Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2016., 17:18   #61
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma ti si sad u fazi lijepe čiste mržnje! Bu ona prošla i bu sve 5. Kod nekih to traje kraće kod nekih duže. Nema pravila ali činjenica je da buš morala doć do faze kad buš ga doživljavala na način koji ti JustForFun veli. Ne znam zakaj ti ona tolko smeta? Nije mi to jasno? Jedino ako si je poznavala i bila ti je frendica? To je onda dobar razlog da i nju mrziš i opet dođeš s vremenom u fazu da shvatiš da ti takvi ljudi nisu potrebni u životu jer te ne vole.
Ma ne smeta njoj toliko druga koliko cinjenica da se frajer provodi bolje nego ikad u zivotu nakon sto se rijesio nje. Ona je bila uvjerena da ce frajer propast bez nje a koliko vidim frajer procvjetao. Ima nekogg tko ga voli i s kim putuje okolo dok nasa frustrirana majica prosipa zuc po forumu i slusa severinu.
Tak je i moja bivsa fantazirala o deranju pa jedino sto je dobila je alimentacija i kredit za stan.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 18:17   #62
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Ma ne smeta njoj toliko druga koliko cinjenica da se frajer provodi bolje nego ikad u zivotu nakon sto se rijesio nje. Ona je bila uvjerena da ce frajer propast bez nje a koliko vidim frajer procvjetao. Ima nekogg tko ga voli i s kim putuje okolo dok nasa frustrirana majica prosipa zuc po forumu i slusa severinu.
Tak je i moja bivsa fantazirala o deranju pa jedino sto je dobila je alimentacija i kredit za stan.
prepovršno čitaš njene postove..
Racchella is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 21:54   #63
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Ma ne smeta njoj toliko druga koliko cinjenica da se frajer provodi bolje nego ikad u zivotu nakon sto se rijesio nje. Ona je bila uvjerena da ce frajer propast bez nje a koliko vidim frajer procvjetao. Ima nekogg tko ga voli i s kim putuje okolo dok nasa frustrirana majica prosipa zuc po forumu i slusa severinu.
Tak je i moja bivsa fantazirala o deranju pa jedino sto je dobila je alimentacija i kredit za stan.

ti koji stojiš iza svog nicka, tko si ti?poznajemo li se?
ja sam ta koja sam se riješila frajera.a propast neće nitko bez nikoga.
''naša frustrirana majica''?

što reći nego frajeru,isto razmišljamo,samo što ja javno priznajem svoje greške,jer me olakšavaju ovdje na forumu,jer ljudi koji možda prate i iščitavaju moje postove ovdje i na sličnim temama počinju shvaćati da se iza nicka krije čovjek.stvarna,povrijeđena,usamljena,razočarana i od prijatelja i od ljudi (kad su se maske skinule) i nasmrt neispavana osoba....sa puno dužom i kompleksnijom pričom nego sam napisala ovdje.jer nažalost imam svoje razloge...
osoba puna razumjevanja i ljubavi, osoba koja je prejebeno korektna i pravedna kada bi mnogi već digli ruke...osoba koja sama podiže svoje dijete i koja je svoj život morala razbiti u tisuću komada i početi graditi novi...bz psihijatara,Normabela i lijekova za smirenje....bez ikakve mržnje jer ja ne znam što je mržnja....

da li sam zato glupa?ako i jesam za sebe sam.odakle ti uopće pravo da me stavljaš u isti koš sa samo tebi poznatom motivacijom,konotacijama,obrascima i tebi poznatim ženama ili situacijama....?

tvoja bivša je sretna žena...kao i moj bivši...

samo moj bivši muž dolazi svaki dan posjetiti svoje dijete,uvijek dobije kavu,nekad i ručak,njegovi su uvijek dobrodošli....ne zato što bih ga mogla pridobiti natrag nego zato što sam dužna sebi ostati ono što jesam.i jer razmišljam o svom djetetu i činjenici da ima nas dvoje kao roditelje a ne samo mene....i imati razumijevanja za njegov drugi život i naći vremena tolerirati sve ono za što sam svim srcem radila i u što sam vjerovala, a što sad uživa žena koja mi nije do koljena po mnogim stvarima.da,znam ja svoju vrijednost,ne boj se....
reci,koliko žena si čuo s takvom pričom?a svaki dan se podsjećati koliko si u nešto ulagao, koliko ti je netko lagao i na koji način,bez imalo poštovanja izdao?


trebam li tebe radi tvog stava nazvati kretenom,frustriranim macho frajerom,alkosom ili likom s malim krcem kojeg nisi znao upotrijebiti pa te ženska nogirala?
vjerovatno ne,jer i ti imaš svoju priču...ja je nažalost nisam do sada čitala niti čula i imati ću dovoljno poštovanja da ti kažem da te shvaćam i da ako trebaš pomoć,ima ovdje ljudi koji to istinski žele...jer meni treba pomoć i treba mi razumijevanje....

generalni i zapravo smiješni postovi poput tvojega samo su dokaz tvoje slabosti.ne moje....

kad bi me upoznao,vjerujem da bi se grdo iznenadio kako glupavo i površno donosiš sudove o nečijem životu...
pozdravljam te,ponovno pročitaj naslov teme,ako si išta od tog troje učinio,hvala ti.

JFF-sve stoji što si napisala, da bi riječ rekla)
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ

Zadnje uređivanje majica_2008 : 13.01.2016. at 22:31.
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2016., 23:02   #64
Quote:
Nighttrain kaže: Pogledaj post
Ima nekogg tko ga voli i s kim putuje okolo dok nasa frustrirana majica prosipa zuc po forumu i slusa severinu.
pa... da. prevarena je i ostavljena & sasvim je normalno da je frustrirana i ljuta. kakva bi trebala biti, jebote? valjda je bolje da koristi Forum kao ispušni ventil nego da to radi u stvarnom životu na štetu djeteta, zar ne?

Quote:
Tak je i moja bivsa fantazirala o deranju pa jedino sto je dobila je alimentacija i kredit za stan.
& bivšeg muža koji definitivno NIJE procvjetao nakon razvoda.
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 00:42   #65
I dalje mislim, majice, da nisi ok....po svakom tvom upisu

@just for fun
Najiskrenije...bio bih jos sretniji da znam da se moja bivsa sevi svaki dan
A zasto i ne bih?
Pa ne polazem ja pravo na njen intimni zivot nakon razvoda,a isto ocekujem i od svake normalne osobe,kako ti kazes,u vasioni...
Zivot ide dalje,i nitko ne treba razmisljati o bivsim zenama i muzevima kao o necemu sto nam pripada...na bilo koji nacin
Dapace,stalo mi je da je majka moje djece sretna,a ak se sevi svaki dan,onda je valjda sretna...
A za majicu
Po 200-ti put napisat cu na forumu
Prevara u braku za mene nije nista strasno...i ako te je bivsi varao,pa sto onda??? Razlog je imao,a ako mu je bolje s drugom,treba i tebi bit bolje sto je tome kraj,znas

LJUDI NE PRIPADAJU JEDNI DRUGIMA....

sto god nas romani,romanticni filmovi ili popovi na nedjeljnim misama ucili...
Ili,nase nesretne mame,cije su frustracije udojene u ovakve kao sto si ti,majica
Kako si se ono nazvala
"Sama povrijedjenja,usamljena,ostavljena,izmorena...itd
Pa zasto si dozvoljavas da se tako osjecas? Zato jer te muz prevario,pa ti to ne mozes provariti? Pa sto onda? Kreni i zivi dalje,ako to ne mozes,ne krivi drugog radi svoje nesposobnosti za suocavanje sa svijetom...
Sory na brutalnoj iskrenosti,no hard feelings...
Uglavnom,nighttrain te skuzio,bas kao i ja...
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 08:06   #66
Arrow

Quote:
poison.Ivy kaže: Pogledaj post
pa... da. prevarena je i ostavljena & sasvim je normalno da je frustrirana i ljuta. kakva bi trebala biti, jebote? valjda je bolje da koristi Forum kao ispušni ventil nego da to radi u stvarnom životu na štetu djeteta, zar ne?



& bivšeg muža koji definitivno NIJE procvjetao nakon razvoda.
Godinu i pol je proslo od razvoda a nists drugo nije napisala nego da treba frajera oderati. To je lajtmotiv svih njezinih postova. Molim te preboroji koliko je puta napisala da treba oderati kretena jer se usudio biti sretan s drugom. Isto to je i meni moja bivsa govorila.
Ja sam sretan sto sam se rijesio svoje majice. Placam visoku alimentaciju i vidjam svoju djecu svaki dan. Da, od kad sam izasao iz tog braka stvari izgledaju bolje. Imam vise novaca i vremena za sebe i svoje potrebe.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 08:09   #67
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
ti koji stojiš iza svog nicka, tko si ti?poznajemo li se?
ja sam ta koja sam se riješila frajera.a propast neće nitko bez nikoga.
''naša frustrirana majica''?

što reći nego frajeru,isto razmišljamo,samo što ja javno priznajem svoje greške,jer me olakšavaju ovdje na forumu,jer ljudi koji možda prate i iščitavaju moje postove ovdje i na sličnim temama počinju shvaćati da se iza nicka krije čovjek.stvarna,povrijeđena,usamljena,razočarana i od prijatelja i od ljudi (kad su se maske skinule) i nasmrt neispavana osoba....sa puno dužom i kompleksnijom pričom nego sam napisala ovdje.jer nažalost imam svoje razloge...
osoba puna razumjevanja i ljubavi, osoba koja je prejebeno korektna i pravedna kada bi mnogi već digli ruke...osoba koja sama podiže svoje dijete i koja je svoj život morala razbiti u tisuću komada i početi graditi novi...bz psihijatara,Normabela i lijekova za smirenje....bez ikakve mržnje jer ja ne znam što je mržnja....

da li sam zato glupa?ako i jesam za sebe sam.odakle ti uopće pravo da me stavljaš u isti koš sa samo tebi poznatom motivacijom,konotacijama,obrascima i tebi poznatim ženama ili situacijama....?

tvoja bivša je sretna žena...kao i moj bivši...

samo moj bivši muž dolazi svaki dan posjetiti svoje dijete,uvijek dobije kavu,nekad i ručak,njegovi su uvijek dobrodošli....ne zato što bih ga mogla pridobiti natrag nego zato što sam dužna sebi ostati ono što jesam.i jer razmišljam o svom djetetu i činjenici da ima nas dvoje kao roditelje a ne samo mene....i imati razumijevanja za njegov drugi život i naći vremena tolerirati sve ono za što sam svim srcem radila i u što sam vjerovala, a što sad uživa žena koja mi nije do koljena po mnogim stvarima.da,znam ja svoju vrijednost,ne boj se....
reci,koliko žena si čuo s takvom pričom?a svaki dan se podsjećati koliko si u nešto ulagao, koliko ti je netko lagao i na koji način,bez imalo poštovanja izdao?


trebam li tebe radi tvog stava nazvati kretenom,frustriranim macho frajerom,alkosom ili likom s malim krcem kojeg nisi znao upotrijebiti pa te ženska nogirala?
vjerovatno ne,jer i ti imaš svoju priču...ja je nažalost nisam do sada čitala niti čula i imati ću dovoljno poštovanja da ti kažem da te shvaćam i da ako trebaš pomoć,ima ovdje ljudi koji to istinski žele...jer meni treba pomoć i treba mi razumijevanje....

generalni i zapravo smiješni postovi poput tvojega samo su dokaz tvoje slabosti.ne moje....

kad bi me upoznao,vjerujem da bi se grdo iznenadio kako glupavo i površno donosiš sudove o nečijem životu...
pozdravljam te,ponovno pročitaj naslov teme,ako si išta od tog troje učinio,hvala ti.

JFF-sve stoji što si napisala, da bi riječ rekla)
Sumnjam da se znamo. Ja se ne druzim s ljudima koji slusaju severinu, nekako mi je to bljak.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 08:29   #68
...ne slušaš ti nikoga nego sebe....
ja nisam ok...
ali stari moj, ti još manje.....
jer dok se ti rugaš mojoj situaciji, slušanju Severine (još jedan glup zaključak) i zapravo me silno želiš povrijediti, a ljudi ovdje to kuže, ja ti to ne dam))
jer ovo nije priča o nas dvoje, možda si malo preosobno ušao u film...

da si ti sretan sa svojim novcima i svojim ''imam vremena za sebe i svoje potrebe'' ne bi ti uopće bio na forumu,nego bi se družio sa ekipom, stvarao si ljepši život, liječio svoje rane i učio vlastitu djecu kako biti boljim čovjekom...
budući da ti to još nisi osvjestio, a treba ti vreća za ispuhivanje, nemaš frke....samo ne zamjeri, ja sam uvijek za konstruktivna rješenja i dgovore...ti možda nisi
u skladu s time, ne možeš me povrijediti, ali možeš iritirati...
odlaziš u ignore kao i svi ''robovi'' svojih zadojenih fiksacija ovdje...
i zaista ti želim puno sreće)


K H S- zašto dozvoljavam da se osjećam kako se osjećam...?
kada nadješ switch za isključivanje svega onoga što ljudi dožive u 10 godina veze, javi mi...žao mi je ako sam te razočarala svojim stanjem....
i hvala i tebi na doprinosu, samo me jačaš u obrascu nekakve samospoznaje i poimanja koliko ljudi znaju biti tragikomični,pogotovo sakriveni iza 3 slova na forumu...
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ

Zadnje uređivanje majica_2008 : 14.01.2016. at 09:00.
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 08:38   #69
Da rezimiramo...svi koji te ne tapšu po leđima i odobravaju tvoje "deranje" kretena...idu na ignore...khm
Prevario te...i da...nije ni prvi ni zadnji.
Zašto se tako grčevito držiš toga...bojiš li se kad bi otpustila taj gnjev i mržnju da bi ostala samo ti??? Od svih demona majice moja...naši su nam najteži.
Ti si očiti primjer...i da...slobodno me stavi na ignore...tapšanje za "deranje" od mene nećeš dobiti
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 08:47   #70
majice..nije li bolje da je otišao?
mogao je sjediti na dva stolca, misliš da bi živjela bolje, sretnije?

ja bi svoga više cijenila da je otišao..
a ne da nas sve zajedno mrcvari tupim nožem dok ne skupi
malo hrabrosti na hrpu da poduzme nešto...

dok sam ja pokušala nešto učiniti od tog braka...
na kraju je dočekao da ja presudim...bljak..
brezia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 08:48   #71
....nisi bedasta,nisi harderfaster ....
zašto misliš da tražim odobravanje, kad je sve što zapravo tražim osjećaj da nisam sama i da me netko razumije...
jer ''da razumijem te, proći će'' i ''da, da stara super da si oderala kretena'' su dvije različite stvari, zar ne...
meni se zaista ne da pisati o vašem poimanju moje vlastite osobnosti, a žao mi ja da ni ti ne ubireš moju poantu upisa koja je usmjerena mom liječenju,ispuhivanju i eventualno prikazu stanja koji bi možda nekome bio od pomoći....
liječi li se posjekotina puhanjem u nju ili se mora dezinficirati, posuti antibiotikom, staviti flaster i pustiti vrijeme dok se koža ne obnovi....?

što sam to ja ako nisam ja....i kako da ''otpustim gnjev'', isto na on/off....?
tapšanje mi ne treba, ja znam da sam u pravu jer znam tko sam i znam koliko dajem...

napisala sam na ovoj temi što i na mnogima, na autentičan i svoj način...i iskreno...
zar bi se ljepše šikalo da sam u napisala nešto drugačije, nego,recimo na temi- ''Ja sam njegova druga žena''....?
zaključuješ sasvim nelogično....
dala sam savjet trnjanki a taj je- bori se za sebe i za ono što ti pripada u financijskom smislu....
?ma hajde, ja samo govorim ono što većina misli, ali je većini ljepše biti sakriven na forumu i kokodakati u prazno, prazniti se osuđujući druge i izigravati generale....

U]forum nije one on one nego one on a milion people[/U]...a za to trebaš biti nadčovjekom, pa uz svoje probleme još i objašnjavati strancu zašto ovako i zašto tako...i ukazivati na ispravnost svojih upisa...
potpuno nefer omjer.

e brezia-neupitno je da je bolje da je otišao....nije toliko bitno ali ja sam njega otkantala,ja sam ta koja je otišla zapravo...jer biti takvim čovjekom,biti potpuno i beskarakteran i nemoćan barem reći istinu u lice ženi s kojom živiš s kojom si prošao sve i svašta, s kojom imaš dijete,je više nego odvratno...
to je nečovječno...
postaviti izdaju kao nešto normalno,nešto što bi trebalo biti kao ispijanje kave, nešto oko čegga se ne bi ''trebalo grčiti'' je jednako odvratno...
u kakvom svijetu živimo dakle?
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ

Zadnje uređivanje majica_2008 : 14.01.2016. at 09:47.
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 08:53   #72
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
...n



K H S- zašto dozvoljavam da se osjećam kako se osjećam...?
kada nadješ switch za isključivanje svega onoga što ljudi dožive u 10 godina veze, javi mi...žao mi je ako sam te razočarala svojim stanjem....
kada budeš na mom mjestu, razgovarati ćemo konstruktivno, a do tada pridruži se konstruktivnom svijetu Ignorea, jer je ovakvo komentiranje ispod moje razine....
i hvala i tebi na doprinosu, samo me jačaš u obrascu nekakve samospoznaje i poimanja koliko ljudi znaju biti tragikomični,pogotovo sakriveni iza 3 slova na forumu...
jbga, tebi nema pomoći
bio sam 12 g u lošem braku, s evidentiranom prijestupnicom i kazneno kažnjenom za obiteljsko nasilje ženom, koja me "derala "kroz čitav moj život na sve načine
za koju sam se oženio po svojoj želji, niko me nije prisiljavao na to, baš kao ni tebe na tvog muža

to što sam se zajebo u izboru , baš kao i ti, samo je moj problem, i samo sam ja kriv za to...
ne očekujem sažaljenje od ljudi za svoj izbor, ni ovedje ni u stvarnom životu
sami smo si birali...
kao što i sami biramo hoćemo li krenuti dalje u životu ili ćemo ostati u vječnom začaranom krugu samosažaljenja,kuknjave, nesretnosti, i bezrazložne ogorčenosti, koja će se po svemu sudeći prenijeti i na dijet i odgajati ga u tom duhu da se tav stav provlači na buduće generacije...

sory, that's not my tip of life
najbolje da život posvetiš Bogu i molitvi
odi u samostan
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 09:05   #73
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
....nisi bedasta,nisi harderfaster ....
.jer biti takvim čovjekom,biti potpuno i beskarakteran i nemoćan barem reći istinu u lice ženi s kojom živiš s kojom si prošao sve i svašta, s kojom imaš dijete,je više nego odvratno...
to je nečovječno...
postaviti izdaju kao nešto normalno,nešto što bi trebalo biti kao ispijanje kave, nešto oko čegga se ne bi ''trebalo grčiti'' je jednako odvratno...
u kakvom svijetu živimo dakle?
rekoh, tebi nema pomoći...
pa tko je kriv što si izabrala takvog čovjeka za svog partnera?
to je bio tvoj izbor, draga, pa se sad nosi s posljedicama...

izdaja?
to što te prevario a nije ti rekoa?
pa što onda

već sam ti rekao, ljudi ne pripadaju jedni drugima

a sve drugo je ljigavljenje bez potrebe, i nepotrebno objašnjavanje tvoje želje da bideš nesretna
__________________
heroj ulice
K H S is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 09:08   #74
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
...ne slušaš ti nikoga nego sebe....
ja nisam ok...
ali stari moj, ti još manje.....
jer dok se ti rugaš mojoj situaciji, slušanju Severine (još jedan glup zaključak) i zapravo me silno želiš povrijediti, a ljudi ovdje to kuže, ja ti to ne dam))
jer ovo nije priča o nas dvoje, možda si malo preosobno ušao u film...

da si ti sretan sa svojim novcima i svojim ''imam vremena za sebe i svoje potrebe'' ne bi ti uopće bio na forumu,nego bi se družio sa ekipom, stvarao si ljepši život, liječio svoje rane i učio vlastitu djecu kako biti boljim čovjekom...
budući da ti to još nisi osvjestio, a treba ti vreća za ispuhivanje, nemaš frke....samo ne zamjeri, ja sam uvijek za konstruktivna rješenja i dgovore...ti možda nisi
u skladu s time, ne možeš me povrijediti, ali možeš iritirati...
odlaziš u ignore kao i svi ''robovi'' svojih zadojenih fiksacija ovdje...
i zaista ti želim puno sreće)


K H S- zašto dozvoljavam da se osjećam kako se osjećam...?
kada nadješ switch za isključivanje svega onoga što ljudi dožive u 10 godina veze, javi mi...žao mi je ako sam te razočarala svojim stanjem....
i hvala i tebi na doprinosu, samo me jačaš u obrascu nekakve samospoznaje i poimanja koliko ljudi znaju biti tragikomični,pogotovo sakriveni iza 3 slova na forumu...
Znas, postoji nesto sto se zove posao. Posao mi omogucava da imam novaca i da placam alimentaciju. Ne mogu biti stalno vani i s drustvom jer moram i raditi da mojoj djeci ne bi nista falilo. Trenutno sam na forumu jer imam nesto slobodnog vremena na poslu pa mogu koju natipkati.
Ali i inace to mi je vrh rasprave. Jesi mi sad spustila, ne znam kako cu se oporaviti od toga.
__________________
Želje ti, bozo, gramzivost daju,
rekli bi svinja si.
Nighttrain is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 09:09   #75
haha, hoćeš reći- sve je uzalud?
pa za koji crni k. živiš?
kad će ionako umrijeti?ako već nisi umro.....

[B]
zato stari,jer postoji nešto što se zove nada,vjerovanje, ulaganje...jer to daje smisao svakoj odluci koju napraviš...jer da ljudi ne vjeruju emocijama, razumu i želji za ostvarenjem zajednice sa drugim ljudskim bićem, ne bi bilo ni odnosa,ni brakova niti djece.....to je ono što ti ne shvaćaš....
a kakav ćeš rezultat polučiti, to nitko ne zna..B]

ponavljam i tebi: pročitaj naslov teme....jesi li ičim doprinio, osim izjavom ''sam sam si kriv''...?
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 09:13   #76
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
haha, hoćeš reći- sve je uzalud?
pa za koji crni k. živiš?
kad će ionako umrijeti?ako već nisi umro.....


zato stari,jer postoji nešto što se zove nada,vjerovanje, ulaganje...jer to daje smisao svakoj odluci koju napraviš...jer da ljudi ne vjeruju emocijama, razumu i želji za ostvarenjem zajednice sa drugim ljudskim bićem, ne bi bilo ni odnosa,ni brakova niti djece.....to je ono što ti ne shvaćaš....
a kakav ćeš rezultat polučiti, to nitko ne zna....uđeš u dobro i nadaš se boljem..
Razmijem te da si ljuta, povrijeđena i sve, al jako puno gnjeva još nosiš u sebi.
Jesi li u ovom periodu nakon razlaza razgovarala s nekim stručnim? Da ti pomogne da to lakše prebrodiš?
__________________
<3<3<3
VanessaG is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 09:17   #77
Quote:
majica_2008 kaže: Pogledaj post
....
samo moj bivši muž dolazi svaki dan posjetiti svoje dijete,uvijek dobije kavu,nekad i ručak,njegovi su uvijek dobrodošli....ne zato što bih ga mogla pridobiti natrag nego zato što sam dužna sebi ostati ono što jesam.i jer razmišljam o svom djetetu i činjenici da ima nas dvoje kao roditelje a ne samo mene....i imati razumijevanja za njegov drugi život i naći vremena tolerirati sve ono za što sam svim srcem radila i u što sam vjerovala, a što sad uživa žena koja mi nije do koljena po mnogim stvarima.da,znam ja svoju vrijednost,ne boj se....
....
zar uistinu misliš da ima uživancije s njim, takvim kakvim si ga opisala? smatraš ga lošom osobom, zar ne?
otpusti to od sebe
ako već želiš osvetu, osveti mu se svojim sređenim životom

btw, zašto mu kuhaš kavu i daješ ručak?
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 09:18   #78
Quote:
K H S kaže: Pogledaj post
rekoh, tebi nema pomoći...
pa tko je kriv što si izabrala takvog čovjeka za svog partnera?
to je bio tvoj izbor, draga, pa se sad nosi s posljedicama...

izdaja?
to što te prevario a nije ti rekoa?
pa što onda

već sam ti rekao, ljudi ne pripadaju jedni drugima

a sve drugo je ljigavljenje bez potrebe, i nepotrebno objašnjavanje tvoje želje da bideš nesretna
KHS što je čudno u tome što
smatraš normalnim
da netko s kim živiš bude iskren prema tebi?
to ne znači da ti pripada nego da te poštuje...
ali pretpostavljam da je to previše očekivati od nekih ljudi...

ali kao što kažeš sami smo si ih birali..u tome smo krive
brezia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 09:19   #79
ne, Vanessa G,niti je to potrebno...
potrebno mi je vrijeme za ispuhati frustraciju, a ovo što pišem pišem mrtva ladna i vjeruj mi, ne isijavam kako se čini....
mene zapravo najviše iritira ekipa koja ne ulazi u poantu napisanog nego secira člana i ukazuje mu na to kako ''nije u pravu''...
moja priča je završena, kao i moj brak....
kad ne pišem ovdje, vraćam se u svoj život koji je super, koji je okružen prijateljima, djetetom, lijepim poslom i super stvarima koji me tek čekaju....

zašto misliš da mi treba stručna pomoć kad si mogu sama pomoći na neštetan i prihvatljiv način.....?
ali, thanx

baja-ma kakva osveta...nije loša osoba, dapače, čovjek je sa kvalitetnim pristupom prema nekim stvarima, ali tragično nečovječan u odnosu sa drugima...ok, možda će biti lakše-sa dijagnozom narcističkog poremećaja...emotivno zakinut za bilo koji vid empatije,zahvalnosti,usmjeren na sebe i svoj ego...i da takav je bio i na početku, ali su kvalitete neosporno prevladavale.....radi određenog životnog puta i usmjerenja, čovjek se počeo mijenjati,počeo je otvoreno plasirati sebeljublje kao jedini proces samoodržavanja
možda bude jasnije...
ja sam s tim čovjekom živjela,bez obzira na njegovo ponašanje, on je netko s kim želim ostati u ok odnosu, radi svog mira i našeg djeteta...
radi prirode svog posla, čovjek nekada ne stigne ni jesti, a poteže svaki dan da bi se družio sa svojim djetetom...i nije mu lako....
zato što se sjeti i mog rođendana i Božića i ne zanemaruje to, ima jedan vid odanosti prema majci svog djeteta...
zeto što i uz druženje sa djetetom, uredno plaćanje alimentacije, kupuje sve što treba i ne traži račun za svoj novac niti me pita gdje je potrošen...
zato što znam da vjeruje da bez obzira što nismo uspjeli,da sam jedina žena koja ga je do kraja razumjela i prokibila ali koja je bila jača od njega, i s čijom se ozbiljnosti nije mogao nositi....
jer ga poštujem u masi drugih stvari..

zato kava...
__________________
https://youtu.be/LOLE1YE_oFQ

Zadnje uređivanje majica_2008 : 14.01.2016. at 09:50.
majica_2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 09:26   #80
majice...meni je empatija kod ljudi veoma bitna...
i čovjeka koji nema to u sebi ne bih smatrala kvalitetnom osobom
bez obzira kakve kvalitete posjeduje...

sve na svijetu se može izvesti sa empatijom ili bez nje...
što u konačnici ne znači da će tebi biti lakše s odlukom
brezia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:53.