Natrag   Forum.hr > Društvo > Društvene znanosti

Društvene znanosti Sociologija, antropologija, etnologija... Podforum: Jezikoslovlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2007., 19:54   #1
dobro skolovanje danas??

moze mi netko od vas dati argumente zasto je dobro skolovanje danas vaznije nego prije ?? znatizeljna sam. ali molim vas samo ozbiljno
ana222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 21:48   #2
Ne kužim pitanje.Pa uopće nije važnije nego prije. Mislim da je obezvrijeđeno i potpuno nebitno.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 21:54   #3
a zasto ti mislis da je vaznije nego prije???
ocito je danas najpopularnije zavrsiti dva fakulteta i okretati neku lovu. Bolje da tu djecu u skolama uce o ljudskim vrijednostima,moralu, solidarnosti, o onome na sto kao takvi imaju i nemaju prava, a ne zasipati ih hrpom bezazlenih gluposti. da se malo toga vise uci u skoli, danas ne bi djeca iz njih izlazila trceci za oruzjem, drogama i sl...!!
Hell'n is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 21:59   #4
[QUOTE=Hell'n;7141846]a zasto ti mislis da je vaznije nego prije???
ocito je danas najpopularnije zavrsiti dva fakulteta i okretati neku lovu. Bolje da tu djecu u skolama uce o ljudskim vrijednostima,moralu, solidarnosti, o onome na sto kao takvi imaju i nemaju prava, a ne zasipati ih hrpom bezazlenih gluposti. da se malo toga vise uci u skoli, danas ne bi djeca iz njih izlazila trceci za oruzjem, drogama i sl...!![/QU

imam seminar na tu temu....
ana222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 22:40   #5
Da, škola je kriva što su oni debili, a roditelji ne snose nikakvu odgovornost
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:50.