Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Izbori parlamentarni 2020.

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2009., 17:42   #21
Quote:
matematicar kaže: Pogledaj post
kakva demagogija. je li ti on kojim slucajem rod? tada bih jos mogao shvatiti ovo sranje od posta.
Ne očekujem od čovjeka koji ima petokraku u avataru,da ama baš išta shvati...
phat is offline  
Old 25.09.2009., 17:42   #22
Quote:
phat kaže:
Broji krvna zrnca?
oni broje krvna zrnca.ako samo Hrvate imas u obitelji...to ti dodje kao otezavajuca okolnost za biti simpatican nicim opterecenim, medijskim prvacima...i ovim cistacicama!
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Old 25.09.2009., 17:43   #23
Quote:
WeM kaže: Pogledaj post
oni broje krvna zrnca.ako samo Hrvate imas u obitelji...to ti dodje kao otezavajuca okolnost za biti simpatican nicim opterecenim, medijskim prvacima...i ovim cistacicama!
Da,da pa zato je Mesić i dobro prošao zbog svoje Milke,ako su ti samo Hrvati u obitelji,jao majci.
phat is offline  
Old 25.09.2009., 17:47   #24
Kerumova Građanska stranka juriša na Sabor

Eto đavle, nije sjeo pošteno na fotelju gradonaćelnika, a već juriša na Sabor. Jadna ti majka Luka Bebiću, dolazi ti Kerum. Ne zna se koji je bolji od kojeg. Ima tu u stranci svih profila političara koji nisu uspjeli samostalno, pa se eto udružuju u jednu zajedničku. Ovo me podsjeća na vlak bez voznog reda. Jedino bi bilo dobro da uzmu povratnu kartu. Sve bi bilo nekako i dobro da mi imamo devet života kao mačka pa da jedan damo i njima kao ostalima.
KlaraStipe is offline  
Old 25.09.2009., 17:50   #25
Ajme majko, koji freak show.

Lik u nedjelju provali kako "srbi nista dobro nisu donjeli Hrvatskoj", i kako "nema sanse da mi Srbin bude zet". Sljedeci dan se isprica i kaze kako su mu i na listi bili srbi. Danas kaze kako mu obitelj ima 25.000 clanova, dakle u njoj ima i Srba. Srbima je pomagao financijski, iako nisu nikakvo dobro donjeli... i kad spojis sve ove kontradiktorne izjave onda Kerum na kraju poentira sa (citiram) "stojim iza svake svoje izjave".
Prije sam mislio da je bahati i blesavi populist koji ne razmislja bas puno, ali nakon ovog "stojim iza svake svoje izjave", i to nakon sto ga je i sam lose pripremljen Stankovic par puta uhavtio u kontradikcijama mislim da taj jadan covjek ni sam ne zna sto misli. Nagadjat o njegovom IQu naravno ne mogu, ali bih rekao da je vise vodjen instinktima nego nekim racionalnim razmisljanjem. Tesko mi je imat stav o osobi koja stana - nema.
Zao mi je sto je nasa politicka scena ocito plodno tlo za ovakve osobe, ali ako vec imamo takvu scenu onda mi je drago da se ovakvki ljudi ne kriju iza raznih maski. Kamo srece da svi ovakvi likovi sami sebe eksponiraju.

P.S. i naravno najbolji dio je:
"Temeljni cilj nove stranke je materijalno blagostanje svih građana Hrvatske."
PetBorut is offline  
Old 25.09.2009., 17:56   #26
Quote:
phat kaže: Pogledaj post
Da,da pa zato je Mesić i dobro prošao zbog svoje Milke,ako su ti samo Hrvati u obitelji,jao majci.
nemojte mi Mesica.sve mi je drazi sto je kraj mandata blizi iako ugriza kao da je u samrtnickom hropcu!
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Old 25.09.2009., 17:57   #27
Quote:
PetBorut kaže: Pogledaj post
Ajme majko, koji freak show.

Lik u nedjelju provali kako "srbi nista dobro nisu donjeli Hrvatskoj", i kako "nema sanse da mi Srbin bude zet". Sljedeci dan se isprica i kaze kako su mu i na listi bili srbi. Danas kaze kako mu obitelj ima 25.000 clanova, dakle u njoj ima i Srba. Srbima je pomagao financijski, iako nisu nikakvo dobro donjeli... i kad spojis sve ove kontradiktorne izjave onda Kerum na kraju poentira sa (citiram) "stojim iza svake svoje izjave".
Prije sam mislio da je bahati i blesavi populist koji ne razmislja bas puno, ali nakon ovog "stojim iza svake svoje izjave", i to nakon sto ga je i sam lose pripremljen Stankovic par puta uhavtio u kontradikcijama mislim da taj jadan covjek ni sam ne zna sto misli. Nagadjat o njegovom IQu naravno ne mogu, ali bih rekao da je vise vodjen instinktima nego nekim racionalnim razmisljanjem. Tesko mi je imat stav o osobi koja stana - nema.
Zao mi je sto je nasa politicka scena ocito plodno tlo za ovakve osobe, ali ako vec imamo takvu scenu onda mi je drago da se ovakvki ljudi ne kriju iza raznih maski. Kamo srece da svi ovakvi likovi sami sebe eksponiraju.

P.S. i naravno najbolji dio je:
"Temeljni cilj nove stranke je materijalno blagostanje svih građana Hrvatske."
Pa postoji bitna razlika između te dvije konstatacije,pa evo da sam ja predsjednik stranke isto bih primao Srbe,ali ih u obitelji ne bih htio,problem je ispao kad su neke udruge i Kajin počeli govoriti da su ove izjave pozivanja na linč Srba???što nema veze s mozgom.
phat is offline  
Old 25.09.2009., 17:57   #28
Quote:
WeM kaže: Pogledaj post
nemojte mi Mesica.sve mi je drazi sto je kraj mandata blizi iako ugriza kao da je u samrtnickom hropcu!
Koliko još ono dana do odlaska na đubrište istorije?podsjeti me koliko dana još?
phat is offline  
Old 25.09.2009., 17:59   #29
Quote:
phat kaže: Pogledaj post
Koliko još ono dana do odlaska na đubrište istorije?podsjeti me koliko dana još?
I ja jedva čekam da ode, da dođe još veći ljevičar
Pali_andjeo is offline  
Old 25.09.2009., 17:59   #30
Quote:
PetBorut kaže: Pogledaj post
Ajme majko, koji freak show.

Lik u nedjelju provali kako "srbi nista dobro nisu donjeli Hrvatskoj", i kako "nema sanse da mi Srbin bude zet". Sljedeci dan se isprica i kaze kako su mu i na listi bili srbi. Danas kaze kako mu obitelj ima 25.000 clanova, dakle u njoj ima i Srba. Srbima je pomagao financijski, iako nisu nikakvo dobro donjeli... i kad spojis sve ove kontradiktorne izjave onda Kerum na kraju poentira sa (citiram) "stojim iza svake svoje izjave".
Prije sam mislio da je bahati i blesavi populist koji ne razmislja bas puno, ali nakon ovog "stojim iza svake svoje izjave", i to nakon sto ga je i sam lose pripremljen Stankovic par puta uhavtio u kontradikcijama mislim da taj jadan covjek ni sam ne zna sto misli. Nagadjat o njegovom IQu naravno ne mogu, ali bih rekao da je vise vodjen instinktima nego nekim racionalnim razmisljanjem. Tesko mi je imat stav o osobi koja stana - nema.
Zao mi je sto je nasa politicka scena ocito plodno tlo za ovakve osobe, ali ako vec imamo takvu scenu onda mi je drago da se ovakvki ljudi ne kriju iza raznih maski. Kamo srece da svi ovakvi likovi sami sebe eksponiraju.

P.S. i naravno najbolji dio je:
"Temeljni cilj nove stranke je materijalno blagostanje svih građana Hrvatske
."
tip je intinituivac(?); JEDNOSTAVNO IZ TRBUHA!
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Old 25.09.2009., 18:00   #31
Quote:
phat kaže: Pogledaj post
Ne očekujem od čovjeka koji ima petokraku u avataru,da ama baš išta shvati...
uh, stvarno si dao jak argument.
uostalom, poznato je kako su svi korisnici i ljubitelji heinekena jugosloveni.
znas onu "reci mi ciju pivu pijes, a ja cu ti odmah odrediti politicku i nacionalnu pripadnost."
ustvari na to je descartes mislio kada je rekao: "mislim dakle jesam", samo sto je bio los prijevod koji je trebao biti:"pijem ono sto jesam".

pravi si filozof i nadasve dubok u svom razmisljanju. pozdravi rodju.

ps
drzi se sto dalje od heinekena.
ps2
koje pivce ti pijes?
matematicar is offline  
Old 25.09.2009., 18:01   #32
Quote:
phat kaže: Pogledaj post
Koliko još ono dana do odlaska na đubrište istorije?podsjeti me koliko dana još?
ma jos uvijek vise neg prsta na rukama i nogama zajedno. bez sale,biti ce valjda do veljace!
__________________
datum izmjene potpisa 10. Travanj
"Krist je, istina, bio Arijac"
neupitno: Perzijski vjerski pisac ZARATUSTRA (Zoroaster), Mahatma Gandhi, Jawaharlal Nehru...
WeM is offline  
Old 25.09.2009., 18:02   #33
Quote:
_Bea_ kaže: Pogledaj post
Pa ja ne bih volila da mi premijer bude osoba koja broji krvna zrnca ljudima u drugom najveceg gradu u Hrvatskoj.

I volila bih da se 'buduci' premijer (ako govorimo o Kerumu) ponasa pristojno, civilizirano, sto bi kod njega jako tesko proslo
Meni je dosta ovih koji se kulutrno ponašaju, a doveli su nas na prosjački štap..zato će razni Kerumi i Bandići sve bolje prolazit na izborima..
bodulo is offline  
Old 25.09.2009., 18:03   #34
Quote:
Pali_andjeo kaže: Pogledaj post
I ja jedva čekam da ode, da dođe još veći ljevičar
Ko josipović?
phat is offline  
Old 25.09.2009., 18:04   #35
Quote:
tErMiNaTe kaže: Pogledaj post
Željko Kerum? Stvarno ne znam kako čovjek koji ne zna složiti dvije normalne rečenice u jednoj europskoj državi može biti uspješan biznismen i političar.
Po tebi bi svi koji su u ekonomiji uspješni, trebali imati dvadeset doktorata ekonomije, menagmenta... i biti profesori Hrvatskog jezika uz put

Po tome bi slatkorječivi kvaziteoretičar Ljubica Jurčić trebao imati pola Rvacke !!

Ne ide biznis uvijek sa školom, zar ne ??
Incipit is offline  
Old 25.09.2009., 18:05   #36
Quote:
matematicar kaže: Pogledaj post
uh, stvarno si dao jak argument.
uostalom, poznato je kako su svi korisnici i ljubitelji heinekena jugosloveni.
znas onu "reci mi ciju pivu pijes, a ja cu ti odmah odrediti politicku i nacionalnu pripadnost."
ustvari na to je descartes mislio kada je rekao: "mislim dakle jesam", samo sto je bio los prijevod koji je trebao biti:"pijem ono sto jesam".

pravi si filozof i nadasve dubok u svom razmisljanju. pozdravi rodju.

ps
drzi se sto dalje od heinekena.
ps2
koje pivce ti pijes?
Ti želiš reći da si stavio tu sliku zato jer voliš Heineken?,pa ti si kukavica budi hrabar i reci komunist sam,ne mi tu takve isprike davati,što se tiče heinekena i ja ga pijem,pa ne stavljam njegove slike po avatarima.
phat is offline  
Old 25.09.2009., 18:05   #37
Quote:
bodulo kaže: Pogledaj post
Meni je dosta ovih koji se kulutrno ponašaju, a doveli su nas na prosjački štap..zato će razni Kerumi i Bandići sve bolje prolazit na izborima..
Naravno pa vide ljudi tko folira,a tko radi...
phat is offline  
Old 25.09.2009., 18:06   #38
Quote:
phat kaže: Pogledaj post
Ti želiš reći da si stavio tu sliku zato jer voliš Heineken?,pa ti si kukavica budi hrabar i reci komunist sam,ne mi tu takve isprike davati,što se tiče heinekena i ja ga pijem,pa ne stavljam njegove slike po avatarima.
Covjek je hrvatski Srbin, izbjegao u Chicago nakon velecanstvene hrvatske oslobodilacke akcije OLUJA. Toliko da znas.
Pet Detective is offline  
Old 25.09.2009., 18:07   #39
Quote:
Incipit kaže: Pogledaj post
Po tebi bi svi koji su u ekonomiji uspješni, trebali imati dvadeset doktorata ekonomije, menagmenta... i biti profesori Hrvatskog jezika uz put

Po tome bi slatkorječivi kvaziteoretičar Ljubica Jurčić trebao imati pola Rvacke !!

Ne ide biznis uvijek sa školom, zar ne ??
Naravno to je njihovo nevjerovatno površno gledanje na svijet,gledaju fasadu(izgled,način komunikacije,obrazovanje),a ne sposobnost te uspjehe u poslu,tipično.
phat is offline  
Old 25.09.2009., 18:08   #40
Quote:
Pet Detective kaže: Pogledaj post
Covjek je hrvatski Srbin, izbjegao u Chicago nakon velecanstvene hrvatske oslobodilacke akcije OLUJA. Toliko da znas.
Ne bih se čudio da je istina...
phat is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:30.