Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2014., 19:19   #121
Quote:
Mr Handsome kaže: Pogledaj post
Ja se slažem. Ali kod gayeva se ionako sve svede na to, pogotovo ako se dogodi odmah i još k tome je planirano. Hoću reć da je veza moguća, ali često se dejt svede samo na seks, a gay veze dosta često nastanu iz običnog seksa. Muški smo i valjda tako razmišljamo pa nam je teško ostvarit neku ozbiljniju vezu na prvu, bez seksa. Ako me kužite.
za razliku od strejt veza koja nastaju iz neobičnog seksa?

mislim da je svakoj normalnoj osobi na svijetu, neovisno o seksualnoj orijentaciji, teško ostvarit neku ozbiljniju vezu na prvu, bez seksa. dapače, garancija nečije normalnosti i jest da nije u stanju ostvariti takvu vezu jer je totalno poremećeno ostvariti na prvu tu neku ozbiljniju vezu.

ps
meni se jednom desilo mi da je tip na prvom dejtu izjavio ljubav. odmah sam znao da je riječ o luđaku kojega ne želim nikad više vidjeti.
Cocksmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 19:22   #122
Quote:
Cocksmith kaže: Pogledaj post
pa manje-više ništa što vidiš u nekom sitcomu nije tako u stvarnosti.

btw, ja nisam feminiziran i moja okolina zna za mene. kužiš, ludilo su sve te moguće kombinacije u životu kad čovjek ode malo dalje od stereotipa.

Kužim da, ja ne mogu zamisliti kako je teško vama živjeti u našoj konzervativnoj sredini.
Imaš dečka?
-Fast- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 19:23   #123
Quote:
-Fast- kaže: Pogledaj post
Čemu ta ironija? Zanima me to jer je društvo naše jako konzervativno i sigurno je jako teško izaći s tim.
Meni je, pak, puno teže izaći na kraj s činjenicom kako večeras neću nikog pojebat od toga misli li random Ante iz Ciste Provo da me treba katapultirat na Goli otok.
None of you is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 19:25   #124
Quote:
None of you kaže: Pogledaj post
Meni je, pak, puno teže izaći na kraj s činjenicom kako večeras neću nikog pojebat od toga misli li random Ante iz Ciste Provo da me treba katapultirat na Goli otok.
Ja tu nisam mislio na nekog random lika, nego na rodbinu i prijatelje, odnosno okolinu.
-Fast- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 19:26   #125
Quote:
Cocksmith kaže: Pogledaj post

ps
meni se jednom desilo mi da je tip na prvom dejtu izjavio ljubav. odmah sam znao da je riječ o luđaku kojega ne želim nikad više vidjeti.
Sigurno je siroče negdje dobio informaciju kako je pederima važnija ljubav od seksa.
None of you is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 19:26   #126
a recimo i to da nisi nikakva alpha
meni recimo jako tesko pada to sto moram slusat tvoje jadikovke
thefitnessgay is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 19:27   #127
Quote:
-Fast- kaže: Pogledaj post
Kužim da, ja ne mogu zamisliti kako je teško vama živjeti u našoj konzervativnoj sredini.
pa to je posve logično.
možda ne možeš zamisliti, ali možeš razumjeti koji su to problemi ako si doista zainteresiran i saslušaš ljude, ako obratiš pažnju na to kako žive i što im se događa itd. ono, empatija.
a i nije teško raspoznati ima li netko stav 'ne znam ali fakat želim saznati' ili 'ja imam neku svoju sliku a ti je sad potvrdi'.
Quote:
Imaš dečka?
to je moja privatna stvar.
Cocksmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 19:32   #128
Quote:
Cocksmith kaže: Pogledaj post
pa to je posve logično.
možda ne možeš zamisliti, ali možeš razumjeti koji su to problemi ako si doista zainteresiran i saslušaš ljude, ako obratiš pažnju na to kako žive i što im se događa itd. ono, empatija.
a i nije teško raspoznati ima li netko stav 'ne znam ali fakat želim saznati' ili 'ja imam neku svoju sliku a ti je sad potvrdi'.


to je moja privatna stvar.
Za dečka sam se naravno šalio i to je više bilo retoričko pitanje.
Recimo nisam imao nekakvo pozitivno mišljenje o vama i ja sam spadao u te konzerve, a ona dvojica iz Moderne obitelji su utjecali na mene da promjenim mišljenje koliko god si rekao da nemaju veze sa stvarnosti tako da..
-Fast- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 19:37   #129
Quote:
-Fast- kaže: Pogledaj post
Ja tu nisam mislio na nekog random lika, nego na rodbinu i prijatelje, odnosno okolinu.
Zapravo, što si stariji više shvaćaš koliko je besmisleno čeznuti ili strahovati hoće li te bilo tko prihvati takav kakav jesi. Svaki normalan roditelj će uvijek prihvatiti svoje dijete. Mnogima to neće biti lako, ali će ih na kraju prihvatiti.

Quote:
thefitnessgay kaže: Pogledaj post
a recimo i to da nisi nikakva alpha
meni recimo jako tesko pada to sto moram slusat tvoje jadikovke
Ajd nek si ti meni rekao šta me ide, pa makar se zbog toga morao ulogirati/klonirati.

P. S. Nisam znao da forum.hr ima audio opciju.
None of you is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 19:38   #130
Quote:
-Fast- kaže: Pogledaj post
Recimo nisam imao nekakvo pozitivno mišljenje o vama i ja sam spadao u te konzerve, a ona dvojica iz Moderne obitelji su utjecali na mene da promjenim mišljenje koliko god si rekao da nemaju veze sa stvarnosti tako da..
1. čovjek može biti konzervativan a da ne bude homofoban. to dvoje nije isto.
2. kako tumačiš činjenicu da si svoje mišljenje o homoseksualcima počeo mijenjati na osnovu američke tv-serije a ne na osnovu toga što je netko od tvojih susjeda, prijatelja, članova obitelji, kolega gej?
3. ja nisam 'vama'. ja sam ja. ono što pišem ja (ili bilo koji drugi peder) je one man's opinion.
4. jel bi izjavu 'prije nisam imao pozitivno mišljenje o crncima ali nakon gledanja filmova s denzelom...' opisao kao rasističku?
Cocksmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 19:39   #131
Quote:
Cocksmith kaže: Pogledaj post
za razliku od strejt veza koja nastaju iz neobičnog seksa?

mislim da je svakoj normalnoj osobi na svijetu, neovisno o seksualnoj orijentaciji, teško ostvarit neku ozbiljniju vezu na prvu, bez seksa. dapače, garancija nečije normalnosti i jest da nije u stanju ostvariti takvu vezu jer je totalno poremećeno ostvariti na prvu tu neku ozbiljniju vezu.

ps
meni se jednom desilo mi da je tip na prvom dejtu izjavio ljubav. odmah sam znao da je riječ o luđaku kojega ne želim nikad više vidjeti.
shhhhheeeeeeeeiiiitt


Hihi!

Stvarno se ovi strejteri čudno seksaju...da k u p?! Pa ne smi se to tako!
Nije mi to poremećeno, ali mi je nerealno, a dosta tipova traži vezu (čak) na romeu, ma i bilo gdje na internetu gdje se dva dečka mogu upoznat, a seks kao ne daj bože. Ma sve je to u redu ako netko tako želi, ali ne kužim šta ti ljudi kad se odluče upoznat misle radit s nekim koga jedva poznaju, a interesira ih? Držat se za ruke i lizat sladoled? Ako im je do upoznavanja, mogu to i preko neta obavit pa ako su si dobri izać. Opet, možda ja malo serem jer me nervira kad me zgodan dečko odbije jer se želi prvo upoznavat 3 godine preko poruka pa onda tek nešto.
Mr Handsome is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 19:39   #132
Zvrkk, dođi napraviti reda ovdje. Kolju se
NeverMoore is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 19:43   #133
Quote:
Mr Handsome kaže: Pogledaj post
Ma sve je to u redu ako netko tako želi, ali ne kužim šta ti ljudi kad se odluče upoznat misle radit s nekim koga jedva poznaju, a interesira ih?
evo ja znam! razgovarati!
dakle, ja kad se idem upoznati s nekime očekujem da ću sat-dva popričati s tom osobom. u svakom slučaju, osoba koja nije u stanju voditi normalan razgovor me ne zanima za bilo što drugo. očekujem da je osoba u stanju izraziti suvislo svoje općenite životne stavove, interese, ukuse, strasti itd. ako jest, onda sam zainteresiran i za druge načine druženja.

ps
isto tako, ako sam se dogovorio naći s nekime isključivo zbog seksa, onda me ne zanima da vodim bilo kakav razgovor. već sam imao loših iskustava - ljudi progovoriše a ja izgubih svaku želju za seksom.
Cocksmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 19:43   #134
Quote:
Cocksmith kaže: Pogledaj post
1. čovjek može biti konzervativan a da ne bude homofoban. to dvoje nije isto.
2. kako tumačiš činjenicu da si svoje mišljenje o homoseksualcima počeo mijenjati na osnovu američke tv-serije a ne na osnovu toga što je netko od tvojih susjeda, prijatelja, članova obitelji, kolega gej?
3. ja nisam 'vama'. ja sam ja. ono što pišem ja (ili bilo koji drugi peder) je one man's opinion.
4. jel bi izjavu 'prije nisam imao pozitivno mišljenje o crncima ali nakon gledanja filmova s denzelom...' opisao kao rasističku?
1. Slažem se, krivo sam se izrazio
2. Zato jer ne poznajem nijednu gej osobu pa nisam imao na osnovu čega procjeniti
3. Kužim da, ali kad mi hetero ljudi na vas gledamo kao na jednu veliku gej osobu, ne pitaj zašto
4. hahahha možda
-Fast- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 19:47   #135
Quote:
Cocksmith kaže: Pogledaj post
evo ja znam! razgovarati!
dakle, ja kad se idem upoznati s nekime očekujem da ću sat-dva popričati s tom osobom. u svakom slučaju, osoba koja nije u stanju voditi normalan razgovor me ne zanima za bilo što drugo. očekujem da je osoba u stanju izraziti suvislo svoje općenite životne stavove, interese, ukuse, strasti itd. ako jest, onda sam zainteresiran i za druge načine druženja.
Dečki, ovo vam je udžbenički primjer kako se razmišlja kad se dosegne razina "emancipirani peder".

Cocksmith, jesi ti razmišljao da počneš održavati edukacije u funkciji gay life coacha?
None of you is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 19:48   #136
Quote:
None of you kaže: Pogledaj post
Meni je, pak, puno teže izaći na kraj s činjenicom kako večeras neću nikog pojebat od toga misli li random Ante iz Ciste Provo da me treba katapultirat na Goli otok.
Koliko sam puta čuo nešto slično!

Quote:
None of you kaže: Pogledaj post
Zapravo, što si stariji više shvaćaš koliko je besmisleno čeznuti ili strahovati hoće li te bilo tko prihvati takav kakav jesi. Svaki normalan roditelj će uvijek prihvatiti svoje dijete. Mnogima to neće biti lako, ali će ih na kraju prihvatiti.
To je istina za roditelje, iako znam za jedan slučaj s neta gdje su roditelji istukli i izbacili iz kuće sina kad su mu saznali šta je.
Ne moraju te prihvatit u smislu da ti kažu da im je drago i da su baš sretni, ali bar jedan respekt tj. uvažavanje pokazat.
Za okolinu je druga stvar. Šta manje ljudi zna, to bolje, bar dok nisi dovoljno star da sami skuže zašto još uvijek nemaš curu i živiš s dečkom. Bar ako si ne želiš komplicirat već dovoljno kompliciran život.
Mr Handsome is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 19:50   #137
Quote:
None of you kaže: Pogledaj post
Dečki, ovo vam je udžbenički primjer kako se razmišlja kad se dosegne razina "emancipirani peder".
u ovom topicu fakat nije teško doseći tu razinu.

Quote:
Cocksmith, jesi ti razmišljao da počneš održavati edukacije u funkciji gay life coacha?
nope. budite sretni s time što ovdje dobijete besplatno.
Cocksmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 19:52   #138
Quote:
Cocksmith kaže: Pogledaj post
evo ja znam! razgovarati!
dakle, ja kad se idem upoznati s nekime očekujem da ću sat-dva popričati s tom osobom. u svakom slučaju, osoba koja nije u stanju voditi normalan razgovor me ne zanima za bilo što drugo. očekujem da je osoba u stanju izraziti suvislo svoje općenite životne stavove, interese, ukuse, strasti itd. ako jest, onda sam zainteresiran i za druge načine druženja.
Ma znam, naravno, ali to treba preko interneta obavit sve za prvi put pa onda uživo o tome malo više, pričat raznorazne dogodovštine i zafrkavat se. I to preko interneta ne treba bit da ne znaš hoćeš li dočekat da se upoznate dok si živ.

Quote:
ps
isto tako, ako sam se dogovorio naći s nekime isključivo zbog seksa, onda me ne zanima da vodim bilo kakav razgovor. već sam imao loših iskustava - ljudi progovoriše a ja izgubih svaku želju za seksom.
LOL!
Mr Handsome is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 19:53   #139
Mene još nešto zanima..
Kad ste shvatili da imate gay sklonosti?
Jeste imali curu prije i sve ili?
Kakva je reakcija bila roditelja i prijatelja kad su saznali?
-Fast- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 20:00   #140
Quote:
Kad ste shvatili da imate gay sklonosti?
Jeste imali curu prije i sve ili?
Kakva je reakcija bila roditelja i prijatelja kad su saznali?
1. s 12 godina. kad sam počeo drkati, skužio sam na što mi se ekšli diže.
2. nisam imao curu prije toga, ali jesam poslije.
3. očekivana. prijateljima to nije bio nikakav issue, roditelji su imali burnu reakciju pa im je onda došlo, pun intended, iz dupeta u glavu. od toga da ne žele da ikad dovedem dečka doma se vrlo brzo došlo do 'a kad ćete opet doći'.
ali, moji roditelji su normalni ljudi i dobri roditelji koji su me odgojili da imam samopoštovanja, tako da im je bilo jasno kako im te homofobne pizdarije neće prolaziti kod mene.
Cocksmith is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger