Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2015., 14:57   #1
MPO kod dr.Radončića

Drage trudilice, koliko sam istraživanja ovaj liječnik je jedan od ponajboljih naših MPO-vaca, a nema baš iskustava na forumu, predlažem da sve koje imaju iskustva pišu na ovoj temi.

Ja iskustva još nemam, tek sam krenula i želim nam svima jedan veeeeliki pus!!!
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 16:06   #2
Super, napokon i ova tema!
I mene zanimaju iskustva

Možda malo više i detaljnije o protokolima (novim pogotovo, npr. s Elonvom, načula da je dr.R. ekspert za nju ), a ne toliko slavljenje lika i djela samog doktora, kao što je na žalost sada na Lučingerovoj temi gdje se skoro pa uopće ne piše o protokolima, iskustvima, rezultatima, sve se svelo na skakutanje, a ništa se novog i pametnog vezano uz samu mpo problematiku ne može saznati.
klarazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 16:12   #3
Moja poznanica je imala sad sa Elonvom protokol kod njega, nažalost nije uspjelo, ali bilo je niz prepreka...no ona je shvatila da Elonvu preporuča " malo starijima"...što god to značilo!
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 16:13   #4
I evo malo info tehničkog karaktera...dr R radi u Viliju, no aspiracije i transferi se rade u Škvorcu u Samoboru, ostalo u Viliju. Biolog Stanić i dalje isti.
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 16:20   #5
Aurorica, da, istina, ali nije isključivo namijenjena "malo starijima", daje se i kod low respondera (i kada je problem nizak AMH,viši FSH...), navodno bolje mobilizira antralce kod te skupine pacijentica.
klarazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 16:28   #6
Jedno pitanje curkama koje su kod dr.R.-a u postupcima, ako ostane embrija za zamrznuti to se krioprohranjuje u poliklinici Škvorc?
klarazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 19:26   #7
Quote:
klarazg kaže: Pogledaj post
Jedno pitanje curkama koje su kod dr.R.-a u postupcima, ako ostane embrija za zamrznuti to se krioprohranjuje u poliklinici Škvorc?
Da, u Skvorcu
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 19:44   #8
bila sam napisala podugačak post, i onda kliknula krivo

za dr Radončića mogu napisati samo riječi hvale, iako ne želim da ovo bude slavljenje lika i djela samog doktora. uglavnom, meni je jako dobro "sjeo".

kod njega sam do sada bila u 4 postupka, i iako do sada nisam uspjela, on se svojski trudio da uspijemo.

u prvom postupku imala sam kratki protokol sa menopurima i gonalima, cetrotidom kao supresijom i brevactid štopericom.

nakon neuspjeha, probali smo dugi protokol. od određenog dana prethodnog ciklusa suprefact, a onda menopuri, ovitrelle štoperica.

nakon ovog postupka napravili smo pretrage na trombofiliju i uveli heparin. on nije ništa htio prepustiti slučaju.

treći postupak je opet bio kratki, sa gonalima, cetrotideom i ovitrelle štopericom. opet nismo uspjeli.

četvrti postupak je po mojoj ocjeni fenomenalno odrađen. stimulacija je bila sa puregonima i gonalima (nestalo mi bilo puregona - potrošila sam 3750 IU), orgalutranima, i brevactidom. prvi put smo dobili embrije za zamrznuti.

nakon neuspjeha, na njegovu preporuku, napravili smo kariograme. sva sreća pa su oba normalna

sljedeći protokol bit će sa elonvom. o njemu ću više pisati po putu kad krenemo u postupak.

ono što posebno treba pohvaliti kod dr je njegova preciznost, kod njega nema čekanja za bilo koju stvar, na mailove bilo za pitanja ili podršku odgovara odmah. reklo bi se da mu je istinski stalo do pacijenata.
mrvice123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 20:03   #9
Pozdravljam novu temu!
Hvala na korisnim informacijama!
LaneLOIS is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 20:16   #10
Smile

Mrvice,
Meni je sad protokol puregon, orgalutran i brevactide.
😄
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2015., 20:47   #11
Hvala mrvice123, stvarno si si dala truda i sve lijepo opisala, zanimljivo je to čitati
Neka idući protokol s Elonvom donese napokon toliko željenu sreću!

Aurorica i tebi puno sreće želim!
klarazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 09:51   #12
Potpis na Mrvice.
Njemu je uistinu stalo. Znam čak cure koje nisu bile kod njega u postupku već samo na konzultacijama, a koje su nakon njegove 'obrade' ostale trudne.
One je izvrstan dijagnostičar i gleda širu sliku. Za razliku od nekih drugih, on te odmah nakon prvog puta pošalje da izvadiš prolaktin i hormone i antitijela štitnjače.
Na trombo ne odmahuje rukom kao neki liječnici...

Ja sam njegova pacijentica, 2 AIHa i 2 histeroskopije.
Moja stimulacija za AIH su klomići, pa 2 dana pauze pa 2 menopura. To je odabrao jer imam prirodno tanji endometrij, pa da mu damo podršku menopurima. Iako debelog enda nema bez dobrih i kvalitetnih js. A meni se ova kombinacija pokazala dobitnom .
jest da prvi nije uspio, a drugi je pošao u biokem...
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2015., 15:27   #13
Bila kod njega prije 5 godina..
Jedan postupak-1 dijete..
Prije toga se vozikala po Vinogradskoj..

I frendica nedavno po 2.dijete ponovno kod njega..postupak sa Elonvom..opet bingo.

On i Patrik-biolog izvrstan tim!!
__________________
08.2011.
lili36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 17:27   #14
Bravo za temu
o dr. R se vise pise na rodi pa tak da super da ima i ovdje
kajjetebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2015., 21:00   #15
Zna li netko kada dr. Radoncic ide na godisnji odmor, zapravo bitnije mi je kad se vraca?
Pa ako netko zna, bila bi zahvalna na informaciji.

Voljela bi na jesen na postupak u drugu kliniku, moram promjenit okolinu, tako da mi je i on i njegov tim usao u uzi izbor.
Vrlo vjerovatno ce konacan izbor biti on!
Uglavnom, neznam jel bi trebala obavit konzultacije sada ili cekat jesen pa dogovarat sve neposredno prije postupka?!
Mislim si nekako da bi bilo mozda bolje ici sad da se eventualno korigiraju neke stvari ako je potrebno i dogovori protokol.
Mislim da bi i ja tako bila mirnija.
Kompletno svu dokumentaciju za postupak imam.
Pa eto, voljela bi cut misljenje vas ovdje!
__________________
Everything happens for a reason...
luna_lana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2015., 20:59   #16
obično svake godine ide oko 1.08. i nema ga tri tjedna,
odi na konzultacije sada, da ako treba, iskorigirate neke stvari

dr. radončić je svakako dobar izbor

sretno!!
lynda40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2015., 18:48   #17
Evo, javljam betu 0 na 9dnt.
Vraćene 2 blastice 6 dan, no 7 dnt počela pomalo brljavit roskasta pa smedja sluz, samo dok se brišem nakon mokrenja, 9dnt crvenkasta i nakon savjeta dr R posla vadit betu, i ona nula!
Aurorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 17:30   #18
Pozdrav svima! Možete li mi reći gdje dr. Radončić radi. U Viliju?
Nekoliko puta sam tražila njegovomišljenje pišući mu mail. Ostala sam ugodno iznenađena kako je brzo i vrlo detaljno sve objasnio.
__________________
Iako stope mojih putovanja brzo blijede, osjećaj zadovoljstva zauvijek ostaje u meni.
krtica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2015., 15:55   #19
R. ordinira u Viliju i tamo se narucujes.
Postupke radi u Skvorcu, ali kad dodjes do toga on te onda dalje uputi.
Sretno
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2015., 18:01   #20
http://www.poliklinika-vili.hr/?page_id=12

ovdje ti je i adresa i broj telefona
mrvice123 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:26.