Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2009., 16:05   #1
Angry Pedofili vrebaju

kaze mi suprug, da je jucer bio na policiji (poslovno) i da je cuo neke ljude kako prijavljuju nekog stranca da fotografira djecu?!?
i evo ga http://www.24sata.hr/news/clanak/ceh...e_id=main_page
molim obratite pozornost na broj fotografija!!!
nek modovi brisu ili spoje sa temom, ali ja sam u soku. pa ne znam sto bih mu napravila da sam ga ja scepala.....

Zadnje uređivanje Tajwy : 10.07.2009. at 16:56.
Tajwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 16:32   #2
Znam tocno sto bi mu napravila.. Prvo oderala kozu noktima!
Ne mozes utjecati na te stvari, osim kad ih vidis, bez puno buke.. da ne primjeti ..zaskociti ga I ubiti (da, ubila bi ga ) kao zivotinju!
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 16:36   #3
mi se svaki dan kupamo na toj plazi. djecica su nam gola. ma, uopce nema veze sto su to nasa djeca, to su djeca. ja sam imala bliski susret s pedofilcinom u djetinjstvu i jos danas me drzi taj bijes, tako da sam i ja u stanju UBITI. doista, ubiti. mislim cak i golim rukama.
Tajwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 16:40   #4
...imamo kućicu pored N.vinodolskog,selendra,al svak svakoga zna...i jučer mi kažu djeca (troje ih imam) da je opet došao isti švicarac od lani koji je skrivečki slikao djecu po plaži...lani su ga klinci sami skužili,a po noći mještani našli i natanburali
...ove god se vratio,slika ponovo,a kad ga je malac upozorio da mu ne slika malu seku,lupil ga je nekakvom letvom po glavizatvoren je na 48sati,a sutra bu vjerojatno pušten
strahota
__________________
......nogom vrit i glavu gore...
paspa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 16:41   #5

Užas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Tajwy, popravi link - imaš http viška, pa ne radi
__________________
Mali miš Fran stigao je 17.5.
Calliope is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 16:41   #6
Ja nisam imala iskustvo sa pedofilom, ali jesam sa silovateljom u tinejdjerskoj dobi (nije me silovao, uspjela sam pobjeci)... Iako to nema veze sa ovim.

Pedofili su bolesni ljudi koji se NE MOGU izljeciti. To je neizljeciva bolest. Takve se isplati samo na goli otok staviti ili ubiti. Obzirom da nemamo goli otok, a imamo pravnu drzavu (koja odlicno funkcionira, sa savrsenim zakonom).......
Ja bi ga ubila. Bez puno razmisljanja.
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 16:59   #7
Calliope hvala! popravljeno.

dokazano je da su pedofili "nepopravljivi". kao sto kaze Leonee....
kastracija, ali ne ona kemijska, vec mehanicka.
Tajwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 17:13   #8
..To nebi nista pomoglo. On I dalje slika, slini I zeli ih. Moze ih oteti samo da ih ima pored sebe..
Za njih nema lijeka.

Jedina ajde recimo ok stvar je sto su britanci ucinili. Cim ga deklariraju kao pedofila, mora se prijaviti svima u kvartu di zivi "ja sam pedofil I biti cu vam susjed".
__________________
U izradi
Leonee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 18:07   #9
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
Pedofili su bolesni ljudi koji se NE MOGU izljeciti. To je neizljeciva bolest. Takve se isplati samo na goli otok staviti ili ubiti. Obzirom da nemamo goli otok, a imamo pravnu drzavu (koja odlicno funkcionira, sa savrsenim zakonom).......
Ja bi ga ubila. Bez puno razmisljanja.
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
Znam tocno sto bi mu napravila.. Prvo oderala kozu noktima!
Ne mozes utjecati na te stvari, osim kad ih vidis, bez puno buke.. da ne primjeti ..zaskociti ga I ubiti (da, ubila bi ga ) kao zivotinju!
POTPISUJEM 1 000 000 % !!!
moonyena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 19:52   #10
Pedofilija i incest
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 20:02   #11
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
Znam tocno sto bi mu napravila.. Prvo oderala kozu noktima!
Ne mozes utjecati na te stvari, osim kad ih vidis, bez puno buke.. da ne primjeti ..zaskociti ga I ubiti (da, ubila bi ga ) kao zivotinju!
Quote:
Tajwy kaže: Pogledaj post
tako da sam i ja u stanju UBITI. doista, ubiti. mislim cak i golim rukama.
Quote:
Leonee kaže: Pogledaj post
Pedofili su bolesni ljudi koji se NE MOGU izljeciti. To je neizljeciva bolest. Takve se isplati samo na goli otok staviti ili ubiti. Obzirom da nemamo goli otok, a imamo pravnu drzavu (koja odlicno funkcionira, sa savrsenim zakonom).......
Ja bi ga ubila. Bez puno razmisljanja.


potpisat ću i dodati kako bih se svojski potrudila da ga ne ubijem brzo
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 20:12   #12
ubiti ih bi bilo premalo bolno...
odsekla bu mi prvo onu stvar,pa čupala svaki nokat,
da ne idem u detalje(možda maloljetnici čitaju)

Tajwy,hvala puno na informaciji,jer i mi smo na krku(baš u samom krku), i to sestra i ja, Klara i tri nećakinje,i danas dolazi moj mužek...
dosad smo imale oči lavica,a sad imamo oči sokola
a mm-ova zadaća odsad pa nadalje je,da ima oči i na guzici i gleda skup s nama
__________________
I want to hug you and squeeze you into itty bitty pieces ♥
Br2B is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2009., 21:09   #13
Pitan ja mm-a sta bi mu uradia...na prvu je reka da bi ubia boga u njemu pa neka ga vodu na policiju ali baren bi ima tu satisfakciju.
NelaZg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 01:17   #14
Jooj ja sam neki dan skoro opalila čovjeka torbom po glavi ni krivog ni dužnog. Šećem s malom i skužim čovjeka ispred nas kako mi snima malu sa kamerom. I kako moja malena pravo u njegovom pravcu ja već torbu omotala oko ruke i spremila se kad skužim u zadnji čas da iza nas ide njegova famijila i smiju se i mašu kameri.

Što se tiče pedofila, nemam riječi, grozota jedna. Moja mala nikada nije gola na plaži, uvijek u kupaćim gaćicama, prvi i glavni razl. su upravo pedofili, a drugi razl. je higijena. Neću da mi gole guze sjedi na plaži i valja se po pijesku koji je extra prljav, ispišan, svakakvog smeća tuda ima...
__________________
kiss .. kiss
Tina406 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 08:52   #15
o svemu tome sam razmišljala, ne jednom. idući tjedan idemo na more. prošlo je vrijeme kad su klinci goli trčkarali po plaži.
grozim se pedofila. prestrašno. postala sam paranoična, i za svakog lika koji se približi kolicima ili u tramvaju i gleda mi u dijete ili se razgovara s njom, prvo pomislim da je manijak. užas.
Ollantay is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2009., 15:20   #16
Dakle, mislila sam se pisati ili ne, ali moram vas barem upozoriti:
DOBRO SLUŠAJTE ŠTO VAM DJECA GOVORE, NEMOJTE MISLITI DA IMAJU BUJNU MAŠTU!!!
Ja sam silovana više puta s kojih 5-6 godina. i to od sina gospođe koja me čuvala jer je vrtić bio jako daleko. pokušala reći mami, ali je bilo...bujna mašta. dakle, uz to što sam se odvažila reći mami jer mi je lik prijetio iščupati jezik ako pisnem nekome, ispalo je da izmišljam.
Danas, ja sam trudnica u 7.mjesecu trudnoće, i pomisao da mi netko pipne dijete, potpaljuje vatru da mislm da bi mu/joj kožu skinula!!!

čuvajte dječicu i slušajte što vam govore.

Pusa svima!!!!!
 
Odgovori s citatom
Old 12.07.2009., 16:57   #17
.....

Hvala sto si to podjelila s nama.....jako mi je zao sto si imala takvu mamu i sto je moralo tako da ti se dogodi....I ja se grozim da mi netko pipne djete....jer i ja sam imala tetka jednog idiota koji je znao da pipne kao slucajno te....mrzila sam ici kod njih.....ali tatina sestra bila puno bolesna i morali smo joj pomagati....a bila je mezimica i tatina i nazalost mamina....nitko ti nebi povjerovao tako nesto da kazes....tako da bih iznjegavala kako sam znala i umjela ga...ali desilo bi se....
zalosno....ali imali su i kcer...nemogu ni zamisliti sto se dogadalo u glavi tog idiota....Pusa i tebi....
__________________
OOOO lijepa ooo draga oooooo slatka slobodo.....!!!!!
Mucka01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 09:47   #18
Quote:
trbuščić kaže: Pogledaj post
....

isuse grozno je to što si proživjela...ne mogu ni zamisliti kako si se tada osjećala i bojala
želim ti sve najbolje u životu; zdrave i vesele klince i puuno ljubavi i sreće!

a što se tiče tih pedofila - ljudi ih uspoređuju sa životinjama. oni su miljma daleko od njih; jer životinje ne rade takve bolesne stvari, nisu perverzne, one imaju prirodan nagon za preživljavanje.
ovo-te stvari (po meni to nisu osobe) su poremećeni, mentalno bolesni mutanti koje prvenstveno treba kastrirati i napraviti lobotomiju. zatvoriti ih na nekakav goli otok i podvrgnuti teškom fizičkom radu i disciplini. bez prava na pomilovanje. doživotno.
__________________
Ako ne znaš što ti je cilj, ni jedan put nije pravi.
shirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 11:00   #19
Bože dragi, cure moje, prestrašne stvari ste ovdje navele!!!!
Baš ste me rastužile ali hvala što ste podjelile svoja iskustva i muku s nama, a hvala i za upozorenje!
Dakle roditelji - puna pažnja na djecu i vjerujte njihovim opažanjima i riječima!!!

Moram napisati svoje iskustvo od prije cca 3-4 g. (sa sinom i potencijalnim pedofilom ) - većina nas zamišlja kako pedofili vrebaju upravo majušnu dječicu, a da su oni veći sigurni - e nisu!!! Naš sin sad ima preko 14 g. i kreće na jesen u srednju školu, prije cca 3-4 g. u King Crossu (Algoritam) si je gledao CD-e s igricama, a ja u istom dućanu na drugoj strani buljim u knjige i kao da mi neki unutarnji glas veli: V. - odi do I. i pogledaj kaj se događa (a velik je i nebu se izgubil, faca je već onda imao svoj mob i tsl.), a oko njega plahutari neki lik u 40-im godinama i spomina se Prvo sam mislila da tam lik radi, a onda sam skužila da se stalno naslanja na malog ramenom kao fol (stari trik raznih "pipničara" iz ZET-ovih tramvaja!!! ), mali niš nije kužil jer ga je zapričal kao da mu preporuči koju igricu sad mladi vole da on doma svojoj djeci kupi!!! Prišla sam im ljuta, bijesna i iznenađena i pokupila malog van (BEZ DA MU IME IZGOVORIM - TO PAZITE!!!), pitala da mi točno kaže koliko dugo su pričali, da li su si davali br. mobitela, podatke osobne i tsl., bila sam u 1000 briga!!! Otišla sam k zaštitaru koji me gledao kao da mu pričam da sam vidjela Elvisa Presleya i inzistirala sam da obrate pažnju na tog tipa, a on meni: kao nije niš napravio, PA KAJ TREBA UBITI NEKOGA!!! Strašno! Uglavnom dugo poslije toga sam jako, jako pazila na malog da ga nebi taj isti ugrabio, silovao, uništio jer sam se bojala da ipak zna gdje ide npr. u OŠ, gdje živi, kak se zove i tsl...
winnerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2009., 12:31   #20
Ajd smirite se pomalo. Živčeke f kanticu pa na ribičiju.
Prestanite pretjerivati. Nije svaki muškarac sa kamerom ili fotoaparatom pedofil.
Ta histerija s pedofilijom došla je do te mjere da se ne usudim pogledati tuđe dijete, ili, ne daj bože, progovoriti s njime koju riječ. Naravno, iz straha da me netko ne proglasi pedofilom. Pa daj se onda obrani.

Da ne govorim da prestanete pozivati na linč - to je kazneno djelo i ne znam što moderatori čekaju.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:41.