Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2010., 22:21   #81
Ja imam nešto robice za pokloniti ( curice 0-12 mj. )

i spekla sam već jednu turu keksića.

Samo vičite kam se nosi.
__________________
P 30.06.2005. i L 28.04.2009.Ja sam na proputovanju kroz vječnost, imam još beskrajno mnogo vremena i sve je u najboljem redu...
TinchiS is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2010., 23:12   #82
Quote:
TinchiS kaže: Pogledaj post
Ja imam nešto robice za pokloniti ( curice 0-12 mj. )

i spekla sam već jednu turu keksića.

Samo vičite kam se nosi.
cuj prvo na degustaciju kod mene...magg i bobe...hihihihihihihi
__________________
moje torte
meli2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 00:48   #83
Čuj, Magg i Boba su mi blizu al ti si nekak predaleko. Jedino da poštom pošaljem.

Radila sam i one staklene keksiće za koje je netko stavio link. Dobro su ispali samo kaj nisam odmah stavila bombon unutra ( probni jesam ali ispadne pregorki nakon 10 min pečenja ) nego tek nakon cca 6-7 min pečenja, tak da je bombon unutra samo 3 min. Čisto da se rastopi, i onda nije gorak. Da znate, ak će netko raditi. I uzela sam 505 sa crtom kak su predlagali u receptu samo kaj mi baš ta crta smeta. Crta je tamno plava pa kvari "staklo" kad se rastopi, unutra se vidi plavkasti dio.

__________________
P 30.06.2005. i L 28.04.2009.Ja sam na proputovanju kroz vječnost, imam još beskrajno mnogo vremena i sve je u najboljem redu...
TinchiS is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 08:36   #84
TinchiS svaka cast!
JA jos nista nisam pocela, cak niti ne znam sto cu peci.

Jucer sam cistila L sobu pa sam odvojila neke igracke, a imam i nesto robe za vece decke.
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 16:44   #85
Satori isprazni inbox!
teah is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 20:15   #86
E, ja imam dosta robe od nase bake, koja je smjestena u dom pa joj ne treba vise toliko stvari. Uglavnom suknje, kosulje, kucne haljine,... To je uglavnom u ok stanju, sve je itekako nosivo i zao mi je baciti. Jel znate treba li nekome takva roba?
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2010., 21:10   #87
evo me konacno

sorry cure

od jutra smo imali akciju pakiranja paketica

265 paketa smo napravili... i vracali se 6 puta u ducan dokupiti jos selotejpa.. pa jos papira za motanje, pa jos cokolade, pa onda jos tortica...pa jos bananka... ma nikad kraja

ako netko zeli sutra nositi u domove nek se javi, pogotovo ako ima auto pa moze i prepeljati sto treba
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 17:59   #88
Quote:
TinchiS kaže: Pogledaj post
Čuj, Magg i Boba su mi blizu al ti si nekak predaleko. Jedino da poštom pošaljem.

Radila sam i one staklene keksiće za koje je netko stavio link. Dobro su ispali samo kaj nisam odmah stavila bombon unutra ( probni jesam ali ispadne pregorki nakon 10 min pečenja ) nego tek nakon cca 6-7 min pečenja, tak da je bombon unutra samo 3 min. Čisto da se rastopi, i onda nije gorak. Da znate, ak će netko raditi. I uzela sam 505 sa crtom kak su predlagali u receptu samo kaj mi baš ta crta smeta. Crta je tamno plava pa kvari "staklo" kad se rastopi, unutra se vidi plavkasti dio.


i tenks za savjete!
ja s ebaš brusim na te keksiće sa staklom
ima li u našim dućanima još kakvih tvrdih bombona? važno je da je tvrdi bombon bez punjenja!
ali toliko ti je mala ta crtica da je zanemariva - mislim d avidiš moje prozore doma - puno su musaviji!
__________________
OTVORENOOO Biđej , Njuđej
BobicaBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2010., 23:45   #89
Quote:
satori kaže: Pogledaj post
ta obitelj br. 4 je u biti najtezi slucaj jer njima u stvari mi kao udruga ne mozemo pomoci

slali smo hranu, odjece i deke ali ne znam koliko im to uopce pomaze, osim kratkorocno da se bas ne smrznu

zena s 4 djece je beskucnik
zive u autu ili kad ih netko primi preko noci pa tako idu od jednih do drugih i nikad ne znaju gdje ce tu noc spavati, u parku ili pod krovom

naravno, od takvog zivota na ovim temperaturama su vec svi bolesni
najmladje dijete je jos beba i nosi pelene pa ni to ne bi bilo lose poslati im
izasla je prica u novinama
http://www.24sata.hr/sudbine/drama-u...omobilu-201044


ne vjerujte svemu sto pise jer je vecina toga izmisljotina
(napisala sam za neke neistine na temi o samohranom ocu)
molim da ne nasjedate i ne saljete im novce

ocito je puno ljudi vec nasjelo
http://www.24sata.hr/sudbine/majka-c...om-domu-201117


hrane im treba nositi, i odjece... ali novce NIKAKO!!!
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 10:27   #90
Ani4, evo ovdje odgovor

Ajd pricekat cu jos danas i sutra hoce li jos tko imat nesto drugo da ne zovem 10 puta.. pa cu sutra oko 2 nazvati da ih upitam pa ti javim

22. (ako je to srijeda, nemam kalendar) je sigurna!! Jer su cetvrtkom kao zatvoreni
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 10:29   #91
Ma moze, nije hitno. JA sam polako pocela prati robu i zbilja bi mi bilo zao da je bacim...
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 10:32   #92
Quote:
Ani4 kaže: Pogledaj post
E, ja imam dosta robe od nase bake, koja je smjestena u dom pa joj ne treba vise toliko stvari. Uglavnom suknje, kosulje, kucne haljine,... To je uglavnom u ok stanju, sve je itekako nosivo i zao mi je baciti. Jel znate treba li nekome takva roba?
ima jedna zena kojoj cemo voziti drva za ogrijev ovaj tjedan, ima mamu (80 g) s kojom zivi
mozda bi njoj trebalo tako nesto
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 10:33   #93
Quote:
satori kaže: Pogledaj post
ima jedna zena kojoj cemo voziti drva za ogrijev ovaj tjedan, ima mamu (80 g) s kojom zivi
mozda bi njoj trebalo tako nesto
E super, pa daj mi onda javi.
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 10:35   #94
Quote:
Ani4 kaže: Pogledaj post
E super, pa daj mi onda javi.
budem

malo smo kratki s volonterima ovaj tjedan zbog izlozbe i svega ali nadam se da cemo uspjeti to organizirati
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 10:36   #95
cure, ako netko zeli danas s nama ici dijeliti paketice u nazorovoj i ostalim njihovim domovima nek mi se javi na pp
satori is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 10:55   #96
Ani, ti mi javi onda hoces li dati toj baki od satori ili da tam zovem i pitam.. da nebi sutra zvala i nudila a ti vec obecala bakici ovoj

Inace ja sam jucer ispekla 5 tepsija kolaca, od koje je 1 za nejesti hahahha neje stangice od cimeta, ali su bozesacuvaj slatke mislim od jedne da dobije karijes na 3 zuba barem!

Danas cu ispeci jos 2,3 ture kad stignem i onda kad se vratim jos par... da bude sto vise keksa..
I mislila sam 2-3 tepsije cupavaca ispeci i onda kao piramidu sloziti na velik tanjur i to u foliju i tamo isto da odnesemo. napravila bi sto manje kockice da imaju sto vise za jesti!
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 11:07   #97
Quote:
satori kaže: Pogledaj post
cure, ako netko zeli danas s nama ici dijeliti paketice u nazorovoj i ostalim njihovim domovima nek mi se javi na pp
A jel mogu klinci sa nama? JA bi isla, ali ih nemam kome ostaviti? U koje vrijeme?
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 11:08   #98
Quote:
Magg kaže: Pogledaj post
Ani, ti mi javi onda hoces li dati toj baki od satori ili da tam zovem i pitam.. da nebi sutra zvala i nudila a ti vec obecala bakici ovoj

Inace ja sam jucer ispekla 5 tepsija kolaca, od koje je 1 za nejesti hahahha neje stangice od cimeta, ali su bozesacuvaj slatke mislim od jedne da dobije karijes na 3 zuba barem!

Danas cu ispeci jos 2,3 ture kad stignem i onda kad se vratim jos par... da bude sto vise keksa..
I mislila sam 2-3 tepsije cupavaca ispeci i onda kao piramidu sloziti na velik tanjur i to u foliju i tamo isto da odnesemo. napravila bi sto manje kockice da imaju sto vise za jesti!
PA sta si vec pocela? Sta mogu tako dugo stajati?
Ja sam si mislila dva dana prije krenuti i onda peci od jutra do sutra...

Pricala sama bas maloprije sa sveki i kaze ona da ima jos jaaako puno robe za pokloniti, ali ne zna hoce li stici do 22. ( trenutno je u bolnici). ALi to bi se i kasnije moglo odnijeti, zar ne?
__________________
mama po zanimanju
Ani4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 11:09   #99
Quote:
Ani4 kaže: Pogledaj post
PA sta si vec pocela? Sta mogu tako dugo stajati?
Ja sam si mislila dva dana prije krenuti i onda peci od jutra do sutra...
ja sam isto pocela...ma ti keksici (bar recept ovih koje ja imam) mogu stajat jako dugo a budu friski kao da si ih napravila jucer
__________________
moje torte
meli2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2010., 11:13   #100
Ja stavim kekse u one limene kutije za kekse.. stavim krpu cistu u to i onda kekse i onda preko krpu i zatvorim.. tako moze stajat 2mj. hahhhhahahaa ali ovi sada nece sigurno ostat za akciju, neka se moji zasite pa mogu u miru peci za akciju
__________________
Magg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:58.