Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2013., 21:05   #21
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Kriminalac?
Zdravko Mamić je poslovni čovjek, i to iznimno uspješan.
stvarno? ja sam mislio da je on uposlenik neprofitne udruge građana koji radi za plaću od 10 000 kuna.

je li to definicija ''iznimno uspješnog poslovnog čovjeka''?
hulijo đuturum is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 21:23   #22
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Modric i Eduardo su sami pristali na takve ugovore. Sto je najbolje, danas imaju same rijeci hvale prema tom covjeku, cak je i Eduardo rekao da ne iskljucuje povratak u Dinamo, sto sigurno ne bi rekao da mu ista zamjera, a cak su i na sudu bili - na sudu na kojem je Mamic dobio prvostupanjsku presudu.

Prema tome, ako mu ONI, igraci, nista ne zamjeraju...tko smo mi da proturjecimo tome. Da su svi igraci protiv njega, onda bi i ja rekao cekaj malo tu nesto ne stima...ali ja u zivotu u novinama nisam procitao da je jedan igrac koji je igrao u Dinamo rekao ista protiv njega...nego jos i suprotno, svima je on "drugi otac". Prema tome, stvar rijesena. Ako valja njima, onda se nemamo mi sta bunuti. I kao sto sam rekao, dok god je Mamic toliko po medijima, pravi kriminalci se nemaju sto brinuti...
Al ajd ti objasni ovima koji misle da je Mamić najveće zlo u ovoj državi, da je najveći kriminalac ove države. Ne možeš, a koliko se puta pokušalo na lijepi način objasniti i stvari su jasne. Paranoja čini svoje.
LopiM is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 21:26   #23
Quote:
hulijo đuturum kaže: Pogledaj post
stvarno? ja sam mislio da je on uposlenik neprofitne udruge građana koji radi za plaću od 10 000 kuna.

je li to definicija ''iznimno uspješnog poslovnog čovjeka''?
Treba mu dodijeliti "zlatnu kunu". Dobitnici te nagrade znaju biti viđeni po županijskim sudovima i zatvorima.
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 21:37   #24
Quote:
hulijo đuturum kaže: Pogledaj post
stvarno? ja sam mislio da je on uposlenik neprofitne udruge građana koji radi za plaću od 10 000 kuna.

je li to definicija ''iznimno uspješnog poslovnog čovjeka''?
Cijenica je da je Dinamo pod njegovim vodstvom postao najuspjesniji klub u Hrvatskoj, da redovito osvaja trofeje, i da je ustrojio jednu od najboljih omladinskih skola u Europi, pa i u Svijetu, iz koje izlaze igraci koji se prodavaju za visemilijunske iznose. Nekad je Dinamo mogao biti sretan da proda kojeg igraca za 2 milijuna maraka, a danas je normalno da odlaze za 15-20 milijuna eura. Cak i onaj panj od Vide je prodan za 6 milijuna, i to samo na temelju renomea kojeg Dinamova skola ima. A ta skola redovito proizvodi izvanserijske talente. Ako to nije uspjeh, onda ne znam sto jest.
Dokazite mu konacno da je kriminalac, pa cu ga onda i ja zvati kriminalcem. Ali eno, Eduardo ga tuzi, pa izgubi spor.
John_Wayne is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 21:41   #25
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Cijenica je da je Dinamo pod njegovim vodstvom postao najuspjesniji klub u Hrvatskoj, da redovito osvaja trofeje, i da je ustrojio jednu od najboljih omladinskih skola u Europi, pa i u Svijetu, iz koje izlaze igraci koji se prodavaju za visemilijunske iznose.
http://www.index.hr/images2/MAMic-ideal11.jpg
__________________
"Tuđmanu bi ja oprostija da je priša u pedere, eto, da skratim priču.
A zamisli tek Mesića, on je pobijedija i 41. i 45. i 71. i 91. i 95. i 2000." - Casey
Buddhallah is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 21:44   #26
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Cijenica je da je Dinamo pod njegovim vodstvom postao najuspjesniji klub u Hrvatskoj, da redovito osvaja trofeje, i da je ustrojio jednu od najboljih omladinskih skola u Europi
Bez podrške politike taj klub bi gmizao na dnu tablice, a isto vrijedi i za Hajduk. Ovo su činjenice i molim te da priče o njegovoj uspješnosti okačiš mačku o rep jer smo svi vidjeli kao izgleda izlet Dinama u Europu.
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 21:46   #27
Quote:
Inox 18/10 kaže: Pogledaj post
Bez podrške politike taj klub bi gmizao na dnu tablice, a isto vrijedi i za Hajduk. Ovo su činjenice i molim te da priče o njegovoj uspješnosti okačiš mačku o rep jer smo svi vidjeli kao izgleda izlet Dinama u Europu.
Kako izgleda izlet Hajduka u Europu?

Ah da, nikako.
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 21:50   #28
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Cijenica je da je Dinamo pod njegovim vodstvom postao najuspjesniji klub u Hrvatskoj, da redovito osvaja trofeje, i da je ustrojio jednu od najboljih omladinskih skola u Europi, pa i u Svijetu, iz koje izlaze igraci koji se prodavaju za visemilijunske iznose. Nekad je Dinamo mogao biti sretan da proda kojeg igraca za 2 milijuna maraka, a danas je normalno da odlaze za 15-20 milijuna eura. Cak i onaj panj od Vide je prodan za 6 milijuna, i to samo na temelju renomea kojeg Dinamova skola ima. A ta skola redovito proizvodi izvanserijske talente. Ako to nije uspjeh, onda ne znam sto jest.
Dokazite mu konacno da je kriminalac, pa cu ga onda i ja zvati kriminalcem. Ali eno, Eduardo ga tuzi, pa izgubi spor.
činjenica je da je hdz pod vodstvom ive sanadera postao najuspješnija hrvatska stranka, da je dvaput pobijedio na izborima, ostvario visoke stope rasta, rekordno nisku nezaposlenost i da je podigao ugled hrvatske u svijetu. osim toga, doktor ivo sanader je i uspješan poslovni čovjek. to možemo vidjeti i po njegovoj impresivnoj zbirci satova i umjetnina.
hulijo đuturum is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 21:51   #29
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Kako izgleda izlet Hajduka u Europu?

Ah da, nikako.
Prije nego što quotaš pročitaj do kraja.

Mamić je grobar Hrvatskog nogometa i ti to vrlo dobro znaš samo se praviš grbav. Nakon što umre pamtit će ga samo zbog svojih javnih nastupa. Nikakvi rezultati neće biti upisani u njegovoj biografiji. Po uspješnosti u Europi još nije dostigao ni mrskog Canjugu kojega su svi zaboravili.
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 22:07   #30
Quote:
hulijo đuturum kaže: Pogledaj post
činjenica je da je hdz pod vodstvom ive sanadera postao najuspješnija hrvatska stranka, da je dvaput pobijedio na izborima, ostvario visoke stope rasta, rekordno nisku nezaposlenost i da je podigao ugled hrvatske u svijetu. osim toga, doktor ivo sanader je i uspješan poslovni čovjek. to možemo vidjeti i po njegovoj impresivnoj zbirci satova i umjetnina.
Protiv Sanadera je podignuto nekoliko optuznica, doduse pod politickim pritiskom, ali ipak je, a uz to je i nepravomocno osudjen. Kada protiv Mamica bude podignuta neka optuznica za kriminal onda ih mozemo usporedjivati. Sve do tada, Mamic je nevin covjek kojeg se svaki dan provlaci po novinama, a Linic posalje inspekciju i niti jednu jedinu krivu lipu ne uspiju otkriti. Zar ima itko normalan da misli da bi Dinamo nesto muljao, a svaki dan je pod povecalom citave ove danasnje politicke garniture...stalno se provlace nakakve muljaze po novinama, samo nikako da ih vec jednom otkriju...reklo bi se, puno price ni za sto.
John_Wayne is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 22:10   #31
Quote:
Inox 18/10 kaže: Pogledaj post
Prije nego što quotaš pročitaj do kraja.

Mamić je grobar Hrvatskog nogometa i ti to vrlo dobro znaš samo se praviš grbav. Nakon što umre pamtit će ga samo zbog svojih javnih nastupa. Nikakvi rezultati neće biti upisani u njegovoj biografiji. Po uspješnosti u Europi još nije dostigao ni mrskog Canjugu kojega su svi zaboravili.
Canjuga je imao sto puta bolju momcad i podrsku politike. Imao je na raspolaganju daleko vise novaca nego Mamic, mogao je dovesti koga je htio. A i poklopila se fantasticna generacija, u najboljim godinama, pa onda relativno frisko je rat zavrsio, nacionalni zanos i to...uglavnom, poklopilo se dosta toga i rezultat nije mogao izostati. Iako je mogao biti i bolji.
John_Wayne is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 22:15   #32
Da, stvarno fantastična generacija. Žuti, Mujčin, Mara, Cvita, Viduka... To je kao da su u Mamićevoj generaciji ostali Dudu, Modrić, Manđža, Ćorluka...

Jedino se to može Mamiću zamjeriti što ih nije ostavio al jebiga, kad je ponuda velika, razumno je da će ih prodati.
LopiM is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 22:23   #33
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Canjuga je imao sto puta bolju momcad i podrsku politike. Imao je na raspolaganju daleko vise novaca nego Mamic, mogao je dovesti koga je htio. A i poklopila se fantasticna generacija, u najboljim godinama, pa onda relativno frisko je rat zavrsio, nacionalni zanos i to...uglavnom, poklopilo se dosta toga i rezultat nije mogao izostati. Iako je mogao biti i bolji.
Kroz Mamićevu prčiju prošle su stotine milijuna eura pa se dogodio jedan veliki rezultatski falus. Neka mu Bandić pokloni cijeli proračun grada Zagreba i opet će biti zadnja rupa na svirali u Europi. Pa ima desetak klubova koji ima bolji score od Dinama sa mnogostruko manjim proračunom.
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 22:25   #34
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Protiv Sanadera je podignuto nekoliko optuznica, doduse pod politickim pritiskom, ali ipak je, a uz to je i nepravomocno osudjen. Kada protiv Mamica bude podignuta neka optuznica za kriminal onda ih mozemo usporedjivati. Sve do tada, Mamic je nevin covjek kojeg se svaki dan provlaci po novinama, a Linic posalje inspekciju i niti jednu jedinu krivu lipu ne uspiju otkriti. Zar ima itko normalan da misli da bi Dinamo nesto muljao, a svaki dan je pod povecalom citave ove danasnje politicke garniture...stalno se provlace nakakve muljaze po novinama, samo nikako da ih vec jednom otkriju...reklo bi se, puno price ni za sto.
pa je li mamić čovjek koji radi za plaću od 10 000 kuna ili je uspješan poduzetnik? koje je to njegovo poduzeće?


skupština koju on sastavlja i koja onda bira njega je ideal upravljanja udrugama kojem sve ostale udruge moraju težiti, iako, budimo realni, teško će biti dosegnuti takvu razinu organizacije.

''linićeve'' inspekcije su učinkovite kao i sve ostale aktivnosti ove vlasti. posebno kad inspektorici napiše rješenje po kojem se dinamom protupravno upravlja. pa se koji dan poslije sjeti da se zabunila i da je zapravo htjela napisati ''sve je za pet, samo treba kupit toaletnog papira''.
hulijo đuturum is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 22:43   #35
Quote:
Inox 18/10 kaže: Pogledaj post
Prije nego što quotaš pročitaj do kraja.

Mamić je grobar Hrvatskog nogometa i ti to vrlo dobro znaš samo se praviš grbav.

Ae, hrvatski klubovi inače igraju Ligu Prvaka i redoviti su u Ligi UEFA-e.

Hajduk nema Mamića, pa gdje je?
Rijeka nije imala Mamića, pa gdje je bila? OK, sad imaju Volpija, pa će nas zabavljati koju sezonu.

Gdje je Osijek?
Zagreb


Quote:
Inox 18/10 kaže: Pogledaj post
Nakon što umre pamtit će ga samo zbog svojih javnih nastupa. Nikakvi rezultati neće biti upisani u njegovoj biografiji. Po uspješnosti u Europi još nije dostigao ni mrskog Canjugu kojega su svi zaboravili.
Ovako nabrzaka, padaju mi nedavne dvije uzastopne sezone u kojima je Dinamo igrao Ligu Prvaka. Nažalost, ove sezone nisu imali sreće u zadnjoj utakmici kvalifikacija protiv bečke Austrije.

Znaš li ovako napamet koja je zadnja sezona a da Dinamo nije igrao nikakvo europsko natjecanje?
Ha?
Znaš li?
Eto, ja ne znam napamet.
Toliko o uspješnosti u Europi.



Da se na svemirske megauspjehe Dinamove omladinske škole i ne osvrćem.
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 22:50   #36
Uspjesi Dinamove skole su zaista svemirski. Oni redovito osvajaju turnire medju svojim vrsnjacima, u dvobojima sa najbolim klubovima svijeta. Do dolaska Mamica te skole nije bilo nigdje. Niti jedan jedini nogometas se nije proizveo iz te skole, osim ajde Darija Simica. Danas se talenti proizvode na traci, i tinejdžeri prodavaju za 15 milijuna eura. Tko je za to zasluzan ako ne onaj tko vodi klub i koji je znao postaviti na odgovorna mjesta ljude koji ce znati kako se radi posao.
John_Wayne is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 22:52   #37
Quote:
hulijo đuturum kaže: Pogledaj post
pa je li mamić čovjek koji radi za plaću od 10 000 kuna ili je uspješan poduzetnik? koje je to njegovo poduzeće?
Covjek uspjesno vodi jedan nogometni klub. A nogometni klub je kao poduzece, ako ga dobro ne vodis, propadne. Uostalom, sto vise ova politicka garnitura ne uvede Dinamu porez na dobit, sto cekaju?! Jednim jedinim zakonom, mogu od Dinama napraviti pravo poduzece koje placa porez na dobit, i tad ce valjda svi bit sretni i zadovoljni.
John_Wayne is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 23:14   #38
Svemirski klubovi poput Chernomoretsa, Maribora i Ludogoreca igraju u drugom krugu UEFE. Stvarno mi se neda natezati s ograničenim ljudima jer je Dinamo u EU okvirima k*** od kluba i statistika to pokazuje. Vjerojatno se vi natječete s Željezničarima, Zvezdama i takvim sirotinjskim klubovima koje vaš gazda obožava. Over and out jer ovo ne pripada pdf politici.
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 23:32   #39
Quote:
Inox 18/10 kaže: Pogledaj post
Svemirski klubovi poput Chernomoretsa, Maribora i Ludogoreca igraju u drugom krugu UEFE.
Černomorec je prije dvije godine bio drugoligaš.
Maribor? Prošle sezone ih guzio Mamićev Dinamo.
Ludogorec? Prošle sezone ih također naguzio Mamićev Dinamo.

Inače, veleuspješni Ludogorec se čak dvije sezone (ovu i prošlu) uspio kvalificirati za bilo koji oblik europskog klupskog nogometa.



Dinamo je za takve smiješne klubiće Real Madrid.
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 23:57   #40
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Černomorec je prije dvije godine bio drugoligaš.
Maribor? Prošle sezone ih guzio Mamićev Dinamo.
Ludogorec? Prošle sezone ih također naguzio Mamićev Dinamo.

Inače, veleuspješni Ludogorec se čak dvije sezone (ovu i prošlu) uspio kvalificirati za bilo koji oblik europskog klupskog nogometa.



Dinamo je za takve smiješne klubiće Real Madrid.
PS

C/P sve ovo na pdf nogomet.
__________________
U ratu s demagozima.
Inox 18/10 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:35.