Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.07.2009., 16:35   #61
to lasersko uklajanje mi se čini kao jedino riješenje, al opet ko garantira da nakon tih ''ubijaanja'' krvnih stanica po licu (koje su kod nas izraženije, mi što imamo probleme sa crvenilom), one se neće opet pojavit, neznam šta reći, onaj ko je to radio jedini može reći kakav je rezultat..
što se tiče cijene, slao sam mail jednom doktoru u vezi toga i odgovor je bio ovaj:
''za crvenilo lica aft tretman 3-5 tretmana, prvi tretman 1500-1800 kn a svaki idući tretman ima nižu cijenu''
Zy1991 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2009., 17:05   #62
To u biti i pretpostavljam da nakon tretmana laserom nije kod svih jednako trajno. Nekome može trajati 2-3 godine pa se ponovno pojaviti (doduše blaži oblik), dok kod drugih sve biti super ostatak života. Tako je to kod svih kožnih poremećaja/bolesti

A sto se cijene koju navodis tice .. uf, velika je, to bi bilo cca tisuću eura. Ali kad pogledas drugu stranu, ako nekoga to stvarno jako muci onda i nije toliko puno. Koliko samo kosta zivaca trazenje cudotvornih kremica koje kod 80% ljudi imaju samo placebo efekt i ništa više. Vidio sam na netu slike before/after nakon laserskog tretmana i super to izgleda, no slažem se da bi bilo bolje cuti nekog domaceg koji je to u 'Rvackoj radio pa da vidimo kakvi su rezultati

Zadnje uređivanje soundvision : 05.07.2009. at 17:16.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2009., 19:43   #63
jel ikad netko probao staviti puder koji smiruje upale na lice...ja to stavljam svaki dan i mogu reci da vidim kako polako crvenilo nestaje
ekipal is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2009., 09:41   #64
Quote:
ekipal kaže: Pogledaj post
jel ikad netko probao staviti puder koji smiruje upale na lice...ja to stavljam svaki dan i mogu reci da vidim kako polako crvenilo nestaje
koji bi to bio?
al misliš ovako dječji puder,jel? ili?
louiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2009., 10:50   #65
Question

Imam crvenilo oko nosa, odmah ispod ochiju, koje se peruta s vremena na vrijeme, sto me potpuno chudi, s obzirom da su mi tu pore proshirene. Odbijam da idem kod dermatologa, jer ako mi ustanovi kuperozu, tacno cu da prodimim.

Imate li neki savjet za kremu koja ce mi to crvenilo umanjiti? Trenutno, koristim neku niveu malo masniju, q10 ili tako nesto i uvece taj dio mazem uljem od nocurka.
papavero is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 09:55   #66
Thumbs down

Quote:
papavero kaže: Pogledaj post
Imam crvenilo oko nosa, odmah ispod ochiju, koje se peruta s vremena na vrijeme, sto me potpuno chudi, s obzirom da su mi tu pore proshirene. Odbijam da idem kod dermatologa, jer ako mi ustanovi kuperozu, tacno cu da prodimim.

Imate li neki savjet za kremu koja ce mi to crvenilo umanjiti? Trenutno, koristim neku niveu malo masniju, q10 ili tako nesto i uvece taj dio mazem uljem od nocurka.

I odem ja tako na neku prezentaciju dr.hauschka proizvoda i ova teta mi kaze da mi je to najvjerovatnije seboreichni dermatitis Uzas!
papavero is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2010., 11:08   #67
U zadnje vrijeme mi se poslije tuširanja lice totalno čudno zacrveni. Ne zacrveni se jednolčno, nego se pojave neke čudne velike tamno crvene (već malo naginju i prema ljubičastom) fleke koje koliko vidim jedino izbjegavaju područje oko usta. Povuče se to kroz najviše 10 minuta, ali nije mi normalno. Ne vide se žilice, pa po onome što sam čitala ne bih rekla da je kuperoza, ali pojma nemam što bi moglo biti. Ideje?
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2010., 22:36   #68
Crveni obrazi!!!

...da je to meni od rodjenja pa hajde ,da je jos neko u porodici imao tako nesto pa genetski ali...
...u cemu je stvar,obrazi mi se rumene ili crvene na tople prostorije,zimi na hladan zrak,od alkohola......inace su normalni!!!
Kada sam na nekoj zurci npr. prostorija u kojoj ima puno dima i nema puno vazduha, vruce je u njoj(vruce samo meni ne drugima)meni je u glavi onda toliki pritisak da osjecam da ce mi glava puci,odmah osjetim da su mi obrazi crveni i veoma topli , a uopste mi nije neugodno niti sta drugo sto dolazi u vezu s nelagodom,ali eto stvarno neznam u cemu je stvar!
Nikakve kreme pudere ili sta slicno nisam koristio do sad a kako je krenulo mislim da cu morati,posto je stvarno ruzno.
I da kazem da imam veoma glatko lice i nikada nisam imao neke bubuljice ili rane kakve na licu cak ni u pubertetu!!!
Mnogi mi kazu da to nije neki problem , posto sam tamne puti i imam jako crnu kosu....i da se to toliko ne primjeti ali ipak u tim situacijama je jako ruzno !!!

Pa eto ako ima neko slican problem ili ga je imao nek preporuci nesto ....
Don_Deny is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 16:08   #69
Ja isto imam roskastu kožu na licu. Pošto mi koža nije osjetljiva nego samo prirodno roza, koristila sam zeleni puder u kamenu i bio mi je SUPER! Jel zna netko gdje ima zeleni puder za kupiti kod nas?
Yellow Label is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 17:17   #70
moja priča o crvenilu
nikad nisam imala crvene obraze, do prije pola godine (možda malo više) kad su mi se stvorili neki prištići i počela sam koristiti teže pudere da ih prekrijem. teži puderi su mi izazvali užasnu dehidriranost kože i počela se ljuštiti na obrazima, te sam dobila crvenilo koje nikako nisam mogla maknuti. probala sam sve i svašta, ništa nije pomagalo, koža je i dalje bila jako crvena, izgledala je kao neka jaka alergija ili dermatitis (bila je crvena i kad je bilo hladno, toplo, kad sam bila na vjetru, suncu, u kući, vani - stalno). prestala sam koristiti teške pudere i stalno se trackala losionima, serumima, kremama i opet se nije crvenilo povlačilo. i onda sam dobila avene trixera tester, i već nakon 10 dana se crvenilo skoro potpuno povuklo, nema dehidriranosti kože (ta kremica je namijenjena i atopijskom dermatitisu). sad su mi obrazi tek lagano crveni, gotovo neprimjetno, a očekujem da će i to nestati kroz neko vrijeme
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 16:17   #71
Ja nemam tako strasno crvenilo, da se prekriti sa malo pudera.

Pokusavala sam svakakve kreme, od skupih do jeftinih, i nema poboljsanja, ali na srecu ni pogorsanja.

Trenutno koristim samo beby kremicu, ali voljela bih da mogu pronaci odg. kremu, najradije nocnu, za mene. Cisto da ne moram uvijek puder da stavljam...
*Alicia* is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 16:27   #72
krema za lice

dakle, imao sam pristice na licu. i koristio sam losion s klindamicinom od 0.6%
s vremenom, pristevi su nestali. ali je ostalo crvenilo na licu.
pa, znate li neku kremu koju mogu koristiti?
dane-elec is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 07:13   #73
Quote:
dane-elec kaže: Pogledaj post
dakle, imao sam pristice na licu. i koristio sam losion s klindamicinom od 0.6%
s vremenom, pristevi su nestali. ali je ostalo crvenilo na licu.
pa, znate li neku kremu koju mogu koristiti?
Imas temu oziljci,mrlje od akni pa pogledaj tamo sta bi ti moglo pasat.
NoStress is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 17:53   #74
meni ni jedno ni drugo nisu bili bas nes... prodavala sam ovaj base na jesen, sta ga nisi uzela
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 18:20   #75
Quote:
chiasm kaže: Pogledaj post
meni ni jedno ni drugo nisu bili bas nes... prodavala sam ovaj base na jesen, sta ga nisi uzela
onda pojma nisam imala za to
znači, nije nešto, a? meni su obrazi baš jako crveni do te mjere da mi nekad ni puder ne prekrije to kako spada, pa moram rumenila izbjegavati u ove zimske dane jer inače izgledam ko klaun.
__________________
listening so hard that it hurts ♪♥♪
.lee. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 20:53   #76
Quote:
.lee. kaže: Pogledaj post
onda pojma nisam imala za to
znači, nije nešto, a? meni su obrazi baš jako crveni do te mjere da mi nekad ni puder ne prekrije to kako spada, pa moram rumenila izbjegavati u ove zimske dane jer inače izgledam ko klaun.
ja ih zaboravim vecinom tako da ih ne trebam ni izbjegavati ali inace, ionako mi pasu smedjkasta i narancasta, roza ako su totalno svijetla, nista na crveno ili srednje rozo nikako
puder ili bb krema mi ujednaci lice, cure inace cesto koriste i zelenkaste primere da neutraliziraju rumenilo, npr smashbox ili make up forever, ili malo metnes zuckastog korektora, ja imam benefitov u sticku bas za to ali se ne mogu sjetiti naziva, onako zuti tanki stick
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 20:59   #77
Pixiwoo Nic je otkrila neko čudo za smirivanje crvenila na svojim obrazima, cini mi se da sam vidjela u jednom od videa...

evo u ovom
http://www.youtube.com/watch?v=r4DaR...5&feature=plcp
zaskia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 13:32   #78
jel neko zna dal ona klinika u sklopu šalate obavlja lasersko "skidanje crvenila " i koliko otprilike košta
Hummingbird12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 13:41   #79
zna li itko koliko dođe ovo?


La Roche Posay Rosaliac UV Riche

dečko ima suhu kožu sa crvenilom, najviše na obrazima i nosu, stavila sam mu jučer tester ove kreme, i fkt mu je dobro nahranila, a i ugodno miriše. planiram mu je uzet
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2012., 21:37   #80
Evo i ja se javljam... Takodjer imam dosta osjetljivo lice.. Nemam bas nekih velikih akni, ali ono s tim crvenilom se to doima kada ih ima na milione...
Kod mene je isto najveci problem kod npr tusiranja, zacrvenim se sam tak da to nije normalno... onda npr poslije bazena, kada mi se lice svo isusi i klorizira, i onda tada stavim neku kremu, isuseeee pa budem crven kao crvendac... Isto tako npr u posljednje vrijeme (cak je do toga doslo), da se ne umivam uvijek ujutru kada trebam ici vani, jer mi voda isto ne pase na lice.. jedino sam normalan kada se probudim tek, valjda kad se smiri sve te reakcije... cim se malo uzbudim, povisim temperaturu BUmm crveni zlajja
Ima li neka krema za mene? ali nesto sto bi preko noci stavio ili tako nesto,, jer koju god stavim kremu treba par sati da se lice vrati na normalu...
Savjeti?
Zlajja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:38.