Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2007., 21:57   #61
pa muurica vec velika i mi se vec zali kako nam je curica vec velika i kako mu nedostaje bebac
I&S is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 21:58   #62
muz mi se vec zali kako nam je curica vec velika i da mu nedostaje bebac
I&S is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 22:00   #63
Quote:
kachunchica kaže: Pogledaj post
ajde i ne dosadjuj nam kad zapravo i nemash problema
pa vidis trudim se da do njih i ne dodje,ako ´me jednom kilogrami ponesu gotova sam,ja na dijetu ne mogu
I&S is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 22:03   #64
ma jooooj nikako da se natjeram na vjezbanje. malo pocnem pa odustanem za par dana jer sam umorna pa mi se neda ili imam nekoh vaznijeg posla, pa na kraju nis koristi od toga.
kako da se prisilm????
ocu da se malo ucvrstim prije ljeta, izravnam trbuscic. jer nemam inace problema sa kilazom, samo trebam ucvrsti sve sta je na meni. a tako sam ljeeeeennnaaa pocet..............
mirabelle is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 22:04   #65
Quote:
I&S kaže: Pogledaj post
Ne znam zasto ali sve oko moje curice je bilo lako,nikada mi nije palo na pamet da mi je bilo sta opterecenje.
idem u teretanu jer tacno znam kako zelim izgledati,tj. sacuvati sadasnje stanje i sve ce biti super.samo gledam cim se druge zene "odrzavaju"
meni za misicni tonus (posebno guzice), kondiciju i dobar filing najvise odgovara trcanje.
isto i bicikla.
opet, najbolje se osjecam u moru, to mi je prirodni element.

jako mi odgovara i hodanje, odnosno planinarenje, al za to ti treba nesto vise vremena.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 22:06   #66
Quote:
kachunchica kaže: Pogledaj post
a ti bi bebu?
ja sam se jucer igrala sa jednom i nije me pljunula
pa bi.
al ne treba bebe potjecnjivati.
spomenula sam da mi je jedan od vidova rekreacije setnja s necakom. mali ima skoro 20 kila, a prilicno je lijen, pa ga u svakoj setnji moram NOSITI barem sat vremena, ako u to uracunas i dizanje i spustanje, te trcanje i borbu s njim, stvar je gora od teretane.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 22:07   #67
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
meni za misicni tonus (posebno guzice), kondiciju i dobar filing najvise odgovara trcanje.
isto i bicikla.
opet, najbolje se osjecam u moru, to mi je prirodni element.

jako mi odgovara i hodanje, odnosno planinarenje, al za to ti treba nesto vise vremena.
sve je dobro dok se ista vjezba
I&S is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 22:10   #68
Quote:
mirabelle kaže: Pogledaj post
ma jooooj nikako da se natjeram na vjezbanje. malo pocnem pa odustanem za par dana jer sam umorna pa mi se neda ili imam nekoh vaznijeg posla, pa na kraju nis koristi od toga.
kako da se prisilm????
ocu da se malo ucvrstim prije ljeta, izravnam trbuscic. jer nemam inace problema sa kilazom, samo trebam ucvrsti sve sta je na meni. a tako sam ljeeeeennnaaa pocet..............
e to je bio moj problem pa sam si ljepo platila godisnju clanarinu u teretani.
i ne zaboravi cak za i to malo ucvrscivanje treba vremena.
I&S is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 22:10   #69
Quote:
I&S kaže: Pogledaj post
sve je dobro dok se ista vjezba
opet, ne treba ni od vjezbanja napraviti idolopoklonstvo.
mislim da se danas malo pretjeruje s tim sportovima, a zanemaruju se prirodni vidovi rekreacije.
meni je recimo totalno nenormalno da ce neko radije doma voziti biciklu nego po sumi.
ljudi vise satima po teretanama, a takoreci su zaboravili hodati.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 22:10   #70
Quote:
I&S kaže: Pogledaj post
pa vidis trudim se da do njih i ne dodje,ako ´me jednom kilogrami ponesu gotova sam,ja na dijetu ne mogu
pa ako se budesh zdravo hranila i i dalje bavila sportskom aktivnoscu male su shanse da ces i trebati.

A sto se dijete tiche barca je rekla na pocetku dobro: ni ja ne priznajem nista od toga. Evo ja sam puno smrsavila ali ne dijetom vec promjenom nacina prehrane i stila zivota i sportskim aktivnostima koje su mi postale sastavni dio zivota. nisu nesto na sta se tjeram vec nesto u cemu se odmaram, potrosim vishak energije, zabavim, sve po potrebi

poanta: ne drami unapred
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 22:15   #71
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
opet, ne treba ni od vjezbanja napraviti idolopoklonstvo.
mislim da se danas malo pretjeruje s tim sportovima, a zanemaruju se prirodni vidovi rekreacije.
meni je recimo totalno nenormalno da ce neko radije doma voziti biciklu nego po sumi.
ljudi vise satima po teretanama, a takoreci su zaboravili hodati.
slazem se.
Ja zato sve sto obavljam po gradu obavljam pjeshice ok, student sam i imam vremena za to, ali i kad sam u nekoj strci iskombiniram se tako da ipak stignem hodati.

Plus, to vjezbanje po teretanama to nikako ne moze biti isto sto i prava prirodna fizicka aktivnost. Ja sam ljetos vozikala taj sobni bicikl i mislila kako sam si super odrzala ili cak poboljsala kondiciju a kad sam krenula ponovo trcati jedva sam izdrzala dva tri kilometra
prirodno je pravo. ono kad porumenish slatko u obrazima nakon cijelog dana u prirodi
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 22:15   #72
i ples je odlican za izivljavanje
bilo tehno parti bilo klasicni plesovi bilo ekstremni jive
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 22:17   #73
Quote:
kachunchica kaže: Pogledaj post
pa ako se budesh zdravo hranila i i dalje bavila sportskom aktivnoscu male su shanse da ces i trebati.

A sto se dijete tiche barca je rekla na pocetku dobro: ni ja ne priznajem nista od toga. Evo ja sam puno smrsavila ali ne dijetom vec promjenom nacina prehrane i stila zivota i sportskim aktivnostima koje su mi postale sastavni dio zivota. nisu nesto na sta se tjeram vec nesto u cemu se odmaram, potrosim vishak energije, zabavim, sve po potrebi

poanta: ne drami unapred
e pa ne hranim se zdravo,jedemo vecinom vani po restoranima i to jedem ono sto volim ma kako to nezdravo bilo.A slatkisi su mi slabost.zato sam morala ugurati teretanu u svoj zivot,to je mjesto gdje sve te kalorije ostanu.
I&S is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 22:17   #74
Quote:
kachunchica kaže: Pogledaj post
ono kad porumenish slatko u obrazima nakon cijelog dana u prirodi
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 22:19   #75
Quote:
I&S kaže: Pogledaj post
e pa ne hranim se zdravo,jedemo vecinom vani po restoranima i to jedem ono sto volim ma kako to nezdravo bilo.A slatkisi su mi slabost.zato sam morala ugurati teretanu u svoj zivot,to je mjesto gdje sve te kalorije ostanu.
gle, pa lakse ti je onda manje jesti.
stvarno.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 22:21   #76
Quote:
kachunchica kaže: Pogledaj post
slazem se.
Ja zato sve sto obavljam po gradu obavljam pjeshice ok, student sam i imam vremena za to, ali i kad sam u nekoj strci iskombiniram se tako da ipak stignem hodati.

Plus, to vjezbanje po teretanama to nikako ne moze biti isto sto i prava prirodna fizicka aktivnost. Ja sam ljetos vozikala taj sobni bicikl i mislila kako sam si super odrzala ili cak poboljsala kondiciju a kad sam krenula ponovo trcati jedva sam izdrzala dva tri kilometra
prirodno je pravo. ono kad porumenish slatko u obrazima nakon cijelog dana u prirodi
e dok sam i ja studirala pjesacila sam svuda,sada su stvari drugacije jer je ovo zemlja u kojoj se ne mozes bas setkati okolo s bilo kakvom torbicom.O izletu u prirodu ni govora,opljackali bi te,silovali i ubili
Ajde drzat cu se ove teretane,nije sve u zivotu lako...
I&S is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 22:24   #77
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
gle, pa lakse ti je onda manje jesti.
stvarno.
jeste kad bi to islo,ja ne mogu napustiti svoj obrok ako nisam sita,inace cu za 5 minuta opet jesti.A i ne zelim jos izgubiti na kilazi,25 mi je godina,175 visina i 52 kg tezina.
I&S is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 22:24   #78
Quote:
I&S kaže: Pogledaj post
e pa ne hranim se zdravo,jedemo vecinom vani po restoranima i to jedem ono sto volim ma kako to nezdravo bilo.A slatkisi su mi slabost.zato sam morala ugurati teretanu u svoj zivot,to je mjesto gdje sve te kalorije ostanu.
ne znam, ja da jedem po restoranima bilo bi mi deset puta lakse zdravo se hraniti... u restoranima imash tako super izbor hrane...nove, egzotichne i zdrave. iskoristi to

a za slatko...pa morash na to paziti jer nije to samo problem tezine vec i zdravlja. ako jedesh slatko nakon jela ili umjesto jela lako mozesh dobiti dijabetes 2. tako sam ja barem citala
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 22:25   #79
Ako ti je lokacija JAR predlažem svakodnevno hranjenje bijelih lavova u uzgajalištu... pod tim mislim na odrasle lavove, rekreacija zajamčena
kisikana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 22:27   #80
Quote:
kachunchica kaže: Pogledaj post
ne znam, ja da jedem po restoranima bilo bi mi deset puta lakse zdravo se hraniti... u restoranima imash tako super izbor hrane...nove, egzotichne i zdrave. iskoristi to

a za slatko...pa morash na to paziti jer nije to samo problem tezine vec i zdravlja. ako jedesh slatko nakon jela ili umjesto jela lako mozesh dobiti dijabetes 2. tako sam ja barem citala
da ali nacin na koji se ta hrana priprema i nije naj zdraviji.Tako ti ja ljepo narucim sebi ribu,zdrava je a uz nju dodje jos gomila pomfrita.
I&S is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:09.