Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2007., 18:09   #81
Quote:
DEBELKURAC kaže: Pogledaj post
Na prvom dejtu se može shvatiti, sviđa li ti se il ne. Po meni, ako se sviđa, ispunjeni su svi razlozi za davanje pičke. Ako se na prvom nisam svidio (nije dala pičke), očekivati da joj se svidim na drugom il pedesetpetom dejtu je budalaština. Ta nikad neće dat, ili se radi o prostitutki (grebanje, trošak).


"davanje pičke"= osjećajan, nježan stih, zamjena za odvratan i ljigav izraz, "vođenje ljubavi"

Znaci tvoja cura moze biti samo ona koja odmah hoce spavati s tobom Moram priznati da je to cudno ali ko voli neka izvoli
Via is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 18:11   #82
Quote:
Via kaže: Pogledaj post
Znaci tvoja cura moze biti samo ona koja odmah hoce spavati s tobom Moram priznati da je to cudno ali ko voli neka izvoli
Nema bivanja mojom "curom".

Kod mene postoji smao jedan dejt. Dala, ne dala, drugog nema.
Oženjen sam.
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 18:19   #83
Quote:
DEBELKURAC kaže: Pogledaj post


Oženjen sam.

Pa ako si tako upoznao zenu i nisi se potrudio oko nje onda sve sto kazes je u redu ti si takav i to je A ako saras okolo onda te cure bas i nisu krasne s obzirom na tvoj prsten
Via is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 18:35   #84
Quote:
Via kaže: Pogledaj post
Pa ako si tako upoznao zenu i nisi se potrudio oko nje onda sve sto kazes je u redu ti si takav i to je A ako saras okolo onda te cure bas i nisu krasne s obzirom na tvoj prsten
Definiraj, "krasne"!
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 18:41   #85
Quote:
DEBELKURAC kaže: Pogledaj post
Definiraj, "krasne"!
Pa mislim da cure koje bi bile s ozenjenim nisu bas ok al opet kazem ko voli nek izvoli
Via is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 18:43   #86
Quote:
Via kaže: Pogledaj post
Pa mislim da cure koje bi bile s ozenjenim nisu bas ok al opet kazem ko voli nek izvoli
Kako ti znaš jel oženjen jebač il nije ?
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 18:48   #87
Quote:
DEBELKURAC kaže: Pogledaj post
Kako ti znaš jel oženjen jebač il nije ?
Pa to se ne odnosi na cure koje ne znaju nego na one koje znaju i to im odgovara
Via is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 18:50   #88
Quote:
DEBELKURAC kaže: Pogledaj post
Kako ti znaš jel oženjen jebač il nije ?
To se ne mora znati. Vidi se po izdancima njegove debljine.
Ko i u svemu, glavna matematika. Sto ih je vise, to bolji Jebo.
skitnica vise is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 18:56   #89
Quote:
Via kaže: Pogledaj post
Pa to se ne odnosi na cure koje ne znaju nego na one koje znaju i to im odgovara
Istina malo koja me to pita, ako pita za cure sam razveden, a za udane oženjen
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 19:25   #90
Posto te nema da nam javis sta se desava u tvom zivotu,ja jos necu nista komentarisati,jer verujem da si do sada pronasla odgovor za svoj status kod njega.
Cosmopolita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 19:28   #91
Quote:
DEBELKURAC kaže: Pogledaj post
Kako ti znaš jel oženjen jebač il nije ?
Oženjen zvuči i izgleda kao da mu je svega dosta.
__________________
If liberty means anything at all, it means the right to tell people what they do not want to hear.
George Orwell
Godiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 22:23   #92
Quote:
Godiva kaže: Pogledaj post
Oženjen zvuči i izgleda kao da mu je svega dosta.
Cini se da je tako..
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:32.