Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Chat teme

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.06.2017., 14:33   #1
Umorna od OkCupida, Badooa i ostalih str.

Predajem se. Nema tamo ništa za mene.

Kažu da to koriste ljudi koji nemaju puno slobodnog vremena. Meni djeluje da to koriste ljudi koji ne znaju kud bi sa sobom i ne žele ništa ozbiljno ili su fanatici koji bi se odmah ženili jer imaju nekih problema sa sobom.

Zadnji pokušaj mi je dosadio prije nego je počeo. FWB koji nema smisla, djetinjasti odnos i natezanje, ali i dosada.

Kako vama ide tamo? Jeste uspjeli ikad ući u kvalitetnu vezu s nekim otamo?
Maria34 is offline  
Old 09.06.2017., 14:51   #2
Ti očito imaš neki drugi problem koji nije vezan uz stranice za dopisivanje i druženje jer stranice i ljudi koji su tamo nisu krivi za tvoj neuspjeh.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 09.06.2017., 14:54   #3
Moraš stavljati bolje slike. Da li imaš slike sebe u pozi patka lica? Ispupčene usne kao da si patka? To bi ti moglo pomoć da pronađeš ono kaj te zanima.
Joshua is offline  
Old 09.06.2017., 15:57   #4
Što su Hikiji? Iskreno, preko tih stranica dosad imam jedno poznanstvo s osobom koja se pokazala ugodna, ali dvije stvari mi nisu išle u korist nečeg konkretnijeg. Ostatak osoba je većinom u rangu da niti ne pokušava odgovorit na poruku, ili poprilično očito traži partnera(u smislu dečka/muža/oca djeci), majke s kojima je seks izričito tabu tema, a ostatak komunikacije vješto sabotiraju.


Poanta je da većina primjeti da puno školjki treba otvoriti da se nađe biser(kod oba spola to primjetim), i da zapravo ostaje dojam da je puno više čudnih osoba nego u RL.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 09.06.2017., 16:01   #5
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Što su Hikiji? Iskreno, preko tih stranica dosad imam jedno poznanstvo s osobom koja se pokazala ugodna, ali dvije stvari mi nisu išle u korist nečeg konkretnijeg. Ostatak osoba je većinom u rangu da niti ne pokušava odgovorit na poruku, ili poprilično očito traži partnera(u smislu dečka/muža/oca djeci), majke s kojima je seks izričito tabu tema, a ostatak komunikacije vješto sabotiraju.


Poanta je da većina primjeti da puno školjki treba otvoriti da se nađe biser(kod oba spola to primjetim), i da zapravo ostaje dojam da je puno više čudnih osoba nego u RL.
Ljubavni ugriz
calea is offline  
Old 09.06.2017., 16:01   #6
Mislim da zeni na Badoo ili bilo kojoj stranici nije tesko tj. lakse je nego muskarcu pronaci nekog.
E sad...ovisi koliko si realna u trazenju nekog tko ti bas pase. Dosta sam visio tamo i svasta procitao.
Pa eto i ja bih volio jednu prekrasnu zenu u svakom pogledu ali pitanje je koliko sam bas ja u rangu sa
jednom takvom. Slazem se da ima dosta ljudi koji samo krate svoje vrijeme tamo. Osim toga kao i uzivo...i na
tim stranicama posebno ima raznih cudaka. Pokusaj na nekim drugim mjestima...kao ovaj forum ili neki oglas...mozda ti
se posreci.
suhi13 is offline  
Old 09.06.2017., 16:06   #7
Quote:
suhi13 kaže: Pogledaj post
Mislim da zeni na Badoo ili bilo kojoj stranici nije tesko tj. lakse je nego muskarcu pronaci nekog.
E sad...ovisi koliko si realna u trazenju nekog tko ti bas pase. Dosta sam visio tamo i svasta procitao.
Pa eto i ja bih volio jednu prekrasnu zenu u svakom pogledu ali pitanje je koliko sam bas ja u rangu sa
jednom takvom. Slazem se da ima dosta ljudi koji samo krate svoje vrijeme tamo. Osim toga kao i uzivo...i na
tim stranicama posebno ima raznih cudaka. Pokusaj na nekim drugim mjestima...kao ovaj forum ili neki oglas...mozda ti
se posreci.
Mislim da je lakše ako ideš logikom da je više ikakvih prilika dostupnih za bilo što, ali koliko je zapravo prilika za ono što pojedine žele? Evo, ona traži vezu, koliko sam shvatio 80% likova vjerujem da će u prvih 20 poruka preći na temu seksa. Negdje, valjda, 98% ne želi ništa više od seksa, osim ako se baš poklope stvari. Preostalih 2% je ekipa koja želi što i ona, ili ne želi ništa s njom
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 09.06.2017., 16:09   #8
Čini mi se da skoro svatko ima profil na OkCupidu. Kada poskrivaš frendove, bivše i druge poznate ostaje ti deset profila s matchom iznad 75%. Za dva dana više nemaš tamo što raditi. Jave mi se jedino neke ženske iz Njemačke i Islanda. Ne znam koja je fora s tim, ali nemam baš koristi od toga.

Skinuo sam Tinder, ali još nisam aktivirao. Stoji mi na mobu mjesecima. Nemam previše volje upuštati se u to.

S ostalim opcijama baš i nisam upoznat.
Za sada mi se najboljim pokazalo upoznavanje preko foruma. Super je kada ti netko šibne random poruku pa odete na kavu. Oglase baš i ne stavljam.

Quote:
calea kaže: Pogledaj post
Pa kaj nije s tim tak sama htjela?
Ne sjećam se što je sve rekla u toj temi, ali mislim da je bila fwb kategorija.
Reci calea, imaš ti profil na dejting sajtu?
Zek0slav is offline  
Old 09.06.2017., 16:33   #9
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Ja ću reći da ta priča ima/može imati dvije strane medalje, dobru, ili lošu. Može se to nazvati srećom, ili drugim nazivima. Doduše, i sreća ima utjecaja
Sreća eventualno ima utjecaja oko toga da se upoznaš s nekime i odeš na kavu. Nakon toga sreća skoro pa i nema nekakvog utjecaja i više se tu stvar odvija na tome kakva si osoba i kako ćeš se prezentirati. Džabe ti sva sreća svijeta, ako ćeš na piću biti seljačina.
__________________
"Ne znam što me sve čeka i prepustit ću se filingu bez predrasuda, radit ono što mi paše i ne radit ono što mi ne paše, ali odlučit ću tek onda kad ću doći do tog mosta.." by Čekkić...Djeluj.
#JeSuisBatman>>>MOTIVATION!<<<
miki1988 is offline  
Old 09.06.2017., 16:37   #10
Quote:
Maria34 kaže: Pogledaj post
Predajem se. Nema tamo ništa za mene.

Kažu da to koriste ljudi koji nemaju puno slobodnog vremena. Meni djeluje da to koriste ljudi koji ne znaju kud bi sa sobom i ne žele ništa ozbiljno ili su fanatici koji bi se odmah ženili jer imaju nekih problema sa sobom.

Zadnji pokušaj mi je dosadio prije nego je počeo. FWB koji nema smisla, djetinjasti odnos i natezanje, ali i dosada.

Kako vama ide tamo? Jeste uspjeli ikad ući u kvalitetnu vezu s nekim otamo?
Kao što i kažeš,većina tih stranica je nastala zbog ljudi koji na Zapadu tjeraju karijeru do kasnih 30-ih i onda je lakše kliknut s nekime i proći na koji spoj/seks (Tinder) i sl.

Ali danas su te stranice postale ili za traženje seksa ili skupina (ponajprije muških) očajnika. Mali dio njih želi samo čavrljati.

Osobno,mislim da žena koja je po nekoj definiciji lovina ima puno više šanse i da izađe u neki provod (nađe ovdje frendicu na oglasima) može dobiti koji ulet,malo šminke i sl.

Za muške je gora situacija.
Lorse is offline  
Old 09.06.2017., 16:38   #11
Pa dobro, za to ti i treba sreća(uz činjenicu da, koliko god bio kvalitetan, opet možeš imati peh da u nekom trenutku napraviš krivi korak ). Npr u prve dvije minute je puno opasnije ako napraviš nešto što joj je frka, nego npr nakon mjesec dana poznavanja
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 09.06.2017., 16:39   #12
Maria34 mi ima jedan od "zanimljivijih" pristupa muskom rodu i dejtanju. Eto, iznenaden sam temom.

Nisu problem stranice nego ljudi koji forsiraju svasta po njima. Svi bi odmah sve brzo.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 09.06.2017., 16:48   #13
I rekao bih da je problem upravo to forsiranje(kao check lista). Mislim, postoji način i da na diskretniji način brzo saznaš što netko želi, traži, nudi od direktnih pitanja, i u nekim slučajevima čak pasivne agresije na "pogrešne" odgovore.
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 09.06.2017., 16:55   #14
Postalo je sramotno reći da bi vezu, da bi da te netko drži u naručju dok gledate film ili te pita kako ti je bilo na poslu.

To je sramotno. Cool je ako se izjebete jednom tjedno.

I sramotno je očekivati da znaš prije šest mjeseci želi li on išta s tobom. Inače si posesivna i luda.
Maria34 is offline  
Old 09.06.2017., 17:13   #15
Da cujemo, koja je kap prelila casu?

Quote:
Postalo je sramotno reći da bi vezu, da bi da te netko drži u naručju dok gledate film ili te pita kako ti je bilo na poslu.
Najezim se od toga.
Isto kao i kad frajeri kazu "Ja sam dobrica, samo hocu pruzit beskonacnu ljubav nekome".
To mi nekak dode ko potpisivanje lihvarskog kredita u nekom zabacenom selu daleko od ociju svih. Uvijek postoje sitna slova.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 09.06.2017., 17:21   #16
Ja sam bila na Badoou jedno vrijeme, ne bas dugo, par mjeseci, s tim da nisam svaki dan dolazila, kako mi je doslo. Na ovim drugim stranicama nisam bila, djeluju mi bezveze.
Uglavnom, na Badoou sam poznala ak i neke ok likove nisu bas svi frikovi
Bilo je par njih koji su bas htjeli neku ozbiljnu vezu, znaci to su bas ocekivali naci tamo. Ali oni mi nisu nikako pasali po nekim stvarima. Makar nisam ja trazila nesto ozbiljno, ali da je bas naisao netko meni jako zanimljiv, dala bi sansu za to.
S druge strane, vecina tamo trasi avanturu, seks, to je cinjenica. Bio je jedan koji mi je bio jako sexy, bar ovako po slikama i osjetila se i neka kemija preko poruka, a i ovako po karakteru mi je pasao.
Ali on je htio samo seks, nista drugo.
Jebiga, zajebano je to na tim stranicama.
Mislim da ti je najbolji savjet za to da probas sto manje od toga ocekivati, najbolje nista, ali znam da je to tesko, pogotovo ako se nadas nekoj vezi i slicno.
Ali ono, ne visiti tamo svaki dan i svesti ta upoznavanja samo na te stranice, jer ces se onda vjerojatno razocarati. Nego pustiti pa kako bude. Mozda ne nadjes nikoga po svom ukusu, a mozda bas i naleti s vremenom netko poseban za tebe

Ja osobno sam odustala od toga, ali vjerujem da ima onih koji i tamo nekog nadju
coconut addict is offline  
Old 09.06.2017., 17:32   #17
Nikad neču skužiti koja je fora s tim stranicama osim traženja partnera isključivo za sex.
VDCOTO is offline  
Old 09.06.2017., 17:36   #18
Quote:
Maria34 kaže: Pogledaj post
Predajem se. Nema tamo ništa za mene.

Kažu da to koriste ljudi koji nemaju puno slobodnog vremena. Meni djeluje da to koriste ljudi koji ne znaju kud bi sa sobom i ne žele ništa ozbiljno ili su fanatici koji bi se odmah ženili jer imaju nekih problema sa sobom.
Interesantno,nakon godina provedenih na Iskrici i Badoo mislim da je čak i gubitak vremena.Priđeš osobi i pitaš možete li se upoznati i to-Ovako mukotrpan postupak isčekivanja odgovora,pa različiti pregovori da se dokaže da nije riječ o troll accountu,pa dogovaranje gdje i kad izaći...
Clandestine is offline  
Old 09.06.2017., 17:58   #19
Quote:
suhi13 kaže: Pogledaj post
Mislim da zeni na Badoo ili bilo kojoj stranici nije tesko tj. lakse je nego muskarcu pronaci nekog.
E sad...ovisi koliko si realna u trazenju nekog tko ti bas pase. Dosta sam visio tamo i svasta procitao.
Pa eto i ja bih volio jednu prekrasnu zenu u svakom pogledu ali pitanje je koliko sam bas ja u rangu sa
jednom takvom. Slazem se da ima dosta ljudi koji samo krate svoje vrijeme tamo. Osim toga kao i uzivo...i na
tim stranicama posebno ima raznih cudaka. Pokusaj na nekim drugim mjestima...kao ovaj forum ili neki oglas...mozda ti
se posreci.
Meni se cini da ti govoris za seks, nesto neobavezno.
Autorica pita kakva su iskustva u pronalasku nekoga za vezu.

Da, bas ce se tu sa oglasima usreciti stalno se jedni te isti vrte
coconut addict is offline  
Old 09.06.2017., 18:10   #20
Quote:
VDCOTO kaže: Pogledaj post
Nikad neču skužiti koja je fora s tim stranicama osim traženja partnera isključivo za sex.
Put linijom manjeg otpora. Povećavanje šansi izbjegavanjem onih točaka koje su ti problem(stvaranje komunikacije uživo). Povećavanje broja pokušaja.



Iako, mislim da je tvoj post odgovor što je bitno "cjelovitim" osobama koje pokušavaju i uspijevaju na redovnoj bazi upoznati se i uživo
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:46.