Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2010., 13:05   #21
ja ništa ne čuvam... iz više razloga:
- bog zna kada će drugo
- ne znam da li će uopće biti cura
- ne znam u koje će godišnje doba biti rođeno (jer sam kada sam rodila laru dobila od frendice dvije vreće dječije robice za novorođenče ali za ZIMSKU BEBU - sve je bilo debelo, toplo i frotirasto - meni koja sam rodila ljetnu bebu neuporabljivo) vratila sam te dvije vreće i sve morala kupiti..

stoga.. ne čuvam ništa.. daj bog posla , dobre plaće ... sve ću nabaviti 'u hodu' kao i prvi put...... i u mom stilu sa 35 tjedana trudnoće (puf pant naoružana do zuba iz dućana u dućan)
a i ne stane mi u mali stan
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 13:10   #22
Quote:
nina 28 kaže: Pogledaj post
Da se nadopunim ove vrećice nisu posve prozirne nego su s jedne strane bijele a sa druge imaju cvijetni uzorak i baš fino izgledaju.


jesu to one vakum vrećice kako drže ?
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 13:11   #23
Quote:
larazg kaže: Pogledaj post
ja ništa ne čuvam... i
ni ja niš ne čuvam, iz sličnih razloga kao i ti
ne znam hoću li uopće imat drugo, ali još više iz razloga jer mi je stvarno gušt poklonit nekom te stvari. i opremu i robicu. te stvari za bebe se tak malo koriste i meni je gušt da se nešto nije koristilo samo par mjeseci nego da je dulje služilo svrsi.
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 13:17   #24
Spakiram u vreće i stavim u kutije od Babylove pelena i u gostinjsku sobu.
Unutra stavim vrećicu s lavandom i to je to.
Lavanda kupovna (ona u vrećicama) mi je bila dosta skupa, pa kad smo kod rodbine na moru, naberem je i osušim, izrežem stare robe i zamotam unutra, zavežem ukrasnom trakom i to je to
Robicu čuvam jer ne znam kad će drugo, a i kasnije ću je proslijediti šogi

Sačuvati ću par stvari samo za uspomenu (tipa: odjelce s krštenja) , a ostalo proslijeđujem
legica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 14:09   #25
cuvam sve....cura ne zeli da se rijeshimo njezine odjece..rekla je da cemo chuvati za njenu curicu

ima neki veliki kovcheg u kojem drzim njenu robu od rodjenja..i ona to redovono prebacuje preko ruku
__________________
And you will keep me safe, and you will keep me close, and rain will make the flowers grow.
happygoose is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 17:26   #26
Ima u konzumu jeftinih vreca vakuumskih, odlicne su. Imamo jednu za uspomene, one neke bas posve slatke stvari koje cemo si ostaviti i imamo druge za cuvanje onog sto je prerasla. Ta ce robica ili ici mojoj seki jednom ili ako netko blizak u medjuvremenu dobije proljetnu bebu.
One prve stvari sam vec dala jednoj jesenskoj bebi jer je u principu ista stvar. Ali kasnije smo se razisli u godisnjim dobima i velicinama pa sad stoji u ormaru.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2010., 23:16   #27
ja sam neki dan napokon sve spremila u space bagove...
Leptiric is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:49.