Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.05.2008., 10:47   #1
Vera Čudina

Slusam bezveze radio,citam novine i primjetio da promoviraju na razne nacine tu tzv. vidovnjakinju....vidim ona cesto spominje Boga,ali nikad ne rece tko je on.U kojeg Boga ona vjeruje,koja je njezina vjera?Da li je netko bio kod nje,imam osjecaj da ona blefira bezveze.
altair01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 11:25   #2
Quote:
altair01 kaže: Pogledaj post
S,imam osjecaj da ona blefira bezveze.
ma daj
ST! is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 11:28   #3
mojoj frendici je rekla da ce se udat za mladega i da nikad nece zavrsit fax. to joj je rekla prije nekih 7 godina, isle smo u srednju i ona je pljunula brdo love.

Inace, cura se udala, decko je stariji 4 godine od nje i zavrsila je ekonomski.
Od tad se najezi kad cuje njeno ime.
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 11:42   #4
Sreca njena sto ne zivu u Ugandi!
__________________
Alergican na bibliotekarsku prasinu..!
kokobill is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 11:51   #5
Quote:
altair01 kaže: Pogledaj post
Slusam bezveze radio,citam novine i primjetio da promoviraju na razne nacine tu tzv. vidovnjakinju....vidim ona cesto spominje Boga,ali nikad ne rece tko je on.U kojeg Boga ona vjeruje,koja je njezina vjera?Da li je netko bio kod nje,imam osjecaj da ona blefira bezveze.
Ona vjeruje u kršćanskog Boga,ali u zadnjih nekoliko godina imam osječaj da se malo izgubila.
Pred cca 11g razgovarale(osobno) smo prvi i jedini put.Nije tražila nikakav novac za taj razgovor!
Ništa nije znala o meni,osim imena.
Nisam postavljala nikakva pitanja,željela sam da mi sama kaže,što smatra da je važno.
Odmah je znala da sam prekognist,da mogu osjetiti dijelove tuđe budućnosti.
Točno je znala kada se i kada ću se služiti tom sposobnošću.
Osim toga navela je tri ključna događaja iz moje budućnosti.
Svi su nastupili!S ishodom koji je navela!
I nije ih bilo moguće ni zbječi ni promijeniti.
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica
VeronikaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 11:55   #6
Ako je krscanin,zasto je obucena non stop u crno,crna odjeca,naglasena boja oko ociju je crna takodjer.Ipak ona je navodno osoba od nekih 40-tak godina pa znaci crna boja nije joj neki djir nego ocito da ima neko znacenje...a neki poznanik je rekao da je prilikom nekakve seanse pustila u podlogu neku muziku nalik na nekakav metal ( sto mi se i ne cini,kao muzika za opustanje....)...ako nista,sve mi se cini da je ona daleko od krscanstva
altair01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 11:56   #7
Žena je muljatorica težeg tipa. Moju je mamu njen dečko odvukao pred nešto godina; od svega što joj je rekla, ništa se nije dogodilo kako je prorekla. mnoge stvari upravo suprotno.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 12:05   #8
Quote:
altair01 kaže: Pogledaj post
Ako je krscanin,zasto je obucena non stop u crno,crna odjeca,naglasena boja oko ociju je crna takodjer.Ipak ona je navodno osoba od nekih 40-tak godina pa znaci crna boja nije joj neki djir nego ocito da ima neko znacenje...a neki poznanik je rekao da je prilikom nekakve seanse pustila u podlogu neku muziku nalik na nekakav metal ( sto mi se i ne cini,kao muzika za opustanje....)...ako nista,sve mi se cini da je ona daleko od krscanstva
Obleka ne mora imati nikakve veze sa vjerom, to su gluposti.Onda bi i mene trebali smatrati vjesticom i sotonistom.
A samo sam vjestica.

Ali kazem, rekla je to mojoj frendici i njoj je rekla par stvari za mene i nikome se nista nije ostvarilo, ni priblizno.
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 12:10   #9
Ma žena je bezveze, ali zato je tu Vidoviti Milan (unatoč "vizijama" našeg ZG gradonačelnika, nema veze s njim) da nam pokaže budućnost!
Snack is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 12:29   #10
Vidoviti Milan je puno bolji.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 13:00   #11
Quote:
altair01 kaže: Pogledaj post
Ako je krscanin,zasto je obucena non stop u crno,crna odjeca,naglasena boja oko ociju je crna takodjer.Ipak ona je navodno osoba od nekih 40-tak godina pa znaci crna boja nije joj neki djir nego ocito da ima neko znacenje...a neki poznanik je rekao da je prilikom nekakve seanse pustila u podlogu neku muziku nalik na nekakav metal ( sto mi se i ne cini,kao muzika za opustanje....)...ako nista,sve mi se cini da je ona daleko od krscanstva
Zašto su onda popi hip u crnom (ili tamnom)habitu-osim siraša trapista i dominikanaca, pa čak i civilke nose najčešće kao crna odijela i košulje..???

That will be day kad sve te tamne boje napuste i kao budistički svećenici hodaju u narančastim haljama(i prose hranu)...

A za kolobare oko očiju možda žena loše spava jer ima vizije ili joj bubrezi ne rade...???
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 14:51   #12
Mojoj mami je jedna vidovnjakinja rekla da ce se udati za covjeka u bijeloj kuti.

I udala se za doktora

Ali da se udala za mesara, opet bi bilo tocno
__________________
...''you wouldn't see a subtle plan if it painted itself purple and danced
naked on top of a harpsichord,singing "Subtle Plans Are Here Again''.
Scáthach is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 14:52   #13
Quote:
Scáthach kaže: Pogledaj post
Mojoj mami je jedna vidovnjakinja rekla da ce se udati za covjeka u bijeloj kuti.

I udala se za doktora

Ali da se udala za mesara, opet bi bilo tocno
A brico?
__________________
Alergican na bibliotekarsku prasinu..!
kokobill is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 18:23   #14
a deratizacija?
Taroth is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 19:35   #15
A profesor matematike ili kemije? Zubar?
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 19:57   #16
A kuhar ili slasticar



Mmmmm...takav ishod uopce ne bi bio los....al ajde...nisu ni doktori losi
__________________
...''you wouldn't see a subtle plan if it painted itself purple and danced
naked on top of a harpsichord,singing "Subtle Plans Are Here Again''.
Scáthach is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 21:53   #17
Quote:
VeronikaN kaže: Pogledaj post
Ona vjeruje u kršćanskog Boga,ali u zadnjih nekoliko godina imam osječaj da se malo izgubila.
Pred cca 11g razgovarale(osobno) smo prvi i jedini put.Nije tražila nikakav novac za taj razgovor!
Ništa nije znala o meni,osim imena.
Nisam postavljala nikakva pitanja,željela sam da mi sama kaže,što smatra da je važno.
Odmah je znala da sam prekognist,da mogu osjetiti dijelove tuđe budućnosti.
Točno je znala kada se i kada ću se služiti tom sposobnošću.
Osim toga navela je tri ključna događaja iz moje budućnosti.
Svi su nastupili!S ishodom koji je navela!
I nije ih bilo moguće ni zbječi ni promijeniti.
Baba je šarlatanka, mojoj teti je izmuzla para i para. Srećom, opametila se. A i mirovina joj više ne dozvoljava takve egzibicije.

Ja bi da meni netko proriče budućnost Besplatno, naravno. Bio bi mi drago da iskušaš svoje sposobnosti na meni. Može i na PM...
morbidangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 23:03   #18
Quote:
morbidangel kaže: Pogledaj post
Baba je šarlatanka, mojoj teti je izmuzla para i para. Srećom, opametila se. A i mirovina joj više ne dozvoljava takve egzibicije.

Ja bi da meni netko proriče budućnost Besplatno, naravno. Bio bi mi drago da iskušaš svoje sposobnosti na meni. Može i na PM...


Nema potrebe,već su iskušane!

I prestani oblačiti rasparene čarape.....:
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica
VeronikaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2008., 23:13   #19
Meni je nepojmljivo, da ljudi idu vidovnjacima, babama vračarama i još daju novce za to. Ne vjerujem da mogu proricati budućnost, to su gluposti za jako naivne i neobrazovane ljude.
Fraxinus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 00:39   #20
Prije su me zanimale gatare i proricanja budućnosti i dok sam njima vjerovao neke su se stvari znale obistinit.Kad sam prestao vjerovat gatarama i raznim proricateljima budućnosti ništa se više nije obistinilo,dapače sve obrnuto i bez ikakve veze s onim što su mi prorekli.A to se dogodilo kad sam prihvatio vjeru u Krista i primio sakramente

Vjetar puše gdje hoće; čuješ mu šum, a ne znaš odakle dolazi i kamo ide. Tako je sa svakim koji je rođen od Duha.(Iv 3,8)
Gutaperka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:52.