Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2009., 15:39   #121
Nasmijana, , hvala puno!
I, dalje iskustva su dobrodosla!
Hvala.
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2009., 08:37   #122
evo naših iskustava....
bilo je to prije neke 3 god heheheh al ipak....
Richteri- sve pet, hrana super, kolači, torta sve radili oni, sve pet, piće također nabavljali oni, sve za deset, konobari mrak, jako smo bili zadovoljni. ovak su super ljudi i sve se s njima da dogovorit. imaju duuuuuuugi staž u tom poslu tak da ljudi znaju što rade.

bend- El Constido...the best. ja bi ih opet uzela. najnajnaj volim ih i inače kaj mogu. ali mogu pohvaliti i Boje noći - super su, samo kaj mi se ne sviđaju pojednci u bendu al to nema nikakve veze s tim kak oni sviraju

curke sretno svima i uživajte u svojim vjenčanjima
__________________
neću potpis
m@m@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2009., 00:52   #123
pozdrav svima...

Mare da li mi mozes poslati na pp cijenu za koju si iznajmila brod za svadbu.

Unaprijed hvala
Noirin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2009., 09:27   #124
Smile kolači

ej zna li netko broj telefona đurđe dvorski-žena s husaina koja peče kolače?
kakva su vaša iskustva s kolačima na području kt i okolice?
vanna222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 21:22   #125
Za snimanje preporučujem frendovu tvrtku; www.snimanje-vjencanja.info
Nisu najeftiniji, nisu ni najbrži, ali posao odrade stvarno profesionalno.
TheBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 22:17   #126
evo ja ću pomoći oko bendova...
METEORI iz budaševa su dečki, sviraju sve živo, znači i narodnjake i zabavne, i tamburice(da i sviraju pratnje na tamburama) i rock, i kola ma svee,čak i neke strane stare hitove tipa Johnny be good..cijena im je 1100eur bez pratnje a sa pratnjom 1300eur...
SWING iz kutine iliti repušnice- super su, isto svi muški, znaju napravit atmosferu, sviraju također narodnjake, zabavne, rock its itd..cijenu neznam ali nisu skuplji od meteora...znači sve je to tu negdje
NOVE DIMENZIJE-kutina isto, recimo da su u rangu sa SWINGOM...sviraju svašta, znaju napravit atmosferu i sve muški
BOJE NOĆI-neznam odkud točno-Ženska pjeva odlični su ali nesviraju baš narodnjake, više hrvatsko zabavno pa kako vam paše..
DODIR- ženska pjeva ali imaju možda pokoji narodnjak više od BOJA NOĆI, žena ima super glas, iskusni su..bla bla
ODISEJA-za njih neznam baš puno, znam da imaju ogroman repertoar i da žena pjeva ili mislim čak i da imaju 2..sviraju sve i svašta..ali malo su skuplji..
TAJNA-iz kutine dečki...preglasni su za manje sale, tj. ako imaš jako veliku salu ok...vokalno su slabi, ali sviraju svašta pomalo..cijena im je niža jer se još probijaju 800eur svadba,mislim da pratnje ne sviraju ali nisam sigurna
hmmm dalje da se sjetim još koga...
PAROBROD-čula sam ih samo par puta,kvalitetni su ali vuklu više na zabavne i na strane hitove...dalje niš neznam...
etooo sažetka

a za fotografa-odi u kt imaš mislim 4-5 foto studia...rade pretežno za oko 3.000 - 4,000kn, znači snimanje 6 dvd-a i slikanje, album veliki, neki daju i male za roditelje, slike za zahvalnice..neznam ak sam šta izostavila..
vjenčanice također imaš u kt. 4 salona ak dobro mislim...i to su haljine stvarno ljepe...cijene neznam...još

paaa eto ak sam pomogla!

ajhooooj zaboravila sam napisat za onaj malo skuplji foto studio... foto Lain... lik je pre profesionalan,,,cijena mu je malo viša, ali za njego rad nije previsoka...ako hoćete onu tipiku sa albumom onda je to 6,000 kn...snimatelj mu je odličan i lud slike prerađene i UMJETNIČKE! odličaaan je, stil i ukus ma svakom bi se svidio...a postoji i varijanta sa knjigom, znači napravi BOOK umjesto albuma, to je deebela kožna knjiga kojoj su stranice čitave vaše fotografije, prerađene, uređene...i da napomenem ima neke svoje lokacije po kojima slika, odvede vas nekam i poslika nabrzinu...danas smo bili kod njega i oduševio nas je

Zadnje uređivanje Aria225 : 05.12.2009. at 23:22.
Aria225 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2009., 22:28   #127
banderice draga, ajde mi molim malo piši o šminkanju, samo još to nisam rezervirala...ni frizuru al ok, zanima me ta ana za koju si pričala... zadovoljna si? cijana?? trebam nekog kome se mogu dat u ruke jer sam picajzla kaj s etiče toga! ona je u kt??
Aria225 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2009., 13:02   #128
Quote:
Giovanna26 kaže: Pogledaj post
Drage moje, molila bih vas jednu uslugu!
Jako dobri prijatelji su mi danas javili da su odlucili imati vjencanje u "Vili Garic", Podgaric, i obred vani, u sjenici, pa vas molim da mi sve sto znate, bilo kakva iskustva, misljenja kazete.
Hvala vam puno!
Draga ja sam se tamo udavala i imam samo pohvale. Ako imaju bilo kakvo pitanje samo pitajte...
__________________
___________________
https://sladananovak.com
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2009., 09:33   #129
Quote:
Aria225 kaže: Pogledaj post
banderice draga, ajde mi molim malo piši o šminkanju, samo još to nisam rezervirala...ni frizuru al ok, zanima me ta ana za koju si pričala... zadovoljna si? cijana?? trebam nekog kome se mogu dat u ruke jer sam picajzla kaj s etiče toga! ona je u kt??
A joooj, nisam ni vidjela ovaj post! Nadam se da nije kasno da odgovorim... Uglavnom, ta Ana je tamo negdje blizu robne u Kutini. I ja sam prezadovoljna. 100 kn, 45 minuta me šminkala, i super je odradila posao. Svima preporučam. Ja sam na frizuru išla u ... Ne znam kako se zove, neki salon u Kolodvorskoj, ali ja sam išla samo na feniranje, tak da ti to niš ne znači ...
bandera is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 13:58   #130
Za dekoraciju sale preporućujem frendicu,
javite se na pp za kontakt i više informacija.
asrock is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 16:01   #131
Bio sam u 12. mjesecu na svadbi, svirali su dečki iz Tajne, i mogu reći da je bilo više nego dobro. Svirali su mom kolegi za 6000,sviraju pratnju,imaju kratke pauze,atmosfera je bila fenomenalna,a ljudi prezadovoljni.Naravno,ukusi su različiti,ali meni je bilo super.
nemaveze26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2010., 16:55   #132
dragi moji iz kutine i okolice, evo treba mi pomoc oko sminkanja i frizure. zna li netko tko sminka u kt? cula sam za neku cure oko robne kuce, ali nemam ni kontakt njen ni nista
na frizuru sam planirala u Exclusive, da li je netko bio tamo, i kako ste zadovoljni njime?
goodgirl29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 19:56   #133
ako mi neko može pomoći u dilemi između 2 benda:
boje noći i el constido. koji su bolji? mi tražimo bend koji će svirati sve osim narodnjaka
__________________
ako ti je zivot kiseo kao limun.. ..napravi od njega limunadu
yvanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 21:07   #134
boje noci su super, imaju zenski i muski vokal i uglavnom domace pjesme, ako zelis i strane u svatovima, onda je el constido bolji izbor, takodjer muski i zenski vokal. inace, moj glas ide el constidu, stvarno se predobri
goodgirl29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2010., 22:35   #135
hvala goodgirl29 sad mi je frendica još bacila bubu u uho spomenuvši grupu parobrod al mislim da će biti el constido. mi bi htjeli vesele pjesme, i domaće i strane, ali i dalmatinske s obzirom da će to biti jedno moslavačko-dalmatinsko vjenčanje
__________________
ako ti je zivot kiseo kao limun.. ..napravi od njega limunadu
yvanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2010., 10:23   #136
da, i parobrod je dobar. ma, neces pogrijesiti ni s jednim
goodgirl29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 01:16   #137
Thumbs up

Osobno sam mišljenja da nebudete pogriješiti uzmete li bilo EL Constido band ili Parobrod.Bavim se dugo tim poslom pa to tvrdim iz prve ruke,ali mi je favorit Parobrod(jer sviram tamo-heee,heee)...svima zainteresiranima za informaciju da se za neka dva tjedna u Kutini otvara agencija za org. svadbenih svečanosti koja če u ponudi imati nekoliko kvalitetnih bendova,fotografa,kamermana,cvijetnih ateljea te raznih drugih važnih sitnica koje su bitne da Vaš svadbeni dan ostane svima u lijepom sječanju...Na jednom mjestu znači možete izabrati u bogatoj ponudi skoro sve što Vam je potrebno da taj dan učinite poseban Vama i vama dragim osobama...Naravno da puno ljudi misli da je to i skuplja verzija(jer svatko od nas zna nekog kamermana,cvječara,pečenjara i sl),te misli da angažiranjem agencije samo mogu te usluge skuplje platiti...Poanta cijele priče i je da si mladenci uštede vrijeme i bespotrebno obilaženje raznih ateljea,kada na jednom mjestu mogu dobiti kompletne i kompetentne informacije o svemu što ih zanima,a da pri tome ne prođu ništa skuplje,jer oni kao mladenci ne plačaju agenciju,već to rade za njih njihovi suradnici(kamermani,fotografi,cvječari itd.) koji imaju ugovor sa agencijom...

-za sva Vaša pitanja slobodno pišite na pp

Zadnje uređivanje kramer77 : 21.10.2010. at 01:22.
kramer77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 16:04   #138
evo, kada se vec hvali, ja moram pokvaliti cvjecarnu Kaktus iz Kutine, i vlasnicu Danijelu, zena je perfektna, cita misli, i stvarno je odradila savrsen posao
i sminkiricu Anu, stvarno je draga i lijepo radi

btw, super za agenciju, napokon nesto dobro kod nas
goodgirl29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 16:56   #139
baš smo se odlučili za parobrod. momci iz el constida se ne javljaju, pa smo se čuli i sa bojama noći i sa parobrodom. i nakon razgovora sa nekolicinom ljudi, uvjerili nas svi da uzmemo parobrod. tako da sad uživamo i jedva čekamo dan V
odmah drugo pitanje: parobrod nudi pratnju neke tamburaše. moj jedini i predragi budući mi je dao otvorene ruke u pitanju svega, osim muzike. naime, on je dalmatinac i jako mu je bitno da u svatovima budu i dalmatinske pjesme, a još bitnije da pratnja bude naklonjena ka hariju rončeviću, klapama i inim dalmatinskim izvođačima. dakle moje pitanje je da li znate neke harmonikaše u kutini koji bi mu ostvarili želju? u razgovoru sa bendom za par dana ću saznati i repertoar tamburaša, al da imam nekog asa u rukavu..
__________________
ako ti je zivot kiseo kao limun.. ..napravi od njega limunadu
yvanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2010., 23:25   #140
Quote:
yvanna kaže: Pogledaj post
baš smo se odlučili za parobrod. momci iz el constida se ne javljaju, pa smo se čuli i sa bojama noći i sa parobrodom. i nakon razgovora sa nekolicinom ljudi, uvjerili nas svi da uzmemo parobrod. tako da sad uživamo i jedva čekamo dan V
odmah drugo pitanje: parobrod nudi pratnju neke tamburaše. moj jedini i predragi budući mi je dao otvorene ruke u pitanju svega, osim muzike. naime, on je dalmatinac i jako mu je bitno da u svatovima budu i dalmatinske pjesme, a još bitnije da pratnja bude naklonjena ka hariju rončeviću, klapama i inim dalmatinskim izvođačima. dakle moje pitanje je da li znate neke harmonikaše u kutini koji bi mu ostvarili želju? u razgovoru sa bendom za par dana ću saznati i repertoar tamburaša, al da imam nekog asa u rukavu..
Imam sličan '' problem'' . Ja sam dalmatinka a dragi je slavonac ... zanima me znaš li cijenu parobroda(čula sam na njihovoj stranici kako pjevaju i super su) .... Fala unaprid...
Jopa2805 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:32.