Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 17.10.2010., 10:40   #1
Antibiotik - dati ga ili ne?

a treba mi pomoc malo iskusnijih...u četvrtak popodne mala mi je zafibrala (do 38)... u petak smo ujutro bili kod doktora i rekao je da je grlo jako jako crveno i odmah je htio dati antibiotik (iako nije bas lak na antibioticima) dogovorili smo se vadit krv i pokazala se odlicna krvna slika. rekao je nista od antibiotika zasad je viroza... medjutm mala je fibrala i petak i subotu danju sa malom fibrom al nocu sa oko 39...nos joj je katastrofa i jutros je pocela jako puno kasljat. kako danas ne radi labaratorij, odvela sam je na hitni da joj poslusa pluca i dr je rekla da su pluca ok al je grlo jako jako upaljeno. i dobili smo klavocin (iako sam joj rekla da je u petak krv bila dobra). i sad nisan vise pametna dal da joj ga dam il da ipak cekam do sutra pa da opet vadimo krv (sta uvijek rezlutira nocnim morama kod male)...
fibru sad nema i dobar joj je apetit...al zato očajno kaslje...i sve joj se slijeva iz nosa nazad....dajem joj i operil i fiziolosku i prospan i mazem oni balzam od dr taisa, al zasad nikakve pomoći od toga...

mislila sam pricekat do popodne pa ako skoci fibra (to je skoro vec cetvrti dan da joj onda dam antibiotik)..
malo me muci sto smo krv vadili samo 15 tak sati nakon sto je krenula fibra pa nisam sigurna da je krvna slika mogla pokazat pravo stanje....znam da sendimentacija sporo raste...a nismo vadili crp, znam da on u biti puno brze raste
lana74 is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:19.