Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.01.2003., 01:47   #41
Preko UNa? Interesantno, jel to iz nekog evandjelja po SFORu?
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 02:08   #42
Quote:
-Watashi!i!i!i- kaže:
Preko UNa? Interesantno, jel to iz nekog evandjelja po SFORu?
Watashi!i!i!i, ti mi uvijek uljepsas kraj dana
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 02:25   #43
Kraj dana se najlakse uljepsa. Zato stand-up comedy, recimo, najbolje sjeda u kasnu noch

Uljepsat jutro, e to je zajebano .
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 02:38   #44
Quote:
-Watashi!i!i!i- kaže:
Kraj dana se najlakse uljepsa. Zato stand-up comedy, recimo, najbolje sjeda u kasnu noch

Uljepsat jutro, e to je zajebano .
Ma mozes ti meni i jutro uljepsat


Is this considered as off-topic ?
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 02:46   #45
Da da, ovakav chat je nedovoljno paranoican da bude prihvatljiv na temi o masonima

Al koga je to briga . Jutro, kazesh? A ljudi smo, dogovorimo se
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 06:00   #46
Quote:
-Watashi!i!i!i- kaže:
Da da, ovakav chat je nedovoljno paranoican da bude prihvatljiv na temi o masonima

Al koga je to briga . Jutro, kazesh? A ljudi smo, dogovorimo se
Dobro jutro Watashi!i!i!i
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) Derviš aka Musliman.hr / Izrael 101
Kadija te tuži, kadija ti sudi / Case study / Legitimna kritika izraelske fiskalne politike / Izrael i UN / Arapsko-izraelski sukob
rambi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 13:05   #47
Re: I.L, sjedi - jedan !

Quote:
I.L kaže:

Znaš ti sve ovo, gogo... srami se sa svoje zlobe... to je, možda, jer nisi postao moderator...
I.L

pokvaren si i podmećeš. nisam ni tražio da postanem moderator. Kako te nije sram tako lagati, lažove jedan pokvareni!
gogo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 14:37   #48
Smile Re: Re: I.L, sjedi - jedan !

Quote:
gogo kaže:
I.L

pokvaren si i podmećeš. nisam ni tražio da postanem moderator. Kako te nije sram tako lagati, lažove jedan pokvareni!

Gogo

nisam imao namjeru vrijeđati, samo sam malo bio... ciničan!

Znam da nisi tražio da budeš moderator, ali si... (kroz postove se osjetilo, još na straom forumu ) priželjkivao! Nu, nije nikakav grijeh! To je tvoje pravo!

Vidiš, ne ljutim se na tebe.

Štoviše... imaš pravo biti i ljut!

Ali u pravu nisi!

Ipak čitam što pišeš... i prije sam ti rekao, kažem i sad - i uvijek nađem zanimljivih i pametnih stvari!

A ti se ljuti i dalje!


Pozdrav!
I.L is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 16:21   #49
ne može deva proči kroz iglene uši

IL ne izvlači se,

nisam NI priželjkivao jer da jesam onda bio to otvoreno i priznao. Bio sam testiran to je istina, ali sam rekao: NE! baš kao što si i ti rekao ne.

stoga prestani podmetati. Hvala.

i znam da bi ti prije crk'o nego se ispričao čovjeku da si pogriješio ili priznao da NISI u pravu.

Vidiš, ja baš u tome vidim veličinu čovjeka u sposobnosti da prizna vlastitu grešku, a ti si na tom polju manji od zrna gorušice.

pozdrav,
gogo
gogo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 18:53   #50
Quote:
krshcanin kaže:
Koje katoličke knjige?

Tko je Antikrist?

Bit će uništen, slažem se.
Pa kakav si ti to krscanin, kad to neznas... uuuuaaaaaaaaaaaaaaa
Vitez is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2003., 19:12   #51
Da, kakav si ti to krscanin kad ne vidis da spominju UN u bibliji

ps, dobro jutro rambi
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 15:22   #52
Quote:
-Watashi!i!i!i- kaže:
Da, kakav si ti to krscanin kad ne vidis da spominju UN u bibliji

ps, dobro jutro rambi

Ako je covjek krscanin, to ne znaci da je slijep i da nista ne razumije!!

Covjece, pa "humanitarne" organizacije kao sto je UN, a posebice one podorganizacije UNPROFOR ili UNESCO, to sto rade i kako rade, kakav im je cilj... pa vidljivo je i iz aviona !!

A u Biblijije zapisano kakva ce sve dijela 'bog' ovoga svijeta raditi, cime ce se sluziti i kojim metodama obmanjivati ljude.


Zlo se uvijek pokusava sakriti iza maske nekih "humanitarno-ekoloskih" organizacija koja "promicu i bore se za prava".. a ustvari kad ono,... oooopp .. nepravda se stiti , a dobro se osudjuje - i ne brani !!

Eee, treba sad znati zakljuciti...
znanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 15:27   #53
Quote:
Vitez kaže:
Pa kakav si ti to krscanin, kad to neznas... uuuuaaaaaaaaaaaaaaa
Ja imam svoje mišljenje ali želim da čujem i tvoje. Na koje katoličke knjige misliš? Tko je po tebi Antikrist?
 
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 15:30   #54
Znanac:

To je osobno misljenje, nevezano za bibliju.

A sto se politickog djela tice, nije da podrzavam njihovo trenutno djelovanje al bolje oni nego nato, to je sigurno
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 18:36   #55
Quote:
Znanac:

Covjece, pa "humanitarne" organizacije kao sto je UN, a posebice one podorganizacije UNPROFOR ili UNESCO, to sto rade i kako rade, kakav im je cilj... pa vidljivo je i iz aviona !!
Kad negdje prouzroce rat, stradanje ili glad oda dolaze tamo kao "humanitarni"
Kad bi se zaista htjelo, glad bi se sprijecila u roku odmah. Ali, politicki, niti marketinski to ne odgovara zapadu.

Povezimo ovu licemjernu farsu sa onom knjihom mrznje Talmudom kojim se masoni nadahnjuju i iz koje vade svoje simbole. A upravo ta knjiga uci kako govoriti lijepe rjeci a mrziti bliznjega. Kako u odnosu zidova prema krscaninu, tako i u odnosu masona prema ostatku svijeta.



Kako je moguce da se ovako mocni ljudi i k tome "plemeniti" ne bi mogli bolje zauzeti za ono za sto se bore.
Upravo zato jer im je UN, UNESCo, UNICEF itd, samo pokrice za upropastavanje naroda.
Kako "napredak" moze upropastiti?
Moze ako se u narode unese razdor i ako im se oduzme samostalnost.
Danas Irak, a sutra ostali.

UN se postavlja kao arbitar a sam je leglo korupcije.
Dosljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 20:39   #56
Pa nije bas da se s ovim djelom o UNICEFu slazem, al iz mog iskustva, ovo je istina jer leglo korupcije je svaka organizacija s vise od 2 clana
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 23:33   #57
kada bi vam netko rekao da je mason da li bi mu povjerovali???



-ja osobno poznajem jednog masona(s podrucja bivse juge je)

normalan obiteljski covjek koji radi u firmi ali koji jako puno zna o svemu i svacemu...
(upoznao sam ga 1998 na jednom "duhovnom retreatu" ali tada to nisam znao nego tek 2000)

da zelim mogao bih pristupiti masonima ,ali mi se ne svidja sto u njihovoj organizaciji ne primaju zene!

a meni je iskljucivo musko drustvo vrlo dosadno
i ne privlaci me bas...
jer zene imaju tako divnu osobinu da sve ucine nepredvidivim


(caka je u tome da me on ne smije pozivati izravno nego moram sam pokazati inicijativu tj on je valjda smatrao da sam ja dobar kandidat kada mi je stavio na znanje cime se bavi tj to je neka vrst indirektnog poziva :eek

on mi je objasnio da to nije nista diskriminirajuce prema zenama nego je to samo tradicija a ima moderna masonerije koja prima i zene..

tj zamisli to kao klub pusaca lula...

ne primaju se pusaci cigareta ali ima klubova koji primaju i jedne i druge

eto-savjetujte me!

da li da pristupim masonima pa da sve vas i IL-a o svemu izvjestavam iz prve ruke

(ja trenutno nemam takovih ambicija jer me u ovom razdoblju organiziranosti mog neznanja u mom zivotu vodi sljedeci zivotni moto

VOLI ONO STO IMAS
NE MARI ZA ONIM CEGA NEMAS
__________________
Najvažnija filozofska spoznaja svih vremena! Bolje je usred sunčanoga ljeta kupati se u moru, nego zimi raditi u mračnom uredu. Bela Hamvaš
parsifal is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2003., 23:34   #58
VRLO JE ZANIMLJIVO OPAZITI DA SVI NESTO SPEKULIRAJU I PO DEFAULTU NAPADAJU MASONE ALI NITKO DA NAVEDE NEKU KNJIGU MASONSKOG AUTORA ili da je procitao takovo djelo...

-meni to lici na paranoju i proganjanje vjestica

tj niceg tu konkretnog nema vec optuzbe u stilu mentalog sklopa

NEPRIJATELJ JUGOSLAVIJE,HRVATSKE,CRKVE ,NASE UDRUGE ,nase partije nikada ne spava!!
__________________
Najvažnija filozofska spoznaja svih vremena! Bolje je usred sunčanoga ljeta kupati se u moru, nego zimi raditi u mračnom uredu. Bela Hamvaš
parsifal is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 01:27   #59
neprijatelj uvijek mora postojati.
Jer on nikad ne spava.
Pa ako treba i klub umirovljenika--i oni nešto snuju
100%
danaye is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2003., 01:36   #60
Penzijoneri? U da, ti su jos gori od masona
__________________
[size=1]-Bljog-
-Watashi!i!i!i- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:16.