-Fast- kaže: Pogledaj post
Nisam gay ali bi htio samo reći da su mi simpatična ona dva pedera u seriji "Moderna obitelj", buco i onaj mali.
Je l jesu? Samo pazi, ako odlučiš uzeti pedera kao kućnog ljubimca mogao bi pokazati malko drugačiju narav nego pinč ili čivava.
None of you is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 19:03   #111
Quote:
-Fast- kaže: Pogledaj post
Nisam gay ali bi htio samo reći da su mi simpatična ona dva pedera u seriji "Moderna obitelj", buco i onaj mali.
jesam gej i meni su baš antipatični.
hm, možda zato što su i osmišljeni da se svide najširim heteroseksualnim masama sa svojim aseksualnim brakom i klišejiziranim ponašanjem. mitchell i cameron su rezultat odgovora na sljedeće pitanje: 'kako ja kao liberani heteroseksualac koji ništa ne znam o pravim životima pedera mogu smisliti likove koji će pokazati da sam totalno gay friendly?' i onda dobiješ 'modern family'.

ps
al eto, bolje išta nego ništa, i guess.
Cocksmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 19:04   #112
Quote:
None of you kaže: Pogledaj post
Znači ćevapi u masnoj lepinji s kajmakom?
to je moja privatna stvar.
Cocksmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 19:06   #113
Quote:
noah_fox kaže: Pogledaj post
Žele seks na jednu noć i ciao. Ja to ne želim.
Ma, nema tog romantičara koji ne bi popustio dobrom kurcu. Ili dupetu, ovisno o preferencijama.
None of you is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 19:08   #114
Quote:
None of you kaže: Pogledaj post



Je l jesu? Samo pazi, ako odlučiš uzeti pedera kao kućnog ljubimca mogao bi pokazati malko drugačiju narav nego pinč ili čivava.
Nisam htio nikoga uvrijediti, niti sam tako mislio kako je zvučalo, a to je zato jer su oni glumci i u tu svrhu i glume da zabave gledatelje pa sam komentirao na taj način. Jesi ti feminiziran i tvoja okolina zna za tebe?
-Fast- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 19:11   #115
Quote:
Cocksmith kaže: Pogledaj post
jesam gej i meni su baš antipatični.
hm, možda zato što su i osmišljeni da se svide najširim heteroseksualnim masama sa svojim aseksualnim brakom i klišejiziranim ponašanjem. mitchell i cameron su rezultat odgovora na sljedeće pitanje: 'kako ja kao liberani heteroseksualac koji ništa ne znam o pravim životima pedera mogu smisliti likove koji će pokazati da sam totalno gay friendly?' i onda dobiješ 'modern family'.

ps
al eto, bolje išta nego ništa, i guess.
E pa to me baš zanimalo jel to tako i u stvarnosti, očito da nije..
-Fast- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 19:12   #116
Quote:
None of you kaže: Pogledaj post
Ma, nema tog romantičara koji ne bi popustio dobrom kurcu. Ili dupetu, ovisno o preferencijama.
Ja se slažem. Ali kod gayeva se ionako sve svede na to, pogotovo ako se dogodi odmah i još k tome je planirano. Hoću reć da je veza moguća, ali često se dejt svede samo na seks, a gay veze dosta često nastanu iz običnog seksa. Muški smo i valjda tako razmišljamo pa nam je teško ostvarit neku ozbiljniju vezu na prvu, bez seksa. Ako me kužite.
Mr Handsome is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 19:13   #117
Quote:
-Fast- kaže: Pogledaj post
Nisam htio nikoga uvrijediti, niti sam tako mislio kako je zvučalo, a to je zato jer su oni glumci i u tu svrhu i glume da zabave gledatelje pa sam komentirao na taj način. Jesi ti feminiziran i tvoja okolina zna za tebe?
Ne, ja sam oženjeni alfa mužjak, otac troje djece, ugledan član zajednice mjesta u kojem živim, redovit na nedjeljnoj misi.

Mračna tajna koju skrivam je da vrbujem tek propupale tinejdžere za seks u prljavom WC-u zapuštene benzinske postaje na perifernoj cesti.
None of you is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 19:14   #118
Quote:
-Fast- kaže: Pogledaj post
E pa to me baš zanimalo jel to tako i u stvarnosti, očito da nije..
pa manje-više ništa što vidiš u nekom sitcomu nije tako u stvarnosti.

btw, ja nisam feminiziran i moja okolina zna za mene. kužiš, ludilo su sve te moguće kombinacije u životu kad čovjek ode malo dalje od stereotipa.
Cocksmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 19:16   #119
Quote:
Mr Handsome kaže: Pogledaj post
Ja se slažem. Ali kod gayeva se ionako sve svede na to, pogotovo ako se dogodi odmah i još k tome je planirano. Hoću reć da je veza moguća, ali često se dejt svede samo na seks, a gay veze dosta često nastanu iz običnog seksa. Muški smo i valjda tako razmišljamo pa nam je teško ostvarit neku ozbiljniju vezu na prvu, bez seksa. Ako me kužite.
Recimo.

Slažem se kako većina ljudi teži stabilnoj vezi, ali ne treba baš ni seks u tolikoj mjeri stigmatizirati.
None of you is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 19:16   #120
Quote:
None of you kaže: Pogledaj post
Ne, ja sam oženjeni alfa mužjak, otac troje djece, ugledan član zajednice mjesta u kojem živim, redovit na nedjeljnoj misi.

Mračna tajna koju skrivam je da vrbujem tek propupale tinejdžere za seks u prljavom WC-u zapuštene benzinske postaje na perifernoj cesti.
Čemu ta ironija? Zanima me to jer je društvo naše jako konzervativno i sigurno je jako teško izaći s tim.
-Fast- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:48.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger