Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2012., 15:42   #1
Blacklight: Retribution - F2P MMOFPS

Blacklight je stigao pi*ke! Navalite, igra je ušla u open betu, još doduše pada ko migovi hrvatskog zrakoplovstva - iz glavnog izbornika, ingame, pri pregledavanju oružja, opcija itd... Riječ je o sci-fi mmopfs-u koji definitvno vrijedi probati, izuzetno dorađena grafički, ali podržava i slabije opremljene kompove na nižim postavkama. Nisam nešto još puno igrao da mogu procijeniti balansiranost, ali čini se zanimljivo, dobar izbor oružja, može ih se detaljno prilagoditi osobnim potrebama, cool mechovi tzv. hardsuitovi i sl.

Evo par screenova:







Evo" first look"-a s mmo-kolibe koga zanima:

http://www.youtube.com/watch?v=GAXYmtMQ5Gc

Minimum dualcore processor, 2gb rama, 256MB DX9 GPU (Geforce 8xxx or Radeon HD2xxx), 8gb prostora i naravno neka solidna broadband konekcija na net. Uživajte!

https://register.perfectworld.com/blad2

Zadnje uređivanje velikiprasac : 01.03.2012. at 16:07.
velikiprasac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 17:02   #2
F2P P2W?

I nekako mi preblještava, no u zadnje vrijeme sam se naviknuo na BF3. No ajde, vrijedi probati.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 17:48   #3
Quote:
Spectre kaže: Pogledaj post
F2P P2W?

I nekako mi preblještava, no u zadnje vrijeme sam se naviknuo na BF3. No ajde, vrijedi probati.
pa gle ako ne znaš igrat onda ti je izlika za svaku pristojnu f2p igru da je to zbog toga što je p2w, so stop the whining. šta bi ti da žive od zraka i rade igre i održavaju servere samo iz hobija...

imaš ingame valutu koju dobivaš u borbi (combat credits ili tako nešto), imaš valutu koju dobivaš na kraju matcheva (GP ili nešt slično) kojom možeš kupovat oružje na par dana isto kao battlefield f2p šema. i naravno imaš valutu koju plaćaš kešom (zen) kojom možeš kupiti oružje za stalno, da i postoji caka da nemaš level limit na oružje kad kupuješ pravim novcima, ali nisam vidio da ima oružje ili mod koji ne možeš nabaviti besplatno kada dosegneš neki level... dakle ili moraš biti dobar ili uporan i puno igrati ili platiti ako nisi ni jedno od prva dva da imaš pristup boljoj opremi... ne znam, ali te razlike od par posto sim tam na recoil ili damage mi se ne čine ozbiljan problem, ali premalo sam igrao da mogu donijeti kvalitetnu presudu.

p.s. ingame je tamnije bar meni uostalom podesi si gamma level na koji ti odgovara očima. jedina moja zamjerka je prečesto rušenje... ali još je beta pa valjda će biti bolje. mislim ruši se svaki mmo tu i tam, ali ovo sad je još na nivou dovoljno iritantnog da izgubiš volju.
velikiprasac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2012., 18:23   #4
Igra se čini oke.
__________________
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 11:00   #5
U epizodi tri igrali smo odličan, besplatni FPS Blacklight Retribution. Još jednom ćete nas moliti da vas oplodimo, darovati nam sestru ili jednostavno častiti gajbom. Ali neka, mi smo volonteri društva i činimo ovo za dobrobit svih, nema potrebe za zahvaljivanjem. Pogledajte video, ostavite komentar, šerajte, objavite na jumbo plakatu ili što vam je već volja. Živeli!

https://www.youtube.com/watch?v=vvbV658mbgo
bouncecro is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:23.