Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.05.2007., 00:23   #1
Wink (ne) čari britvice

Imam jedno pitanjce.. inače sam malo tamnije puti, tako da kad god se brijem (britvicom) uvijek mi ostanu one male napasti, tj. crne točkice.. nikada mi koža nije onak čista.. a pogotovo dolje.. pa ako cure imaju savjet, kako to obrijati na intimnom području, a da se ne ostaju crne točkice i da drugi dan ne bude odmah crvenila, itd? hvala puno..
mishica9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 00:43   #2
Quote:
mishica9 kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanjce.. inače sam malo tamnije puti, tako da kad god se brijem (britvicom) uvijek mi ostanu one male napasti, tj. crne točkice.. nikada mi koža nije onak čista.. a pogotovo dolje.. pa ako cure imaju savjet, kako to obrijati na intimnom području, a da se ne ostaju crne točkice i da drugi dan ne bude odmah crvenila, itd? hvala puno..
mislim da se tih crnih gamadi neš riješit bez depilacije.....
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 00:46   #3
Quote:
mishica9 kaže: Pogledaj post
Imam jedno pitanjce.. inače sam malo tamnije puti, tako da kad god se brijem (britvicom) uvijek mi ostanu one male napasti, tj. crne točkice.. nikada mi koža nije onak čista.. a pogotovo dolje.. pa ako cure imaju savjet, kako to obrijati na intimnom području, a da se ne ostaju crne točkice i da drugi dan ne bude odmah crvenila, itd? hvala puno..
ja sam tamne puti ali nema crnih tockica...tj ima samo"pigmentnih" tockica vise kad se obrijem ali to ako gledas pod povecalom...a kaj su crne tockice?
korijen dlake?ne kuzim...valjda mislis na one bordo,ne?
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 01:55   #4
Ako su samo koren dlake ok.....ali ako je Pediculosis Pubis koji se hvata i za kozu, nagrabala si.
divx is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 05:35   #5
Quote:
extremexx kaže: Pogledaj post
mislim da se tih crnih gamadi neš riješit bez depilacije.....
Hmm.. a što mi preporučaš od depilacije?
mishica9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 12:16   #6
LOL.. probaj vosak.. pa vrišti tjedan dana..
danira is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2007., 12:26   #7
zasto bi vristala tjedan dana od voska?
mislim, to stvarno ne boli toliko....ok, boli nakon duzeg brijanja...ali prezivish i vec iduci put nije strashno
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 11:38   #8
Britvica je zakon . Ujutro zbricam nogice i opet sutra. Kad ih malo duže ne bricam, onda mi ustreba kombajn.
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 13:28   #9
meni od niti jedne metode depilacije, epilacije..cega vec.. noge nisu toliko glatke kao od britvice. jest da nije dugotrajno, al je to neko vrijeme glatko ko bebina guza.
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 15:36   #10
Quote:
Piggy kaže: Pogledaj post
Britvica je zakon . Ujutro zbricam nogice i opet sutra. Kad ih malo duže ne bricam, onda mi ustreba kombajn.
ja noge brijem samo za blagdane i za rođendan-imam onog malog što počupa dlake (nije tako strašno kao što zvuči), a ionako ih skoro uopće nemam. inače sam ljenčina što se brijanja tiče... mrsko mi je to raditi i tih 3 puta godišnje..
maya13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 17:35   #11
Quote:
maya13 kaže: Pogledaj post
ja noge brijem samo za blagdane i za rođendan-imam onog malog što počupa dlake (nije tako strašno kao što zvuči), a ionako ih skoro uopće nemam. inače sam ljenčina što se brijanja tiče... mrsko mi je to raditi i tih 3 puta godišnje..

Divim ti se...
Ja sam alergicna na sve dlake nize od vrata da mogu potopila bih se u solnu kisleni da otpadnu...
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 18:35   #12
Quote:
Malina88 kaže: Pogledaj post

Divim ti se...
Ja sam alergicna na sve dlake nize od vrata da mogu potopila bih se u solnu kisleni da otpadnu...
istina, ja se osjecamo uzasno prljavo i ljigavo ak sam nezdepilirana.
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 20:20   #13
Quote:
mousse od čokolade kaže: Pogledaj post
istina, ja se osjecamo uzasno prljavo i ljigavo ak sam nezdepilirana.
pa dobro, one ispod pazuha su druga stvar, pogotovo preko ljeta. to redovito radim. ... za razliku od moje profe (bivše ) iz kemije, koja za vrućeg vremena obožava nositi haljine bez rukava i podbočiti se na moj stol tako da joj uznojene kilometarske i prosjede dlake od ispod pazuha ispadnu pred mene...
maya13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 20:23   #14
Quote:
Malina88 kaže: Pogledaj post

Divim ti se...
Ja sam alergicna na sve dlake nize od vrata da mogu potopila bih se u solnu kisleni da otpadnu...
i ja, i depiliram se (sve) redovito samo zbog sebe, tj, depilirala bih se i da nemam bliskih susreta s dečkom
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 21:18   #15
da li netko od vas depilira ruke?kako to izgleda kad dlake pocnu rast?
da li mi se isplati depilirat ruke(imam puno dlaka na rukama ali su svjetle)?
kuharica :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 21:23   #16
nemoj depilirat svjetle dlake na rukama. to uopce ne izgleda ruzno, ostavi to..kud ces se jos i s rukama zajebavat. da su guste,debele i crne, bila bi druga prica...
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 21:41   #17
Quote:
kuharica :) kaže: Pogledaj post
da li netko od vas depilira ruke?kako to izgleda kad dlake pocnu rast?
da li mi se isplati depilirat ruke(imam puno dlaka na rukama ali su svjetle)?
nemoj to dirati...jedna frendica je brijala ruke i sad su joj izrasle crne i duge i guste. a da ne pričam da smo ju zvali kaktus car kad su joj izrasle
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 21:44   #18
Quote:
mishica9 kaže: Pogledaj post
kako to obrijati na intimnom području, a da se ne ostaju crne točkice i da drugi dan ne bude odmah crvenila, itd? hvala puno..
počupat.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 22:25   #19
Quote:
alexxx kaže: Pogledaj post
počupat.
Auč!!!
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2007., 22:28   #20
Quote:
Piggy kaže: Pogledaj post
Auč!!!
ma za prezivjeti je
mousse od čokolade is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:30.