Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2014., 21:13   #321
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Pažljivo pri doskoku!




-Stipe
Što je pjesnik želio reći?
connection is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2014., 23:30   #322
Quote:
connection kaže: Pogledaj post
Što je pjesnik želio reći?
Ako ne razumiješ pjesnika koji se zove Stipe23, nemoj pokušavati čitati Kafku.

Kaže da skupiš noge pri doskoku i ideš u kolut naprijed, da bolje amortiziraš...
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 13:29   #323
Kafka nije bio pjesnik.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 16:18   #324
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Kafka nije bio pjesnik.
Nije, ali ipak imate nešto zajedničko.

Einstein je rekao za Kafku: 'Nisam ga mogao čitati, ljudski um nije dovoljno kompleksan da bi ga mogao potpuno razumjeti'.

Sad i ti imaš sličan kompliment. Tko bi shvatio tu sliku s padobrancem...
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 16:41   #325
Poše ljudi, pa zna se sto padobranac znaci na forumu.
Vid ga kako se pojavio iz vedra neba, uklizao u raspravu sa sasvim novim i nikad prije prozvakanim kul informacijama.
Kineziolozi kao vrh piramide znanja o ljudskom tijelu! Jogging! Svi koji dizu utege su bilderi!
Sve zna, dobro ide u grad, će možda da izađe i na televizor.
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 17:40   #326
Quote:
Torma kaže: Pogledaj post
Poše ljudi, pa zna se sto padobranac znaci na forumu.
Quote:
Vid ga kako se pojavio iz vedra neba, uklizao u raspravu sa sasvim novim i nikad prije prozvakanim kul informacijama.
Jebiga, sad si napravila spoiler. Nije fora otkriti namjeru pisca, pjesnika, koga li već.

Kao da si ispričala kako završava knjiga


Quote:
Kineziolozi kao vrh piramide znanja o ljudskom tijelu! Jogging! Svi koji dizu utege su bilderi!
Sve zna, dobro ide u grad, će možda da izađe i na televizor.
Na rubu znanosti..
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 09:14   #327
Čovijek dodje po informaciju a tu se "stručnjaci" nađu sprdati ALI ODGOVORA NEMA!
A GDJE JE ODGOVOR?
Da, padobranac sam NISAM VETERAN i ne visim tu dva desetljeća, kao neki.
Jel to problem?
Mislim da vi koji ste tu imate problem! Mentalni! I neče ti čitanje Kafke pomoći rješavanju problema nego će ti ga samo produbiti! Budi u svom svijetu, knjiški moljac koji vjerojatno ne zna odgovor, nema ga, vjerojatno ne trči ali bitno da sere po drugima.
connection is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 12:34   #328
Quote:
connection kaže: Pogledaj post
Čovijek dodje po informaciju a tu se "stručnjaci" nađu sprdati ALI ODGOVORA NEMA!
Koji čovjek i koje je pitanje?

Ja vidim samo da se sramotiš bez veze. Ali ako te to veseli, ti nastavi. Samo prilično sam uvjeren da nitko neće diskutirati s tobom. Onaj jedan post ti je ogledalo znanja.
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2014., 17:43   #329
Quote:
connection kaže: Pogledaj post
Čovijek dodje po informaciju a tu se "stručnjaci" nađu sprdati ALI ODGOVORA NEMA!
A GDJE JE ODGOVOR?
Da, padobranac sam NISAM VETERAN i ne visim tu dva desetljeća, kao neki.
Jel to problem?
Mislim da vi koji ste tu imate problem! Mentalni! I neče ti čitanje Kafke pomoći rješavanju problema nego će ti ga samo produbiti! Budi u svom svijetu, knjiški moljac koji vjerojatno ne zna odgovor, nema ga, vjerojatno ne trči ali bitno da sere po drugima.
Kao i inače u životu..
Netko se dobronamjerno našali,a netko iskoristi priliku za narugati se.Ignoriraj i ne uzbuđuj se previše oko toga,nije vrijedno
jaks is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 19:36   #330
Quote:
wand_1 kaže: Pogledaj post
Koji čovjek i koje je pitanje?

Ja vidim samo da se sramotiš bez veze. Ali ako te to veseli, ti nastavi. Samo prilično sam uvjeren da nitko neće diskutirati s tobom. Onaj jedan post ti je ogledalo znanja.
Dečko, na krivom si mjestu došao po znanje!
Ja sam postavila pitanje a ti ako ga ne vidiš, odi okulisti. Ja ti ne mogu pomoći.
Nemam se ja sto sramotiti zato što pitam nego se ti imaš sramotiti to što ništa ne razumiješ.Moj jedan ili tisuću i jedan post ovdje nisu bitni! Nisam veteran na Forumu, ponavljam i nisam tu radi diskusije, za to imam chat ili skype! Pametnjakoviću!
connection is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2014., 20:24   #331
Quote:
connection kaže: Pogledaj post
Dečko, na krivom si mjestu došao po znanje!
Ja sam postavila pitanje a ti ako ga ne vidiš, odi okulisti. Ja ti ne mogu pomoći.
Nemam se ja sto sramotiti zato što pitam nego se ti imaš sramotiti to što ništa ne razumiješ.Moj jedan ili tisuću i jedan post ovdje nisu bitni! Nisam veteran na Forumu, ponavljam i nisam tu radi diskusije, za to imam chat ili skype! Pametnjakoviću!
Nema problema...samo ti po svom..
__________________
408 Request Time-out 503 service unavailable
wand_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2014., 15:42   #332
Quote:
connection kaže: Pogledaj post
Kako ste tu svi pametni!
Jedno je trening u teretani sa utezima a drugo je otrčati rutu o 10-tak km svaki drugi dan npr. ili odvozati sat vremena bicikla.
Onaj tko nije probao, ne zna o čemu pričam i može ovdje samo laprdati.
Neka taj isti bude drugi dan na proteinima samo, da vidim koliko će dugo izdržati.
Pa vi kao da ne poznajete kemiju tijela, kao da nikad niste čuli za trošenje glikogena iz mišića.
Onaj tko otrči rutu od 10 km, drugi dan ako ne pojede kvalitetan doručak, kvalitetan ručak + večeru, ne bi preživio tri dana!
Zašto.Zato jer se tijelo troši, metabolizam se ubrzava, glikogen se potroši i kad otrčiš 10 km, drugi dan si toliko gladan da bi pojeo frižder sa utičnicom a ne da mi je cijeli dan jelovnik napravljen od PROTEINA!
Totalna glupost.
Proteini su potrebni al ne u svakom obroku!
Tijelo treba raznovrsnu prehranu, glukozu, vitamine...A gdje je to u prehrani jednog bildera? U obliku suplemenata, praškova i tabletica?
Pa valjda na ovome forumu ima kvalificiranih kineziologa koji se slučajno bave i joggingom da nešto normlano savjetuju!
I sta si sad tu napisao uopce? totalno si fulao sve., niti znas prave izraze,niti znas o cemu pricas..
malimilojica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 16:27   #333
piletina i riza // po mogucnosti samo file bijelo meso + smedja
__________________
I just wanna play a game!
MidnightBright is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2014., 19:36   #334
Danas sam, nakon 5x5 rutine, pojeo rare peceni ramstek (80 dag) + zelenu salatu zacinjenu domacom maslinovim uljem i kvasinom. Ramstek je bio u pacu 8 dana u fridzu.
Ateist sam, ali je ovaj obrok bio religijsko iskustvo.
__________________
Tipo primitivo
catus69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2014., 00:28   #335
Quote:
MidnightBright kaže: Pogledaj post
piletina i riza // po mogucnosti samo file bijelo meso + smedja
fail samo takav...
malimilojica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 13:36   #336
jel dovoljno nakon vecernjeg treninga popiti dozu whey proteina i zakljuciti vecer? i da li napraviti s mlijekom ili vodom?

radi se o rekreativnim vecernjim treninzima 3x tjedno s ciljem skidanja sala uz kakvu takvu kontrolu prehrane.
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 13:48   #337
Naravno da ne i suprotno je od onoga što bi trebao raditi, odnosno imati najveći obrok u danu poslije treninga neovisno o vremenu.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 13:53   #338
e to me zanima. ali mogu svakako popiti shake i onda nakon nekih sat vremena jesti?
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 14:01   #339
To bi bilo idealno.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2015., 14:02   #340
Quote:
listopad kaže: Pogledaj post
e to me zanima. ali mogu svakako popiti shake i onda nakon nekih sat vremena jesti?
Možeš.
__________________
Pojest',popit' crew
ajme33 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:51.