Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2006., 23:09   #281
Quote:
marijan_e kaže:
LOL moran te razočarat to ti je svitlo od disca u omisu ...
ma kakav disco..
cijeli grad je bio obasjan!!
zato ne kuzim kako to nitko nije skuzio
Sovjetski_Zeko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2006., 23:13   #282
Quote:
Sovjetski_Zeko kaže:
ma kakav disco..
cijeli grad je bio obasjan!!
zato ne kuzim kako to nitko nije skuzio
ma jesu li to bila okrugla svjetla koja su opet bila poredana u krug i skupljaa su se i širila?
marijan_e is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2006., 23:15   #283
Quote:
marijan_e kaže:
ma jesu li to bila okrugla svjetla koja su opet bila poredana u krug i skupljaa su se i širila?
NE!!!
znam valjda kako ta svjetla izgledaju
Sovjetski_Zeko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2006., 23:19   #284
Quote:
Sovjetski_Zeko kaže:
NE!!!
znam valjda kako ta svjetla izgledaju
a jebi ga ja se toga ne sićan nikako
marijan_e is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2006., 23:43   #285
jebiga , na cijeli marijan dijelovao je signal za brisanje pamečenja(poslan od strane nlo) a od te ekipe, koja je vidjela to svijetlo, mozak je postigao frenkfenciju amplitude kao i ulazni signal jer im je mozak još vibrirao u obliku amplitude grada iz kojega dolaze i nije se još prilagodio lokalnoj amplitudi zbog alkohola i trava . dolazni signal npn bio je nadmočniji od lokalnog pa ga je mozak prihvatio kao svoj prilagođavajući svoju izlaznu pnp karakteristiku.pošto je ulazni npn signal (nlo) trajao samo nekoliko mikro sekundi mozak se vratio na stari pnp ali sada od lokalnog mjesta. tako događaj nije zaboravljen . istinito i razumno objašnjenje
__________________
Dog Is Out
dxdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2006., 23:47   #286
I NE ; NE POKUŠAVAM BITI PAMETAN
--npn

--pnp
__________________
Dog Is Out
dxdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2006., 23:49   #287
aj ti nama objasni šta si to napisa i šta je pnp i npn
marijan_e is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2006., 23:57   #288
ako ti je do sprdanja, nisam raspoložen. ja sam lijepo objasnio šta se možda dogodilo i o čemu je rijeć a na tebi je hočeš li povjerovati.
__________________
Dog Is Out
dxdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2006., 23:58   #289
Quote:
dxdog kaže:
ako ti je do sprdanja, nisam raspoložen. ja sam lijepo objasnio šta se možda dogodilo i o čemu je rijeć a na tebi je hočeš li povjerovati.
Ne sprdan se ozbiljno pitan .Svašta
marijan_e is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 00:07   #290
guuglaj malo
__________________
Dog Is Out
dxdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 00:13   #291
i šta ću dobit BC541?
marijan_e is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 08:53   #292
Quote:
mikka kaže:
Nekoliko poznanika imalo je slučaj kad im je netko umro, a oni to nisu znali taj tren, da im je netko pokucao na vrata ili pozvonio na vrata (a na vratima nikoga) ili nesto slično (čak paljenje svjetla). Zna li netko za sličan slučaj?
meni se dogodilo slično prije 10-tak godina kad je mojoj cimerici umro tata, ja tog čovjeka nisam nikag vidjela, ali te noći kad je umro dogodilo se slijedeće: ona je navečer otišla kod svojih jer joj je tati bilo loše, ja se sjećam kao da je bilo jučer, gledala sam navečer televizor iz kreveta, kako već godinama spavam bez jastuka to sam ga svako veče netom prije spvanja stavljaja na fotelju blizu kreveta. Te sam noći najprije ugasila televizor i onda kako nije bilo više svjetla u sobi a nije mi se dalo dizati spustila sam jastuk jednostavno kraj kreveta i zaspala. ujutro u 6 h probudio me šum na televizoru, ono kad nema više programa nego samo snježi, obzirom da sam bila pospana, ugasila sam tv i spavala dalje, kad sam se digla za posao jastuk je bio na podu, složila sam krevet i otiša, a onda me cimerica nazvala oko 9 h i rekla da joj je umro tata ujutro u 6. tek sam onda povezala sve, ali mi ni danas nije jasno zašto se upalio televizor u sobi koju je njegova kćer djelila s osobom koju on nikad nije vidio.
__________________
Tko pjeva zlo ne misli, a tko misli nije mu do pjesme
maaike is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 09:12   #293
Quote:
maaike kaže:
meni se dogodilo slično prije 10-tak godina kad je mojoj cimerici umro tata, ja tog čovjeka nisam nikag vidjela, ali te noći kad je umro dogodilo se slijedeće: ona je navečer otišla kod svojih jer joj je tati bilo loše, ja se sjećam kao da je bilo jučer, gledala sam navečer televizor iz kreveta, kako već godinama spavam bez jastuka to sam ga svako veče netom prije spvanja stavljaja na fotelju blizu kreveta. Te sam noći najprije ugasila televizor i onda kako nije bilo više svjetla u sobi a nije mi se dalo dizati spustila sam jastuk jednostavno kraj kreveta i zaspala. ujutro u 6 h probudio me šum na televizoru, ono kad nema više programa nego samo snježi, obzirom da sam bila pospana, ugasila sam tv i spavala dalje, kad sam se digla za posao jastuk je bio na podu, složila sam krevet i otiša, a onda me cimerica nazvala oko 9 h i rekla da joj je umro tata ujutro u 6. tek sam onda povezala sve, ali mi ni danas nije jasno zašto se upalio televizor u sobi koju je njegova kćer djelila s osobom koju on nikad nije vidio.

zbilja jezivo. ima dosta takvih primjera sa paljenjem televizora.
tadukepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 09:21   #294
sad mi se više ne događa, ali do prije nekoliko godina događalo se da se probudim usred noći zbog osjećaja da netko stoji kraj kreveta, moram reći da sam inače vrlo strašljiva, (ako gledam neki luđi film (doduše to sad izbjegavam) ne usudim se otići ni na wc u noći) ali me svejedno takve priče zanimaju.
__________________
Tko pjeva zlo ne misli, a tko misli nije mu do pjesme
maaike is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 20:52   #295
imao sam dva psa . jedan je bio boksu (u prostoru namijenjenom za psa) a drugi je spavao u dvorištu. jedne večeri su strašno lajali i sutradan kada smo se probudili 12 pilića iz kokošinjca bilo je obezglavljeno. kokošinjac je dobro napravljen, zatvoren je vratim na onu šipku koja se povuče ( nije bio zaključan ali da bi zatvorio vrata moraš izvuči komad željeza i onda povući šipku) . sljedeću večer opet su lajali da su nas sve probudili. ja i otac moj izašli samo van on sa puškom a ja sa reflektorom. prvo samo mislili da je lisica . po dvorištu pas je trčao kao lud sa jednog kraja na drugi a ovaj u boxu je zavijao. mislilo samo da su imanje okružile lisice .pretražili samo cijelu okolicu kako bi vidjeli na koga laju a i možda otjerali.sutra ujutro onaj pas u dvorištu ležao je smrskane glave i pojedene utrobe a ovaj drugi nije izlazio iz kuće i nije jeo sve dok nije crko.psi su bili jazavčari stari oko 1 godinu. neki govore da nas je napao čopor lisica a neki da je vuk . živim u vinkovcima a tamo nema vukova.
__________________
Dog Is Out
dxdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 20:54   #296
Quote:
dxdog kaže:
imao sam dva psa . jedan je bio boksu (u prostoru namijenjenom za psa) a drugi je spavao u dvorištu. jedne večeri su strašno lajali i sutradan kada smo se probudili 12 pilića iz kokošinjca bilo je obezglavljeno. kokošinjac je dobro napravljen, zatvoren je vratim na onu šipku koja se povuče ( nije bio zaključan ali da bi zatvorio vrata moraš izvuči komad željeza i onda povući šipku) . sljedeću večer opet su lajali da su nas sve probudili. ja i otac moj izašli samo van on sa puškom a ja sa reflektorom. prvo samo mislili da je lisica . po dvorištu pas je trčao kao lud sa jednog kraja na drugi a ovaj u boxu je zavijao. mislilo samo da su imanje okružile lisice .pretražili samo cijelu okolicu kako bi vidjeli na koga laju a i možda otjerali.sutra ujutro onaj pas u dvorištu ležao je smrskane glave i pojedene utrobe a ovaj drugi nije izlazio iz kuće i nije jeo sve dok nije crko.psi su bili jazavčari stari oko 1 godinu. neki govore da nas je napao čopor lisica a neki da je vuk . živim u vinkovcima a tamo nema vukova.
strašno ali ipak objasni pnp i npn
marijan_e is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 22:45   #297
Radočaj je peder.. jebo mu ja mrtvu majku...
on je za sve kriv.. pnp.. npn..
 
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 22:53   #298
Jedne noći, kada sam bio sam doma, probudio sam se usred noci, kako bih otisao na wc..Nakon sto sam otvorio vrata i hodao hodnika.. ugledao sam korz prozor vani neku osobu.. koja ide prema ulaznim vratima.Kada sam nastavio dalje, i ugledao vrata wc-a, vidio sam da je upaljeno svjetlo.. otvorio sam vrata.Unutra je sve bilo mokro.. sve puno krvi.Na podu sam nasao glavu svoje susjede.Obavio sam nuždu i otišao natrag spavati.Pri tome sam pazio da se neisprljam.Prolazeci ponovno hodnikom, ugledao sam da je covjek kojeg sam maloprije vidio, lezi izboden na podu.Usao sam u svoju sobu. I nastavio spavati.
Tko nevjeruje, neka pita moju susjedu!
 
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 23:09   #299
Quote:
myself_XD kaže:
Radočaj je peder.. jebo mu ja mrtvu majku...
on je za sve kriv.. pnp.. npn..
naš kolega je oćito upoznat sa radočajem i teoriji pnp i npn signala i ćini se da on
ima iskustva sa tim stvarima . neka ti on objasni jer mi se čini iz odgovora da je možda imao neko blisko iskustvo sa tim
__________________
Dog Is Out
dxdog is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2006., 23:16   #300
Upalio sam tv i vidio sabor
__________________
Jag är inte en människa. Det här är bara en dröm, och snart vaknar jag.
Brown Acid is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:02.