Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.04.2013., 13:44   #141
Što bi bili pokazatelji hiperaktivnosti? Stavila sam ovo na zdravlje, jer me zanima hiperaktivnost u smislu dijagnoze, ADHD-a.
Primjećujem kod tih osoba kontakte Marsa s Jupiterom, Uranom, Suncem...i nekako mi je logično da moraju imati viška energije, ali zanima me mora li postojati neka "mentalna" komponenta, odnosno mora li Merkur biti uključen u to?
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2013., 14:30   #142
Quote:
magic potion kaže: Pogledaj post
Što bi bili pokazatelji hiperaktivnosti? Stavila sam ovo na zdravlje, jer me zanima hiperaktivnost u smislu dijagnoze, ADHD-a.
Primjećujem kod tih osoba kontakte Marsa s Jupiterom, Uranom, Suncem...i nekako mi je logično da moraju imati viška energije, ali zanima me mora li postojati neka "mentalna" komponenta, odnosno mora li Merkur biti uključen u to?
ADHD je poremećaj hiperaktivnosti i deficita pažnje tj. poremećaj pozornosti s hiperaktivnošću (engl. Attention Deficit and Hyperactivity Disorder). To je vrlo karakteristično stanje s vrlo visokim stupnjem motoričke aktivnosti kao manifestacija vrlo visoke aktivnosti uma. (wiki)

Dakle u astrološkom smislu dva aspekta su ključna:

1) odnos Merkur (pažnja) - Uran (poremećaj)
2) odnos Mars (aktivnost) - Jupiter (hiper)



Često postoji (dovoljan je) aspekt "hiper aktivnosti uma" (veza Merkur/Jupiter/Uran) za ADHD.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 11:28   #143
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
ADHD je poremećaj hiperaktivnosti i deficita pažnje tj. poremećaj pozornosti s hiperaktivnošću (engl. Attention Deficit and Hyperactivity Disorder). To je vrlo karakteristično stanje s vrlo visokim stupnjem motoričke aktivnosti kao manifestacija vrlo visoke aktivnosti uma. (wiki)

Dakle u astrološkom smislu dva aspekta su ključna:

1) odnos Merkur (pažnja) - Uran (poremećaj)
2) odnos Mars (aktivnost) - Jupiter (hiper)



Često postoji (dovoljan je) aspekt "hiper aktivnosti uma" (veza Merkur/Jupiter/Uran) za ADHD.
Hvala.
To se odnosi na neskladne aspekte ili može biti dovoljna i sama veza između planeta?
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 15:27   #144
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
ADHD je poremećaj hiperaktivnosti i deficita pažnje tj. poremećaj pozornosti s hiperaktivnošću (engl. Attention Deficit and Hyperactivity Disorder). To je vrlo karakteristično stanje s vrlo visokim stupnjem motoričke aktivnosti kao manifestacija vrlo visoke aktivnosti uma. (wiki)

Dakle u astrološkom smislu dva aspekta su ključna:

1) odnos Merkur (pažnja) - Uran (poremećaj)
2) odnos Mars (aktivnost) - Jupiter (hiper)



Često postoji (dovoljan je) aspekt "hiper aktivnosti uma" (veza Merkur/Jupiter/Uran) za ADHD.
Ja imam ADHD, sad je bolje jer sam se naučila živjeti s tim. Ali, dok sam bila dijete bila sam strašno nemirna, nikad nisam sjedila dok sam jela nego sam trčala po cijelom stanu u svim smjerovima.

Znam da su mi na upisima u osnovnu školu govorili kako ću se teško prilagoditi "normalnoj" nastavi i to me baš bilo pogodilo kad mi je psiholog objašnjavao. Međutim, pokazalo se da mu je procjena bila pogrešna.

U natalnoj imam Ju0Ma90Ur i već si mi jednom pisala o tim aspektima kao pokazateljima hiperaktivnosti.

Ali, mene zanima još nešto. Pošto dosta mojih vršnjaka ima taj MA u Vagi koji tvori takve aspekte, kako to da nitko od njih koje ja znam nije imao taj poremećaj?

Je li potrebno da se isto takva osnovna kombinacija dogodi (npr. u mom slučaju previše Merkura koji je još neaspektiran i u konj. s ASC.)?
__________________
Moja natalna karta. ... “There's so many different worlds. So many different suns. And we have just one world. But we live in different ones."
Raven 99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 21:13   #145
Quote:
magic potion kaže: Pogledaj post
Hvala.
To se odnosi na neskladne aspekte ili može biti dovoljna i sama veza između planeta?
Može biti i skladan aspekt uključen, sve ovisi o ukupnoj natalnoj karti.


To je zbog toga što postoji dosta podvrsta (nijansi) koje pripadaju pod ADHD ili ADD i o tome ovisi i količina uključenih planeta i napetost među aspektima. No češće se javljaju napeti aspekti, a najdominantniji aspekt kod ADHD-a je konjunkcija jer ona fokusira i sažima energiju na način da udružene planete djeluju zajedno, koja primjerice može onda uključivati skladan aspekt jer se kod ovog poremećaja radi o protočnosti na razini:

- um (Merkur) - aktivnost (Mars)
- um (Merkur) - ubrzanje (Uran)
- um (Merkur) - "hiper" (Jupiter)



Također kod ADHD-a nije rijetkost da se javi neaspektiranost budući da se radi o fenomenu "nepovezanosti" s ostatkom karte. Evo nekoliko primjera:


1) Williams, Robin - Merkur 120º Jupiter u ovnu (Marsov znak) te Mars 0º Uran koji rade 90º Jupiter.

2) Kennedy, John F. – Stelij Merkur 0º Mars 0º Jupiter rade 90º na Uran.

3) Carrey, Jim - Merkur 0º Jupiter u vodenjaku (Uranov znak, Uran neaspektiran).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 21:51   #146
Quote:
Raven 99 kaže: Pogledaj post
Ja imam ADHD, sad je bolje jer sam se naučila živjeti s tim. Ali, dok sam bila dijete bila sam strašno nemirna, nikad nisam sjedila dok sam jela nego sam trčala po cijelom stanu u svim smjerovima.

Znam da su mi na upisima u osnovnu školu govorili kako ću se teško prilagoditi "normalnoj" nastavi i to me baš bilo pogodilo kad mi je psiholog objašnjavao. Međutim, pokazalo se da mu je procjena bila pogrešna.
...kada doktori nisu pogledali tvoju natanu kartu, uvijek velim da bi trebali surađivati s astrolozima.

I da...uvijek sam se divila djevičicama na njihovoj sposobnosti da rade "normalne stvari"...nema znaka koji se tako može ufurati u red, rad i rutinu i poštivati ju onako istinski kao što to može djevičica (jer prirodno vlada tim poljem/6. poljem).
Quote:
U natalnoj imam Ju0Ma90Ur i već si mi jednom pisala o tim aspektima kao pokazateljima hiperaktivnosti.

Ali, mene zanima još nešto. Pošto dosta mojih vršnjaka ima taj MA u Vagi koji tvori takve aspekte, kako to da nitko od njih koje ja znam nije imao taj poremećaj?

Je li potrebno da se isto takva osnovna kombinacija dogodi (npr. u mom slučaju previše Merkura koji je još neaspektiran i u konj. s ASC.)?
Eto sama si odgovorila, sve ovisi o ukupnoj natalnoj karti (gore malo pobliže objasnih). Osobne planete i naš osnovni karakter označavaju naš "osobni svijet" i problema i vrlina...
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 22:48   #147
Zanimalo bi me koji su pokazatelji autizma u natalu? vjerujem da sam već pitala, nisam dobila odgovor a mene i dalje zanima.
srcelence is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2013., 23:59   #148
Quote:
Raven 99 kaže: Pogledaj post
Ja imam ADHD, sad je bolje jer sam se naučila živjeti s tim. Ali, dok sam bila dijete bila sam strašno nemirna, nikad nisam sjedila dok sam jela nego sam trčala po cijelom stanu u svim smjerovima.
meni nije dijagnosticiran, ali ja sam se uvijek pitala imam li ga obzirom da sam jako rano uočila simptome. natalno- ma0me90ur

pričali su mi da su me našli u 3 sata ujutro kako u vreći za spavanje (!) vozim biciklo u hodniku dok su svi spavali u starijoj dobi mi se više izražava mentalni/psihički nemir i speed nego fizički. valjda zbog asc u biku koji je najtromiji i najusporeniji znak.
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 13:35   #149
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Može biti i skladan aspekt uključen, sve ovisi o ukupnoj natalnoj karti.


To je zbog toga što postoji dosta podvrsta (nijansi) koje pripadaju pod ADHD ili ADD i o tome ovisi i količina uključenih planeta i napetost među aspektima. No češće se javljaju napeti aspekti, a najdominantniji aspekt kod ADHD-a je konjunkcija jer ona fokusira i sažima energiju na način da udružene planete djeluju zajedno, koja primjerice može onda uključivati skladan aspekt jer se kod ovog poremećaja radi o protočnosti na razini:

- um (Merkur) - aktivnost (Mars)
- um (Merkur) - ubrzanje (Uran)
- um (Merkur) - "hiper" (Jupiter)
Nadam se da nisam baš za dijagnozu, ali stvarno mi um toliko ubrzano radi, da mislim da to i nije baš normalno. Iako ima svojih prednosti, nije najugodnije živjeti s tim.
Možda bi se to moglo objasniti Uranom u 3. u Strijelcu u kvadratu s Marsom.

Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
I da...uvijek sam se divila djevičicama na njihovoj sposobnosti da rade "normalne stvari"...nema znaka koji se tako može ufurati u red, rad i rutinu i poštivati ju onako istinski kao što to može djevičica (jer prirodno vlada tim poljem/6. poljem).
Ne znam kakav bi utjecaj trebao imati asc u Djevici, ali mene je taj rad, red i rutina, zaobišla. A i nekako mi je tužno da ljudi tako žive.
magic potion is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 16:16   #150
Hvala na pojašnjenju, Fish.

Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
I da...uvijek sam se divila djevičicama na njihovoj sposobnosti da rade "normalne stvari"...nema znaka koji se tako može ufurati u red, rad i rutinu i poštivati ju onako istinski kao što to može djevičica (jer prirodno vlada tim poljem/6. poljem).
S obzirom na ADHD i moje stalno stanje koje je , jako teško funkcioniram u rutinskim stvarima, zapravo za jednu Djevicu jako malo planiram, mrzim isforsirane i isplanirane stvari, to me baš odbija.

Kod mene stalno postoji neka unutrašnja borba između reda i discipline i tog trajnog ludila u glavi, konstantno imam nesanice jer se ne mogu smirit' i slično. Tako da mi je teško sebe staviti u neki film tipa sad ću pola sata gledati TV, pa ću učiti i onda vani, pa sredit' stan, ne funkcioniram u takvim uvjetima. A možda je zaslužno to što mi je 6. u Ribama pa sam puna kreativnog nereda.


Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Eto sama si odgovorila, sve ovisi o ukupnoj natalnoj karti (gore malo pobliže objasnih). Osobne planete i naš osnovni karakter označavaju naš "osobni svijet" i problema i vrlina...
Da, skužih. Baš sam o tome razmišljala kad sam se sjetila cure koju sam upoznala na faxu, rođena je dan prije mene i različita u sveeemu. Počevši od izgleda, do ponašanja i do nekih ciljeva u životu. A imamo skoro sve iste aspekte, jedino joj je ME aspektiran (ASC je u Lavu). Nije nimalo hiperaktivna, onako, više je kao mrtvo puhalo. Baš me bila "šokirala" kad je rekla da je rođena dan prije mene.

Quote:
.aquarius. kaže: Pogledaj post
meni nije dijagnosticiran, ali ja sam se uvijek pitala imam li ga obzirom da sam jako rano uočila simptome. natalno- ma0me90ur

pričali su mi da su me našli u 3 sata ujutro kako u vreći za spavanje (!) vozim biciklo u hodniku dok su svi spavali u starijoj dobi mi se više izražava mentalni/psihički nemir i speed nego fizički. valjda zbog asc u biku koji je najtromiji i najusporeniji znak.
Dok sam bila dijete zapravo se tome uopće nije pridavalo pažnju na način kao danas. Ja sam znala da imam "poremećaj" u smislu hiperaktivnosti jer masu uobičajenih stvari nisam mogla obavljati. I onda sam počela malo guglati sve te stvari i imala sam feeling da mi je čitav život opisan u te 3 stranice koje sam pročitala.

Ja sam i dalje totalno fizički ubrzana, ne mogu sjediti mirno i slično. Vječno moram nešto raditi, ubija me bilo kakva rutina i sporost.
__________________
Moja natalna karta. ... “There's so many different worlds. So many different suns. And we have just one world. But we live in different ones."
Raven 99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 19:10   #151
Quote:
Raven 99 kaže: Pogledaj post
Ja sam znala da imam "poremećaj" u smislu hiperaktivnosti jer masu uobičajenih stvari nisam mogla obavljati. I onda sam počela malo guglati sve te stvari i imala sam feeling da mi je čitav život opisan u te 3 stranice koje sam pročitala.
ja mogu sve obavljati, ali to mora biti na "moj način"

npr, još nešto što sam povezala sa ovim aspektom. kad brojim, čitam, trebam jako harmoničnu atmosferu i po mogućnosti tišinu, inače se ne mogu nimalo skoncentrirati. imam iznimno vješte ruke (me), koordinaciju pokreta, reflekse (me0ma) i znam besprijekorno izvesti mogo toga što zahtijeva preciznost, fokus...takozvane "mrdljive" poslove, ali pod uvjetom da sam zen što je zbog kvadrata s uranom jako teško tj. toliko truda i napora ulažem u postizanje tog "zen" stanja da bih nekako konstruktivno uspjela realizirati te aspekte.

jedan primjer iz života- velikom brzinom i spretnošću režem/sjeckam povrće, ali onog momenta kad me nešto iz okoline uznemiri ili pomislim na nešto što me uznemirava, gotovo, ode nokat, porežem se i sl. sva sreća da sam to jako davno prepoznala inače bih ostala bez kojeg prsta

Quote:
Ja sam i dalje totalno fizički ubrzana, ne mogu sjediti mirno i slično. Vječno moram nešto raditi, ubija me bilo kakva rutina i sporost.
mogu sjediti dok sam nečim zaokupljena, pa taman to bilo i maštarenje, ali sjedim nemirno. treskam nogom ka neki neurotičar ili vrtim pramen kose ili lupkam prstima, "gnječim" nešto među rukama, a najčešće cigaret

moj normalan hod je svim drugim ljudima zapravo- brzo hodanje i tako
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 23:57   #152
Quote:
magic potion kaže: Pogledaj post
Što bi bili pokazatelji hiperaktivnosti? Stavila sam ovo na zdravlje, jer me zanima hiperaktivnost u smislu dijagnoze, ADHD-a.
Na prvom mjestu Mjesec odredjuje nase ponasanje.
Vatreni, narocito onaj u Ovnu ili Strijelcu, daje hiperaktivniju komponentu.
Jos ako je u kakvom jacem aspektu sa jos nekom od licnih planeta eto nemira.
S T E L I U M is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2013., 16:19   #153
Moze mi neko pomoci u vezi natalne
Koji su aspekti koji upuciju na anksioznost i strahove
8-a kuca je sa svim losim planetama tu, ja dupli vodenjak (citala sam da je on anksiozan)
Jel to odreduje moje strahove i anxio
__________________
Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?(M. Selimovic)
Bubica30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 11:11   #154
Quote:
Bubica30 kaže: Pogledaj post
Moze mi neko pomoci u vezi natalne
Koji su aspekti koji upuciju na anksioznost i strahove
8-a kuca je sa svim losim planetama tu, ja dupli vodenjak (citala sam da je on anksiozan)
Jel to odreduje moje strahove i anxio
O anksioznosti smo već pisali na str. 5 ovog topica.

anksioznost
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2013., 11:38   #155
Već 5 godina čini mi se imam bolove u leđima. Ne sjećam se dana kako je to bilo kada te ne bole leđa Nema pravila, većinom su to ramena i predio oko lopatica, ali i dojnji dio leđa... Znam da nije to ništa strašno ali imam tek 26 godina i voljela bi se jedan dan probuditi bez da me bole leđa, evo neki dan sam se ustala i nisam se mogla u potpunosti ispraviti od bola u donjem dijelu leđa sat vremena.... Imam i onu "mliječnu kiselinu" male bolne kvržice....

Radim od 15 godine u sjedecem položaju, izuzev dvije godine kojih sam radila fizički posao.. Ne vježbam, svaki dan doduše prošecem... Pa je problem vjerovatno izražen zbog toga.


Uglavnom imam Saturna u šestoj kući i ovo mi zvuči kao njegovo maslo? Što vi mislite, što Sa u 6 kući nosi i kako se najbolje nositi s njim?
Subspace is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2013., 12:32   #156
često vrtim temu svog sporog metabolizma.
Ovdje, iz raznih postova, naučila sam da je za to odgovoran Mars. Moj je u Biku.
Moj muž ga ima u raku i on u rekordnom roku zna kako se to što je pojeo svidjelo njegovom organizmu.
Jesam li na dobrom putu? kako to detaljnije vidjeti iz karte?
srcelence is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2013., 16:39   #157
Smile

Quote:
Subspace kaže: Pogledaj post
Već 5 godina čini mi se imam bolove u leđima. Ne sjećam se dana kako je to bilo kada te ne bole leđa Nema pravila, većinom su to ramena i predio oko lopatica, ali i dojnji dio leđa... Znam da nije to ništa strašno ali imam tek 26 godina i voljela bi se jedan dan probuditi bez da me bole leđa, evo neki dan sam se ustala i nisam se mogla u potpunosti ispraviti od bola u donjem dijelu leđa sat vremena.... Imam i onu "mliječnu kiselinu" male bolne kvržice....

Radim od 15 godine u sjedecem položaju, izuzev dvije godine kojih sam radila fizički posao.. Ne vježbam, svaki dan doduše prošecem... Pa je problem vjerovatno izražen zbog toga.


Uglavnom imam Saturna u šestoj kući i ovo mi zvuči kao njegovo maslo? Što vi mislite, što Sa u 6 kući nosi i kako se najbolje nositi s njim?
Blokade,oboljenja kostiju,deformiteti, bolesti kostiju, zglobova, ligamenti ...sve je domena Saturna. Saturn u Strijelcu upućuje na moguće poteškoće sakralnog dijela.Sakralni dio spoj je gornjeg i donjeg dijela tijela te se vrlo često upravo na tom dijelu rade degenerativne promijene kralježnice. Saturn kvadrat sa Venerom /doljnji dio leđa/ dodatno otežava osjetljivost donjeg dijela kičmenog supa. Jačanje mišića osnovna je prevencija muskulature : Mars u Jarcu trigon Jupiter /dispozitor Saturna / u Ribama može ponuditi plivanje kao alternativu jačanja mišića- evo dolazi ljeto pa buć u vodu, yoga.......
U svakom slučaju održavanje muskulature uvijek je najvažniji dio prevencije. /kak si rekla imam tek 26 god./
Hermes7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2013., 17:55   #158
Da li je moguće osjetiti pojačano umor i iscrpljenost kod prelaska Jupitera iz 11. u 12.polje?
Isto tako odluka promjeni prehrambenih navika, načina razmišljanja itd.

Kako je stil života ostao nisti ništa se konkretno nije promijenilo a javlja se potreba za promjenom načina života..
Prije bih nekako ovakve transformacije pripisala Plutonu..
mike1623 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 09:19   #159
Quote:
mike1623 kaže: Pogledaj post
Da li je moguće osjetiti pojačano umor i iscrpljenost kod prelaska Jupitera iz 11. u 12.polje?
Isto tako odluka promjeni prehrambenih navika, načina razmišljanja itd.

Kako je stil života ostao nisti ništa se konkretno nije promijenilo a javlja se potreba za promjenom načina života..
Prije bih nekako ovakve transformacije pripisala Plutonu..
umor i iscrpljenost ide od Saturna, odnosno tranzitni Saturn 90 Mars u 1k.
Natalno Saturn vlada 6k (bolest) a Mars u 1k se odnosi općenito na životne okolnosti i zdravlje. Saturn u kvadratu sa Marsom usporava aktivnosti koje se u tom periodu čine usporene i zamarajuće. Njegovi nepovoljni uticaji često idu radi zapostavljanja fizičke aktivnosti ili s druge strane, upozorava da se treba usporiti ukoliko je prije toga bio iznimno fizičko aktivan i iscrpljujući period. Saturn iz Škorpije traži da se pozabavimo nagomilanom otpadnom energijom, na fizičkoj razini se to odnosi na usporen metabolizam, usporen rad probave, toksini/detoksikacija, a na unutrašnjoj razini ustajala emotivna energija kroz neadekvatne odnose. Sve to pridonosi osjećaju umora i tjeskobe i postaje glavna tema za vrijeme trSA 90 prema 1k i MA.
Potreba za promenom načina života ide od Jupitera, s obzirom da je to planeta sreće i optimizma kojoj ne pašu Saturnovi nepovoljni uticaji. Jupiter uvijek teži ispunjenju i zadovoljstvu, pa tako u tranzitu nosi želju za pozitivnom promjenom. Kao vladar 6k to se odnosi na svakodnevicu i svakodnevne aktivnosti. Uobičajena dnevna rutina se teži promjeniti, i uvođenje nekih novih navika i aktivnosti koje će tu svakodnevicu učiniti vedrijom i pozitivnijom. Natalno je Jupiter u Raku u 12k, pa kako se bliži Jupiterov povratak težnja ka promjeni ide vezano za simboliku Raka: emotivna stabilnost, unutrašnji mir, kako si napomenula prehrana i sl. Jupiter je i znanje, pa tako je korisno usvojiti neke nove metode poboljšanja kvalitete života...uz povezivanje s onima koji su nam emotivno važni.
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 09:32   #160
Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
umor i iscrpljenost ide od Saturna, odnosno tranzitni Saturn 90 Mars u 1k.
Natalno Saturn vlada 6k (bolest) a Mars u 1k se odnosi općenito na životne okolnosti i zdravlje. Saturn u kvadratu sa Marsom usporava aktivnosti koje se u tom periodu čine usporene i zamarajuće. Njegovi nepovoljni uticaji često idu radi zapostavljanja fizičke aktivnosti ili s druge strane, upozorava da se treba usporiti ukoliko je prije toga bio iznimno fizičko aktivan i iscrpljujući period. Saturn iz Škorpije traži da se pozabavimo nagomilanom otpadnom energijom, na fizičkoj razini se to odnosi na usporen metabolizam, usporen rad probave, toksini/detoksikacija, a na unutrašnjoj razini ustajala emotivna energija kroz neadekvatne odnose. Sve to pridonosi osjećaju umora i tjeskobe i postaje glavna tema za vrijeme trSA 90 prema 1k i MA.
Potreba za promenom načina života ide od Jupitera, s obzirom da je to planeta sreće i optimizma kojoj ne pašu Saturnovi nepovoljni uticaji. Jupiter uvijek teži ispunjenju i zadovoljstvu, pa tako u tranzitu nosi želju za pozitivnom promjenom. Kao vladar 6k to se odnosi na svakodnevicu i svakodnevne aktivnosti. Uobičajena dnevna rutina se teži promjeniti, i uvođenje nekih novih navika i aktivnosti koje će tu svakodnevicu učiniti vedrijom i pozitivnijom. Natalno je Jupiter u Raku u 12k, pa kako se bliži Jupiterov povratak težnja ka promjeni ide vezano za simboliku Raka: emotivna stabilnost, unutrašnji mir, kako si napomenula prehrana i sl. Jupiter je i znanje, pa tako je korisno usvojiti neke nove metode poboljšanja kvalitete života...uz povezivanje s onima koji su nam emotivno važni.
Hvala Saradonija...
Već sam se zabrinula da mi je nešto jer sam došla "do kraja" sa nekakvim načinom života i nema dalje...potreba mi je da jedem redovitije i zdravije da usporim s poslom da promijenim svakodnevicu...znači to je od tr.Sa 90 Mars...ja nekako osjećam toliki umor kao da mi sve ovo proteklo vrijeme vraća za neuredan način života...a ujedno osjećam potrebu da mogu i moram drugačije da se treba promijeniti..

Samo sam htjela reći da mi je Saturn vladar 7.kuće a 6.te je Jupiter...obzirom da si napisala gore u postu "natalno vladar 6-te Satrun" pa me to zbunilo...
mike1623 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:59.