Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2008., 22:32   #41
Imam. Sa prekidima oko 3 godine...

Između nas ima kemije ali samo za sex... U početku smo izlazili na neke kavice, ali nismo imali baš previše o čemu pričati, ono , nije mi napeto sad s njim sjedit 2 sata na kavi... Napet mi je samo za krevet, tu si pašemo.
Funkcioniramo tako da ja pošaljem sms u koliko sati da se pojavi kod mene... On samo odgovori dal može i eventualno pomakne termin ali u 90% slučajeva bude po mom.
Osim toga, nema porukica kako si ili nekaj takvog, poziva na kavice i cugice - samo najkraći sms di i kad
Meni je zgodnije da dođe k meni jer mi je komformnije, poslije se ne moram oblačiti, samo se okrenem na drugu stranu i fino a on se sam otpravi doma.
K tome, voli mi napraviti neke usluge kad mi treba, i načelno, uvijek je tu kad mi svi ostali zaškripe ili me zajebu.
I ja i on (on dapače ima stalnu curu) izlazimo sa drugima, i ne viđamo se kad ja imam dečka ... On bi, ali ja ne. Zvuči čudno, al što se sexa tiče, kod mene nema paralelke. Da sam muško, dobro bi pasalo ono što je netko komentirao - on je meni baš za pod jaja

Zašto mi paše taj odnos? Pa eto, kad upoznam nekog novog, nisam u apstinencijskoj krizi jer mi dobrog sexa ne manjka, niti novog frajera previše naganjam i gnjavim jer imam ovog za upražnjavanje takvih poriva... S druge strane, kad mi nekak ne ide, i opet imam njega.
I ne, nisam zaljubljena u njega. I ne, ni on nije u mene.
lush is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 22:32   #42
Quote:
GlasRazuma kaže: Pogledaj post
Kao zensko ti kazem, obrati malo vise paznje na njeno ponasanje, ko zna, mozda se u tebi probude emocije prema njoj, ako uspes da prekrizis onu na koju mislis. Nemoj od sebe praviti emotivnog invalida zbog nekoga ko to ne zasluzuje, a ne zasluzuje zato sto te je odjebala. Ima puno slucajeva gde se emocije nikada ne probude, ali ima isto tako i slucajeva kada se emocije probude i cesto bude prekasno. Retko kada su muskarci tako zadovoljni sa nekom osobom kao ti sa tom fuck-frendicom, zato pogledaj duboko u sebe, da li tu ipak ima nekih uspavanih ili potisnutih osecanja za nju, mozda ih je povredjeni ego tamo prognao ili umisljene emocije prema drugoj. Govorim ti ovo, jer sam videla da si mlad covek i vidim, veoma emotivan, zato se i pitam da mozda ipak nesto ne cuci skriveno od straha da se ne ponovi dozivljeno ili da ne upropastis ono sto imas.
Joooj, što nevolim ove pjesničke izraze. Neznam ja to... pogledat u sebe?! Šta bude nek bude... meni je ovako odlično, ne bunim se.
"If it aint broken, dont fix it. "
Ako pokušam nešto više samo mogu zajebat i to....
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 22:37   #43
Quote:
GlasRazuma kaže: Pogledaj post
Mene jako zanima kako to funkcionira. Dodjes, pojebes se, emotivno ne osecas nista i odes. Ja bih se osecala kao kurva i to jos neplacena...
Bas me interesuje kakve su to osobe koje to mogu i hoce da prihvate, takav ponizavajuci odnos. Zar to nije gubljenje vremena i onemogucavanja sebe da se nadje onaj pravi? Svejedno da li se radi o muskarcima ili o zenama, meni je to prostituiranje ocajnika.
Vidim da se neke stvari moraju ponavljati i više puta jer neki nikako da usvoje gradivo. Neka, ponavljanje je majka znanja.

1. "ne osjećaš ništa" je jako ograničena konstrukcija. Osjećaji nisu samo oni sa vrha piramide, ljubav i zaljubljenost, postoji čitav spektar osjećaja u širem smislu koje možemo osjećati i osjećamo za osobu s kojom se jebemo dok si ti, koja o tome nemaš pojma jer u takvom odnosu nisi nikad bila, sve svela na-dođoh, jebah, odoh

2.Ti vidim da jako patiš na formu tako da ti je dovoljna sama riječ veza da ti netko začepi gubicu i nemaš pritom na umu da ima i višegodišnjih veza u kojima NIKAD nije bilo ljubavi kao i rekreacijskih odnosa u kojima ima više osjećaja nego u najklasičnijim vezama.

3. Ajde ti meni, uzvišena moralna vertikalo objasni po čemu je ponižavajuć odnos 2 osobe koje se jedna drugoj sviđaju, poštuju i osjećaju neke emocije ali nedovoljne da bi se zaljubili i započeli vezu i pri tom još u svakom trenutku znaju na čemu su i imaju jedan nadasve fer i korektan odnos?

4. Gubljenje vremena je veza s ljudima u koje nismo zaljubljeni i koje samim time nećemo zavoliti ali nam je to usputna stanica dok čekamo nešto bolje i pri tom sami sebe zavaravamo i uvjeravamo u stvari koje ne postoje.
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 22:38   #44
Quote:
Amy Mc23 kaže: Pogledaj post
imam, jednog koji je trenutno hold on, ali mi se čini da ću ga opet akrivirat......
Je l' to nešto loše??? Samo jedan i koristimo se samo kad smo slobodni, nismo inače frendovi, ne družimo se po kavama i sa ostalim frendovima....
slicno nesto
ima vec 8 godina!!! otkad smo poceli
naizmjenicno hold on-hold off zavisno od veza mojih i njegovih. nekidan smo ponovo bili skupa nakon pol god
imamo neke zajednicke prijatelje i u tom kontekstu se nekad sretnemo u drustvu
inace se ne druzimo, samo sex, i onak price neutralne

imam i jednog skojim i jesam zbilja FREND i kresnemo se kad se sretnemo (nismo u istom gradu). onak iz dragosti, gotivimo se kao frendovi. frendovi smo 5-6g a kresnuli se tek par puta, prosle g prvi put

i imam neke bivse seme skojima sam kao polu-frend i isto se nekad al jaaaako rijetko desi da zaglavimo zajedno

ponbavljam: to koristim samo kad nemam stalnog partnera
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 22:39   #45
Quote:
Zujoo kaže: Pogledaj post
Joooj, što nevolim ove pjesničke izraze.
ne samo pjesnički izrazi nego olako baratanje sa psihoanalitičkim pojmovima što je danas jako u trendu. (potisnuto/nesvjesno/.../)
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 22:40   #46
Quote:
Scimmia kaže: Pogledaj post
Vidim da se neke stvari moraju ponavljati i više puta jer neki nikako da usvoje gradivo. Neka, ponavljanje je majka znanja.

1. "ne osjećaš ništa" je jako ograničena konstrukcija. Osjećaji nisu samo oni sa vrha piramide, ljubav i zaljubljenost, postoji čitav spektar osjećaja u širem smislu koje možemo osjećati i osjećamo za osobu s kojom se jebemo dok si ti, koja o tome nemaš pojma jer u takvom odnosu nisi nikad bila, sve svela na-dođoh, jebah, odoh

2.Ti vidim da jako patiš na formu tako da ti je dovoljna sama riječ veza da ti netko začepi gubicu i nemaš pritom na umu da ima i višegodišnjih veza u kojima NIKAD nije bilo ljubavi kao i rekreacijskih odnosa u kojima ima više osjećaja nego u najklasičnijim vezama.

3. Ajde ti meni, uzvišena moralna vertikalo objasni po čemu je ponižavajuć odnos 2 osobe koje se jedna drugoj sviđaju, poštuju i osjećaju neke emocije ali nedovoljne da bi se zaljubili i započeli vezu i pri tom još u svakom trenutku znaju na čemu su i imaju jedan nadasve fer i korektan odnos?

4. Gubljenje vremena je veza s ljudima u koje nismo zaljubljeni i koje samim time nećemo zavoliti ali nam je to usputna stanica dok čekamo nešto bolje i pri tom sami sebe zavaravamo i uvjeravamo u stvari koje ne postoje.
Scimmia za moderatora LJESA!!!!

to sam čeko. da me netko pametan izvuče iz ljubomore ovih žena tu
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 22:47   #47
Quote:
GlasRazuma kaže: Pogledaj post
Mene jako zanima kako to funkcionira. Dodjes, pojebes se, emotivno ne osecas nista i odes. Ja bih se osecala kao kurva i to jos neplacena...
Bas me interesuje kakve su to osobe koje to mogu i hoce da prihvate, takav ponizavajuci odnos. Zar to nije gubljenje vremena i onemogucavanja sebe da se nadje onaj pravi? Svejedno da li se radi o muskarcima ili o zenama, meni je to prostituiranje ocajnika.


Ako dozvolis...ja bih se slozio sa ovim napisanim
zekoslavmrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 22:52   #48
Quote:
lush kaže: Pogledaj post
Funkcioniramo tako da ja pošaljem sms u koliko sati da se pojavi kod mene... On samo odgovori dal može i eventualno pomakne termin ali u 90% slučajeva bude po mom.
Osim toga, nema porukica kako si ili nekaj takvog, poziva na kavice i cugice - samo najkraći sms di i kad
Meni je zgodnije da dođe k meni jer mi je komformnije, poslije se ne moram oblačiti, samo se okrenem na drugu stranu i fino a on se sam otpravi doma.
slicno, porukice na sms/msn
ono kao: solo sam doma veceras, odi (ak imam duze slobodno)
ili: ja bi dosla malo kod tebe (kad kod mene nisam dovoljno opustena)

ok dolazim ili nemogu, sori drugi put, moze li sutra....

sto bi bilo ponizavajuce
nije bilo ko sa ceste, znam ga, mlad je, pametan, obrazovan zgodank, uspjesan...
cijenimo se, dragi smo jedno drugom, napeti... nema ljubavi, nismo par za veze,
sexualno smo se uskladili... pile je imalo samo 24 godine kaqd sam ga se docepal... ja 10 vise

kudces bolje
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 22:55   #49
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
slicno, porukice na sms/msn
ono kao: solo sam doma veceras, odi (ak imam duze slobodno)
ili: ja bi dosla malo kod tebe (kad kod mene nisam dovoljno opustena)

ok dolazim ili nemogu, sori drugi put, moze li sutra....

sto bi bilo ponizavajuce
nije bilo ko sa ceste, znam ga, mlad je, pametan, obrazovan zgodank, uspjesan...
cijenimo se, dragi smo jedno drugom, napeti... nema ljubavi, nismo par za veze,
sexualno smo se uskladili... pile je imalo samo 24 godine kaqd sam ga se docepal... ja 10 vise

kudces bolje
isto kod mene.... jedino što sam ja 21, ona 19 pa ovo o poslovnoj uspješnosti izostavi.

Ali to sa smsom... kratko i jasno. Želim te i gotovo!
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 22:59   #50
Quote:
Roly kaže: Pogledaj post
nemam, nikad imala, niti ne želim imati.
puno sam više od toga da bi nekome bila samo za pod jaja.
da bi uopće došlo do sexa sa nekim moram osjećati nešto za tu osobu.
ne vjerujem u odnos "samo sex" ili bilo što slično.
Evo još jedne koja misli da su takvi ljudi emocionalni defekti koji ne osjećaju NIŠTA za osobu s kojom se ševe.

Nikad ne reci nikad, znam ih jako puno koji su pjevali istu pjesmu i onda promijenili mišljenje.
Blago tebi ako se uspiješ BAŠ zaljubiti onoliko često koliko imaš nagonske potrebe. Čak i da i je tako, trebala bi ostaviti otvorenu mogućnost da kod nekih to nije toliko lako i da bi da čekaju "vođenje ljubavi" bili u dvostrukoj (emocionalnoj i seksualnoj) apstinenciji prilično dugo.
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 23:01   #51
Quote:
Zujoo kaže: Pogledaj post
Scimmia za moderatora LJESA!!!!

to sam čeko. da me netko pametan izvuče iz ljubomore ovih žena tu
hvala. Počela sam pisati i skoro odustala jer mi se više stvarno ne da objašnjavati ovako očite stvari, svako malo se javi neko ovakav sa uvijek istom, šupljom imitacijom argumenata.
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 23:03   #52
"Evo još jedne koja misli da su takvi ljudi emocionalni defekti koji ne osjećaju NIŠTA za osobu s kojom se ševe."

ahahahahahah da, da, da,...
a kad se nadje u toj situaciji, to ce biti nesto posebno, nesto drugacije, drukcije ce se zvati!
vaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 23:05   #53
Quote:
Zujoo kaže: Pogledaj post
Nisam siguran...
Ponekad se ponaša kao da je sve samo radi sexa, a ponekad se ponaša i više nego zaljubljeno. Ali s obzirom da ne poduzima ništa u vezi toga, moja savjest je čista.
Možda igra na tu kartu da ću s vremenom i ja popustit i bit ćemo najbolji par ikad. U to ne sumnjam... samo kad bi bilo emocija s moje strane
E sada me zanimaju neke stvari da do kraja istražim da li je to zbilja 100% fer odnos:

-ti si joj jasno dao do znanja kakva je situacija s tvoje strane- da je u teoriji sve na mjestu ali da nema i nikada neće biti onog nečeg što će aktivirati leptiriće u tebi?
Zna da osjećaš isključivo prijateljske emocije i da te uz to još samo privlači?
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 23:06   #54
Quote:
vaja kaže: Pogledaj post
"Evo još jedne koja misli da su takvi ljudi emocionalni defekti koji ne osjećaju NIŠTA za osobu s kojom se ševe."

ahahahahahah da, da, da,...
a kad se nadje u toj situaciji, to ce biti nesto posebno, nesto drugacije, drukcije ce se zvati!
to bu onda uzvišena i prava ljuuubav, neeee... jer one se ne jebuckaju zato kaj ih svrbi već samo iz čiste ljubavi...
A mi kaj smo si realni, smo emocionalno neodrasli, trebamo se "zagledat duboko u sebe" da ipak možda nismo zaljubljeni...

lush is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 23:26   #55
Quote:
Scimmia kaže: Pogledaj post
Vidim da se neke stvari moraju ponavljati i više puta jer neki nikako da usvoje gradivo. Neka, ponavljanje je majka znanja.

1. "ne osjećaš ništa" je jako ograničena konstrukcija. Osjećaji nisu samo oni sa vrha piramide, ljubav i zaljubljenost, postoji čitav spektar osjećaja u širem smislu koje možemo osjećati i osjećamo za osobu s kojom se jebemo dok si ti, koja o tome nemaš pojma jer u takvom odnosu nisi nikad bila, sve svela na-dođoh, jebah, odoh

2.Ti vidim da jako patiš na formu tako da ti je dovoljna sama riječ veza da ti netko začepi gubicu i nemaš pritom na umu da ima i višegodišnjih veza u kojima NIKAD nije bilo ljubavi kao i rekreacijskih odnosa u kojima ima više osjećaja nego u najklasičnijim vezama.

3. Ajde ti meni, uzvišena moralna vertikalo objasni po čemu je ponižavajuć odnos 2 osobe koje se jedna drugoj sviđaju, poštuju i osjećaju neke emocije ali nedovoljne da bi se zaljubili i započeli vezu i pri tom još u svakom trenutku znaju na čemu su i imaju jedan nadasve fer i korektan odnos?

4. Gubljenje vremena je veza s ljudima u koje nismo zaljubljeni i koje samim time nećemo zavoliti ali nam je to usputna stanica dok čekamo nešto bolje i pri tom sami sebe zavaravamo i uvjeravamo u stvari koje ne postoje.

1. boldano: nacin izrazavanja??? cemu vredjanje? Nemam pojma i ne stidim se sto se nikada nisam prostituisala.

2. boldano: Kako to mislis da mi neko zacepi gubicu? Kakav ti je to nacin izrazavanja? Da li se ti u tvom okruzju tako izrazavas? Onda me ni ne cudi tvoja moralna "visina". Recnik ti je recnik jedne ulicarke.

3. Zato sto ljudi nisu zivotinje, nego ih emocije odvajaju od njih, zato je ponizavajuce. Nadasve fer odnos? Reci mi nesto o tome kada vidis koliko se njih zaljubilo u svog fuck-partnera. Ono sto ti ne znas je da emocijama ne mozes zapovedati, one se pojave kad hoce i gde hoce. Zao mi je sto si invalidna po tom pitanju, jer verovatno nikada neces osetiti sta to znaci voleti i imati seks sa tom osobom. Ti sama sebe blokiras za nekog normalnog muskarca, jer imas moralne predstave koje odbijaju normalne muskarce, a o recniku da i ne govorim.

4. Usputna stanica. Takvi kao ti cekau Godoa. Stvari koje ne postoje? Ja sam zivi primer da takve stvari postoje, a nisam jedina. Mnogo je manje ljudi i zena koji misle kao ti, a mnogo vise koji imaju iskustvo ljubavi.
GlasRazuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 23:27   #56
Nemam.

Probala sam ja i to i za mene, to nikako ne funkcionira.

Ili se on zaljubi, a ja ne. Ili se ne možemo nikako dogovorit oko vremena pa meni to dopizdi jer ako se dogovaramo za seks, onda tog seksa treba i biti valjda.
Ili se ja zaljubim, što je pak najpogubnija solucija od navedenih.

Odustala sam od takvih odnosa.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 23:31   #57
Quote:
Zujoo kaže: Pogledaj post
Joooj, što nevolim ove pjesničke izraze. Neznam ja to... pogledat u sebe?! Šta bude nek bude... meni je ovako odlično, ne bunim se.
"If it aint broken, dont fix it. "
Ako pokušam nešto više samo mogu zajebat i to....
Nisu pesnicki izrazi, nego zivotno iskustvo. Vidim da je tebi dobro, a ti ces videti da li je njoj isto tako dobro. Vidis da sam imala pravo, da iz straha ne pokusavas nista. Zato sam ti rekla razmisli...
GlasRazuma is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 23:33   #58
Quote:
Scimmia kaže: Pogledaj post
E sada me zanimaju neke stvari da do kraja istražim da li je to zbilja 100% fer odnos:

-ti si joj jasno dao do znanja kakva je situacija s tvoje strane- da je u teoriji sve na mjestu ali da nema i nikada neće biti onog nečeg što će aktivirati leptiriće u tebi?
Zna da osjećaš isključivo prijateljske emocije i da te uz to još samo privlači?
Čitam pitanje par puta i nikako da skontam šta si ti misla reć!
Zujoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 23:37   #59
Quote:
Zujoo kaže: Pogledaj post
Čitam pitanje par puta i nikako da skontam šta si ti misla reć!
da li ona stvarno zna na čemu je s tobom ili samo nagađa ? jeste li ikada baš otvoreno o tome razgovarali, posve iskreno, sve karte na stol?
__________________
la mesure de l'amour c'est d'aimer sans mesure
Parlez français! :cerek:
Scimmia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2008., 23:39   #60
Quote:
GlasRazuma kaže: Pogledaj post
3. Zato sto ljudi nisu zivotinje, nego ih emocije odvajaju od njih, zato je ponizavajuce. Nadasve fer odnos? Reci mi nesto o tome kada vidis koliko se njih zaljubilo u svog fuck-partnera. Ono sto ti ne znas je da emocijama ne mozes zapovedati, one se pojave kad hoce i gde hoce. Zao mi je sto si invalidna po tom pitanju, jer verovatno nikada neces osetiti sta to znaci voleti i imati seks sa tom osobom. Ti sama sebe blokiras za nekog normalnog muskarca, jer imas moralne predstave koje odbijaju normalne muskarce, a o recniku da i ne govorim.
De facto ljudi spadaju u carstvo životinja, sisavce, više primate.
A ono što nam je karakteristika u odnosu na druge životinje svakako nisu emocije (po emocijama smo dapaće neka nesretna ni vrit ni mimo mješavima monogamne i poligamne životinje), nego eventualno sposobnost logičkog rasuđivanja i djelomična regulacija emocionalnih odgovora.

Quote:
4. Usputna stanica. Takvi kao ti cekau Godoa. Stvari koje ne postoje? Ja sam zivi primer da takve stvari postoje, a nisam jedina. Mnogo je manje ljudi i zena koji misle kao ti, a mnogo vise koji imaju iskustvo ljubavi.
Ajde još jednom pročitaj što je cura napisala...
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:22.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger