Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.08.2017., 17:45   #41
Quote:
dalal kaže: Pogledaj post
Stvar je u tome što ona ovdje sasvim drugačije zrači... veselo, iz lica joj zrači svjetlost, oči su joj žive, živahne. OK, sad vidimo Camillicu na koju je Čarli pao. Očito nije uvijek bila stara baba.
Kažu da je bila puna duha i omiljena u društvu. Hm, baš je život čudan.
Quote:
Hello kaže: Pogledaj post

meni je ona divna
Shelley je čudnjikava i djeluje pomalo vanzemaljski. To je valjda od Urana u blizini Sunca. Ajde, nije baš da je rugoba, ali svakako nije lijepa...ružnjikava je i malo čudna, kako rekoh.

Quote:
DACollekt kaže: Pogledaj post
Naomi Grossman https://www.astro.com/astro-databank/Grossman,_Naomi

Dominira škorpion (podznak i mjesec), također Mars u jarcu (kvadrat pluton te opozicija saturn), a pluton koji je vladar asc je žarište t-kvadrata (Pl/Ma/Sa)



Ju, ovo mi je baš neki Pluton! Vidi oči! Pa i Saturn je jako primjetan: zagasit ten, malo jarčevska fizionomija (nos, zubi).

Ona mi baš odgovara ovom astrološkom opisu Pl/Ma/Sa.
__________________
Riječi koje govoriš postaju kuća u kojoj živiš.
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 18:02   #42
Quote:
SubSV kaže: Pogledaj post
Ima još glumica koje nisu klasične ljepotice pa ih kamera voli tj. uspjele su napraviti karijeru - Frances McDormand, Anjelica Houston.

Keira ima cudan osmijeh, lijepa je ali toliko se široko nasmije da ta celjust dođe u prvi plan.
Inače se takve četvrtaste celjusti smatraju više muškim obilježljem tj idu pod muške crte lica ali sam čitala da je taj oblik lica jako fotogeničan tj zahvalan je za fotografiranje - zato toliko puno glumica i modela ima upravo takav oblik lica.
Da, nekad se ovalni oblik lica smatrao za najljepši, zadnjih godina je to četvrtasti.
Quote:
jagodica_bobica kaže: Pogledaj post
keira knightley na temi gabora?
meni je ona prekrasna.
kad se već njeno četvrtasto lice povezuje s gaborastim izgledom, čekam da se tu nađe i grace kelly koja je još i dvostruki škorpion (izgon venere).
A gdje piše da sam je zbog čeljusti stavila na temu, drugi su spominjali to. Meni je ona sva neprivlačna, žgoljava sa preserans stavom i presiva kao na rubu života i smrti. Šminka čini čuda, kad ostari znat ćete o čemu sam pričala. https://s-media-cache-ak0.pinimg.com...bfd02c4ffb.jpg



Naravno da Grace Kelly neće završiti na ovoj temi jer ona je imala lijepe crte lica.

Ovi "gabori" možda i ne bi bili tu da su bili interesirani za izgled, da im je zubar podario ljepši osmijeh, da su njegovale lice, našle odgovarajuću šminku itd, međutim nije ih briga i to je ok. Zato ja stavljam zamaskirane gabore.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 18:38   #43
Evo Jocelyn Wildenstein je na prvom mjestu top ten ružnih žena.

Jesu li sad svi sretni?!

Ovako je izgledala prije operacija https://www.thesun.co.uk/wp-content/...trip=all&w=960
http://i3.mirror.co.uk/incoming/arti...ildenstein.jpg
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 21:45   #44
Quote:
Ruby-Soho kaže: Pogledaj post
Da, nekad se ovalni oblik lica smatrao za najljepši, zadnjih godina je to četvrtasti.

ne bih se složila, ovalno lice je idealni oblik lica po zlatnom rezu. nema se tu šta smatrat kad uz njega sve najbolje pristaje i svako šminkanje i friziranje ide ka stvaranju ovala. s obzirom da je kockasti oblik oblik kod kojega je naglašena čeljust, on pogrubljuje lice i daje muževniji izgled pa ipak ljepše stoji muškarcima.
ove žene koje se operiraju zato jer su psihički nestabilne mi nisu za ovu temu, meni je svaka druga operirana gabor.
sad sam tek vidjela i chloe sevigny, sami šokovi. i ona mi je privlačna ženska i bome stvarno nije ružna.

ta riječ gabor je tako grozna i baš mi ju je ružno čuti i ikoga tako nazvati, no, da, snažna je i dobro može dočarati nečiji izgled.
nemam datum rođenja pa ne znam niti podznak, no evo možda nekog tko bi se uklopio u taj gaborasti izgled, iako je meni tip privlačan (ima mi dosta tih objektivno nelijepih i ružnjikavih, a privlačnih), a to je joaquin phoenix. baš ima nešto demonsko u izgledu, što nimalo ne čudi s obzirom na snažan upliv plutona odnosno škorpiona. konjunkcica od planeta u škorpionu ;sunce, venera, mars, uran i merkur. nije ni njemu lako.
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 13:31   #45
@ ruby

Ovo nije tema plastičnih operacija i individua koje su svoj izgled trajno izmijenile na neprirodan/radikalan način, temu za to već imamo.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 15:47   #46
meni su sve ove žene koje ste stavili više manje nelijepe. ( slažem se da ovakvi "plastični" slučajevi nisu za ovu temu, prije za neku o bolestima )

@ruby soho, i meni je keira izrazito iritantna i nelijepa. nije gabor kategorija, ali....

fun fact, dijelimo sve osobne planete i zračni mjesec.

ali ja sam rođena za vrijeme punog venerinog mjeseca bez saturnovog utjecaja i dojam je skroz drugačiji.
nit kockasta, nit suhonjava. mršava da, ali pupasta.

nas dvije bi bile dobar primjer koliko saturn mijenja sliku. (između ostalog).
__________________
short circuit
rubylee is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 17:07   #47
Quote:
jagodica_bobica kaže: Pogledaj post
ne bih se složila, ovalno lice je idealni oblik lica po zlatnom rezu. nema se tu šta smatrat kad uz njega sve najbolje pristaje i svako šminkanje i friziranje ide ka stvaranju ovala. s obzirom da je kockasti oblik oblik kod kojega je naglašena čeljust, on pogrubljuje lice i daje muževniji izgled pa ipak ljepše stoji muškarcima.
To sad Hollywood promovira kvadratna lica kao najidealnija, dobar je za fotografiranje i kamere, za igru svjetla i sjene.


Quote:
nemam datum rođenja pa ne znam niti podznak, no evo možda nekog tko bi se uklopio u taj gaborasti izgled, iako je meni tip privlačan (ima mi dosta tih objektivno nelijepih i ružnjikavih, a privlačnih), a to je joaquin phoenix. baš ima nešto demonsko u izgledu, što nimalo ne čudi s obzirom na snažan upliv plutona odnosno škorpiona. konjunkcica od planeta u škorpionu ;sunce, venera, mars, uran i merkur. nije ni njemu lako.
Meni je Joaquin P. jedan od rijetkih privlačnih muškaraca, većina su neprivlačni.

Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
@ ruby

Ovo nije tema plastičnih operacija i individua koje su svoj izgled trajno izmijenile na neprirodan/radikalan način, temu za to već imamo.
Ok, izbriši, i da sam htjela nisam mogla staviti na tu temu plastičnih o.ne bi je našla do proljeća 2021.

Quote:
rubylee kaže: Pogledaj post
@ruby soho, i meni je keira izrazito iritantna i nelijepa. nije gabor kategorija, ali....

fun fact, dijelimo sve osobne planete i zračni mjesec.

ali ja sam rođena za vrijeme punog venerinog mjeseca bez saturnovog utjecaja i dojam je skroz drugačiji.
nit kockasta, nit suhonjava. mršava da, ali pupasta.

nas dvije bi bile dobar primjer koliko saturn mijenja sliku. (između ostalog).
Napokon netko tko se slaže sa mnom.

Ni mogu se sjetiti baš gabora, samo manje privlačnih žena.
Npr:Rosie O'Donnell Meni nije gabor, čak mi je simpatična, ali eto nije nešto privlačna i na nekim slikama je gabor.


https://peopledotcom.files.wordpress...40-1.jpg?w=440

Zanima me jer je na temi neženja pisano da žene kojima su mjesec i venera u neskladu ne osjećaju se dobro ni u ulozi žene i majke. Njoj su opoziciji, da li to vrijedi samo kod tradicionalnog poimanja uloge žene, ili je ona nadišla svoje aspekte budući da je u istospolnom braku, ili se ona općenito osjeća loše kao žena bez obzira koje je seksualne orijentacije?
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 21:16   #48
Post uloga Saturna i Plutona za izgled

Cesto ste na ovoj temi pominjali aspekt Saturna i Plutona (konkretno konjunkciju i vezu sa Asc) kao presudan za tzv. gabore.

Da li skladan aspekt tj. trigon ove dvije planete mogu znaciti: sto starija (Saturn) to privlacnija, fatalnija (Pluton)?
__________________
Moja natalna karta
Katunjanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 22:37   #49
Kome privlacnija i fatalnija? Arheolozima.
Postoje ljudi koju svoju starost nose bolje nego sto su nosili mladost, ali ne znam koji aspekti na to utjecu.
Za vezu Saturn/Pluton vrijeme bi mozda moglo oslikati moc na izgledu - pa kome to bude fatalno - bude.
nimfaKalipso is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 22:42   #50
Quote:
Katunjanka kaže: Pogledaj post
Cesto ste na ovoj temi pominjali aspekt Saturna i Plutona (konkretno konjunkciju i vezu sa Asc) kao presudan za tzv. gabore.

Da li skladan aspekt tj. trigon ove dvije planete mogu znaciti: sto starija (Saturn) to privlacnija, fatalnija (Pluton)?
Rekla bih da te dvije planete u bilo kojoj kombinaciji uopće ne govore o ljepoti ili privlačnosti (niti fatalnosti).

Svakako je uvijek bolje i lagodnije imati trigon nego kvadraturu ili konjukciju loših ili teških planeta, ali mislim da odnos Sa i Pl ne može govoriti o dobrom izgledu i privlačnosti, odn. da nema veze s tim.

Uz to, meni je ova teza o fatalnosti Plutona u smislu privlačnosti drugom spolu malo zastarjela i nekako 'napumpana' da tako kažem. Pl govori o moći, moći i za destrukciju i za regeneraciju, dakle velikoj snazi koja može biti i (zlo)upotrebljena na razne načine, no privlačnost u fizičkom smislu ne vidim nužno, kao ni tu neku "fatalnost" drugom spolu.
__________________
Riječi koje govoriš postaju kuća u kojoj živiš.
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 08:10   #51
Quote:
Katunjanka kaže: Pogledaj post
Cesto ste na ovoj temi pominjali aspekt Saturna i Plutona (konkretno konjunkciju i vezu sa Asc) kao presudan za tzv. gabore.

Da li skladan aspekt tj. trigon ove dvije planete mogu znaciti: sto starija (Saturn) to privlacnija, fatalnija (Pluton)?
iz osobnog primjera konjukcije Plutona na vladara Ascendenta,mogu reći da mi je Pluton donio nekakav x faktor privlačnosti:kažu da sam lijepa žena i da imam ono nešto što se ne može definirati.
Ja mogu to astrološki objasniti,ali nije tema za to.

Saturn u trigonu na Veneru u Jarcu me s godinama pomlađuje.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 10:25   #52
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
iz osobnog primjera konjukcije Plutona na vladara Ascendenta,mogu reći da mi je Pluton donio nekakav x faktor privlačnosti:kažu da sam lijepa žena i da imam ono nešto što se ne može definirati.
Ja mogu to astrološki objasniti,ali nije tema za to.

Saturn u trigonu na Veneru u Jarcu me s godinama pomlađuje.
Kak znaš da je do Plutona, možda na asc-u daje opsjednuće sobom i izgledom.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 10:53   #53
a što kad imaš sve te aspekte koje ste spominjali i izgledaš kao tipična vaga, zapravo kombinacija djevice i vage po astrološkim opisima?
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 11:03   #54
Quote:
Ruby-Soho kaže: Pogledaj post
Kak znaš da je do Plutona, možda na asc-u daje opsjednuće sobom i izgledom.
otići ćemo off jer da bih objasnila utjecaj Plutona na vladara Asc,morala bih to objasniti na temi Pluton i njegovi aspekti.Obzirom da mi je vladar Asc Mjesec,to je kod mene kao neka mijena s finim balansom,ili mješavina krhkosti, ranjivosti i nekakve snage,više seksualne.I nije mi ništa na Asc, prvo polje mi je prazno.

Nimfa Calipso je to dobro naglasila na svom postu gabora.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 11:10   #55
meni ova rosie o'donnel djeluje kao tipična riba (nemam pojma je li riba ali neptunovska faca), keira i sjp su baš ovnice, kao i camilla


po mom mišljenju previše marsa daje muškobanjastost. one nosate što ste stavljale su mi baš nekako prenaglašeni mars tipovi.

amy winehouse mi je kombinacija ribe i ovna što se fizičkog izgleda tiče. nemam pojma što su po horoskopu

glen close mi je pravi saturn tip
NiktaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 11:16   #56
Odlicna tema

I ja tu spadam. Dominantni skorpion, pluton u 1. kuci, konjukcija venere i plutona.

Necu bas stavit svoju fotku hehe
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 11:22   #57
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
otići ćemo off jer da bih objasnila utjecaj Plutona na vladara Asc,morala bih to objasniti na temi Pluton i njegovi aspekti.Obzirom da mi je vladar Asc Mjesec,to je kod mene kao neka mijena s finim balansom,ili mješavina krhkosti, ranjivosti i nekakve snage,više seksualne.I nije mi ništa na Asc, prvo polje mi je prazno.

Nimfa Calipso je to dobro naglasila na svom postu gabora.
aha, konjukcija vladara asc na pl, zaletjela sam se. Meni je konjukcija vladara asc na vladara osme, možda je to slično.

Quote:
NiktaX kaže: Pogledaj post
meni ova rosie o'donnel djeluje kao tipična riba (nemam pojma je li riba ali neptunovska faca), keira i sjp su baš ovnice, kao i camilla


po mom mišljenju previše marsa daje muškobanjastost. one nosate što ste stavljale su mi baš nekako prenaglašeni mars tipovi.

amy winehouse mi je kombinacija ribe i ovna što se fizičkog izgleda tiče. nemam pojma što su po horoskopu

glen close mi je pravi saturn tip
Rosie O'Donell je taman na nultom stupnju ovna, zamalo riba.

@narikača: čekamo
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 13:10   #58
Izbrisano je nekoliko postova jer je tema otišla laganini u oftopičarenje.

Ovakav tip teme ima donekle smisla kada je potkrijepljen slikama i primjerima, pisanje samih aspekta iz vlastitih karata nema preveć smisla na ovakvoj temi. Da ne velim da su ljudi općenito subjektivni glede svog izgleda što nama korisnicima foruma kada čitamo ništa korisnog ne donosi. Naravno da sve možete potkrijepiti svojim iskustvima, ali probajte to napraviti u domeni astrološke simbolike, slikama i primjerima iz života.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 14:44   #59
Quote:
Ruby-Soho kaže: Pogledaj post
Napokon netko tko se slaže sa mnom.
prestat ću se slagat s tobom. samo ovnice stavljaš.

Quote:
Ni mogu se sjetiti baš gabora, samo manje privlačnih žena.
Npr:Rosie O'Donnell Meni nije gabor, čak mi je simpatična, ali eto nije nešto privlačna i na nekim slikama je gabor.
https://1835441770.rsc.cdn77.org/sta...1/01/rosie.jpg
joj, daleko od toga da je simpa, najobičnija agresivna lajavica.

ono što mi je kod nje zanimljivo da iako je ovan/blizanac, saturn aspektira i veneru i mjesec, ona je oduvijek bucka. valjda zbog ovog jupitera istaknutog na MC.

a ribičastost joj je od marsa u ribama ( vladar sunca i venere)

da se ne krevelji toliko, da je malo mršavija, stilizirana mogao bi se malo vidjeti i taj njen mjesec u vagi.https://newimages.bwwstatic.com/colu...reunnamed3.jpg

Quote:
Zanima me jer je na temi neženja pisano da žene kojima su mjesec i venera u neskladu ne osjećaju se dobro ni u ulozi žene i majke. Njoj su opoziciji, da li to vrijedi samo kod tradicionalnog poimanja uloge žene, ili je ona nadišla svoje aspekte budući da je u istospolnom braku, ili se ona općenito osjeća loše kao žena bez obzira koje je seksualne orijentacije?
kad venera vlada mjesecom, nema baš nesklada ( bar ga ja ne osjećam )
rosie se realizirala i kao majka i kao supruga. ( ok, ne znam baš terminologiju u istospolnim brakovima, svakako u dugogodišnjem braku, dosta usvojene djece i jedno koje je partnerica rodila uz pomoć donora)
happy family
Quote:
Katunjanka kaže: Pogledaj post
Cesto ste na ovoj temi pominjali aspekt Saturna i Plutona (konkretno konjunkciju i vezu sa Asc) kao presudan za tzv. gabore.

Da li skladan aspekt tj. trigon ove dvije planete mogu znaciti: sto starija (Saturn) to privlacnija, fatalnija (Pluton)?
već su ti odgovorili, ja bi samo rekla da nijedan planet ili aspekt nije presudan za ništa, pa tako ni za izgled. koliko god ima primjera da saturn poružnjuje, ima i onih gdje se iskazuje kao primjer klasične ljepote. saturn je i simetrija, a za mnoge bez nje nema ljepote.
temu, bar ja, shvaćam kao zabavnu igru astrološkim stereotipima.

aspekti saturna na osobne planete može donijeti ovo "što starija, to bolja" ili realno, dobar izgled/ držanje u starijoj dobi.
__________________
short circuit
rubylee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2017., 14:50   #60
Quote:
rubylee kaže: Pogledaj post

aspekti saturna na osobne planete može donijeti ovo "što starija, to bolja" ili realno, dobar izgled/ držanje u starijoj dobi.
U starijoj dobi izgled više ne igra ulogu, bez obzira koliko "dobar" bio. Saturn tada donosi druge kvalitete.

a da pređete malo na muške gabore ?
nan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:47.