Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2014., 16:18   #1821
Quote:
novaizzy kaže: Pogledaj post
Biće da je prije razmišljao o gotovini nego o Anti
__________________
bananko
Lorenzow is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 16:55   #1822
Quote:
Madelade kaže: Pogledaj post
Stavio sam datum objave da ne bude zablude.
Ovo je blebnuo u ljeto 2013. kada je podignuta optužnica.
Milanovića je jako mučila legalnost tajnog snimanja razgovora.
Znam kada je to rekao, ali on kao premijer takve riječi nikada nije smio blebnuti..Njega nema što mučiti kada se riješava pravosudno pitanje, onda nam ne treba ustavna trodioba vlasti..
metalHamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 17:02   #1823
Quote:
Madelade kaže: Pogledaj post
Imam pitanjce.


Je li ikome palo na pamet prozvati SDP lopovskom strankom s obzirom da su mu već dva člana predsjedništva stranke zaglavili u teškim korupcijskim skandalima i zatvorskim kaznama.

Je li se ima tko namjere pozabaviti informacijama da su dvije tri vukovarske sdpenjare mjesecima obavještavali vrh stranke da Sabo radi sranja a nazad dobili ili poruku "ne talasaj" ili degradiranje.

Ili, ako ništa drugo, SDP je bar poštena stranka.
Da, ona njihova parola: "nesposobni smo, ali smo za to posteni". Sada vidimo tko najvise prica o postenju.
zulualpha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 17:04   #1824
Quote:
ajme33 kaže: Pogledaj post
Nisam toliko nisko pao da bih postao SDP-ov internet jurišnik, ali činjenica je da su i Sabo i Merzelica nevini dok im se ne izrekne pravomoćna presuda.
Ja znam da se je ovdje otvarao šampanjac nakon nepravomoćne presude sanaderu i HDZ-u. Očito ono što vrijedi za HDZ,to ne vrijedi za SDP koji do zadnjeg časa podržava krimminalce iz svog predsjedništva.
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 17:05   #1825
Quote:
zulualpha kaže: Pogledaj post
Da, ona njihova parola: "nesposobni smo, ali smo za to posteni". Sada vidimo tko najvise prica o postenju.
Podsjeća me na onu Miloševićevu: " Ne umemo da radimo, ali umemo da ratujemo"...
Sličnost mentalnog sklopa autora ovih izjava bez sumnje postoji... Isti način razmišljanja, samo je problematika drugačija
isprazna demagogija, ništa više....
__________________
bananko
Lorenzow is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 17:08   #1826
Quote:
Lorenzow kaže: Pogledaj post
Ako stvar padne u vodu. rekao bih da može pasti iz proceduralnih razloga--neovlaštenog snimanja možda osim ako je snimala u dogovoru s USKOKOM....
Vrhovni sud je dopustio da se snimka uvrsti među dokaze,te zbog toga ne može pasti presuda.
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 17:09   #1827
Quote:
novaizzy kaže: Pogledaj post
Pazi molim te licemjerstva, na rubu suza izjavljuje da je razmišljao o Gotovini..

Vjerojatno zbog toga što su i nevinog Gotovinu optuživali i proganjali. Što se onda na sudu nije ponio kao Gotovina , a ne da se ponaša kao nekakva plačipička..
metalHamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 17:09   #1828
Quote:
Lorenzow kaže: Pogledaj post
I sad kako netko u vlasti ovakvo pismo može zanemariti, odnosno da se i ne potrudi ispitati navode ? Pa ako je istina bar dio neka Sabo odgovara. Ako je pak laž neka odgovaraju pisci pisma
Sa ovim vremenskim odmakom i dijete moze vidjeti kako je sve tocno.
zulualpha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 17:10   #1829
Zeljko Sabo kaze da ga je Marija Budimir krivo shvatila,da to nije trebalo biti mito...
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=0UoopiNlnLk
Čarobna njiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 17:13   #1830
Quote:
irdeto kaže: Pogledaj post
Svatko treba da bude kažnjen ako je napravio nešto što je u suprotnosti sa zakonom, ali ovo nije još pravomoćna presuda, a i to što su SDP ovci radili to nije ništa što su veliki domoljubi radili, banke pokradene 90ih sanirane sa 40 mlrd kuna, pa prodane, lanci sreće, pa Kutle, Gucić , Pašalić i kao šlag svemu Sanader, a i HDZ ima nepravomoćnu presudu, kao kriminalna organizacija, ovaj što je iz SDP a, u prošlom sazivu gradskog vijeća podržao HDZ, mislite li ta je on to badava napravio, samo su to HDZovci bolje napravili nego Sabo
Zaboravio si i prodju INE. Necemo o tome jer je i SDP u tome sudjelovao, ali njih nisu uhvatili, pa su nevini dok ime se ne dokaze.
zulualpha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 17:15   #1831
Quote:
novaizzy kaže: Pogledaj post
Koji licemjer. On se ide usporedjivati sa Antom Gotovinom. Cudim se kako Boga nije spomenuo koji put.
zulualpha is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 17:20   #1832
Quote:
zeusxl kaže: Pogledaj post
Vrhovni sud je dopustio da se snimka uvrsti među dokaze,te zbog toga ne može pasti presuda.
Čuo sam to maloprije na TV. Možda bi sad Nobilo trebao dokazivati da je snimka elektronska krivotvorina ?
A Milanović pripaziti kako se komentira nepravomoćna presuda i naziva se nekakvim "opasnim presedanom"
__________________
bananko
Lorenzow is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 17:32   #1833
Quote:
TONI-VU kaže: Pogledaj post
Malo,mr. zvani 20% je opet dobro prošao.
U sridu,bravo ja

Odvjetnici o presudi Sabi: 'Preblago je prošao. Ovo će samo dodatno frustrirati hrvatski narod!'

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatsk...ski-narod.html
TONI-VU is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 17:45   #1834
Quote:
metalHamer kaže: Pogledaj post
Pazi molim te licemjerstva, na rubu suza izjavljuje da je razmišljao o Gotovini..

Vjerojatno zbog toga što su i nevinog Gotovinu optuživali i proganjali. Što se onda na sudu nije ponio kao Gotovina , a ne da se ponaša kao nekakva plačipička..
Istina, Sabo nije svetac, ali barem nije uhvaćen s prstima u pekmezu dok je pajserom obijao draguljarnicu.
Stvarno neznam šta mu je trebala ta uspredba s hrvatskim neo-bravarom.

__________________
Koliko si bio u rovu?
Guzina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 18:05   #1835
Quote:
Guzina kaže: Pogledaj post
Istina, Sabo nije svetac, ali barem nije uhvaćen s prstima u pekmezu dok je pajserom obijao draguljarnicu.
Stvarno neznam šta mu je trebala ta uspredba s hrvatskim neo-bravarom.

Jebe te i dalje oslobađajuća presuda iz studenog 2012.
Samwell Tarly is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 18:14   #1836
Quote:
Guzina kaže: Pogledaj post
Istina, Sabo nije svetac, ali barem nije uhvaćen s prstima u pekmezu dok je pajserom obijao draguljarnicu.
Stvarno neznam šta mu je trebala ta uspredba s hrvatskim neo-bravarom.

Ne znam da li si naknadno čitajući vlastite upise i sam primjetio, ali ponekad pišeš poprilično nekontrolirane upise..

Jesi li siguran da s tobom povremeno baš sve štima i da tijekom poroda nisi ispao babici iz ruku i negdje udario glavom..
metalHamer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 18:17   #1837
Ovaj Nobilo je zbilja the best odvjetnik, o kak sam vesela što će i u Minkenu da brani Perkovića. Prajslis.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 18:29   #1838
Quote:
blue bird kaže: Pogledaj post
Ovaj Nobilo je zbilja the best odvjetnik, o kak sam vesela što će i u Minkenu da brani Perkovića. Prajslis.
Eh padne mi na pamet, čitajući ovaj tvoj upis da si mene "kritikovala"-kritikala--kritizirala jer sam navodno uporabio srbizam
__________________
bananko
Lorenzow is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 18:32   #1839
Quote:
Lorenzow kaže: Pogledaj post
Eh padne mi na pamet, čitajući ovaj tvoj upis da si mene "kritikovala"-kritikala--kritizirala jer sam navodno uporabio srbizam
Pazi, kad ja napišem 'što će da brani', onda to nije greška (takvih grešaka, kod mene nema), nego namjerno.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick
blue bird is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 19:28   #1840
Ocekujem ispisnicu iz stranke
unknown99 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:01.