Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2015., 03:16   #21
Quote:
GosponProljeće kaže: Pogledaj post
Krivo si me shvatio il sam se ja neodgovarajuće izrazio,pod pizdarije sam mislio na psihičke probleme,ljudi tu znaju često doć sa precizno iznesenim dijagnozama,a taj termin pizdarije nije imao namjeru da umanjuje tvoje traume i ružne događaje,nikad se ne sprdam s takvim stvarima i težinom nečijeg života.Nadam se da si se bar malo ispuco zadnjim postom jebiga nekad bar to zna bit olakšanje kad bez okolišanja napišeš one najcrnije misli.
ma ak ti pisem "njihove" dijagnoze to je doslovno pizdarija .. aak ti kazem moje onda sam pak van struke/strucnosti i onda opet pizdarija .. ali po mom subjektivnom misljenju moje dijagnoze su u biti nebitne .. ja sam mogao sam tak vise ne biti tu .. moj problem je bas to .. zivot/smrt .. mogu sad riknut .. moze me koknut nego do kraja .. no bitno je iskustvo .. koje je nemoguce izbrisati zaboraviti a puno toga je uzrok ponovnog aktiviranja jer je uzrok vis enego uobicajen i prisutan = prcanje u mozak vrlo je jednostavno a toliko rijecui a joj joj;

i ja tebe shvacam ozbiljno i jako se lose izrazavam, mea culpa .. naime nisam ni pomislio na to da si TI ali zbog toliko problema i frustracija koje sam dozivio tvoj izricaj me asocirao i oprosti nije bilo osobno namjenjeno tebi nista od kritika i razmisljanja temeljem tog "pojma" nego eto .. krenulo mi je

inace mislim da imam u profilu tvoj citat;

"nisu zdrav razum, logika i filozofija izabrali mene, već sam ja BIRAO njih na putu do istine. Jer drugoga puta nema. Ono što nije razumno ni logično, ne može ni biti istina."

mozda je netko drugi .. ima puno forumasa koje smatram vise nego razumnim kao i puno ljudi koje poznam uzivo

i sori kaj sam dosao na temu samoubojstva .. ali hebig a.. cemu okolisati .. sta koji k da se zavaramvam .. ozbiljan sam i prezreo u nekim iskustvima stoga mi vis eide na jetra neozbiljnost kojom se razbucuju samoprozvani ozbiljni pojedinci .. npr. " strucnjaci " koji samo cekaju da se sve samo od sebe stisa i brigo moja predji na drugoga .. a za to vrijeme ljudi odlaze .. jedan po jedan .. potiho ... totalno ignorirani .. cenzurirani .. ubojstvo s preumisljajem ja kazem .. a ne samoubojstvo

i ne privlacim paznju niti s ejadam .. niti ocekujem nist aod nikoga .. totaln aje praznina .. jer sve drugo je laz .. nisam ja birao ni okolnosti .. ali su takve kakve jesu ..

respect toatalni .. cast mi je i nadam se da bum jos dugo odgadjal samoubojstvo pa ce bit prilike razmjeniti misljenja i uzivati u civiliziranom razgovoru sa obostranim postovanjem
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 03:26   #22
Nije to moj citat Ja sam npr.prije par godina bio u stanju da sam baš ono konstantno maštao o samoubojstvu i to mi je bila jedina sreća,uvijek ga imam negdje u pozadini kao način kako ću završit,a inače prema nekim kriterijima nemože se reći da sam imao težak život,nit sam spolno zlostavljan nit imam strahote rata u glavi niti sam krajnje siromašan,tako da mi je vrlo jasno da ima ljudi kojima je stvarno jako teško i kužim kak si u trenutno lošem stanju shvatio post kao piskaranje nekog pizdeka,kao kad netko napiše svoju sjebanu životnu priču ,a osoba mu odgovori "ma glavu gore život je lijep" i slična sranja.
GosponProljeće is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 03:55   #23
Trebas odjebati sve te tragove i osluskivati sebe sto ti zelis. Niko nije vazniji od tvog zadovoljstva. Ako nemas neko, onda pocni smisljati i posveti se sebi, tad ce tudje misljenje i djela postati manje vazni. I procjeni kad da presutis i pred kim, nekad nije vrijedno pricatiq nekom ko nece shvatiti. I odjebi paranoju i strah, sta je bilo bilo je, i sta ce bit bit ce, strah to nece sprijecit.
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 11:18   #24
Quote:
GosponProljeće kaže: Pogledaj post
Nije to moj citat Ja sam npr.prije par godina bio u stanju da sam baš ono konstantno maštao o samoubojstvu i to mi je bila jedina sreća,uvijek ga imam negdje u pozadini kao način kako ću završit,a inače prema nekim kriterijima nemože se reći da sam imao težak život,nit sam spolno zlostavljan nit imam strahote rata u glavi niti sam krajnje siromašan,tako da mi je vrlo jasno da ima ljudi kojima je stvarno jako teško i kužim kak si u trenutno lošem stanju shvatio post kao piskaranje nekog pizdeka,kao kad netko napiše svoju sjebanu životnu priču ,a osoba mu odgovori "ma glavu gore život je lijep" i slična sranja.
hvala na razumijevanju ..

Quote:
Mme kaže: Pogledaj post
Trebas odjebati sve te tragove i osluskivati sebe sto ti zelis.
uuh u tim "epizodama" to je najgore sto mogu napraviti ali razumijem svaku rijec i kontekst u kojem je izrecena, respect!

Quote:
Niko nije vazniji od tvog zadovoljstva.
znam bar jednu osobu koja je bitnija od mog zadovoljstva a to je moja kcer .. njen zivot je bitniji od mog ako mene pitas

Quote:
Ako nemas neko, onda pocni smisljati i posveti se sebi, tad ce tudje misljenje i djela postati manje vazni.
zbog tudjih misljenja odnosno nerazmisljanja sam u sranjima .. i dolazim opet u sranja .. jest da me i promjene vremena shebu totalno .. ali vec dugo pratim svoje stanje i hebeno me shebu izvana .. odnosno razumiejvanje se trazi od mene dok okolinu boli ona stvar .. a karakterno sam od kad znam za sebe odjebavo okolinu i nemam problema sa tudjim misljenjima dok mi ne aktiviraju instikt prezivljavanja .. odnosno kad mali mozak dobije zbog sranja od traume (PTSP) signal da je smrt za vratom .. sve puca .. i to je to ..

Quote:
I procjeni kad da presutis i pred kim, nekad nije vrijedno pricatiq nekom ko nece shvatiti. I odjebi paranoju i strah, sta je bilo bilo je, i sta ce bit bit ce, strah to nece sprijecit.
nazalost sustav razuma i procjene ne postoji odnosno ako i ima nesto malo kontrole sva je usmjerena na "ne cini nista" odnosno to sto se izblebecem je najmanje zlo koje mogu napraviti u tom periodu .. posto imam iskustvo da prema meni nema razumiejvanja a objasnio sam da mi nepravedni odnosi nisu da me opterecujem en pada mi na padem imati razumiejvanja onda ni prema okolini .. u mom mozgu tga vise nema .. puklo je .. od kad mi je netko iz okoline zdrobio lubanju i jebo majku sa cijelom ekipom lesinara .. kad mi je usadjeno u iskustvo da me moze ubiti bilo tko bilo kad .. da ljudski zivot (ne samo moj) je sprdancija .. sami sebi su si ljudi oduzeli "temeljna ljudska prava"

i tako dolazimo do naslova teme ... tko voli nek izvoli

ja znam da meni nema spasa .. moj je mozak zgnjecen i lubanja zdrobljena .. ALI nije mi jasno kako drustvo u kojem zivi boli kuki JER ce se to desavat opet i desava se .. evo jedan video .. dajte tom covjeku pomoc .. glava mu je prosla kroz sofer sajbu .. dakle ne pricam o slikovitom gazenju ljudi .. govorim o doslovnom a to je drugi slucaj da vidim zbusenu sofersajbu od kad se meni dogodilo nes slicno .. doduse kod mene je auto usao u moju lubanju .. nisam mu razbio sofersajbu

kakva paranoja i strah .. ja zelim pistolj izvaditi i usmjeriti prema vozacu koji se prioblizava na zebri pa da onda vidimo .. ajde onda stisni gas na mene ..

POSLJEDICE!!! dobro jutro hrvatska

moja misija ... lol ... moja misija je prezivjeti .. nema tu egotripova

Zadnje uređivanje F.A.Q : 28.04.2015. at 12:36.
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2015., 22:53   #25
FAQ ti dosta nejasno pises

Moj ti je savjet da pokusas svoju bol pretvorit u svoju snagu. Kao zvijezda kad izadjes na pozornicu da kazes 'to sam ja'
Mozda da pises blog ili da jednog dana napises knjigu, ili cisto da pises sam za sebe svoje misli
Jednog dana ce se prica bolje oblikovat i bit jasnija

Da ljudima kazes ja sam onaj koji je prezivio, koji je bio tamo gdje vi niste, i da govoris samo onima koji pitaju jasno i glasno sa puno krvavih detalja, jer kad pitaju, nek i cuju

Gle, ljudi ne zele ni vidjet ni cut dalje od svog nosa, zrtve su krive, jer ako nisu tko je? Mozda su oni nesto mogli poduzet? Mozda danas trebaju nesto poduzet... Ali ne jok tko ce to....

Moj otac je imao ptsp i bio je gnjevan na one sa kojima je rastao i cijeli zivot zivio, koji su ga ranjenog ostavili u smrti, samo je jedan pas ostao s njim dok se vukao po zemlji u borbi za goli zivot, nikad nije zaboravio ni jedan detalj kako se vukao preko zidova, suhozida i po dracama...
Kad je sve to proslo kad bi pricao svoju pricu, naravno da nije bio pozeljan jer je njegovo prezivljavanje sramota za one koji su mu okrenuli ledja,
To je nesto sto ce te pratit cijeli zivot, mir mozes nac samo u sebi i u krugu obitelji ako te kolko tolko razume
Mom je ocu ribolov puno pomogao, zvuci bezveze, ali probaj
Kod njega je vrijeme zalijecilo puno rana, ali ne za 5 vec mozda i za 10 godina
Prihvati sebe takvog i nek to bude tvoja snaga

I ja sam kronicni bolesnik, smrt mi je za vratom vise nego drugima, jedini nacin da budes slobodan je da se ne bojis smrti, ali ni zivota

Drustvo ti nikad nece priznat neke stvari, ali to nije razlog da odustanes od istine, ali kad imas svoju istinu ne trebas ni ocekivat da je se tako lako shvati, neke istine budu priznate stoljecima poslje
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 01:51   #26
JustforFun imao sam želju napisat mu nešto slično ali tada nisam znao kako,ti si to tako lijepo uobličila stvarno odličan post.
F.A.Q. ako ti išta znači vatreni sam mrzitelj obijesnih vozača i upravo sam se na jednoj temi prepucavo uvezi toga.Ljude koji bezobzirnio divljaju autima bi da se mene pita preventivno streljao.
GosponProljeće is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 10:28   #27
Quote:
JustForFun kaže: Pogledaj post
FAQ ti dosta nejasno pises
huhu .. nejasno .. j asam sebe ne razumijem nekad ako idem citati .. sori ovakve stvari odnosno ovo je stil kad mi je najgore .. sto bi s emoglo reci d amii nije tako lose ako se bar nesto kuzi u svemu tome .. sto po mom misljenju tvoj post vrlo dobro detektira i sve sto si lijepo srocila je to o cemu pricam samo iz druge perspektive i nazalost u epizodi .. ja mislim PTSP .. imam neke dijagnoze druge nemam dijagnozu PTSPa no to ne znaci da ga nemam i PTSP je postojao davno prije nego je netko smislio tu dijagnozuno otom potom .. nije tema ..

a nisam imao ni namjeru otvoriti (osobnu) temu u kojoj trazim podrsku od forumasa no bez obzira hvala vam na njoj, ljudskost puno znaci i olaksava svima zivot a kamoli ne bolesnim ljudima

Quote:
GosponProljeće kaže: Pogledaj post
JustforFun imao sam želju napisat mu nešto slično ali tada nisam znao kako,ti si to tako lijepo uobličila stvarno odličan post.
slazem se .. totalni respect! ljudi rado bi j ada mogu ali kad to "sranje" pocne prat .. ja se zatvorim i nemrem nis nego se spojit na internet i hebig a.. deri peri .. brzo tipkam tak da ni ne gledam previse na gramatiku a stanje svijesti je takvo da uopce nemos razmisljat konstruktivno da ne velim racionalno .. tada je prioritet ne ubit sebe ili nekog drugog .. onda mos mislit kakvo je to stanje .. nadam se da nemozete ni zamisliti jerbo nije za ljude

Quote:
F.A.Q. ako ti išta znači vatreni sam mrzitelj obijesnih vozača i upravo sam se na jednoj temi prepucavo uvezi toga.Ljude koji bezobzirnio divljaju autima bi da se mene pita preventivno streljao.
m ajok .. ja sam prije bio tolerantan a nakon svih sranja sam posto jos vise .. jer sam prosao silom prilika razne perspektive .. po mom misljenju bi bilo najpametnije slati ponovo na vozacki .. i plati si opet vozacki p ada vidimo kak ces voziti ali svaki hebeni prekrsaj oduzimanje vozacke i polaganje ispita .. nista drasticno .. mrtvo ladno rekli bi

no nije tema .. tem aje fakat opsirna .. moze se potegnuti brda i doline .. od ovakvih sranja od nesreca i stradavanja ljudi do recimo korupcije .. zlostavljanja .. ne sankcioniranja nasilja .. nebrige o bilo ceu .. idemo i do ekologije .. mislim nebo je granica!

sta se ceka? .. zivot je prekratak .. pogotovo kad neznas dal ces sutra popustit i u epizodici si skratiti muke .. ili ce opet neko stisnut gas na zebri i drugi put te nece pokrpat ni sveti petar .. a sta da kazem danas sam sanjao da je auto (toliko detaljan da znam i broj tablice i sve skupa nema veze sa mojom nesrecom (detalji)) i to tu iza moje zgrade na livadi di nema u blizini ceste naletio na hrpu dijece i moja kcer je bila medju njima i zajedno sa jos jednom curicom je zavrsila pod kotacima .. kad je auto preso preko njih druga curica je ostala lezati na travnjaku a auto sam naganjal da vidim tablice i zvao .. s tim da sam bil na balkonu dok se sve desavalo ..neznam kak sam dospio iza auta ....
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2015., 22:11   #28
I ja dajem svoj glas protiv "obijesnih".. ovog ili onog tipa..
Ali tko će onda; ako se iste sankcionira.. ostati?
Nismo li svi; baš time/takvim što/kakvi jesmo; nekome problem, smetnja..
povod za [vicious cycle] obijest..?

Ili je model "mi dobri" i "oni loši"; bezuvjetne neupitnosti/trajnosti..
__________________
This is not an exit.
descender is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 00:54   #29
Ako se uspije naci razlog za, a ne razlog protiv, to je vec dobar znak.

Posljedice imaju onako siroki kontekst {pad i jest priprema za rast, {uz}dizanje vlastitog fokusa i horixonta}. Ali dobro , jedna lasta ne cini proljece, no ipak je dosla, prisutna je i nastoji izaci iz kaosa!
__________________
Covjek sam - Ne mrzim i ne zasluzujem biti zamrzen
Sloboda Prirode - Svijet s maskama nije prirodan svijet
Provedi vrijeme u Prirodi - Upoznaj ju cijelim Srcem
The Maystor is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:57.