Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Zabavna glazba

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2011., 00:51   #121
Ova ubija...

http://www.youtube.com/watch?v=96UsW-gULuQ
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 17:50   #122
Quote:
FanaticaDeFonsi kaže: Pogledaj post
ajajajaj...evo jedne Bisbalere Fonsi...fanatike, drago mi je da ima zainteresiranih za njega, jeste čuli da se rastaje od Elene...baš tužno!!!! a inače pjesme njegove---FENOMENALNE!!!! LAJK LAJK LAJK
stvarno??? to nisam znala...
nora100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2011., 02:17   #123
odličan pjevač! savršene pjesme, stihovi
24 Horas
almeria is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 20:56   #124
Napokon sam našla njegovu temu...
Ja sam iz Hrvatske i za njega kao pjevača sam čula tek prošle godine kada je pjevao naslovnu pjesmu juro que te amo.
Odličannnnn pjevač, a tek glassssss
I zgodannnn je sa ovom dugom frizurom.
Baš sam ga sinoć sanjala, kako je došao pjevati u Pulskoj Areni.
Pošto je iz španjolske, možda postoji šansa da dođe pjevati u Zagreb ili čak u Pulskoj Areni bilo bi presavršeno da mi se ostvari daj san. Ona ili Laura Pusini.

I ja mislim da u Hrvatskoj nije baš popularan, ali nadam se da će se promijeniti. Baš sam gledala njegove najnovije koncerte po Americi.super su. Tako iskreno i dirljivo pjeva.

NJegove najbolje pjesme su mi JURO QUE TE AMO, ESTA AUSENZIAI MI PRINCEZA.
Pa presavršen jeeeeeeee!!
__________________
"Na putovanje na koje bi najviše volio otici. Bilo bi putovanje s tobom, da mi pokazes. Ono naljepše što imaš. Svoju dušu" (Rogelio) LQNPA <3
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 21:31   #125
meni su najbolje od njega Digale i Herederos..predivne
leona_lewis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 22:09   #126
sad ima koncert krajem 10. u francuskoj u parizu! idem i jedva čekam da čujem to savršenstvo uživo!
El ruido, Si falta el aire
nadam se da će doći jednom u hrvatskuu iako zasad ima malo fanova, nadam se da će se to promijeniti
almeria is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 15:18   #127
Quote:
almeria kaže: Pogledaj post
sad ima koncert krajem 10. u francuskoj u parizu! idem i jedva čekam da čujem to savršenstvo uživo!
El ruido, Si falta el aire
nadam se da će doći jednom u hrvatskuu iako zasad ima malo fanova, nadam se da će se to promijeniti
blago ti se...i ja bi..
obavezno napiši dojmove kad se vratiš!
nora100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2011., 14:49   #128
Na Facebooku je stranica hrvatskih fanova DB-a koji se tamo okupljaju da pokažu koliko ih ima u namjeri da nekako uvjere Bisbalove managere da organiziraju koncert u našim krajevim. Zato ste svi pozvani da se tamo prijavite!
Kali78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 19:40   #129
Quote:
Kali78 kaže: Pogledaj post
Na Facebooku je stranica hrvatskih fanova DB-a koji se tamo okupljaju da pokažu koliko ih ima u namjeri da nekako uvjere Bisbalove managere da organiziraju koncert u našim krajevim. Zato ste svi pozvani da se tamo prijavite!
Ja sam našla, ali nije stranica nego moram dodati kao prijatelja..jer ima jedna grupa ali je neaktivna i ima samo 65 članova..mislim da to nije ta..
Ako imaš link stavi da budemo sigurne koja je stranica...
Ja ću onda reći svojim prijateljima za tu stranicu a ima puno njih koje ga vole.
__________________
"Na putovanje na koje bi najviše volio otici. Bilo bi putovanje s tobom, da mi pokazes. Ono naljepše što imaš. Svoju dušu" (Rogelio) LQNPA <3
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2011., 20:27   #130
Quote:
Matilde kaže: Pogledaj post
Ja sam našla, ali nije stranica nego moram dodati kao prijatelja..jer ima jedna grupa ali je neaktivna i ima samo 65 članova..mislim da to nije ta..
Ako imaš link stavi da budemo sigurne koja je stranica...
Ja ću onda reći svojim prijateljima za tu stranicu a ima puno njih koje ga vole.
Fan club Croatia David Bisbal: http://www.facebook.com/kalakekili#!...d=201409264149
Kali78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2011., 02:22   #131
Quote:
nora100 kaže: Pogledaj post
blago ti se...i ja bi..
obavezno napiši dojmove kad se vratiš!
joj nisam bila sto godina na forumu, u gužvi sam malo
ovako koncert je bio suuuuuper, david je odličan! predivno pjeva, super pleše i ta njegova energija te zapanji totalnoo toliko se raspleso da je srušio nogom plazmicu koja je bila na pozornici hahaha fue maravilloso
da bar dođe u hrvatskuuu
almeria is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2011., 22:17   #132
Quote:
almeria kaže: Pogledaj post
joj nisam bila sto godina na forumu, u gužvi sam malo
ovako koncert je bio suuuuuper, david je odličan! predivno pjeva, super pleše i ta njegova energija te zapanji totalnoo toliko se raspleso da je srušio nogom plazmicu koja je bila na pozornici hahaha fue maravilloso
da bar dođe u hrvatskuuu
može neke slike a koncerta? koliko je trajao? koje su bile sve pjesme?
uh..kad bi bar došao...
Bravoo...i da koliko je koštao upad?
__________________
"Na putovanje na koje bi najviše volio otici. Bilo bi putovanje s tobom, da mi pokazes. Ono naljepše što imaš. Svoju dušu" (Rogelio) LQNPA <3
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 01:10   #133
Quote:
Matilde kaže: Pogledaj post
može neke slike a koncerta? koliko je trajao? koje su bile sve pjesme?
uh..kad bi bar došao...
Bravoo...i da koliko je koštao upad?
probat ću stavit slike, iako baš ne znam to tu na forumu xD koncert je bio jedno 2-3 sata ako se ne varam, ma ono potpuno zaboraviš na vrijeme jer je savršen upad je bio 55 eura... isplatilo se jer je david zbilja odličann! ono zbog njega sam zavoljela španjolski i na kraju ga upisala na faksu, nepresušna mi je inspiracija bila je amar es lo que quiero, como olvidar, quien me iba a decir, silencio, onda one almeria, adoro i neke koje nisu njegove, meni najdraža al andalus di se tako rasplesao to mi je bilo najbolje koje još...esta ausencia, sin mirar atras, esclavo de sus besos, el ruido... vaya que mas hmm llorare las penas, ella i na kraju mi princesa

Zadnje uređivanje almeria : 22.11.2011. at 01:17.
almeria is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2011., 21:20   #134
Quote:
almeria kaže: Pogledaj post
probat ću stavit slike, iako baš ne znam to tu na forumu xD koncert je bio jedno 2-3 sata ako se ne varam, ma ono potpuno zaboraviš na vrijeme jer je savršen upad je bio 55 eura... isplatilo se jer je david zbilja odličann! ono zbog njega sam zavoljela španjolski i na kraju ga upisala na faksu, nepresušna mi je inspiracija bila je amar es lo que quiero, como olvidar, quien me iba a decir, silencio, onda one almeria, adoro i neke koje nisu njegove, meni najdraža al andalus di se tako rasplesao to mi je bilo najbolje koje još...esta ausencia, sin mirar atras, esclavo de sus besos, el ruido... vaya que mas hmm llorare las penas, ella i na kraju mi princesa
Ajdeeee super... drago mi jeee!
A koji fax si upisala?
si možda ovdje bila http://www.youtube.com/watch?v=kWBCS...el_video_title
__________________
"Na putovanje na koje bi najviše volio otici. Bilo bi putovanje s tobom, da mi pokazes. Ono naljepše što imaš. Svoju dušu" (Rogelio) LQNPA <3
Matilde is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2011., 22:21   #135
Quote:
Estrella Azul kaže: Pogledaj post
a ova,da..ova je za one cmoljaste trenutke
i
ari21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2011., 16:23   #136
http://i42.tinypic.com/29gizae.jpg
http://i43.tinypic.com/1zdm3qc.jpg
upisala sam filozofski u zg
Al Andalus - ovo je iz pariza, mislim da je ovaj tvoj link u teatru real u madridu ali imao je isti ovaj sako sa šljokicama u parizu, haha odličan je

Zadnje uređivanje almeria : 02.12.2011. at 16:30.
almeria is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2012., 02:32   #137
Odličan pjevač ,čula sam za njega kad je predstavljao Španjolsku na Eurosongu,imam sve njegove albume,znam da ima dijete sa nekom Elenom,znam da je hodao sa Chenoom.odličan glas,dao je pjesmu za Piel de otono.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 16:44   #138
Quote:
almeria kaže: Pogledaj post
http://i42.tinypic.com/29gizae.jpg
http://i43.tinypic.com/1zdm3qc.jpg
upisala sam filozofski u zg
Al Andalus - ovo je iz pariza, mislim da je ovaj tvoj link u teatru real u madridu ali imao je isti ovaj sako sa šljokicama u parizu, haha odličan je
I ja studiram na FF-u u Zg-u i obožavam Davida! Koja ti je druga studijska grupa?
Baš mi je drago da ima puno nas koji volimo španjolski jezik i glazbu na španjolskom.
CROLATINA is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 01:36   #139
Quote:
CROLATINA kaže: Pogledaj post
I ja studiram na FF-u u Zg-u i obožavam Davida! Koja ti je druga studijska grupa?
Baš mi je drago da ima puno nas koji volimo španjolski jezik i glazbu na španjolskom.
turski mi je druga stud. grupa šta ti studiraš?
pa je to je predivno španjolski je divan jezik, melodičan i zbilja predivan što david kroz svoje pjesme pokazuje, i te riječi i muzika, savršenstvo

Zadnje uređivanje almeria : 24.02.2012. at 02:39.
almeria is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 01:39   #140
http://www.youtube.com/watch?v=NnEmE8qanG8

Najbolja
SlatkaV is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:19.