Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2010., 11:38   #1661
Vodenjak i Ovan Brzom i vjetropirastom Vodenjaku, veza sa Ovnom mogla bi biti osvježenje kojem ce se teško oduprijeti. Njihovo temperamentno ponašanje oboje ce ih voditi stazama ljubavi i posve neobicnog seksa što ce ih oboje ponekad ostaviti bez zraka, ali samo na sekundu. Kada se odmore i predahnu, idu odmah dalje ne gledajuci na sat ili na ogranicenja kojima su sputani. Oboje su vrlo ambiciozni znakovi, cesto se bave neobicnim poslovima i aktivnostima koje se više prepisuju hiru nego normalnom poslu, ali njih oboje vesele cudne stvari i ništa im nije strano ili teško napraviti. Kada se sretnu u vezi ovo dvoje ljudi oni nikada nemaju tajni jedan prema drugome i zato su dobar spoj inteligencije i snage kako god ih se gleda, a u njihovom odnosu uvijek ce ljudi zamijetiti iskrenost, ljubav i povjerenje koje medu njima vlada, kao da su rodeni zajedno. Jedno stvoreno upravo takvo da bi u potpunosti nadogradilo ono drugo. Kod njih ce se rijetko vidjeti ljubomora. Muškarac Ovan imati ce dovoljno prostora od svoje Vodenjakice, dok ce obrnuto biti malo teža situacija, ali sa razgovorom o tome situacija ce se ubrzo nakon svade smiriti. Dobra i kvalitetna veza i za brak i za posao.


sa: http://astroaurora.11.forumer.com/a/...au_post53.html



(Koliko ja znam, Vodenjaci i Ovnovi si i više nego dobro odgovaraju, i kao prijatelji i kao ljubavnici.)
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 12:33   #1662
Quote:
urBana4 kaže: Pogledaj post
(Koliko ja znam, Vodenjaci i Ovnovi si i više nego dobro odgovaraju, i kao prijatelji i kao ljubavnici.)
Moguće, ali takve stvari se nikako ne mogu generalizirati.
Sve ovisi o toj osobi i partnerovom natalu, i drugim aspektima.. Sam horoskopski znak ne igra preveliku ulogu..

A i pogledaj npr. ovo, različite web-stranice imaju drukčije interpretacije -

Vodenjak – Ovan:

Ovo dvoje brzo će se privući, ali nisu materijal za dužu vezu. Vodenjak je slobodouman i nije konformist. To se sviđa ovnu, ali na prijateljima, a ne na partneru. Njemu za vezu ipak treba netko mrvicu tradicionalniji.

(http://www.covermagazin.com/vodenjak.htm)

Zatim ovo - http://www.bestdresses.com/horoscope/Aquarius-Aries.htm

I ovo - http://www.sexualastrology.com/sexua...ius_aries.html

Evo i citata s ovog foruma, baš mi se svidio!
- https://www.forum.hr/showpost.php?p=1...&postcount=265
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 14:36   #1663
Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post

Evo i citata s ovog foruma, baš mi se svidio!
- https://www.forum.hr/showpost.php?p=1...&postcount=265
Eto, o tome ja govorim,pa ne mogu vjerovati!!! a šta je najgore, naletila sam na dva ista takva , potpuno jednaka!!!
__________________
...If You love somebody, set them free. ...
AnnieW is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 14:45   #1664
Da, slažem se, i ne želim generalizirati.
Sviđa mi se članak s Foruma, ali ja gledam npr.po sebi, i uglavnom su mi Ovnovi i više nego odgovarali. U oba smisla, čak sam i u postala da se traži moj idealni, neki Ovan. Sad se zezam..ali da, Ovnovi mi po svemu odgovaraju.

Možda naletim na nekog i koji neće...
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 17:54   #1665
Ne znam, al ovi pozitivni postovi o vezi između ta dva znaka definitivno daju jednu posve novu dimenziju na moju vezu Mislila sam da smo ono totally nekompatibilni
__________________
...If You love somebody, set them free. ...
AnnieW is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 18:16   #1666
Quote:
AnnieW kaže: Pogledaj post
Ne znam, al ovi pozitivni postovi o vezi između ta dva znaka definitivno daju jednu posve novu dimenziju na moju vezu Mislila sam da smo ono totally nekompatibilni
Samo malo, šta ti misliš da će veza biti bolja jer si sve ovo pročitala??

Ja vjerujem u horoskop, volim ga i pratim to, ali da gledam kroz znakove na sve..Baš i ne..
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 20:05   #1667
Quote:
urBana4 kaže: Pogledaj post
Samo malo, šta ti misliš da će veza biti bolja jer si sve ovo pročitala??

Ja vjerujem u horoskop, volim ga i pratim to, ali da gledam kroz znakove na sve..Baš i ne..
Ma normalno da ne mislim, inače , uopće ne čitam horoskop već sigurno 6 godina , nego mi je drago pročitati nešto pozitivno o ta dva znaka. Inače, za sebe znam da bi mi najbolje odgovarao jedan Lav, eeee da... Al to je druga priča!
__________________
...If You love somebody, set them free. ...
AnnieW is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2010., 20:23   #1668
moja najbolja prijateljica je vodenjak, podznak u ovnu. ja ovan, podznak lav.
mislim da nema osobe koja bi mi bolje pasala od nje bilo da je riječ o plakanju, svađanju, tučnjavi, opijanju, smijanju, glupiranje.
eee da mi je nać takvog dečka, pa di bi mi kraj bio.
frčkava is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2010., 13:32   #1669
Svidja mi se kod vodolije njegova zalubljenost u posao, tolerancija prema drugima, intelektualnost, sloboda izrazaja a odmah potom konzervativni pristup obitelji.
U stvari, imala sam par susreta sa vodolijama, ali nisam imala hrabrosti, bilo je neke kemije. Imaju u svojim ocima cijeli univerzum, tako su sveobuhvatni. Nimalo povrsni kao blizanci.
Mislim da bi mogli biti odlicni ljubavnici i roditelji djeci.
Slizim is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 12:48   #1670
Ja sam strijelac, al navodno kao vodenjak i strijelac su perfect match.No meni sa svakim vodenjakom nesto ne stima, ono super se razumijemo al uvijek me nesto nervira kod njih.Kod svakog nesto odredeno...Nikad nisam potpuno siguran sto misle o meni. Zasto su vodenjaci tako zbunjujuci ?
star power is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 13:44   #1671
Quote:
star power kaže: Pogledaj post
Ja sam strijelac, al navodno kao vodenjak i strijelac su perfect match.No meni sa svakim vodenjakom nesto ne stima, ono super se razumijemo al uvijek me nesto nervira kod njih.Kod svakog nesto odredeno...Nikad nisam potpuno siguran sto misle o meni. Zasto su vodenjaci tako zbunjujuci ?
Ja sam isto strijelac i kroz život su mi prošla 3 vodenjaka s kojima sam poželjela nešto više i to je bilo obostrano.Ali ti vodenjaci su došli poput tornada i isto tako nestali.Mi volimo slobodu,ali vodenjaci su preopterećeni slobodom.Dobila sam dojam da nas se nekako boje jer smo slični po pitanju nekih stvari,pa bježe.Za mene su možda ipak malo neozbiljni,aoni vjerojatno to misle i za nas.
yuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 13:50   #1672
Quote:
yuma kaže: Pogledaj post
Ja sam isto strijelac i kroz život su mi prošla 3 vodenjaka s kojima sam poželjela nešto više i to je bilo obostrano.Ali ti vodenjaci su došli poput tornada i isto tako nestali.Mi volimo slobodu,ali vodenjaci su preopterećeni slobodom.Dobila sam dojam da nas se nekako boje jer smo slični po pitanju nekih stvari,pa bježe.Za mene su možda ipak malo neozbiljni,aoni vjerojatno to misle i za nas.
Dobro si se izrazila.
Mogla bih za sebe bez problema reći da sam 'preopterećena' slobodom... Kad osjetim da bi me netko svojom prisutnošću mogao 'ugroziti', samo pobjegnem
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 13:54   #1673
haha, baš sam ja isto htio napisat to da je tornado bio dobar izraz.a ima neke logike, jer skužio sam da se bolje slažem s vodenjacima koje spontano upoznam.one koje baš želim bolje upoznat i skužit se s njima kao da više odbacujem nego privlačim, a kako je nama strijelcima užasno važno šta svi misle o nama popizdimo na to. Znači moram manje maltretirat vodenjake...
star power is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 14:00   #1674
Quote:
star power kaže: Pogledaj post
Znači moram manje maltretirat vodenjake...
Upravo to
Ne mogu generalizirat, ali dosta njih je dosta plašljivo i nestanu prije nego što ih uspiješ dobro upoznat ako forsiraš to upoznavanje.. Samo se treba priviknuti na naš ritam (da, da, cijenimo fleksibilnost iako sami baš i nismo fleksibilni ) i onda smo zakon
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 14:01   #1675
Super.Napokon sam riješio jedan veliki misterij.
star power is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 16:53   #1676
Quote:
*tearsinheaven kaže: Pogledaj post
Dobro si se izrazila.
Mogla bih za sebe bez problema reći da sam 'preopterećena' slobodom... Kad osjetim da bi me netko svojom prisutnošću mogao 'ugroziti', samo pobjegnem
Da,ali ja kao strijelac isto jako volim svoju slobodu,pa vas kužim.A vi se opirete kao da će vas se ugušiti,što mi zna biti smiješno i neozbiljno.Zadnjeg vodenjaka sam uvjeravala damu neću ništa,da se opusti malo,al nisam ga uspjela uvjeriti. Nestao je na par mjeseci i sad mi se opet javio,kaže da se predomislio u vezi mene,da me krivo procijenio,al đaba mu kad sam se ja ohladila.
yuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 17:12   #1677
meni je interesantno da bjeze od Strijelaca, i ja sam to primjetila, a s Ovnovima koji su posesivni i svojeglavi ostaju ful dugo
Kela is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 17:16   #1678
Quote:
yuma kaže: Pogledaj post
Da,ali ja kao strijelac isto jako volim svoju slobodu,pa vas kužim.A vi se opirete kao da će vas se ugušiti,što mi zna biti smiješno i neozbiljno.Zadnjeg vodenjaka sam uvjeravala damu neću ništa,da se opusti malo,al nisam ga uspjela uvjeriti. Nestao je na par mjeseci i sad mi se opet javio,kaže da se predomislio u vezi mene,da me krivo procijenio,al đaba mu kad sam se ja ohladila.
Ovo boldano je tako točno.
I totalno se vidim u ovom dečku, i ja imam isti problem

Quote:
Kela kaže: Pogledaj post
meni je interesantno da bjeze od Strijelaca, i ja sam to primjetila, a s Ovnovima koji su posesivni i svojeglavi ostaju ful dugo

Ja bih radije bila sa strijelcem nego ovnom, od njih zazirem...
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 17:21   #1679
jel netko ikad naletio na podatak da se bikovi i vodenjaci dobro slažu??
ja nisam, uvijek je ta kombinacija navedena kao teška tragedija. mm je bik, ja vodenjak. na dan vjenčanja pisalo mi da mi predstoji ljubavna katastrofa. a nas dvoje funkcioniramo super.
u čem je poanta?
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2010., 17:27   #1680
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
u čem je poanta?
Ja sam vodenjak, podznak bik, pa sam još uvijek normalna i živa
Stvar je u tome što sve ovisi o natalu dvoje ljudi, znači pozicijama planeta i međusobnih aspekata.. Nigdje, pa ni u astrologiji, ne treba biti isključiv.
Uvijek su moguće neke iznimke
__________________
Had my head in the oven so you'd know where I'll be.

the most wonderfully weird moment in the series
*tearsinheaven is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:45.