Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2010., 20:43   #61
Quote:
Jesen82 kaže: Pogledaj post
držim fige da je bilo uspješno!!!!
: moli: za sve nas
__________________
Biti roditelj je najljepsi dar koji mozemo dobiti,ali do njega nekada nije lako doci.
ribica78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 12:05   #62
Eto ja opet pijem sve osim matične mliječi - nisam alergična na propolis, krenula sam od 2-3 dc-a, pa ćemo vidit.
Di ste vi ostale?
__________________
Mjesto za sjest i odmorit
Nolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2010., 19:03   #63
Quote:
Nolina kaže: Pogledaj post
Eto ja opet pijem sve osim matične mliječi - nisam alergična na propolis, krenula sam od 2-3 dc-a, pa ćemo vidit.
Di ste vi ostale?
eto me dragička

ne kužim kako ti smeta mliječ a ne propolis? a dobro.. bitno je da piješ...

kod mene sve po starom... vidjeti ćemo kakav će biti ovaj ciklus u smislu dana bez spottinga... i tako jedino sam se opet prehladila...ali dobro...
__________________
Malička 24.10.2011
Jesen82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 21:34   #64
Ima li kakvih novostiiiii?

Ja opet (ne)čekam m.
Imam provjerene simptome: jedem čokoladu u abnormalnim količinama, piški mi se i spava
Nemojte vibrat, nekak mi te vibre baš ne nose sreću...
__________________
Mjesto za sjest i odmorit
Nolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2010., 14:02   #65
noli, a test? kaj nije vrijeme?
__________________
...imati dijete znači svom srcu dopustiti da se šeta izvan tijela...
midva is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2010., 16:10   #66
Noli je slatka
držim fige !!

ja nekak ne vjerujem u Tešića i njegovu tehniku, osobno nisma bila al je bila frendica koja par godine nemože ostati trudna, ustvari sad je problem u njemu.
Kaže da se dobro nasmijala, da kud sam ju to poslala da je dala hrpu love za tračak prirode a on joj je još reko i da kaj se sekira ako i ostane trudna da nije kraj svijeta ...

lik je prekomičan al ok, čitala sma i za puno pozitivnih slučajeva, pa .. ko ima nešto novaca zašto ne probat...
bakulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 10:07   #67
Quote:
midva kaže: Pogledaj post
noli, a test? kaj nije vrijeme?

Nije još...
Dođem u pon ujutro k tebi po test - onda će biti vrijeme
__________________
Mjesto za sjest i odmorit
Nolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2010., 11:43   #68
Quote:
Nolina kaže: Pogledaj post
Ima li kakvih novostiiiii?

Ja opet (ne)čekam m.
Imam provjerene simptome: jedem čokoladu u abnormalnim količinama, piški mi se i spava
Nemojte vibrat, nekak mi te vibre baš ne nose sreću...
kod mene ništa novoga... pijemo redovno terapiju ali se neredovito seksamo tako da nije baš čudno što menga dođe

bitku sa spottingom nisam još dobila... ali primjećujem da mi se lice jako popravilo i vidim razliku od prije... ciklus je 29 dana već dva mjeseca za redom...menga mi se defintivno skratila u trajanju.. sad imam 3,4 dana spottinga i max 4 dana menge.... nekad je znalo biti po 5,6 dana spottinga i još toliko menge... nekad i po 7...

znači ipak su mi se hormoni unormalili malo...

neću ti vibrati jer mi meni osobno idu na živce...samo ću ti poželjeti isto što i sebi želim
__________________
Malička 24.10.2011
Jesen82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 13:46   #69
drage moje!

jučer smo napravili kontrolni spermiogram!!! sa 15 milijuna smo došli na 78 milijuna! sve vrijednosti su bolje, sve! sada nam je nalaz asthenospermija prvog stupnja i po riječima biologice to je skoro pa uredan nalaz!!

ne mogu vam opisati sreću koju smo jučer osjećali!

Nama je Tešić pomogao... nekome je nekome nije... mi smo terapiju pili u potpunosti i točno kako je rekao i imamo još 2 tjedna za piti.

također zadnjih mjesec i nešto sitno muž pije c+zn i selen.

Svašta se piše o Tešiću, većinom ružno i negativno... ali ja ne žalim.. trudnoće nije bilo ali se sve toliko popravilo i moji ciklusi i njegovi nalazi... tolko su mu dobri da doktor kaže da bi bilo suludo ne probati par inseminacija sa tolkim poboljšanjem

i da nadodam, nama Tešić nije ništa obećavao i mi smo tome pristupili tako... probali nadajući se najboljem!

želim zahvaliti svim curama koje su me podržale u tome da idem i probam ne obazirajući se što piše.. hvala vam.. vi ste moji anđeli na ovom dugom i teškom putu

najveći, naj naj veći poljubac ide mojoj Petrici.. koja je svaki, svaki dan uz mene i koja je rekla neka idem, probam i ne razmišljam

Pero ljubavi volim te!
__________________
Malička 24.10.2011
Jesen82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 13:50   #70
jesenko moj, neopisivo mi je drago!!

ma sad ćemo mi tebi uskoro čestitati na temi "imam plus!", samo ćeš vidjeti!!!
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 13:57   #71
Quote:
lotus_flower kaže: Pogledaj post
jesenko moj, neopisivo mi je drago!!

ma sad ćemo mi tebi uskoro čestitati na temi "imam plus!", samo ćeš vidjeti!!!
ljubice hvala ti! jučer smo bili u sedmom nebu od sreće!

i napokon da smo se srele.. nadam se da si dobila moje smsove jer stalno mislim na tebe i Miu!

Idem sad pročitati vašu temu jer me nije bilo par dana
__________________
Malička 24.10.2011
Jesen82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 13:57   #72
Quote:
Jesen82 kaže: Pogledaj post
ljubice hvala ti! jučer smo bili u sedmom nebu od sreće!

i napokon da smo se srele.. nadam se da si dobila moje smsove jer stalno mislim na tebe i Miu!

Idem sad pročitati vašu temu jer me nije bilo par dana
jesam draga, sve sam dobila i hvala ti do neba na lijepim željama i riječima.
pusa najveća
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 14:05   #73
Quote:
lotus_flower kaže: Pogledaj post
jesam draga, sve sam dobila i hvala ti do neba na lijepim željama i riječima.
pusa najveća
ljubim vas draga!
__________________
Malička 24.10.2011
Jesen82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 15:01   #74
Jesenko moj, sretna sam ko malo dijete zbog vas
Neka vam bude sretno i drago mi je da ste otišli i probali i vjerovali da se ipak nešto bude pokrenulo.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da sljedeća AIH bude pun pogodak i da mi se ovo ljeto šepuriš sa trudničkim trbuščićem
__________________
moja tapkalica Jan može počet tapkat po parketu
petra30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 20:13   #75
Quote:
petra30 kaže: Pogledaj post
Jesenko moj, sretna sam ko malo dijete zbog vas
Neka vam bude sretno i drago mi je da ste otišli i probali i vjerovali da se ipak nešto bude pokrenulo.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da sljedeća AIH bude pun pogodak i da mi se ovo ljeto šepuriš sa trudničkim trbuščićem
ljubek moj
__________________
Malička 24.10.2011
Jesen82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 20:54   #76
Aleta i Lara hvala vam što ste se samnom danas toliko veselile

a Laro moja da me ti nisi u puno stvari gurala tko zna kako bi se stvari razvijale tako da hvala ti još jednom draga moja
__________________
Malička 24.10.2011
Jesen82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2010., 19:18   #77
Quote:
Jesen82 kaže: Pogledaj post
Aleta i Lara hvala vam što ste se samnom danas toliko veselile


čekaj samo, tek ćemo se veseliti kad nazoveš Maribor i javiš im da ti više ne treba termin!!!
__________________
Feel the fear but do it anyway...
lollol
aleta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2010., 19:53   #78
Quote:
aleta kaže: Pogledaj post


čekaj samo, tek ćemo se veseliti kad nazoveš Maribor i javiš im da ti više ne treba termin!!!
ah draga moja jedva čekam taj dan
__________________
Malička 24.10.2011
Jesen82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 11:38   #79
Bok svima! I ja sam zainteresirana za Tešićevu terapiju, samo mi je malo preskupa, pa si razmišljam da te sve sastojke nabavim nekako sama......nabavila sam sve( mliječ,propolis, med, ocat......)ali me je zbunilo što sam pročitala da cvjetni pelud ili ti prah djeluje na hormone i na plodnost dok to nisam pročitala kod mat. mliječi. Sad razmišljam da si kupim i tu pelud.

Jesen, zamolila bi te ako znaš ili ako piše na toj mliječi da li je to mješavina sa peludom ili čista mliječ. Ja sam si nabavila mliječ u liofiliziranom obliku ( 100% čista), pa neznam što sad jel treba ta pelud ili ne?
Razumijem i cijenu te terapije jer je mliječ jako skupa, samo što je kupujem po malo, ne moram odmah za tri mjeseca kupiti.
lera is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 14:19   #80
Quote:
lera kaže: Pogledaj post
Bok svima! I ja sam zainteresirana za Tešićevu terapiju, samo mi je malo preskupa, pa si razmišljam da te sve sastojke nabavim nekako sama......nabavila sam sve( mliječ,propolis, med, ocat......)ali me je zbunilo što sam pročitala da cvjetni pelud ili ti prah djeluje na hormone i na plodnost dok to nisam pročitala kod mat. mliječi. Sad razmišljam da si kupim i tu pelud.

Jesen, zamolila bi te ako znaš ili ako piše na toj mliječi da li je to mješavina sa peludom ili čista mliječ. Ja sam si nabavila mliječ u liofiliziranom obliku ( 100% čista), pa neznam što sad jel treba ta pelud ili ne?
Razumijem i cijenu te terapije jer je mliječ jako skupa, samo što je kupujem po malo, ne moram odmah za tri mjeseca kupiti.
mislim da čista mliječ nije al neću tvrditi jer nisam probala al koliko ja znam o mliječi i koliko sam pročitala što on daje to nije mliječ nego neka mješavina meda, cvjetnog praha i propolisa sa nekim malim postotkom matične mliječči ili tako neš
Jesen će znati bolje ipak

cvjetni prah ti neće škoditi ... ja ga pila za imunitet i općenito tako da ako i uzmeš mislim da ne škodi
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.

Zadnje uređivanje sly47 : 17.04.2010. at 14:31.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:19.