Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2011., 20:36   #181
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
ako imas nesto za reci , onda to i reci, jer ostali ne mogu pogadati sto si ti mislio
Možem analogno tvome uzeti samo ovaj dio i ne osvrnuti se na ostali, možem. Doduše, nisam padobranac i za potrebe primjera samo takvome sličim.
Oj, gazda, pogrješio si podforum. Oni koji vole kad drugi razmišljaju za njih i usmjeravaju ih su na Religiji, ovdje se haraći i upletuje slobodnim stilom. Samo nemoj da budeš ZgSash fuck yeah...

Što se tiče skraćivanja teme uz, očekivano, negodovanje. Jednostavno se radi o - sebičnosti. Jer se tako imenuje grčevito držanje za lik i djelo mrtve osobe.
'Stalno' ukazivanje bi bio obrambeni mehanizam osobe kako bi se lakše odnosila s 'gubitkom' (od tuda i poveznica sa sebičnošću; naime, ne možeš izgubiti ono što nisi posjedovao).
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Možda se bude uključila ponovo ako vidi da je tema otišla putem koji je ona mislila da će ići.
Say what? Pa u tome je i problem, ženska je ovdje došla voditi monolog i tražila navijače.
PashkoPata'q is offline  
Old 19.07.2011., 21:10   #182
Quote:
PashkoPata'q kaže: Pogledaj post
Say what? Pa u tome je i problem, ženska je ovdje došla voditi monolog i tražila navijače.
Ne vidim nista lose u tome,imas problem,nema te tko saslusat u tvojoj okolini pa odes na forum u nadi da ces tamo naci nekoga tko razumije ili ima slicna iskustva,mozda i netko u njenoj okolini ima slicna iskustva samo se takve stvari ne pricaju na sav glas pa nije ni cudno da se odgovori traze na forumu. Mislim da autorica nije vise aktivna na temi pa cu preskocit davanje savjeta.
__________________
Light kamikaze!
Sicke is offline  
Old 19.07.2011., 22:33   #183
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
takoder , nije svaka poveznica koja bi mogla imati veze s temom nesto sto u temu spada , kao primjer s time sto je grazia studirala ili studira[/COLOR]
Meni je bilo zanimljivo jer je u jednom postu napisala kako čim je utvara, a i ako joj to stvara neugodu da "se zna" o čemu se radi... Čini mi se da rimokatolicima to nije samorazumljivo dok protestantima više jest (mislim da iz sličnih razloga, zato sam je pitao jel temeljito čitala). Pa sam htio vidjeti misli li radi li se o đavlu, ali polako, kroz književni stil (nije da nije zanimljivo nekima možda naučiti neke stvari o Hamletu, meni je osobno bilo jako zanimljivo kada sam ga krenuo temeljito čitati). U smislu da nas sve uče u srednjoj više manje da je to drama kakva je na površini, vrlo jednostavne fabule, motiva, da je duh - duh Hamletova oca i sve je samorazumljivo. A zapravo stvar postaje jako zanimljiva kada se detaljnije čita.
Ne mogu reći osobi koja je otvorila topic o čemu se radi jer mislim da nemam to pravo, ne mogu joj nametati svoja mišljenja, ona to mora riješiti sa sobom. Ali mislim da je dosta zanimljiva percepcija. Recimo, čini mi se da je pokretačica teme rimokatoličke vjere (neka me ispravi ako griješim) pa onda duh preminule osobe nije nešto posebno problematičan. Nekom protestantu je duh sam po sebi problematičan, dok bi ateist pomislio da se radi o halucinaciji ili pak tko zna čemu. Neke druge skupine ljudi bi možda išle govoriti o projekcijama, netko bi možda rekao da je u pitanju hologram, netko bi rekao da su vanzemaljci... Činjenica je da osoba nešto vidi. Ja ne mogu znati što, mogu imati svoja mišljenja, ali "džabe" mi previše razmišljati kada ne znam ni osobu ni okolnosti ni ništa slično...

No ne vidim razloga zašto se ne bi unutar topica razgovaralo, ne sada o nekim potpuno dvadeset i petim stvarima nužno, ali barem o drugim ili trećim pa se s njih kasnije vratiti na prvo. Dobro, sto ljudi, sto ćudi. Ma ok, sve pet. Samo kažem, šteta. Mislim da je nepotrebno baš toliko "reda" raditi. Dobro, ti si administrator pa eto. No to ne znači da si uvijek u pravu. Čak ni ja nisam uvijek u pravu. No, ne idem više u offtopic (mada ni ovo nije skroz "offtopic" jer se neke stvari pojašnjavaju, čak i u vezi samog topica, a osim toga sve što koristi boljem uzajamnom razumijevanju nekako ne može biti loše kako ja to vidim), htio sam samo to napisati, nadam se da nije problem (ne vidim zašto bi bio). Pozdrav.
__________________
"Cijeli lendskejp se mijenja."
Druid is offline  
Old 19.07.2011., 22:36   #184
Uglavnom, tu raspravu bi poveli nakon kojeg posta, ali onda sam vidio da mi je sugovornica banirana, a ja imam tri kartona ekstra .
Bilo kako bilo, nisam eksplicitno naveo da to studira, ali sam na to ciljao. Pa na svakom podforumu pišu ljudi koji se dopisuju mjesecima i godinama i koji neke takve stvari iz raznih konteksta znaju jedno o drugom (kao što npr. svatko tko čita ovaj pdf zna da r0nin cijeni japansku kulturu, a Nemruth Dagi vjerojatno ne ide svaku nedjelju na misu )... No, nema veze sad...
__________________
"Cijeli lendskejp se mijenja."
Druid is offline  
Old 19.07.2011., 22:39   #185
Ovako cemo (nakon svih kartona, trolanja, offa i nejavljanja na temu OT): zatvorit cu temu privremeno, ukoliko se OT u dogledno vrijeme javi nekom od modova sa zeljom da nastavi zapoceti thread, tema ce se ponovo otvoriti.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:18.