Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2010., 10:58   #21
ja nemam viška namještaja i opreme, ali imam dječje i odrasle odjeće, jel im treba to?

edit: par zimskih jakni i to, nije da bih im poslala hrpetinu iznošenih stvari
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 11:31   #22
Quote:
Jelica Izjelica kaže: Pogledaj post
idem pitati mamu gdje je nasa djecja soba..
moja dječja soba je već 20ak godina moja soba,jedino se krevet potrgao prije par godina pa sam morala kupit novi

potrgani krevet ne mogu dat,jer se ne da popravit,
ormare dječje imam,al meni služe.
tepih nikad u životu nisam imala,tak da ni to nemam,
ovo je razmišljanje na glas
eventualno igračke i robica,morat ću bacit oko na tavan ....posteljine imam dvije s medekima (rozu i plavu ) al uredno presvlačim krevet s tim,to ne mogu dat ...
znači igračke i nešto robe ako imam,javit ću se
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 14:19   #23
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
ja nemam viška namještaja i opreme, ali imam dječje i odrasle odjeće, jel im treba to?

edit: par zimskih jakni i to, nije da bih im poslala hrpetinu iznošenih stvari

treba im i odjece definitivno

kad napravis neki paket javi mi na pm pa ti posaljem adresu ili ako si u zg dogovorimo primopredaju
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 14:22   #24
Quote:
djevojchica20 kaže: Pogledaj post
moja dječja soba je već 20ak godina moja soba,jedino se krevet potrgao prije par godina pa sam morala kupit novi

potrgani krevet ne mogu dat,jer se ne da popravit,
ormare dječje imam,al meni služe.
tepih nikad u životu nisam imala,tak da ni to nemam,
ovo je razmišljanje na glas
eventualno igračke i robica,morat ću bacit oko na tavan ....posteljine imam dvije s medekima (rozu i plavu ) al uredno presvlačim krevet s tim,to ne mogu dat ...
znači igračke i nešto robe ako imam,javit ću se
ok, javi
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 14:39   #25
s obzirom da me svi pitaju isto napisat cu tu da se ne ponavljam

nemam zenin broj racuna, ne znam ima li ga uopce

sto se tice adrese na kojoj zive, pametnije je ne slati postu tamo jer ih postar nece pronaci

zive usred zagreba ali mi ih ne bi nasli da nije njihov deckic isao s nama
isto tako se ne moze naci po mraku

nalaze se u jednom dvoristu iza ogromne ograde koja izgleda kao ograda gradilista i nema nikakve naznake izvana da unutra netko zivi... i imaju tri luda psa koji cuvaju dvoriste, pretpostavljam da nisu opasni ali laju ko blesavi

nemaju zvono ni broj na kuci, a nemaju ni ulazna vrata koja se mogu zatvoriti

ono sto vam mogu ponuditi je njen broj mobitela ili moja adresa i br. racuna iz usluge

na vama je hocete li mi vjerovati ili ne

ako nekoga interesira kamo su prijasnje donacije otisle mogu im dati telefonski broj doma u Nazorovoj, Ivana Gorana Kovacica, doma za djecu koji drze karmelicanke (preko kojih smo i dosli do te obitelji) ili nek zovu samu tu zenu pa je pitaju jesu li dobili pakete

ne znam jel bi to pomoglo vasoj sigurnosti o tome kamo su novci otisli


za sada je za sobicu skupljno 1100 kn i jos malo fali do toga da bude za krevete na kat
jedan forumas se ponudio razgovarati s tvornicom namjestaja pa postoji mogucnost da se nesto i na taj nacin dobije, u tom slucaju ce lova otici na nesto drugo, recimo boju za zid i tapison

drzim fige
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 15:46   #26
tavan mi prokišnjava i mračno je gore,i niš se ne vidi,nemam svjetla,pa ću kad bude sunčani ili barem ne kišni dan,skočiti gore i pogledati kaj se može nać
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 16:24   #27
samo bih napomenula ekipi da ne salju stvari koje im je zao baciti

stvari koje su prljave, zdrapane, jako stare, u losem stanju ili su stajale na vlazi i imaju miris bolje da ne salju jer cu ih baciti, steta postarine kad ih mogu baciti i sami

stvari koje nisu u dobrom stanju ni domovi ne primaju, to sto djeca nemaju roditelje ne znaci da je i smece za njih dovoljno dobro

znam da nitko od vas nije ni mislio slati nesto takvog ali dobro je napomenuti

primamo robicu koju je rabljena ali nije zaflekana, poderana ili iznosena, igracke koje nisu potrgane ili fale dijelovi


samo da se stavimo u kozu djeteta koje dobije poklon recimo autic na baterije a ne radi, ili puzzle u kojima pola fali i ne moze se sastaviti slika
ako je vase dijete dragocjeno, dragocjeno je i tudje i s istim postovanjem se treba odnositi i prema njemu



dragi moji forumasi i forumasice puno vas se javilo i vjerujem da ce ova akcija biti jako uspjesna i da cemo usreciti cetvero jako slatke, drage, pristojne i simpaticne djece
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 16:43   #28
jel im trebaju ženske hlače za djevojčicu visine metar i pol i 40kg težine? imam nove nenošene.
__________________
close your eyes and stare into the dark
zaručena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 16:45   #29
Quote:
zaručena kaže: Pogledaj post
jel im trebaju ženske hlače za djevojčicu visine metar i pol i 40kg težine? imam nove nenošene.
mislim da bi to cak i bilo taman
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 17:47   #30
aj pošalji i meni br,ima kod mene najmještaja ali mislim da bi prijevoz bio preskup, a za robicu,a šta ja znam bi li im se svidilo,što si reka ne bacajmo otpatke..dakle najbolje je br..a može i podatke da znam di su,pa ako im mogu poslat nešto..
 
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 17:49   #31
satori, imaš pp
sophiella is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 18:52   #32
imate pm-ove

ako sam kome propustila odgovoriti to je zato sto sam zatrpana i ne znam vise kome sam sto rekla ... ali to je dobra stvar, znaci da se puno ljudi javlja...

sad pisem sve da mi nesto ne promakne
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 20:29   #33
samo ti piši...ja upravo curici kupila zimsku jaknu, nadam se da će odgovarati...
Puno bi nam pomogle veličine djece, ako nije problem. Ja sam često (kao i svako žensko, jelte) po dućanima, a kako su sniženja ne bi mi bio problem kad naiđem kupiti nešto korisno.
zarana is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 20:35   #34
E šteta, ja sam baš u kolovozu sve plišaste igračke iz svoje bivše djevojačke sobe poklonila u caritas i poklonila pisači stol.
vjestica35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 21:01   #35
Ima kakav račun na koji je moguće uplatiti lovu?

Odnosno, ako ona nema, imaš ti kakav, da tebi uplatim, pa da preuzmeš lovu?

Ako imaš, može meni na pp
Isto tako ako imaš kakvu adresu di se nosi, imam neku
odjeću i neke stvari koje mi više ne služe sem što skupljaju
prašinu, pa da proslijedim
Frea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 21:22   #36
Quote:
satori kaže: Pogledaj post
mislim da bi to cak i bilo taman
ajd onda provjeri ako možeš i šalji adresu na pp
__________________
close your eyes and stare into the dark
zaručena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 21:25   #37
Daj posalji i meni broj računa...
__________________
Mamina ljubav najveća!; Mala mrva
Inica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 02:48   #38
nadam se da sam svima odgovorila, ako sam nekog zaboravila nek me cimne
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 10:23   #39
satori javi mi se na pp imam dosta toga za dati jedino što sam iz osijeka pa je problem dostava..odjeća igračke namještaj tepih možda pelene ako treba stol za pisanje jedino bez stolice, posteljina grijalica??? i...što im još treba? neka nabroje što bi im još trebalo....problem je samo dostava....
__________________
milo moje
moja volja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 12:36   #40
moja volja možda možeš pitat vozača autobusa pa da šatori dočeka... znam da je staromodno ali mislim da još uvijek na to ugl pristaju a i koštat će te manje nego poštarina.
__________________
close your eyes and stare into the dark
zaručena is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:45.