Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.04.2009., 10:32   #61
Molimo za bebicu,nadam se da ide nabolje!!!! Samo neka bude dobro....
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
lopticica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 10:52   #62
Molimo se za bebicu da ozdravi ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~




tipa koji je to napravio bi gazila s nogama do smrti
__________________
Gospodin mi je svjetlost i spasenje...koga da se bojim.
machkala is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 10:54   #63
Quote:
Rita kaže: Pogledaj post
Onda se cude kad ljudi polude i uzmu pravdu u svoje ruke, pa moras se zastitit kad te drzava nece,sramotno.
baš to...


jeza!
nadam se da će se dijete oporavati i da će odgovarati oni koji su ovo dopustili
i još psihotik skakuče u javnosti u epizodi ludila a policiji treba 45 minuta da reagira katastrofa
najgore od svega je to što se prvo nešto treba desit i onda nekome treba gorit pod dupetom da bi išta došlo do glave..sramota...
__________________
"Describe your relationship with God." I just put "He never writes, he never calls. Frankly, I think the guy is dead."
SaveAss is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 11:02   #64
samo da bebica bude dobro,
a onog psihopata treba rezat i solit mu rane, da pati, dok ne umre, svaka druga kazna bi bila preblaga!
hipoton is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 11:05   #65
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bože pomozi malom anđelu!
I pomozi njenim roditeljima, da lakše prebole ovaj nemili događaj!
Molim se za vas!
natal8ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 11:15   #66
o boze moj boze...nisam oka sklopila.....

malom andelu puno puno najvise vibrica na svijetu da se oporavi!!!!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

a mami i tati sa sve ovo prebrode!!!!!!!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
__________________
moje torte
meli2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 11:21   #67
o bože :-(

šaljemo vibrice,i molimo

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
__________________
I want to hug you and squeeze you into itty bitty pieces ♥
Br2B is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 11:24   #68
da odgovorim u duhu početnog posta:

ja kao deklarirani pacifist i zagovornik nenasilja UBILA bih ga vlastitim rukama. kako je netko znao govoriti: narezala bih ga i nasolila pa nek se muči.

Bože, daj snage roditeljima da izdrže.
Bebice, volimo te svi, oporavi nam se!
Twin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 11:41   #69
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~da sve na kraju dobro završi i da se bebica brzo oporavi ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ za snagu roditeljima, bojim se i pomisliti kako se osjećaju o ovom trenutku.... !
__________________
Everything happens for a reason...
luna_lana is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 11:42   #70
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~ za bebu!
Ne mogu prestati razmišljati o ovom užasu! Gledam moju bebu i ne mogu ni zamisliti kako je tim roditeljima. Tog manijaka bih kamenovala! Ma inkvizicija bi bila preblaga kazna za njega iako je duševni bolesnik!
Tučak is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 12:16   #71
Evo cula sam se sa mamom, kaze da novinari lupaju napamet jer njima niko nista ne smi ni rec...Uglavnom beba je stabilno, krvarenje nije u mozgu nego negdi izmedu, povlaci se i doktori su optimisticni! Narednih par dana vjerovatno nece bit nekih promjena, vise ce se znat tek iduci tjedan. Molite se i dalje.
__________________
Ništa ja ne potpisujem!!!
kinki
kinki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 12:16   #72


nemam snagu ni poruku ti poslati a kamo li te nazvati...
ali u mojim ste mislima 24 sata dnevno...sinoć sam se
pomolila za vas...neka sva snaga ovoga svijeta dođe
do vas da što lakše izdržite i prebrodite sve ovo...
neka anđeli pomognu vašem anđelčiću da se oporavi
i vrati svojoj mami u naručje...
drži se draga...sve će biti u redu...
__________________
Imati dijete znači kako ni u jednom dijelu toga puta jednostavno ne možeš zamisliti da ga je moguće voljeti više nego ga već voliš, jer sav se topiš od ljubavi, voliš koliko uopće ljudsko biće može voljeti, a onda zapravo shvatiš da voliš ga još i više.
Nova0303 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 12:21   #73
Quote:
ptica_dodo7 kaže: Pogledaj post
U šoku sam od jučer i nadam se da će malena biti dobro

Znam da ćete me sad napasti ali ja bi prvo streljala budalu od doktora koja ga je pustila van. Kažu da su prije imali s njim problema i da je evidentirani psihički bolesnik znači da je tamo neki liječnik znao da je opasan za okolinu ali ga je ipak pustio....


Potpisujem! Dok ne krenu padati glave korumpiranoj vecini u zdravstvu, policiji i sudstvu, oni će i dalje svoj posao raditi površno i neodgovorno, ne razmišljajući o posljedicama. A oni koji su došli nakon 45 min. sram vas bilo!

Bebici želim sve najbolje, da ozdravi i da nema nikakve posljedice.
moremall is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 12:23   #74
Quote:
kinki kaže: Pogledaj post
Evo cula sam se sa mamom, kaze da novinari lupaju napamet jer njima niko nista ne smi ni rec...Uglavnom beba je stabilno, krvarenje nije u mozgu nego negdi izmedu, povlaci se i doktori su optimisticni! Narednih par dana vjerovatno nece bit nekih promjena, vise ce se znat tek iduci tjedan. Molite se i dalje.

lijepa vijest (boldano).. a baš novinari lupetaju bezveze....
Samo da se oporavi~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ samo da naša bebica bude dobro
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 12:27   #75
Quote:
kinki kaže: Pogledaj post
Evo cula sam se sa mamom, kaze da novinari lupaju napamet jer njima niko nista ne smi ni rec...Uglavnom beba je stabilno, krvarenje nije u mozgu nego negdi izmedu, povlaci se i doktori su optimisticni! Narednih par dana vjerovatno nece bit nekih promjena, vise ce se znat tek iduci tjedan. Molite se i dalje.
ajme kinki Hvala Bogu da je stabilno.... vibram i molim i dalje.....
__________________
Malička 24.10.2011
Jesen82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 12:45   #76
Quote:
kinki kaže: Pogledaj post
Evo cula sam se sa mamom, kaze da novinari lupaju napamet jer njima niko nista ne smi ni rec...Uglavnom beba je stabilno, krvarenje nije u mozgu nego negdi izmedu, povlaci se i doktori su optimisticni! Narednih par dana vjerovatno nece bit nekih promjena, vise ce se znat tek iduci tjedan. Molite se i dalje.
kinki, hvala ti! samo da beba bude ok!
cijeli dan i noć o tome razmišljam, samo jako jako grlim svoju mišicu i ne mogu ni zamisliti kako je tim jadnim roditeljima

samo da bebica bude dobro
kinki, javi nam
__________________
uzrujavati se zbog onoga što nemaš znači uludo trošiti ono što imaš.
MariaDelMar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 12:55   #77
Quote:
low_ridEr kaže: Pogledaj post
znači, koliko kod su imala čvrste principe, dokaze, izvode ... da Bog ne postoji odnosno da ti ne treba ipak, ali ipak kad ti je najpotrebnije jedino ti preostaje da se njemu preobratiš.

za Bog izgleda za tebe funkcionira samo kad ti je potreban, a inače ...
djeluješ mi totalno izgubljeno, ko da još uvijek nisi shvatila što želiš od svog života. Mislim, iz jedne čovjekove rečenice se nekad može jako puno iščitat
nisi ti nikakav lou rajder neko slou rider
aj sad ubaci u google agnostik, pa mi se javi kad naučiš tu novu stranu riječ nek ti to bude nauk za 2009.-tu godinu, recimo.
imaš pravo, iz jedne se čovjekove rečenice može ako puno iščitat, a tek kad nadrobi čitav pametan odlomak kao ti... uuu, što tu ima mateijala

i da sam najzadrtiji ateist bih se molila za tu malu bebicu i ne, nisam bez stavova - ko da me briga šta mi misliš o meni - jer ne molim da spasim svoju "izgubljenu dušu" nego da se sirota nedužna bebica oporavi bez posljedica.
__________________
uzrujavati se zbog onoga što nemaš znači uludo trošiti ono što imaš.
MariaDelMar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 12:55   #78
Quote:
kinki kaže: Pogledaj post
Evo cula sam se sa mamom, kaze da novinari lupaju napamet jer njima niko nista ne smi ni rec...Uglavnom beba je stabilno, krvarenje nije u mozgu nego negdi izmedu, povlaci se i doktori su optimisticni! Narednih par dana vjerovatno nece bit nekih promjena, vise ce se znat tek iduci tjedan. Molite se i dalje.
Ajme hvala Bogu da se povlaci. Samo neka i dalje ide nabolje.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~
Molimo i dalje...
lopticica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 12:59   #79
Grozota...
Što je najgore tipa će zadržat na psihijatriji točno toliko koliko on bude htio ostati...
I ja sam ostala zgrožena...
Pokušavam zamisliti kako šetam dijete i doleti budaletina i napravi tako nešto
Samo da bebi bude bolje
__________________
Time is a great teacher, but unfortunately it kills all its pupils ...
kvaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2009., 13:33   #80
Ovo fakat nije vise normalno!!! Pa, kud to drustvo ide?!!!!
Iako, ne cudim se, pa kod nas i osudjene ubojice pustaju na vikende i 'godisnji'!
Prije koju godinu je tip u tramvaju, uslijed bijela dana, iz cista mira, nokautirao curicu i nitko nista! Doduse, netko jest pozvao policiju, i to je bilo to. Uvijek sa sobom nosim suzavac, a bome cu poceti i noz nositi, cini mi se...
I ja sam agnostik, ali isto mi dodje da se molim ne znam kome samo da bebici bude dobro i da roditelji sacuvaju zdrav razum u tom uzasu...
__________________
.::Ne brinite o mogućem smaku svijeta danas. U Australiji je već ionako sutra!(Charles Schultz)::.
.:.G&L... cekajte nas....:.
...the best portion of a good man's life is his little, nameless, unremembered acts of kindness and of love...(W. Wordsworth)
Sandee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:33.