Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2014., 00:54   #601
Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
Imam osjećaj da doživljavam paralize prečesto Čak ujutro nakon što se probudim izbjegavam ostati ležati u krevetu napola budan jer znam da bi mi se mogla dogoditi paraliza ako opet zaspim..

Zadnji put, zaspao sam popodne i nisam bio okrenut prema van nego na boku, napola prema zidu. 'Otvorim' oči. U pozadini čujem klimu kako radi, dosta bučno. Na zidu vidim sjenu od sebe i 'grbu' od svojih deka. Odjednom čujem nekakve korake, na zidu se javljaju nove sjene- vidim ja i nekakvo lice, tj. obris od glave, kao neki provalnik koji se šulja iza mene i hoda mi po sobi. Mada sad kad razmišljam o tome ovako retroaktivno čini mi se i da je provalnik tj. ta sjena koju sam vidio na zidu kako hoda iza mene imala rogove ili nešto takvo? Nemam pojma. Ne znam reći 100% - možda i ne.

Uglavnom, u snu nisam bio svjestan da sanjam, mislio sam da mi se stvarno događa, razmišljao sam kako mi je uspio ući provalnik u sobu?? Točno dok sam spavao i dok klima bučno radi, iskoristio je situaciju! I u prvi tren sam se ful prepao. A onda sam shvatio da se ne mogu pomaknut pa sam shvatio da je paraliza.

I onda dalje nešto jako čudno, kao da osjetim da mi je došao iza leđa i da mi gura leđa i rame ful čvrsto a ja se ne mičem, i onda nekako sam se ipak maknuo u
snu ali sam još imao osjećaj paralize. Kao da su dva mene, jedan paraliziran a drugi se miče... teško za objasnit. Zapravo znači ja i taj 'provalnik' smo se natjeravali između deka i plahti, on me gurao, ne vidim mu lice, pokušavao sam ga valjda ugušiti ili prekriti dekom, što ja znam.

U pozadini klima puše na maksimumu, ništa ne čujem od toga- Bilo je u svakom slučaju ful zastrašujuće. Probudio sam se pomalo uzdihan, budan odjednom kao sova, a zaglušujuća buka od puhanja klime je stvarno bila pristuna. Jedino nije bilo tog provalnika, je li.

Eto više mi ne pomaže niti kad se prema zidu okrenem... Srećom nikad ne spavam na leđima, čujem da su takve paralize najgore.

ja nikad ne spavam na ledima , taj polozaj mi nije udoban.
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2015., 17:01   #602
Quote:
nevanevičicaa kaže: Pogledaj post
o cemu ti pricas ? nista ti se ne moze desiti, ne siri dezinformacije.
fizicki ne, ali psihicki mozes puc ko kokica... da barem sirim dezinfo
hamstercat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2018., 22:26   #603
počele su mi se opet događati paralize i to redovito prilikom uspavljivanja, ne bojim se kao kad sam ih prvi put doživjela, no opet nisu mi ugodne jer sam jako zbunjena u tim trenucima: znam da se nešto događa i svjesna sam, ali ne mogu utjecati na to i taj osjećaj me ubija
naravno, glavobolja iza je i dalje must have
ne znam je li je stres okidač tome i nepravilan bioritam
pattie_boyd is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2018., 23:55   #604
bome sam mislila da sam svladala paralizu u smislu tog da je mogu kontrolirati i da me nije strah kad se dogodi. i onda sinoć, dogodi se paraliza, s tim da prvo imam filing da se nalazim u hodniku stana i da mi duša ide prema gore, ali se kao opirem tome i pokušavam ostat na zemlji. a onda sam odjednom u sobi, gledam sebe u krevetu, iza sebe vidim siluetu nečeg i onako se vraćam u tijelo i silom se probudim. dosad najtranscedentnije što sam doživjela.
Trina Moe is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2019., 18:09   #605
Nocas mi se dogodila paraliza sna i kao da mi je ostavilo neku traumu. Totalno sam bez volje, a inace skroz pozitiva vecinom.

Svega se sjecam, znaci negdje izmedju 4.30 i 5 ujutro je to bilo jer tad sam se probudio i bio ko u soku nekom.
Spavao sam na ledjima kad odjednom sa lijeve strane mi se spustila neka ruka na mene i pritiskala me, ne bas prejako, ali je osjecaj bio kao da ce me ubiti. Pokusavam sa svojom desnom rukom vise puta maknuti tu neciju ruku, ali nisam mogao, a pritisak je bio dosta jak. Na kraju mozda ce se neki nasmijati, ali uhvatila me ta ruka za testise, no to me nije boljelo.
Sve se cinilo ko da traje cijelu vječnost.
jambalay is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2020., 23:38   #606
Ok, kazu da mozak u paralizi sna proizvodi halucinacije kako nas netko napada jer je tijelo nemocno, a zasto onda proizvodi halucinacije seksualnog sadrzaja? Ali ono nije to sad seks scena ko iz filmova nego nesto s dugom crnom kosom nagne se nadamnom, nad prsima sisa i ja osjecam slabost, kako slabim sve vise i vise. Kakve su to halucinacije? Zasto bas zenska osoba?
auto182 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2020., 00:41   #607
To je sve psiholoski, bit ce da si slab na zene
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2020., 17:37   #608
Quote:
auto182 kaže: Pogledaj post
Ok, kazu da mozak u paralizi sna proizvodi halucinacije kako nas netko napada jer je tijelo nemocno, a zasto onda proizvodi halucinacije seksualnog sadrzaja? Ali ono nije to sad seks scena ko iz filmova nego nesto s dugom crnom kosom nagne se nadamnom, nad prsima sisa i ja osjecam slabost, kako slabim sve vise i vise. Kakve su to halucinacije? Zasto bas zenska osoba?
To je astralni vampirizam a seksualna ekstaza jedan od načina da se napadne nečiji astralni prostor i stekne pristup njihovoj energiji. Žrtve se nakon takvih napada osjećaju iscrpljeno, potišteno i bolesno.
Rofocal is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2020., 23:36   #609
Paraliza sna je laicki naziv za hipnagogne (kod usnivanja) ili hipnopompne halucinacije (kod budjenja)...

Najcesce nastaje kod spavanja u supiniranom polozaju (na ledjima),
najrjedje na boku.

Pomaze i spavanje u totalnom mraku, kao i izbjegavanje slatkog ili secera 6h prije spavanja...Pogotovo izbjegavanje sedativa (Normabel ili Sanval) i alkohola!!!

E sad...s druge strane, protivnici paranormalnog nastoje sve objasniti ovim fizioloskim stanjima ili cak epilepsijom (epilepsija temporalnog reznja), ali ja mislim da je jedan dio paraliza spavanja ipak u vezi s paranormalnim, a nije posljedica fizioloskih halucinacija ili epilepsije temporalnog reznja.
Solian is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2020., 00:16   #610
Ok, ali zašto bi znanstveno objašenjenje isključivalo paranormalno iskustvo?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2020., 05:02   #611
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Ok, ali zašto bi znanstveno objašenjenje isključivalo paranormalno iskustvo?
Zato jer znanstvenici kazu, ne postoje vanzemaljske otmice, to je paraliza sna ili epilepsija temporalnog reznja.
Solian is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2020., 17:51   #612
Quote:
auto182 kaže: Pogledaj post
Ok, kazu da mozak u paralizi sna proizvodi halucinacije kako nas netko napada jer je tijelo nemocno, a zasto onda proizvodi halucinacije seksualnog sadrzaja? Ali ono nije to sad seks scena ko iz filmova nego nesto s dugom crnom kosom nagne se nadamnom, nad prsima sisa i ja osjecam slabost, kako slabim sve vise i vise. Kakve su to halucinacije? Zasto bas zenska osoba?
I ja sam znala imati paralize sna koje su ukljucivale seksualne halucinacije i to je prilično realno izgledalo
Vinteuil is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2020., 18:41   #613
Mozda kad spavamo nam um i dusa odlaze u neki paralelni svijet
Solian is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2020., 18:47   #614
Quote:
Vinteuil kaže: Pogledaj post
to je prilično realno izgledalo
Iz 3D perspektive astral i san izgledaju nerealno, iz astralne perspektive izgledaju realno, a iz viših perspektiva te razine vide kao simulacije.
Takve i šire intervencije su radile i tamna strana i strana svjetla. Strana svjetla možda ne baš takve, ali su dizali i pripremali buduće mame kada su trebale na svijet donjeti djecu više razine svijesti.
Ako je iskustvo negativno, moguće je da je bilo potisnuto i sada isplivalo na površinu da ga procesuiraš i oslobodiš.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2020., 20:17   #615
Odgovor zašto vam se to događa je jednostavan: opsjedaju vas demoni. Nije zajebancija nikakva. Kao što u fizičkom svijetu imamo viruse i bakterije koji nas napadaju ako nezdravo živimo i u duhovnom svijetu imamo duhovne bakterije koje se zovu demoni. Znači, čitajte Bibliju, molite se Bogu, prestanite sa nemoralnim životom i problem će da se brzo da se riješi. Ovako preko foruma blejanjem i laprdanjem neće sigurno.
Evo par kratkih objašnjenja:
https://www.youtube.com/watch?v=KpDVWyWyaLU
https://www.youtube.com/watch?v=cfV_gvtnP6E
libertas30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2020., 20:18   #616
Quote:
Solian kaže: Pogledaj post
Mozda kad spavamo nam um i dusa odlaze u neki paralelni svijet
Nema tu nikakvog paralelnog svijeta prijatelju. Opsjedaju vas demoni jer živite nemoralno. Duša u smislu kako je ti tumačiš ne postoji. Duša je spoj fizičkog tijela i duha životnog. To je duša, ako si čitao Bibliju i ako se iole teološki pismen.
libertas30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2020., 20:21   #617
Quote:
Vinteuil kaže: Pogledaj post
I ja sam znala imati paralize sna koje su ukljucivale seksualne halucinacije i to je prilično realno izgledalo
Navlače te demoni u snu jer nemoralno živiš. Moli se Isusu Kristu svakog dana da te spasi od demona, prestani sa nemoralnim životom, prestani se švalerati pa nećeš imati seksualne snove.
https://www.youtube.com/watch?v=cfV_gvtnP6E
https://www.youtube.com/watch?v=twPonXQDxxo
libertas30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2020., 22:18   #618
Quote:
LLSkylights kaže: Pogledaj post
Iz 3D perspektive astral i san izgledaju nerealno, iz astralne perspektive izgledaju realno, a iz viših perspektiva te razine vide kao simulacije.
Takve i šire intervencije su radile i tamna strana i strana svjetla. Strana svjetla možda ne baš takve, ali su dizali i pripremali buduće mame kada su trebale na svijet donjeti djecu više razine svijesti.
Ako je iskustvo negativno, moguće je da je bilo potisnuto i sada isplivalo na površinu da ga procesuiraš i oslobodiš.
Ne razumijem bas komentar, dogodilo mi se mozda dva puta, rekla bih da sam bila u nekoj paralizi sna - polusvijesti. Nije bilo ni pozitivno ni negativno iskustvo... Sebi sam to protumačila kao da je mozak zabrijao neke seksualne scene i to pokusao procesuirati na fizicko tijelo
Vinteuil is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2020., 05:56   #619
Drago mi je. Odličan stav. Tvoja je perspektiva najbitnija. Jedina bitna.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2020., 10:37   #620
Quote:
libertas30 kaže: Pogledaj post
Navlače te demoni u snu jer nemoralno živiš. Moli se Isusu Kristu svakog dana da te spasi od demona, prestani sa nemoralnim životom, prestani se švalerati pa nećeš imati seksualne snove.
https://www.youtube.com/watch?v=cfV_gvtnP6E
https://www.youtube.com/watch?v=twPonXQDxxo
Upravo obrnuto. Paralizu sna i snove takve vrste imaju oni koji podsvjesno potiskuju seksualne nagone i smatraju ih grijehom i njihove seksualne tekućine se kanaliziraju u astralne sfere
Rofocal is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:37.