Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2017., 13:26   #61
Quote:
tiny19 kaže: Pogledaj post
Takoder se krece u drustvu "velikih jebaca" i on je naspram njih kamilica. Jer su njegovi frendovi cesto u izletima s udanim zenama i slicno na sto se on zgraza (sama sam prisustvovala jezikovoj juhi)
A to bi tebi trebao signal kako je on u stvari limunadica i da je takvo ponašanje normalno, pošto je potpuno normalno imati i ženu i devojku, isto tako, pa ti treba da budeš srećna što on ne radi baš takve stvari i što ti otvoreno priča o svojim obožavateljkama.

Quote:
I za sebe zna reci da je dvostruka licnost. Jer zaista kada ga upoznate nikada ne bi rekli da je bas on jednom zivio na nacin na koji je zivio.
.

Pa da, jer je on tako poseban pa je i ultra veliki izazov smiriti tu njegovu wild prirodu.

On se tebi predstavlja tako da tebe zbuni i stvori ti privid kako je sve to normalno jer je on još i divan kakvih ima a ti treba da budeš srećna što si takvog ukrotila. Zato i ti treba da se osećaš posebnom.

Quote:
Nekad se zna ponasati i papucarski, npr inzistirati na svakodnevnom vidanju, sladunjave porukice itd. Isto tako, on je sam dosta ljubomoran
A tim povremenim izletima ljubomore ti malo diže ego i smiruje te.
Meni sve to tako liči iskreno, na blagu manipulaciju.

Nije lako sa takvim muškarcima ali nije nemoguće, sve zavisi koliko želiš da trošiš energije da nekog takvog prilagodjavaš sebi.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 13:26   #62
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
kurac ne zelite
nego s tim vristanjem se potrudite uciniti sve da se prorocanstvo ispuni
i onda se postavite slavodobitno na zadnje noge "znala sam"
Ima djelic istine u tome
Tina Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 13:28   #63
Ima je curu, vezu od 2 godine i onda je ona njega prevarila. To je bilo prije neke 3-4 godine.

Pitala sam ga zasto mene nije spomenuo, rekao je da je na poslu ne prica o privatnom zivotu. Da su samo kolege i da je neprirodno da on mene cisto tako spomene.

U meduvremenu je on prvi put objavio nasu fotografiju na drustvenim mrezama. Ona ga je iduci dan suocila s tim i pitala ga (on sam kaze) iznenadeno da li on to ima curu.

Nakon toga stalno je propitkivala o nama.
Ja sam njemu postavila pitanje, niste bili dovoljno bliski da me mjesecima spomenes, a bliski ste da vec par tjedana pricate o nama. Njegova izlika je bila da bliskost dolazi s njene ne s njegove strane.
tiny19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 13:32   #64
Jeftini muljator
Tina Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 13:33   #65
Meni se čini da on ima više obzira prema njoj iz ove tvoje priče nego prema tebi i tvojim osećanjima.
Bome, ja bih ga napenalila odmah.

Pa neka leči i vida svoje rane iz prošlosti.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 13:39   #66
I da, kad bi ga zvala vani izlike su uvijek bile u stilu da ju ne povrijedi npr.
Zvala ga je vani s njenim prijateljicama, rekao je da mu ne svida biti jedini muskarac u drustvu (opet bez spomena mene) i uvijek je okolisao u odbijanju.

Cak mi je rekao i mislio je da me na taj nacin komplimentira btw, kada je opisivao njoj nasu vezu da je jedino rekao da nam je super pogotovo jer je izgubio ekipu pa sada ima nekoga s kim se moze druziti.

Pitala sam ga jel to malo cudan nacin za opisivanje mene kao da sam ja netko s kim ima izgubiti vrijeme. I on se naljutio na moju primjedbu, da mi cak i kompliment smeta.
tiny19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 13:55   #67
Quote:
tiny19 kaže: Pogledaj post


I za sebe zna reci da je dvostruka licnost. Jer zaista kada ga upoznate nikada ne bi rekli da je bas on jednom zivio na nacin na koji je zivio.

Nekad se zna ponasati i papucarski, npr inzistirati na svakodnevnom vidanju, sladunjave porukice itd. Isto tako, on je sam dosta ljubomoran.
Meni bi ovo ''dosta ljubomoran''vec bio razlog za ostavljanje jer komplikuje zivot i trosi zivce!

Na osnovu cega neko sa strane moze da proceni da li je neko drugi bio zenskaros ili ne?
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 13:56   #68
Ček, neprofesionalno je spomenuti na poslu da imaš djevojku, ženu, djecu, retrivera, a profesionalno je mjesecima flertat
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 14:00   #69
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Ček, neprofesionalno je spomenuti na poslu da imaš djevojku, ženu, djecu, retrivera, a profesionalno je mjesecima flertat
Valjda je to bio flert na profesionalan nacin
tiny19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 14:01   #70
Ja mislim da ti nisi glupa zena, i da ga trebas ostaviti. Sorry na iskrenosti.
Sve znas, i sve te to kopka. Pa ocito ti je da nije on za tebe. Nikad ga neces moci promjeniti, nikad to nebi ni
trebala pokusavati, to se ne radi.
Nebi vjerujem ni ti htjela da to tebi netko pokusava. Znas i sama da je taj dio jako jednostavan, ili si odgovarate ili ne. Ne pricamo o sitnicama.
To je njegov karakter, a on tebi po ovome svemu, zapravo ne odgovara.
Tina Mai is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 14:05   #71
Quote:
tiny19 kaže: Pogledaj post
Valjda je to bio flert na profesionalan nacin
A čuj, možda je u jednom momentu shvatio kako bi kolegica mogla postati nervozna i napraviti neugodnu situaciju, pa je sa informacijama uletio prvi, ne propustivši da ju prikaže kao lujku. Što joj bi da pomisli kako je on za nju zainteresiran

Sorkač, laprdam možda
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 14:09   #72
ovo je takav damage control da to nisu istine (mislim sa njegove strane)..sjetio se da postoji fejsbuk i sve to....makar ima žena kojima ne smeta ni spoznaja da čovjek ima curu/ženu...idu dok ne dobiju to što hoće
magjar07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 15:27   #73
Quote:
magjar07 kaže: Pogledaj post
ovo je takav damage control da to nisu istine (mislim sa njegove strane)..sjetio se da postoji fejsbuk i sve to....makar ima žena kojima ne smeta ni spoznaja da čovjek ima curu/ženu...idu dok ne dobiju to što hoće
Sinoć sam vidio uvodni post no bio na mobu i nije mi se dalo tipkati, pomislio da će već netko drugi to napisati ranije. No oni se uhvatili toga zašto je on ovo ili ono i ignorirali jasne znakove.
Uostalom tip je pička a ne tamo neki fucker. Fuckere ne varaju nakon dvije godine veze i fuckerima ne pokazuje cura koja je prije toga imala dva dečka kako je to kad ga gurne u guzu.
I fuckere definitivno ne impresionara toliko što im se curka na poslu nabacuje. Ili to u tišini izjebu ili odjebu. Ne razvlače takve situacije mjesecima.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 16:26   #74
Bome, svasta cemo mi zene ovde nauciti!
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 17:33   #75
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
kurac ne zelite
nego s tim vristanjem se potrudite uciniti sve da se prorocanstvo ispuni
i onda se postavite slavodobitno na zadnje noge "znala sam"
Jao , pa mi žene sada i prorocanstva ispunjavamo
betty boop 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 17:36   #76
Quote:
betty boop 1 kaže: Pogledaj post
Jao , pa mi žene sada i prorocanstva ispunjavamo
a ono, ide to ljudima.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Samois...ro%C4%8Danstvo
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 17:56   #77
Quote:
tiny19 kaže: Pogledaj post
I da, kad bi ga zvala vani izlike su uvijek bile u stilu da ju ne povrijedi npr.
Zvala ga je vani s njenim prijateljicama, rekao je da mu ne svida biti jedini muskarac u drustvu (opet bez spomena mene) i uvijek je okolisao u odbijanju.

Cak mi je rekao i mislio je da me na taj nacin komplimentira btw, kada je opisivao njoj nasu vezu da je jedino rekao da nam je super pogotovo jer je izgubio ekipu pa sada ima nekoga s kim se moze druziti.

Pitala sam ga jel to malo cudan nacin za opisivanje mene kao da sam ja netko s kim ima izgubiti vrijeme. I on se naljutio na moju primjedbu, da mi cak i kompliment smeta.
Koji muljator

Možda lik jednostavno voli kad se ženske vlaže na njega, taj osjećaj dizanja ega mu godi. Ne znači nužno da vara il će varat ili da te ne voli.

Ima takvih ljudi. Ne znam, moraš sama procijenit da li je njegova ljubav prema tebi dovoljno jaka. Ne znači da je odma za bacit, al drži ga na oku. Dopisuj se ili flertaj s nekim dečkima da vidiš reakciju. Možda ga ljubomora dovede u red.
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 18:06   #78
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
. Dopisuj se ili flertaj s nekim dečkima da vidiš reakciju. Možda ga ljubomora dovede u red.
prvi beee u razreeeeed
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 18:09   #79
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
prvi beee u razreeeeed
Smij se kolko oćeš, al ljudska psiha je takva da takvi trikovi pale
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 18:15   #80
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Smij se kolko oćeš, al ljudska psiha je takva da takvi trikovi pale
Na žalost, ali tako je, složiću se sa tobom.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:21.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger