Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.05.2007., 21:43   #41
Quote:
Veselica kaže: Pogledaj post
tesko da ce to sve opstat..iskreno..u istoj sam situaciji bila i tako je puklo nakon 5 i pol god...

To ne mora biti pravilo koje ce vrijediti i za njenu vezu.
__________________
Postujte bakterije - to je jedina kultura koju vecina ljudi ima u sebi.
Sanja :o) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 21:45   #42
Quote:
Ona s kolodvora kaže: Pogledaj post
briješ i to malo žešće. cura ima dvadesetak godina a ti odmah tu govoriš o nekakvim "nužnostima". za nju bi danas nužno trebalo biti da završi fakultet koji je za nju, a i za druge ljude koji malo prate razvoj tržišta rada, itekako životno nužan.

ali ja ovdje vidim dvije filozofije. tvoju, koja ide u smjeru "živi za danas, što te briga za sutra" i recimo moju "razmišljaj uvijek dva koraka unaprijed".


vichy, tko zna je li on pravi muškarac za tebe. još si mlada, očekuju tebe još velika iskustva i izazovi, kako ona ljubavna tako i ona poslovna. polako curo.

Gle, ti ili ne čitaš ili te ne zanima. Nisam to curi rekao, nego drugoj forumašici koju sam i citirao. Svoju filozofiju slobodno zadrži za sebe, ali nemoj meni nametat neke koje nisu moje.
marlboro men is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 21:48   #43
Quote:
Sanja :o) kaže: Pogledaj post
To ne mora biti pravilo koje ce vrijediti i za njenu vezu.

Ma nema šamse žemsaka... !!! Oš se kladit
__________________
:)
Veselica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 21:50   #44
Quote:
Veselica kaže: Pogledaj post
Ma nema šamse žemsaka... !!! Oš se kladit

Mora da imas staklenu kuglu kad s toliko sigurnosti govoris.
__________________
Postujte bakterije - to je jedina kultura koju vecina ljudi ima u sebi.
Sanja :o) is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 00:59   #45
Quote:
marlboro men kaže: Pogledaj post
Gle, ti ili ne čitaš ili te ne zanima. Nisam to curi rekao, nego drugoj forumašici koju sam i citirao. Svoju filozofiju slobodno zadrži za sebe, ali nemoj meni nametat neke koje nisu moje.


a što bi se ti malo svađao ?
pa je li ti vidiš da je moj post objavljen prije tvog u kojem svima nama objašnjavaš što ustvari misliš ? I zar ti nisi rekao:

Quote:
marlboro men kaže: Pogledaj post
Idi za onim šta ti je bitno, neznaš šta ti sutra nosi, ne propuštaj sadašnjost radi toga. Može ti se desit da se za godinu dve predomisliš oko medicine ak me pratiš. Teško je poredit studij sa poslom koji ti nosi egistenciju, kao student ćeš se lakše uklopit u svaku sredinu...
i daj se malo smiri. mislim da u vezi fakulteta nisi u pravu. sveučilišta kvalitetom konkuriraju jedni drugima a u ovom slučaju mislim da je zagrebačko u prednosti pred riječkim. dr. i dr. se itekako mogu razlikovati isto kao i ing. i ing.. zagreb donosi i druge prednosti (npr. jedno od njih su i poznanstva koja itekako mogu pripomoći u daljnjem procesu razvijanja karijere). ali to je neka druga tema, za neku drugu prigodu.

cura je mlada i mislim da za sada ne bi trebala poduzimati nikakve drastične promjene, napuštati prijatelje i ulijetati u nešto neizvjesno. a nikad se ne zna kakva nova poslovna prigoda može iskrsnuti i njezinom mladiću. možda se on njoj uskoro u zagrebu pridruži. u svakom slučaju, sretno im.
Kolodvorka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 02:45   #46
Dragi i ja smo održavali vezu na daljinu 2 g., ja ostudirala a on skupljao iskustvo u manjim mjestima. i sad je na specki u drugom gradu i ja sa njim..a jbg ja bi najrađe ostala doma u mojoj najdražoj Rijeci ..a ne more..imam puno prijatelja i prijateljica sa sličnim iskustvom, upoznaju se na faksu, oni stariji, pa završe u raditi Zagrebu(zamisli neki nas tamo i cijene, haha), Šibeniku, Zadru, Pitomači, tko te pita..Premala je ovo zemlja da bi udaljenost bila prepreka jednoj zreloj vezi..a sad ti si još mlada uživaj....
P.s jel ti dragi iz Ri?
mililica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 02:47   #47
p.s.ne dirajte mi moj fax!!
mililica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 14:31   #48
Quote:
mililica kaže: Pogledaj post
Dragi i ja smo održavali vezu na daljinu 2 g., ja ostudirala a on skupljao iskustvo u manjim mjestima. i sad je na specki u drugom gradu i ja sa njim..a jbg ja bi najrađe ostala doma u mojoj najdražoj Rijeci ..a ne more..imam puno prijatelja i prijateljica sa sličnim iskustvom, upoznaju se na faksu, oni stariji, pa završe u raditi Zagrebu(zamisli neki nas tamo i cijene, haha), Šibeniku, Zadru, Pitomači, tko te pita..Premala je ovo zemlja da bi udaljenost bila prepreka jednoj zreloj vezi..a sad ti si još mlada uživaj....
P.s jel ti dragi iz Ri?
da, je on je iz ri a ja iz zg. upoznali se i prohodali. zaista mi je jako stalo do njega ali mi cemo biti puno duze od 2 god u vezi na daljinu..... ne znam.....
vichyevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 16:38   #49
ako je dobio specku u ri, onda ovi naši uvijek daju ugovor do kraja specijalizacije, znači nije vezan za njih, a uvijek s emože prijavljivat na natječaje za zg, i nikom ništa IMHO je bolje da je počeo specku nego da čeka nešto u zagrebu, ništa time ne gubi..ako je znanstveni novak to je druga stvar....
mililica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 16:52   #50
Quote:
kisikana kaže: Pogledaj post
Moja kolegica i jako dobra frendica sa svojim 4,9 prosjekom nije dobila specijalizaciju u Zg... nego je otišla u Slavoniju u jedno malo mjestašce...
normalno, svi znaju ili bi trebali znati da štele dobivaju specijalizacije, a ne ocjene...

osim kad se radi o speckama koje nisu financijski atraktivne, tipa patologije
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 17:31   #51
Quote:
mililica kaže: Pogledaj post
ako je dobio specku u ri, onda ovi naši uvijek daju ugovor do kraja specijalizacije, znači nije vezan za njih, a uvijek s emože prijavljivat na natječaje za zg, i nikom ništa IMHO je bolje da je počeo specku nego da čeka nešto u zagrebu, ništa time ne gubi..ako je znanstveni novak to je druga stvar....
joj nema moj decko veze s medicinom on je zavrsio neki drugi faks ali da dobio je tamo posao na svom faksu kao novak........
vichyevka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2007., 17:46   #52
Quote:
Ona s kolodvora kaže: Pogledaj post
viki,

. nećeš valjda ići s konja na magarca ?
:
?????
netko je očito veliki fan "prebajnog" grada zg. fakulteti u rijeci su jednako a neki i puno kvalitetniji nego u zg (psih.npr).

ontopic: vichy... moj mm i ja dok smo hodali smo imali sličan problem (razlozi razdvojenosti -malo drukčiji) s tim da je on bio u ri a ja u slavoniji-i viđali smo se jednom mjesečno.
izdržali...da se to sve izdržati. zg i ri su blizu, tamo si za sat i pol. nemoj se previše mučit šta će biti dok ti završiš med., gdje ćeš naći posao, specijalizaciju...itd.
jednostavno...ovo vrijeme koje sad imate iskoristite najbolje što možete. a kad budeš na kraju s faxom tek onda počni razbijat glavu kud sa spec. do tad čovječe-ko živ-ko mrtav. može se desiti još milijun stvari...može se on čak skompat sa ravnateljam riječkog kbc-a i sredit ti specijalizaciju kakvu god želiš.
polako...uživajte sada s ovim što imate(od limuna-napravi limunadu...i te šprehe)
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2007., 01:45   #53
...
Jaranka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:45.