Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2017., 22:19   #21
Ukoliko dođeno do finala ulaznice će dobit političari, njihova djeca, ravnatelji kojekakvih imaginarnih agencija, direktori državnih firmi i ostala ekipica iz kruga te svite
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2017., 11:14   #22
Kako su EHF I HRS namjestili ždrijeb da bi što više para zaradili na ulaznicama, pazi u Splitu Hrvatska EP otvara sa Srbijom, Slovenci u Areni Zagreb, Mađari u Varaždinu, Austrijanci u Poreču, drugi krug Slovenci i Mađari u Varaždinu, a Hrvatska u Zagreb, znači računaju kolika god je cijena bar 80% ulaznica će biti rasprodano, također vidim da su cijene ulaznica porasle, prije 5 dana za prvi krug je bilo 150/300kn, sada je (osim u Splitu) cijena za prvi krug 200/400kn, za 2. krug je bilo 200/400kn, sada je 350/500kn, valjda su vidjeli u prvih par dana da prodaja dobro ide, pa ajmo ih opeljušit koliko možemo...
cunyzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 23:26   #23
Još su te od 300 kuna bile uz teren, ka neka shema Vip karte. 150 kn je bila za centralno misto donje tribine, znaći idealno za gledat.
Sićan se sa tog st polufinala odlične utakmice francuske vanjske linije (karabatak,narcisse i fernadez) , ali najviśe mi je osta u sjećanju sedmerac Abaloa u glavu danskog golmana u 57-oj minuti pri već rješenom rezultatu. Ono sa par metara direkt u facu i nokaout.
Cinque is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 13:02   #24
Quote:
marsovacc kaže: Pogledaj post
pa to su katastrofalne cijene. ko će platit toliko da bi išao gledat neku bezveznu utakmicu u grupi. ja mislim kad je bilo ono svj da su karte bile po 70kn. tako mi je nešto ostalo u sijećanju al možda se varam
Užas. Ja sam mislio otić pogledati koju utakmicu jer mi je dvorana doslovno 5 minuta od studentskog doma, ali kad sam vidio cijene sam ih poslao u tri krasne.
Uncle Jonny is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 15:44   #25
Quote:
Uncle Jonny kaže: Pogledaj post
Užas. Ja sam mislio otić pogledati koju utakmicu jer mi je dvorana doslovno 5 minuta od studentskog doma, ali kad sam vidio cijene sam ih poslao u tri krasne.
Ulaznice nisu skupe ako će se prodat. Jesu skupe ako će dvorana biti prazna. Ja sam par kilometara do Varaždina i ne kanim ići. Ne igra Hrvatska, za ostale 200 ili 400 kn je previše.
odbojkašcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 01:09   #26
Zanima me da li itko zna sektor 107 spaladium arena, je li šta valjaju mista ☺
nocturama3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 01:34   #27
Quote:
nocturama3 kaže: Pogledaj post
Zanima me da li itko zna sektor 107 spaladium arena, je li šta valjaju mista ☺
Neloše.
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 07:33   #28
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Neloše.
Fala
nocturama3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 17:25   #29
http://www.fifa.com/worldcup/organis...et-prices.html

Neka mi ovo neko objasni,i neka mi kaze da se to nije moglo napraviti za rukometno prvenstvo kod nas!?Ali ne,bolje da Arena bude prazna ocito!?
bbb1986.hr is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 18:29   #30
Zna li itko ikakav link za pracenje utakmica u Njemackoj? Ovak ehf link ne funkcionira

Poslano sa mog LG-H420 koristeći Tapatalk
markoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 23:41   #31
Quote:
markooooo kaže: Pogledaj post
Zna li itko ikakav link za pracenje utakmica u Njemackoj? Ovak ehf link ne funkcionira

Poslano sa mog LG-H420 koristeći Tapatalk
supersport stream?
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 23:56   #32
Quote:
markooooo kaže: Pogledaj post
Zna li itko ikakav link za pracenje utakmica u Njemackoj? Ovak ehf link ne funkcionira

Poslano sa mog LG-H420 koristeći Tapatalk
https://handball-deutschland.tv/

Ovdje možeš gledat sve utakmice osim njemačkih
f.gibbs is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 00:51   #33
Hvala obojici

Poslano sa mog LG-H420 koristeći Tapatalk
markoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 08:55   #34
Quote:
ksapi kaže: Pogledaj post
supersport stream?
taj stream, kao i streamovi sa gol.hr i slicnih stranica rade iskljucivo u hrvatskoj, tj. moras imati hrvatski IP
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 12:51   #35
Quote:
Padrone kaže: Pogledaj post
taj stream, kao i streamovi sa gol.hr i slicnih stranica rade iskljucivo u hrvatskoj, tj. moras imati hrvatski IP
VPN Hola
Bull's eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2018., 12:54   #36
Quote:
Bull's eye kaže: Pogledaj post
VPN Hola
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 03:08   #37
kakva perverzija od utakmice danas (Mak - Češ) - ne pamtim da sam ikad prije gledao ovakvo rukometno prvenstvo gdje su mi skoro svi susreti bili zanimljivi - a da ne govorimo kako su se favoriti dobro ugov...

A ako sutra nijemci i španjolci slože x to će biti čista perverzija

Još kad vidim potencijal onih bjelorusa gdje imaju tri jako dobra igrača koji imaju malo iznad 20 godina.... Bjelorusija za 5 godina u borbi za medalju - WTF? Ali moguće je kako sad stvari stoje - koliko mi god to nevjerojatno zvučalo....


Izvrstan euro, izvrstan.....
hilderik is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 03:23   #38
Pa ništa čudno za Bjeloruse, ulaze gazda u Meškov Brest koji je po meni prestigao sad PPD Zagreb, jedan od te trojice sto si spomenuo je potpisao za Kielce, imaju potencijala. Možda čak i prije ce bit respektabilna prepka sa ostalim repkama.. Mene više iznenađuju Rusi skroz su propali na rukometnoj mapi..
mrElrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 03:28   #39
Quote:
mrElrey kaže: Pogledaj post
Pa ništa čudno za Bjeloruse, ulaze gazda u Meškov Brest koji je po meni prestigao sad PPD Zagreb, jedan od te trojice sto si spomenuo je potpisao za Kielce, imaju potencijala. Možda čak i prije ce bit respektabilna prepka sa ostalim repkama.. Mene više iznenađuju Rusi skroz su propali na rukometnoj mapi..
Istina i oni i ukrajinci - kad se samo sjetim ukrajinske vanjske linije nekad davno - topovi, a treba dodat da ovdje nema ni poljaka što mi je malo čudno, jednostavno sam se navikao da je poljska uvijek tuda i da iz prikrajka vreba na medalje...

U svakom slučaju izvrstan euro iako su favoriti malo podbacili... ali nekad si mogao dobiti kao favorit recimo bjeloruse s pola gasa, a danas, kreneš loše ne sa 100% udeš u nervozu i u gov.. si....
hilderik is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 03:40   #40
Rusi su možda dali malu naznaku da se vraćaju - sigurno neće odmah biti strah i trepet, a treba vidjeti i kako će odigrati play off kvalifikacija za SP ali u prvom krugu su prošetali grupom sa 6 pobjeda i gol razlikom +59. Jasno, to su još slabi suparnici, iako je tu bila i npr. Slovačka koja nije baš totalni autsajder.

Poljaci su se spektakularno uništili, ne samo da ih nema na EP nego su već sada otpali i sa SP u prvom krugu kvalifikacija. U prvom krugu su se savezi mogli sami dogovoriti da li će igrati dvokružno (doma i u gostima) ili jednokružno na turniru u jednoj zemlji. Poljaci su pristali na jednokružno u Portugalu, u grupi su još bili slabašni Cipar i Kosovo i nakon dva kola su ih očekivano i jedni i drugi razbili s tim da je Portugal imao +45, a Poljska +44. I u zadnjem kolu pred svojim navijačima Portugal uspio odigrat 27:27 i idu dalje, a Poljska ispala.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:26.