Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.06.2012., 10:50   #21
Ovaj topik možete komotno preimenovat u "filozofije s wc šolje". Jer toliko filozofski pristup guzobrisu nisam doživjela, svaka čast.

Ove dvije teorije su mi najbolje.

Quote:
Selectra kaže: Pogledaj post
Primjer: sereš na wc-u i preplavi te ogromna sreća i gušt. Pa ti sereš! Počneš plakati od radosti jer ti govance savršeno klizi iz rektuma (tvrda konzistencija)....
Suze klize niz lice, a i govno je taman počelo visiti i otrgneš malo wc papira, pošnjofaš, ispušeš nosinu i dec it.

U tom trenutku, taj savršeni 'spring parfjumd' tariguz ima posebno značenje za tvoj šupak i nos. Za dva delikatna otvora, koja zaslužuju posebnu pažnju u takvim nenadmašivim trenucima užitka.

Tad ste jedno biće. Nerazdvojno.
Tu zovem selektrizam.

Quote:
KungFuMonkey kaže: Pogledaj post
Tariguz je jako zanimljiva riječ i nije loša općenito, ali mi je ipak draža naša iz purgerske regije, drekpapir. Mislim da je zvučnija.

Mirisni drekpapir je jako dobar izum u situacijama kad zaspiš na wcu i padne ti glava na onaj držač, zar nije bolje pod nosom imat finu fragranciju da sanjaš mirisne livade.
A ovu istočnjačka filozofija "majmun koji zna kung fu".

Meni osobno je najbolji onaj s mirisom kamilice i dodatkom balzama, miriši i nježan je za guzu.
__________________
-The path of inner peace begins with four words - Not my fucking problem!
O'Bryn is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 11:16   #22
Najbolje je uopće ne brisat rit, nego ostavit da ti se podmazuju guzovi dok hodaš..
Nema boljeg osjećaja od trenja žitke ljepljive mase između..
Nakon što se uhvati kora na gaćama tak nosiš još mjesec dana dok ti gaće nisu pune.
Onda ih daš ženi da ih pere ručno.
dildo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 11:34   #23
Quote:
dildo kaže: Pogledaj post
Najbolje je uopće ne brisat rit, nego ostavit da ti se podmazuju guzovi dok hodaš..
Nema boljeg osjećaja od trenja žitke ljepljive mase između..
Nakon što se uhvati kora na gaćama tak nosiš još mjesec dana dok ti gaće nisu pune.
Onda ih daš ženi da ih pere ručno.
a gle ima tu nesto, isto kad koristis onaj jeftin papir pa ostanu braboljci na dlakama, jeben osjecaj.
podmazivanje ne skodi
__________________
O, ferre montem animalia Qui est crista quod et alluit. Ego pectine peius bukovica A mel lavat Rosica oooooj Oh, oh, oh eam Non fugis ut lupus esuriens cibum Iam in
Altan Gobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 11:48   #24
Quote:
dildo kaže: Pogledaj post
Onda ih daš ženi da ih pere ručno.
guzove ili gace

ja sam svojevremeno dobio proljev kao nijagara u nocnom autobusu koji nije stajao a zakljucan mu bio wc..trbuh zavijao ko kumbak..i kad je vozac rekao da stojimo 10 min ..eh.. da mi je vidjeti lice ljudi koji su zivjeli u toj kuci dao bih brdo karamela
__________________
Izvukla si ciglu
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 12:05   #25
Quote:
Altan Gobi kaže: Pogledaj post
pa ostanu braboljci na dlakama, jeben osjecaj.
tarzančići, Altane, tarzančići
__________________
sponza u penziji
chilimama is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 13:22   #26
evo dvoumim se izmedju odabira papira, naime ako kupim Hrvatski papir onda znaci da brisem supak s hrvatskim papirom sto me malo smeta jer mislim da hrvatski papir je predobar da bi se brisao supak s njime, ako kupim slovenski onda mi je drago da brisem supak sa slovenskim, al opet ekonomski gledano na taj nacin ne poticem proizvodnju u Hrvatskoj, ima li itko slicnih dilema ili koji dobar savjet?
__________________
O, ferre montem animalia Qui est crista quod et alluit. Ego pectine peius bukovica A mel lavat Rosica oooooj Oh, oh, oh eam Non fugis ut lupus esuriens cibum Iam in
Altan Gobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 13:23   #27
To je za vas koji ne perete guzice nakon (malo) mekšeg sranja..po ljeti...ahaha...
gnu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 13:40   #28
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
ja sam svojevremeno dobio proljev kao nijagara u nocnom autobusu koji nije stajao a zakljucan mu bio wc..trbuh zavijao ko kumbak..i kad je vozac rekao da stojimo 10 min ..eh.. da mi je vidjeti lice ljudi koji su zivjeli u toj kuci dao bih brdo karamela
kojih si govana jeo prije puta

nego vratimo se na temu: ja mislin da taj mirisni tariguz ima jednu višu svrhu, jer kad gujca osjeti taj vonj, odma se od sriće nasmije pa govance lakše izađe.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 14:43   #29
Quote:
điđe tortova kaže: Pogledaj post

nego vratimo se na temu: ja mislin da taj mirisni tariguz ima jednu višu svrhu, jer kad gujca osjeti taj vonj, odma se od sriće nasmije pa govance lakše izađe.
Ja san bia na sličnom tragu : kažu da se suprotnosti privlače pa kad smrdljivo govance osjeti fini vonj odma ide vani.
Btw čudi me kako na ovu temu još nije navratia Klipan sa svojom bidet revolucijom.
__________________
O moj bože što sam proklet, jučer zgodan danas opet!
partyboy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 14:46   #30
To ti služi za sortiranje otpada.
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 14:46   #31
Quote:
el_mariachi kaže: Pogledaj post
ja sam svojevremeno dobio proljev kao nijagara u nocnom autobusu koji nije stajao a zakljucan mu bio wc..trbuh zavijao ko kumbak..i kad je vozac rekao da stojimo 10 min ..eh.. da mi je vidjeti lice ljudi koji su zivjeli u toj kuci dao bih brdo karamela
AuPiĆku
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 14:51   #32
Quote:
mwm kaže: Pogledaj post
To ti služi za sortiranje otpada.
sta?
bidet?

Poše onog koji je to izmislio i gore onog koji ga je kupio
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 14:52   #33
Quote:
Kuzerica kaže: Pogledaj post
sta?
bidet?

Poše onog koji je to izmislio i gore onog koji ga je kupio
A kako se ti podapereš? Čučneš pa bočicom?
mwm is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 14:54   #34

eto tu dolazimo do naslova teme:

"Parfimirani Wc papir"

moja trenutno mirise na tek pokosenu livadu
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 15:39   #35
"Poslije sto lista vaša guza blista"
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 15:50   #36
Quote:
Kuzerica kaže: Pogledaj post

eto tu dolazimo do naslova teme:

"Parfimirani Wc papir"

moja trenutno mirise na tek pokosenu livadu
Ipak se treba tu i tamo podaprat , taj miris tariguza je nježan,slab, nemože kamuflirat sve kaj bi ti željela.
Petar P. is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 15:54   #37
Quote:
Cuka kaže: Pogledaj post
"Poslije sto lista vaša guza blista"
parfimirana i čista
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 15:58   #38
Quote:
điđe tortova kaže: Pogledaj post
...nego vratimo se na temu: ja mislin da taj mirisni tariguz ima jednu višu svrhu, jer kad gujca osjeti taj vonj, odma se od sriće nasmije pa govance lakše izađe.
tak da guzne trepetljike odmah prodišu punim plućima
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 16:08   #39
Quote:
Altan Gobi kaže: Pogledaj post
evo dvoumim se izmedju odabira papira, naime ako kupim Hrvatski papir onda znaci da brisem supak s hrvatskim papirom sto me malo smeta jer mislim da hrvatski papir je predobar da bi se brisao supak s njime, ako kupim slovenski onda mi je drago da brisem supak sa slovenskim, al opet ekonomski gledano na taj nacin ne poticem proizvodnju u Hrvatskoj, ima li itko slicnih dilema ili koji dobar savjet?
da se prešaltaš na hercegbosanski tariguz!?
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2012., 16:10   #40
Quote:
gnu kaže: Pogledaj post
To je za vas koji ne perete guzice nakon (malo) mekšeg sranja..po ljeti...ahaha...
ajd ne seri
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:49.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger