Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2015., 16:35   #1
Unhappy Sanjam da padam i pri padu osjetim bol

Pošto vidim da ima par tema o snu pa i mene zanimalo malo šta ćeš ,Uglavnom.Sanjam da padam i pri padu osjetim bol naprimjer zadnji san o tome koji sam imao je da padam iz zraka na tenis igralište i prije nego što ću udariti tlo znao sam da ću osjetiti bol i stvarno jesam osjetio bol.Pitam Vas ja sad odakle dolazi ta bol?Možda grčenje tijela jer mi um misli da zapravo padam i to je neki pokušaj da se zaštiti?

Imam I još jedno pitanje isto vezano za san.
Prije par mjeseci imao sam san da me je netko zavezao sa stolica i uzeo "snop" cigli ( naredao 4-5 cigli jednu na drugu) i udario me po glavi snažno i stvarno me je zaboljela glava i cijelo jutro sam bio "pomunjen" i imao jaku glavobolju.
Možda sam se u snu trznuo i udario glavom od zid pošto mi je krevet uz zid?.
Pozdrav!!!
Nermin2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 17:36   #2
Ja sam jednom sanjao da me netko gađao više puta u nogu puškom. Bol je bila jaka, naravno sigurno ni blizu onakvom kakva bi bila u stvarnosti. No osjećaj je bio realan. Možda me nešto ugrizlo u snu, ali sumnjam da je ugriz tako jak, nije bilo nikakve rane ni uboda. Isto tako prije sam znao sanjati da padam, ili se ljuljam na ljuljački a pritom sam osjećao nekakav čudan osjećaj u plućima, neki osjećaj između zaprepaštenja, uzbuđenosti.
liquid112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 18:40   #3
Quote:
liquid112 kaže: Pogledaj post
Isto tako prije sam znao sanjati da padam, ili se ljuljam na ljuljački a pritom sam osjećao nekakav čudan osjećaj u plućima, neki osjećaj između zaprepaštenja, uzbuđenosti.
Kada kod sanjam da padam uvijek imam taj osjećaj u plućima,kao da imaju više zraka nego što stane u njih
Nermin2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2015., 01:24   #4
pa dao si odgovor već sam , stvarna bol se prenosi u san i tamo dobiva mjesto u nekoj priči
babunovich is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 15:09   #5
Mene dok sanjam da padam uvijek boli želudac. Baš onako kao što me zaboli kad gledam sa zadnjeg kata nebodera ili općenito kada pomislim na visinu. I u snu je bol ista, na istom mjestu, samo još jača, kao što je i sve drugo naglašenije.
LanaMala is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 15:16   #6
Sve je to jedna kompleksna matrica u kojoj se isprepliću, za sada, još uvijek nerazjašnjene stvari sa strane znanosti, a gdje vjerojatno još nismo spremni shvatiti i prihvatiti činjenice da se i u snovima događaju stvari koje su nam usko vezane za stvarni život dok smo budni.

(ne znam što sam napisao, ali ja bih to tako rekao)
__________________
Tko pita.... saznat će!
Tutan Kamon is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:06.