Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2011., 14:29   #61
zato bi bio nesiguran u sebe ako forsira cesti odnos? zasto mi uvijek branimo njihovu muskost i pazimo da nekaj krivo ne kazemo o njegovom velicanstvu-kurcu?
Da je impotentan ili slicno povjerovala bih da forsira seks da si dokaze da je sve ok.
Ja vjerujem da on nju prije ucjenjuje, igra na empatriju, griznju savjesti, sto li vec samo da dobije. I da je toliko sebican kada je u pitanju seks da uopce ne razumije njene potrebe i zelje. To zakljucujem iz zabrane hodanja u donjem rublju, prigovora da u seksu nije mastovita, dominatna, kontinuiranog trazenja povoda za seks u dodirima ili poljupcu i na kraju izbjegavanja njeznosti jer njega to uzbuduje.
U to vjerujem jer je mene seksolog u tom smjeru secirao i pretreso dok nije zakljucio da moj muz sere i da je sa mnom sve ok.

4fun, seksualni problemi u braku/vezi ne ispoljavaju na povrsinu odmah na pocetku veze ili braka. Jer da ispoljavaju tada se mnogi parovi ne bi vjencali.
Oni su odraz problema u braku, ne nuzno manjka komunikacije ili romantike. Razlog moze biti umor, kontinuirani stres, bolest, ljubavnik/ca ili jednostavno zasicenje.
vjutro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 14:32   #62
Quote:
Jebezljiva kaže: Pogledaj post
prvo moram reći da ne mogu vjerovati da nekom može biti previše sexa, ali moram reći autorici da mislim da bi vjerojatno bila više frustirana da je stanje obrnuto nego ovako..svakako proučiti temu premalo sexa u braku
i pokušati se naći bar na 4-5 x tjedna neka zlatna sredina
moze moze...mene sada Bog kaznjava manjkom jer sam ostavila bivseg zbog previse seksa! (on je bio ekstreman slucaj)
vjutro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 14:33   #63
Quote:
vjutro kaže: Pogledaj post
moze moze...mene sada Bog kaznjava manjkom jer sam ostavila bivseg zbog previse seksa! (on je bio ekstreman slucaj)

hm..sad si mi dala misliti
ja zadovoljna svojim u potpunosti ali mi malo to 2-3 puta tjedno ..možda da i ja nađem novog pa da me kazni viškom
__________________
But just because it burns, doesn't mean you're gonna die, you've gotta get up and try ...
Jebezljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 14:35   #64
Vrijedi pokušati naći,hehe....i kod mene fali ;-)
t.d. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 14:38   #65
Quote:
vjutro kaže: Pogledaj post
4fun, seksualni problemi u braku/vezi ne ispoljavaju na povrsinu odmah na pocetku veze ili braka. Jer da ispoljavaju tada se mnogi parovi ne bi vjencali.
Oni su odraz problema u braku, ne nuzno manjka komunikacije ili romantike. Razlog moze biti umor, kontinuirani stres, bolest, ljubavnik/ca ili jednostavno zasicenje.
i sad zbog komada metala na ruci i potomka se moras sa time gombati dok vas smrt ne rastavi? unatoc nerjesavanju problema?

bullshit.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 14:49   #66
nemam potomaka,
ali poanta je da moj muz je fakat kvalitetan muz u svim ostalim sferama braka!
Ne omalovazava, podrzava me, poljubi me prije odlaska na posao, uvazava moje zelje itd.itd. Nekad kaze sto ne bi trebao, ali ruku na srce znam da sam i ja rekla sto ne bih smjela.
Ja sam svjesna da cu lako naci tipa koji ce me 5 puta tjedno izjebati, ali da cu naci covjeka sa karakternim kvalitetama kao sto ih ima moj muz...tesko....
Problem malo rjesavamo, malo ne, malo da, malo ne....no tu je izostala vazna cinjenica da do daljnjeg ne mogu forsati na rjesavanju problema vezanog uz seks jer smo od nove godine korak do bankrota. Znam vec je 5 mj...ali vjeruj ne mogu skakat mu po glavi kaj se sa terapijom kada neznamo jel cemo sutra bankrotirati i izgubiti ustedevinu i kucu. I na kraju ipak je tu i ljubav...
vjutro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 15:33   #67
Quote:
vjutro kaže: Pogledaj post
nemam potomaka,
ali poanta je da moj muz je fakat kvalitetan muz u svim ostalim sferama braka!
Ne omalovazava, podrzava me, poljubi me prije odlaska na posao, uvazava moje zelje itd.itd. Nekad kaze sto ne bi trebao, ali ruku na srce znam da sam i ja rekla sto ne bih smjela.
Ja sam svjesna da cu lako naci tipa koji ce me 5 puta tjedno izjebati, ali da cu naci covjeka sa karakternim kvalitetama kao sto ih ima moj muz...tesko....
Problem malo rjesavamo, malo ne, malo da, malo ne....no tu je izostala vazna cinjenica da do daljnjeg ne mogu forsati na rjesavanju problema vezanog uz seks jer smo od nove godine korak do bankrota. Znam vec je 5 mj...ali vjeruj ne mogu skakat mu po glavi kaj se sa terapijom kada neznamo jel cemo sutra bankrotirati i izgubiti ustedevinu i kucu. I na kraju ipak je tu i ljubav...

ovo sa njegovom nesigurnoscu sam samo nagadjala ne mora biti da sam u pravu .. jer mi tako djeluje sa ovog stajalista

slazem se sa tim da uvijek mozemo svi da se razvedemo ali ne vjerujem da bi ikad nasli osobu koja bi bila kopija nas samih i da nam sto posto odgovara i da nemamo nikakvih problema .. u svakom braku uvijek postoje trzavice , neslaganje itd.. ako ima puno sexa ne valja ,ako malo opet nevalja, ako smo u kreditu, zivimo sa roditeljima, zelimo djecu, ne zelimo .. znaci problemi su neizbjezni ..
i na kraju opet dodjemo do ljubavi koju spominjes .. ako obe strane vole i postuju onog drugog onda bi ti problemi trebali biti samo jos jedna faza koju su eto prebrodili zajedno

iskreno.. zavidim ljudima kojima je sexualni zivot jedina briga o kojoj moraju misliti
BuciBuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 15:45   #68
Quote:
BuciBuco kaže: Pogledaj post

iskreno.. zavidim ljudima kojima je sexualni zivot jedina briga o kojoj moraju misliti
da...slazem se...
ima nekaj i u onome: kad imas neceg dovoljno ne zamaras se time, a kad nesto nedostaje to postane opsesija.

Meni je jedno vrijeme bez obzira na "standardne" probleme seks postao opsesija,
i toliko sam izludila muza da je nas je rezervirao kod terapeuta, te istu vecer mi kupio dva vibratora i donio kuci.
Meni se tada u glavi desio klik i shvatila sam da radim krivo i da ocito nismo seksualno kompitabilini.
Ponekad se bojim da se ponasala poput autoricinog muza.
vjutro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 16:31   #69
Quote:
Sammy_8 kaže: Pogledaj post
Mislim da cemo napraviti isto sto i vi, posjetiti specijalista, psihologa...
Druge solucije mislim da nema, ja od njega ne dobivam sto trebam, paznju, mazenje, iskazivanje osjecaja, a on od mene ne dobiva sto treba, tj. sex...
Kakav psiholog,utuvi si u glavu da niste kompatibilni kao partneri,žalosno jest što takve stvari izađu na vidjelo tek nakon ozbiljnijih godina provedenih u vezi,u tvome slučaju braku i dijetetu.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 18:26   #70
Quote:
vjutro kaže: Pogledaj post
.
U to vjerujem jer je mene seksolog u tom smjeru secirao i pretreso dok nije zakljucio da moj muz sere i da je sa mnom sve ok.e.
I jel vama to pomoglo sto je psiholog rekao da muz sere? Mislim jel se on motivirao na malo vise akcije?

Quote:
iskreno.. zavidim ljudima kojima je sexualni zivot jedina briga o kojoj moraju misliti
Ja im ne zavidim. Jer bolji posao ces naci, djeca ce odrasti, od staraca odes u podstanare, ali seksualno nekomaptibilni partneri su nesto sto se ne moze lako "popraviti" a cesto i nikako.

Quote:
slazem se sa tim da uvijek mozemo svi da se razvedemo ali ne vjerujem da bi ikad nasli osobu koja bi bila kopija nas samih i s
Uf ovo bi tek bilo strasno, tko bi to trpio.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 19:01   #71
Quote:
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
Ja im ne zavidim. Jer bolji posao ces naci, djeca ce odrasti, od staraca odes u podstanare, ali seksualno nekomaptibilni partneri su nesto sto se ne moze lako "popraviti" a cesto i nikako.
daaa i naprasno ce nestati i problem koji ima moje dijete .. mislim necu ga svaki dan vuci na fizijatriju i vjezbat bolje mi je misli na to kako cu posexsat muza i je li se njemu dignuo ili nije ..

nisam rekla da sex nije bitan ali alo.. postoje problemi koji se ne mogu usporediti

Quote:
Uf ovo bi tek bilo strasno, tko bi to trpio.
nekima jednostavno ne mozes ugoditi
BuciBuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 01:46   #72
autorice jesi li probala sa ovime i ovime,za sebe jel
__________________
Develop interest in life as you see it. In people, things, literature, music, the world is so rich, simply throbbing with rich treasures, beautiful souls and interesting people. Forget yourself.Henry Miller
Exploited is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 09:04   #73
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
I jel vama to pomoglo sto je psiholog rekao da muz sere? Mislim jel se on motivirao na malo vise akcije?

Sad nekontam jel me hebes zbog rijeci "sere"? Na forumu su smo, pa nisam sigurna u bit. Bez uvrede...sam ne kontam.

Da pomoglo je. Jer MM je uvidio da nisam seksualno nastrana ako bih tri puta tjedno. To da nam je seks redovitiji, nije, ali nama su se nakon tih par termina tenzije u braku zbog seksa smirile. Nisam toliko tjeskobna i nesretna i postala sam realnija u vezi naseg odnosa.
pupetta.maresca is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 09:13   #74
Quote:
pupetta.maresca kaže: Pogledaj post
Sad nekontam jel me hebes zbog rijeci "sere"? Na forumu su smo, pa nisam sigurna u bit. Bez uvrede...sam ne kontam.

Da pomoglo je. Jer MM je uvidio da nisam seksualno nastrana ako bih tri puta tjedno. To da nam je seks redovitiji, nije, ali nama su se nakon tih par termina tenzije u braku zbog seksa smirile. Nisam toliko tjeskobna i nesretna i postala sam realnija u vezi naseg odnosa.
Pa nisam tebe citirala niti se tebi obracala?

BuciBuco - nesto s kvotom ne stima pa nisam pola skuzila od tvog odgovora.
ombia is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 09:40   #75
Quote:
pupetta.maresca kaže: Pogledaj post
Da pomoglo je. Jer MM je uvidio da nisam seksualno nastrana ako bih tri puta tjedno. To da nam je seks redovitiji, nije, ali nama su se nakon tih par termina tenzije u braku zbog seksa smirile. Nisam toliko tjeskobna i nesretna i postala sam realnija u vezi naseg odnosa.
brainwashing?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2011., 18:20   #76
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
BuciBuco - nesto s kvotom ne stima pa nisam pola skuzila od tvog odgovora.
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post



Ja im ne zavidim. Jer bolji posao ces naci, djeca ce odrasti, od staraca odes u podstanare, ali seksualno nekomaptibilni partneri su nesto sto se ne moze lako "popraviti" a cesto i nikako.



Uf ovo bi tek bilo strasno, tko bi to trpio.

da malo sam zajebla sa ovim quotom
ali evo da to objasnim sta sam zapravo htjela reci
1- nisam potcijenjivala sex problem u braku ali kazem da kod nekih ljudi postoje mnogo veci problemi (bolest, bankrot itd) i jednostavno im sex problem nije prvi na listi.. ja se trenutno ne bih mogla bas staviti u situaciju da idem muzu laprdat o sexu ili on meni jer imamo dijete koje moramo 4 puta u sedmici voditi fizijatru na terapije i plus skakati svako malo po bolnicama
(nadam se da svacas zasto sam rekla da im zavidim)


2- kazem da nekim ljudima nikako ne mozes ugoditi naprosto su takvi i za svako rijesenje ce naci problem
BuciBuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 14:10   #77
A majko moja. Zamisli,ne štima poso, financije, djeca zahebaju pa još i sex da ne valja ?! Koma! MEni je to takvi ventil o fizički i psihički, a kad si u dužoj vezi ne da ti se svaki put, ali svaki put kad krenem, poslje mi je drago jer se osjećam bolje, lakše zaspim itd ... I mislim da je sex jako važan jer se on ogledalo odnosa, ako ne štima u krevetu, ne štima nešto na sasvim nečem desetom ...
solara is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 14:32   #78
Ne znam, ja bih te kućanske aktivnosti prebacila dijelom na njega, aerobik otkazala i "aerobicirala" s njim.
Uostalom, nema nista zdravije za krvozilni sustav i sve misice u tijelu od seksa s dragim. :klap:
__________________
Gabrijel 14. 11. 2011.
mcik is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 16:13   #79
Quote:
BuciBuco kaže: Pogledaj post
i ja se mnogo bolje osjecam poslije setnje ali ona je sama rekla da je iscrpljena vecinu dana zbog obaveza pa mi se aerobik cini kao jos jedna vise obaveza koju je ona sama sebi nametnula.. mogli bi mozda radije da zajedno zavrse kucne obaveze i da odu u setnju, piknik ili neku drugu zajednicku aktivnost van kuce .. nije napisala sta on radi .. ja sam iz njenih postova skontala da on ima previse slobodnog vremena i cijeli dan samo plazi za njom po kuci
Tako se nekako i meni cini
Cini mi se da je vecina toga na njoj. I onda se jos ocekuje da sretno siri noge.

Glede aerobika, ne mislim da joj je to obaveza, vec bas suprotno, super ispusni ventil, i definitivno to nije ono cega bi se trebala odricati.

Quote:
Sammy_8 kaže: Pogledaj post
Mislim da cemo napraviti isto sto i vi, posjetiti specijalista, psihologa...
Druge solucije mislim da nema, ja od njega ne dobivam sto trebam, paznju, mazenje, iskazivanje osjecaja, a on od mene ne dobiva sto treba, tj. sex...

Da opterecuje me i to jako, mozda bih bila i spremna mijenjati broj tjednih hopsanja da se on oko istih potrudi, tj iskazuje mi ljubav i na druge nacine...
Sto se tice podjele poslova, nije i tome problem, hoce i on uskociti i pomoci kad treba bez mog zahtijevanja...

Nema veze s akupresurom, hahaha....
Ja sam oduvijek imala slabiji libido od njega, samo ponavljam u vezi nismo imali priliku svaki dan za sex, pa smo odlicno funkcionirali...
Ili sam samo ja tako mislila...Hmmm, mozda je njemu jedan od razloga za brak i taj da svaki dan dobiva...
Sto se tice prijedloga da se probam sexati svaki dan, da je ok i 10 min, probala sam i to da mu udovoljim i to jedan duzi period ali njemu je to kratko i malo i kaze da se dovoljno ne angaziram, naime voli kad zena dominira, a meni se ne da svaki put biti dominantna...
Sad kad sama ovo procitam vidim da nam ocito treba ne psiholog nego sex terapeut...
Ma ne treba vama nikakav terapeut, vec se ja naprosto ne mogu otresti dojmu da se niste dovoljno potrudili iskomunicirati problem.

Cini mi se da si ti u dnevnoj komunikaciji malo pasivnija, bojis se odbiti, reci NE, i slicno. Jesi li ga ikada onako zapravo odbila? Na relativno dulji rok?

To zna jako pomoci, naravno, ako su osobe normalne

Quote:
vjutro kaže: Pogledaj post
zato bi bio nesiguran u sebe ako forsira cesti odnos? zasto mi uvijek branimo njihovu muskost i pazimo da nekaj krivo ne kazemo o njegovom velicanstvu-kurcu?
Da je impotentan ili slicno povjerovala bih da forsira seks da si dokaze da je sve ok.
Ja vjerujem da on nju prije ucjenjuje, igra na empatriju, griznju savjesti, sto li vec samo da dobije. I da je toliko sebican kada je u pitanju seks da uopce ne razumije njene potrebe i zelje. To zakljucujem iz zabrane hodanja u donjem rublju, prigovora da u seksu nije mastovita, dominatna, kontinuiranog trazenja povoda za seks u dodirima ili poljupcu i na kraju izbjegavanja njeznosti jer njega to uzbuduje.
U to vjerujem jer je mene seksolog u tom smjeru secirao i pretreso dok nije zakljucio da moj muz sere i da je sa mnom sve ok.
Zanimljiv post, i svakako vrijedan paznje

Dobra je stvar sto su normalne osobe u stanju mijenjati takvo ponasanje, ako stvarno vole partnera.

Zato je bolje cim prije istjerati to na cistac, gutanjem govana i udovoljavanjem problem postaje samo dublji.

Zadnje uređivanje Nica : 22.05.2011. at 17:42. Reason: spajanje postova, MQ
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2011., 20:11   #80
Previše seksa u braku??!!!Kaj i to postoji???
Čekaj da muž otkrije igrice na plejki ili netu,bude unaprijeđen na poslu ili jednostavno..pokaži inicijativu za seks.Stalno.To većinu muškaraca odmah ohladi..pogotovo muževe.
Ako se razvedeš ovaaaaaaaaaaj...mogu ja dobiti broj telefona tvoga muža.Čisto ovaaaaaj da porazgovaramo..da.
Šalim se.Razgovaraj sa njim.Dogovorite se.Budi iskrena i otvorena.
Pokušajte napraviti kompromis.:
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:40.