Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2018., 13:49   #1
Globalno zatopljenje djelo vanzemaljaca

Je li vam palo na pamet da možda globalno zatopljenje (naravno pored ljudskog djelovanja i prirode) je također i djelo vanzemaljaca, tj. oni pripremaju teren za buduću invaziju. Pošto im je Zemlja još uvijek relativno hladan planet treba ga zagrijati za par stupnjeva više. Kako je riječ o reptiloidima (Anunaki) za pretpostaviti je da im odgovara jako visoka temperatura (nešto slično kao našim zemaljskim gmazovima). Možda negdje postoje "tvornice" CO2 i ostalih stakleničkih plinova ili naprosto usmjeravaju jače sunčeve zrake prema Zemlji da se otope polovi. Vanzemaljsko globalno zagrijavanje.
Stipe Pendrek is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2018., 21:57   #2
Quote:
Stipe Pendrek kaže: Pogledaj post
Je li vam palo na pamet da možda globalno zatopljenje (naravno pored ljudskog djelovanja i prirode) je također i djelo vanzemaljaca, tj. oni pripremaju teren za buduću invaziju. Pošto im je Zemlja još uvijek relativno hladan planet treba ga zagrijati za par stupnjeva više. Kako je riječ o reptiloidima (Anunaki) za pretpostaviti je da im odgovara jako visoka temperatura (nešto slično kao našim zemaljskim gmazovima). Možda negdje postoje "tvornice" CO2 i ostalih stakleničkih plinova ili naprosto usmjeravaju jače sunčeve zrake prema Zemlji da se otope polovi. Vanzemaljsko globalno zagrijavanje.
A ima opet teorija da nas Zemlja namjerno "prepušta" Suncu smanjujući svoje magnetsko polje...
Bilijuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2018., 23:42   #3
Quote:
Stipe Pendrek kaže: Pogledaj post
Je li vam palo na pamet da možda globalno zatopljenje (naravno pored ljudskog djelovanja i prirode) je također i djelo vanzemaljaca...
Ne.

Jel tebi palo na pamet da posjetiš doktora?
GustiSok is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2018., 13:25   #4
Quote:
Stipe Pendrek kaže: Pogledaj post
Je li vam palo na pamet da možda globalno zatopljenje (naravno pored ljudskog djelovanja i prirode) je također i djelo vanzemaljaca, tj. oni pripremaju teren za buduću invaziju. Pošto im je Zemlja još uvijek relativno hladan planet treba ga zagrijati za par stupnjeva više. Kako je riječ o reptiloidima (Anunaki) za pretpostaviti je da im odgovara jako visoka temperatura (nešto slično kao našim zemaljskim gmazovima). Možda negdje postoje "tvornice" CO2 i ostalih stakleničkih plinova ili naprosto usmjeravaju jače sunčeve zrake prema Zemlji da se otope polovi. Vanzemaljsko globalno zagrijavanje.
Gledao sam taj film. Sa čalijem šejnom. Dobar film
Kavaboz is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2018., 15:19   #5
Da, zanimljiv film. Ja sam ga također gledao i baš taj film mi je i poslužio kao inspiracija za ovu temu. Možda je na djelu vrlo slična urota. U filmu su vanzemaljci bili prerušeni u ljudsko tijelo.
Stipe Pendrek is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2018., 16:09   #6
Quote:
Stipe Pendrek kaže: Pogledaj post
Je li vam palo na pamet da možda globalno zatopljenje (naravno pored ljudskog djelovanja i prirode) je također i djelo vanzemaljaca, tj. oni pripremaju teren za buduću invaziju. Pošto im je Zemlja još uvijek relativno hladan planet treba ga zagrijati za par stupnjeva više. Kako je riječ o reptiloidima (Anunaki) za pretpostaviti je da im odgovara jako visoka temperatura (nešto slično kao našim zemaljskim gmazovima). Možda negdje postoje "tvornice" CO2 ...
Svaka termoelektrana je "tvornica CO2", a posredno i svaka rafinerija nafte. Mi jesmo na "udaru" pojačanog zračenja viših frekvencija, ali to je u vezi dizanja vibracija čitavog planeta i šire, što anunakijima ne odgovara jer to znatno znači uzdizanje svijesti čitavog čovječanstva zbog čega oni nikako ne mogu zadržati vlast . Anunaki ne pripremaju invaziju. Oni su invaziju već napravili nekoliko puta, a zadnji put prije 13 tisuća godina i od tada su zadržali vlast sve do danas, odnosno sve do prije nekoliko godina kada im je velika galaktička federacija uništila flotu i gotovo sve snage na Zemlji, u provedbi plana temeljitog čišćenja Zemlje od ostataka te vlasti. Zapravo bila je neka vrst njihove "invazije i u 80-tima kada su ubacili još snaga u pokušaju da zadrže prevlast, kao i kasnijih pokušaja ubacivanja dodatnih snaga, ali snaga galaktičke federacije je ovaj put toliko nadmoćna da ništa nije prepušteno slučaju i ništa ne može zaustaviti njihove planove.
Govoriti o vanzemaljskoj invaziji na Zemlju malo jest čudno, zato jer Zemlja i Mjesec postoje i takvi su kakvi jesu zahvaljujući djelovanju vanzemaljaca, uključujući genetsko bogatstvo biljnog i životinjskog svijeta, omjer vode i kopna, položaj planeta, i genetsko bogatstvo ljudskih bića. Ljudske su duše na Zemlju došle s drugih planeta. Mi smo vanzemnaljci. Može se reći da smo plejadinci, arkturijanci, ili što god, ali mi smo proveli tisuće života na mnogo planeta, pa je i naše porijeklo mnogoplanetarno, sa stajališta ove galaksije ili svemira. U stvari svi dolazimo iz istog izvora, od Stvoritelja.
LLSkylights is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2018., 15:19   #7
Ako je na SF-filmu ili u nekoj munjenoj hipotezi bez glave i repa, garant je tako.
Earnest is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2018., 18:11   #8
Na rubu znanosti smo, ne pameti.
Ono is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2018., 21:35   #9
Zahvaljujući pojedincima, debelo prešli rub pameti pa sad čitamo nebuloze kojih se ne bi posramili ni oni u pojedinim ustanovama specijalnog tipa. Pitam se samo odakle im toliko inspiracije..
monty-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2018., 20:39   #10
Quote:
Stipe Pendrek kaže: Pogledaj post
Je li vam palo na pamet da možda globalno zatopljenje (naravno pored ljudskog djelovanja i prirode) je također i djelo vanzemaljaca, tj. oni pripremaju teren za buduću invaziju.
vrlo moguće, ovo govorim iz osobnog iskustva. baš prije neki dan nađem ja u vrtlu mravinjak i odlučio sam ga uništiti dosadom, već treće popodne im čitam na glas udžbenik iz TIPSS-a iz srednje škole. već su postali uznemireni
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2018., 11:40   #11
Quote:
Stipe Pendrek kaže: Pogledaj post
Je li vam palo na pamet da možda globalno zatopljenje (naravno pored ljudskog djelovanja i prirode) je također i djelo vanzemaljaca, tj. oni pripremaju teren za buduću invaziju. Pošto im je Zemlja još uvijek relativno hladan planet treba ga zagrijati za par stupnjeva više. Kako je riječ o reptiloidima (Anunaki) za pretpostaviti je da im odgovara jako visoka temperatura (nešto slično kao našim zemaljskim gmazovima). Možda negdje postoje "tvornice" CO2 i ostalih stakleničkih plinova ili naprosto usmjeravaju jače sunčeve zrake prema Zemlji da se otope polovi. Vanzemaljsko globalno zagrijavanje.
Pa u pravilu je sve moguće, čak i tvoja teorija. Rekao bih da je 0.0000001 nanopromil vjerojatna
gFlores is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2018., 20:11   #12
Dobra tema, sviđa mi se, ima tu nešto, kao i u teoriji evolucije.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2018., 00:39   #13
Naravno da života u beskraju svemira ima, ali mi te ljude ili šta su već nikada nećemo moći upoznati zbog nepostojanja transportnih sredstava i interstelarne tehnologije za promet među planetama. Jednostavno predaleko su. A i mi smo njima predaleko. Kad bi svemirci već i došli do nas, zajebali bi se i izgorjeli u zemljinom zaštitnom atmosferskom omotaču baš kao Shuttle "Columbia".
Ne trebaju nam vanzemaljci zagorčavat život i otopljavat polove - već odavno to sve činimo sebi sami.
bonecrusher is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2018., 14:24   #14
Quote:
bonecrusher kaže: Pogledaj post
Kad bi svemirci već i došli do nas, zajebali bi se i izgorjeli u zemljinom zaštitnom atmosferskom omotaču baš kao Shuttle "Columbia".
Da, jer rasa koja putuje svjetlosnim godinama do odredišta je toliko glupa da ne može detektirati atmosferu oko nekog planeta..
Astrobobo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2018., 11:32   #15
��
Quote:
monty-zg kaže: Pogledaj post
Zahvaljujući pojedincima, debelo prešli rub pameti pa sad čitamo nebuloze kojih se ne bi posramili ni oni u pojedinim ustanovama specijalnog tipa. Pitam se samo odakle im toliko inspiracije..
Mislim da si ti taj koji glupostima pregazi rub pameti��
Štukoskop is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2018., 15:44   #16
Quote:
gFlores kaže: Pogledaj post
Pa u pravilu je sve moguće, čak i tvoja teorija. Rekao bih da je 0.0000001 nanopromil vjerojatna
A čuj, vjerojatnost da čovjek otiđe prema Mjesecu raketom, dođe u blizinu Mjeseca, prijeđe u lunarni modul pa se njime odvoji od servisnog (komandnog), dođe do Mjeseca, spusti se na mjesečevu površinu, izađe i hoda po mjesecu, vrati se natrag u modul, lansira se sa Mjeseca natrag u nebo, pronađe ponovno (rendes vouz) komandni modul, spoji se sa njime, prijeđe u njega, vrati se nazad do Zemlje, uđe u zemljinu orbitu, upadne u atmosferu i slobodnim padom kapsule probije atmosferu pri brzinama većim od 20.000 kmh a strahovitim temperaturama od preko 2000 C koje tale i titanijum (koji se tali na 1700 C) dođe u zonu otvaranja 3 padobrana i pomoću njih sleti u ocean je 0,0017 %. A bilo je 7 misija na Mjesec i bez problema je po Mjesecu hodalo njih 6, dok Apollo 13 nije uspio sletjeti na Mjesec, no sve drugo je prošlo OK. i vratili su se sigurno na Zemlju.
bonecrusher is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2018., 18:29   #17
Quote:
monty-zg kaže: Pogledaj post
Zahvaljujući pojedincima, debelo prešli rub pameti pa sad čitamo nebuloze kojih se ne bi posramili ni oni u pojedinim ustanovama specijalnog tipa. Pitam se samo odakle im toliko inspiracije..
pa iz filma, sam je to napisa
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2018., 18:32   #18
Quote:
bonecrusher kaže: Pogledaj post
Naravno da života u beskraju svemira ima, ali mi te ljude ili šta su već nikada nećemo moći upoznati zbog nepostojanja transportnih sredstava i interstelarne tehnologije za promet među planetama. Jednostavno predaleko su. A i mi smo njima predaleko. Kad bi svemirci već i došli do nas, zajebali bi se i izgorjeli u zemljinom zaštitnom atmosferskom omotaču baš kao Shuttle "Columbia".
Ne trebaju nam vanzemaljci zagorčavat život i otopljavat polove - već odavno to sve činimo sebi sami.
Columbia je eksplodirala desetak sekundi nakon lansiranja

Dobro, znamo za tebe da si teški "biser", znači ništa novo od tebe
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2018., 11:50   #19
Quote:
bonecrusher kaže: Pogledaj post
A čuj, vjerojatnost da čovjek otiđe prema Mjesecu raketom, dođe u blizinu Mjeseca, prijeđe u lunarni modul pa se njime odvoji od servisnog (komandnog), dođe do Mjeseca, spusti se na mjesečevu površinu, izađe i hoda po mjesecu, vrati se natrag u modul, lansira se sa Mjeseca natrag u nebo, pronađe ponovno (rendes vouz) komandni modul, spoji se sa njime, prijeđe u njega, vrati se nazad do Zemlje, uđe u zemljinu orbitu, upadne u atmosferu i slobodnim padom kapsule probije atmosferu pri brzinama većim od 20.000 kmh a strahovitim temperaturama od preko 2000 C koje tale i titanijum (koji se tali na 1700 C) dođe u zonu otvaranja 3 padobrana i pomoću njih sleti u ocean je 0,0017 %. A bilo je 7 misija na Mjesec i bez problema je po Mjesecu hodalo njih 6, dok Apollo 13 nije uspio sletjeti na Mjesec, no sve drugo je prošlo OK. i vratili su se sigurno na Zemlju.
Pa je, meni i tebi, a pogotovo tebi tehnički i znanstveno neobrazovanom. Ali kad u Apollo program ulupaš 15 godina rada, daš programu najveći prioritet, više od 100 milijardi dolara, zaposliš 50-60.000 ljudi, okupiš najbolje astronaute/pilote i najbolje znanstvenike i inženjere na svijetu (osim ruskih) onda stvari postanu nešto lakše.

Nemoj samo upotrijebiti argument da tvoj mobitel ima veću procesorsku snagu od svih 7 Apollo misija zajedno jer ću povratiti po nedužnom prolazniku ispod prozora.
gFlores is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2018., 12:20   #20
Quote:
Astrobobo kaže: Pogledaj post
Da, jer rasa koja putuje svjetlosnim godinama do odredišta je toliko glupa da ne može detektirati atmosferu oko nekog planeta..
I shuttle "Columbia" je mogo detektirati pa je svejedno izgorio u istoj kroz koju su prolazili xy puta.
bonecrusher is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:39.