Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2017., 10:09   #321
Jedina koju sam ja ikada gledala je brazilska sapunica u kojoj vlasnik plantaže oženi bivšu Madame koja se poslije spetljala s njegovim sinom. Krasna serija, proširila mi je vokabular jer sam naučila riječ bordel i stekla liberalne stavove prema prostituciji.
__________________
I’m a trainwreck of a human being, but I’d make a good cat.
Sloppy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 10:32   #322
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
šta ove dvije su bile dobre i one su umrle, a zločesta se prerušila u dobru i jedina preživjela?
Ne, preživjela je jedna dobra i prerušena zločesta koliko se sjećam
Ostao cliffhanger za još 100 epizoda
pipi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 10:35   #323
Quote:
pipi21 kaže: Pogledaj post
Ne, preživjela je jedna dobra i prerušena zločesta koliko se sjećam
Ostao cliffhanger za još 100 epizoda
Ne zna se dan danas koja je prezivjela, bas skolski primjer cliffhangera, jebo im ja mater deskarados infelises
Sjecam se scene ko danas, "Maria Gualdalupe" lista s tim svojim muzem neki album sa slikama i krupni kadar njene face i popravi si obrve malim prstom ka sta je radila Maria Paola i nabaci onaj evil grin i onda FIN!!!!
Sok i nevjerica!

Edit: evo ga!!!!
El intrigante final!!!

https://youtu.be/vr4UhQp8sGI

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 11:47   #324
Aqua porfavor. Mi ustenjas un pokito suhito. No puedo mas. Yo dehidrar.
astor pec is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 12:17   #325
Quote:
sonja:) kaže: Pogledaj post
Ne zna se dan danas koja je prezivjela, bas skolski primjer cliffhangera, jebo im ja mater deskarados infelises
Ma Maria Paola je preživjela. Ok, mogli su scenaristi okrenuti priču u bilo kojem smjeru, ali kao dali su naslutiti da je to evil sister.
Ko u Inception sa onim zvrkom na kraju ako si gledala, podsjetilo me ... kao neka gledatelj zaključi sam. Zanimljivo je (u stvari nije) da mi je to jeftina fora u Inception ali u španjolskoj sapunici... uuu jebate koji dobar kraj.

Lijepa mi je Lucero, već sam zaboravila na nju. Guapa mučača.
pipi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 12:26   #326
Quote:
pipi21 kaže: Pogledaj post
Ma Maria Paola je preživjela. Ok, mogli su scenaristi okrenuti priču u bilo kojem smjeru, ali kao dali su naslutiti da je to evil sister.
Ko u Inception sa onim zvrkom na kraju ako si gledala, podsjetilo me ... kao neka gledatelj zaključi sam. Zanimljivo je (u stvari nije) da mi je to jeftina fora u Inception ali u španjolskoj sapunici... uuu jebate koji dobar kraj.

Lijepa mi je Lucero, već sam zaboravila na nju. Guapa mučača.
U ja sam pogledala prije par godina kad je isla kod nas, prvih jedno 50ak epizoda one neke kad je krenila sa Lucero, Čunga Lunga je bio glavni a negativka je bila Gabi Spanic. Bas ono, stellar ekipa. Naravno, Čunga i Lucero djevci sa 40+ godina Al zaslo je u dosadu pa sam odustala. Isto neki rancevi, konji i to
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 15:07   #327
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Kako je završila ta serija s tri blizanke? To sam nešto gledala ali se uopće ne sjećam.
Lazos de Amor
Aqui lo tienes
__________________
Heartbreak Hotel
LOST01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 18:23   #328
Quote:
Sloppy kaže: Pogledaj post
Jedina koju sam ja ikada gledala je brazilska sapunica u kojoj vlasnik plantaže oženi bivšu Madame koja se poslije spetljala s njegovim sinom. Krasna serija, proširila mi je vokabular jer sam naučila riječ bordel i stekla liberalne stavove prema prostituciji.
I ja sam to gledala, ako se ne varam. Zapravo, baš sam pratila.
Quote:
pipi21 kaže: Pogledaj post
Ma Maria Paola je preživjela. Ok, mogli su scenaristi okrenuti priču u bilo kojem smjeru, ali kao dali su naslutiti da je to evil sister.
Ko u Inception sa onim zvrkom na kraju ako si gledala, podsjetilo me ... kao neka gledatelj zaključi sam. Zanimljivo je (u stvari nije) da mi je to jeftina fora u Inception ali u španjolskoj sapunici... uuu jebate koji dobar kraj.

Lijepa mi je Lucero, već sam zaboravila na nju. Guapa mučača.
Ma vraga je Maria Paola preživjela. Ne može zločesta postati dobra. A i teško je u onom skučenom vremenu urediti njezinu frizuru, šminku i tako dalje. Ja sam to više shvatila da je preživio njezin duh, blizanačka povezanost i to.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 20:21   #329
La primera telenovela que recuerdo era Casandra.
O nekoj gitani.slabo se sjecam necesito que guglar un poco. Entonces Rosa salvaje, Los ricos lloran tambien, El imperio de cristal...dios mio que vieja soy.
sulavezi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 20:32   #330
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
I ja sam to gledala, ako se ne varam. Zapravo, baš sam pratila.

Ma vraga je Maria Paola preživjela. Ne može zločesta postati dobra. A i teško je u onom skučenom vremenu urediti njezinu frizuru, šminku i tako dalje. Ja sam to više shvatila da je preživio njezin duh, blizanačka povezanost i to.
Ma nije postala dobra nego ih je prevarila sve. Ti si ošla u metafiziku.
Još ću na kraju naći tu sapunjaru da ju s odmakom od dva desetljeća ponovno pogledam
pipi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 21:18   #331
Quote:
pipi21 kaže: Pogledaj post
Ma nije postala dobra nego ih je prevarila sve. Ti si ošla u metafiziku.
Još ću na kraju naći tu sapunjaru da ju s odmakom od dva desetljeća ponovno pogledam
O tome se radi - ne može se netko zločest pretvarati da je dobar do kraja života, posebno žena koja je voljela skupe stvari, a trebala bi živjeti skromno jer je takva. Vidjeli smo njezino tijelo, meni se čini. To bi značilo da je ubila Mariu Guadalupe, preobukla je i našminkala u sebe (ispeglala joj kosu - dugu, dugu kosu), svoju nakovrčala, skinula šminku itd. To nije moguće u tom vremenu u kojem se sve događalo. To su ubacili samo da se o seriji i nakon 20 godina priča. Ali nije ona preživjela.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 22:42   #332
Quote:
Sloppy kaže: Pogledaj post
Jedina koju sam ja ikada gledala je brazilska sapunica u kojoj vlasnik plantaže oženi bivšu Madame koja se poslije spetljala s njegovim sinom. Krasna serija, proširila mi je vokabular jer sam naučila riječ bordel i stekla liberalne stavove prema prostituciji.
ova? https://pt.wikipedia.org/wiki/For%C3%A7a_de_um_Desejo


U moje vrijeme ovu su svi gledali https://www.youtube.com/watch?v=Z9yVIG3VQIE
serija je imala odličan soundtrack
Maria Lola, Chachi la loca, Alcon Luna, tia Isabel, Marcia, Atilio

ay dios mio que lindas memorias


Ovu nikad nisam gledala ali ovaj chick fight je jednostavno šou https://www.youtube.com/watch?v=ULoo3LsOgqg
__________________
Stalno padam na ispitima, proklete stolice.
Kvija is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 22:57   #333
Ma nema do catfighta ove dvije
https://www.youtube.com/watch?v=gpxw3gI97dY

https://www.youtube.com/watch?v=nW0mK81UTG8
Najjači mi je blejkov rikverc i faca.
Dammy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 13:34   #334
Quote:
Kvija kaže: Pogledaj post

Ovu nikad nisam gledala ali ovaj chick fight je jednostavno šou https://www.youtube.com/watch?v=ULoo3LsOgqg
Que es esto, Dios mio?
__________________
Heartbreak Hotel
LOST01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 13:57   #335
Isuse, stoj na rukama!! Skoro ko kill bill.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 14:22   #336
hahahaha, ovo je najbolje ikad
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 14:24   #337
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Isuse, stoj na rukama!! Skoro ko kill bill.
Baš, skoro.
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 16:52   #338
Ajjj, Dijos mijo e santa virhen de Guadalupe, ovo sa stojem na rukama i headlockom je nešto najbolje što sam u zadnje vrijeme vidjela. Esta insertidumre, esta tension!!!

Mučačas, ima li još uvijek na TV-u tih sapunjara i na kojem programu? Đo nesesito eso en mi vida!
__________________
Girl, you'll be a woman soon...
MrsWallace is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 17:11   #339
Meksičke već dugo ne vidjeh. Samo turske koliko ja znam. I bila je ona jedna indijska s pijanim kamermanom.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 18:32   #340
Ima na hrtu u tradicionalnom terminu.

Ovaj mortal kombat
__________________
Komm damit klar Kite dancing in a hurricane. 2+2=0 After all this time? Always. ♡
Nije nego
warpedcat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:42.